انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 21 مهر1403 - 1:45pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 79 , 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین هالوی عزیز.
درسته حفاری همینه یهو هر چی میری پایین میبینی هیچ نشانه ای نیست! ولی یادمه شما عمق رو 3.6 متر گرفته بودین. بنظر من حالا که 3 متر رفتین پایین. 1 متر دیگه هم برین بلکه خیالتون راحت بشه. امیدوارم در نقطه زنی و عمق گیری با دقت کار کرده باشین. در این صورت بالاخره یه چیزی باید اونجا باشه. ولو یک سنگ خاص. یا حتی ریشه درخت! بالاخره باید به یه چیزی برسین که بگین بابا ردیاب اینو زده بود! اینجوری خیال شما راحت میشه. در غیر این صورت تا اخر دنیا توی فکرتون خواهد بود که اونجا چی میتونست باشه؟! پس تا فرصت هست تکلیف اون نقطه رو مشخص کنین. اگر هم که خطا بود عامل خطا مشخص میشه و برای کاوشهای بعدی تجربه بسیار خوبیه.

چهارشنبه 28 آبان1392 - 12:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان بعد دو شب حفاری و تو عمق سه متری به یک لایه ماسه زرد و زیرش کمی تیره تر رسیدیم که افتزا بوی فاضلاب میداد رسیدیم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 28 آبان1392 - 12:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تا عمق 2.5متری فقط خاک بود اما بعد این لایه ماسه که طبیعی بود در امد فکر کنم زرات طلا باشه چون بقلشم کندیم همینجوری بود

چهارشنبه 28 آبان1392 - 12:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فردا اگه بشه میرم از این ماسه ها عکس میگیرم اما چون این لایه ماسه طبیعی هست فکر نکنم ادامه بدم

چهارشنبه 28 آبان1392 - 1:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوباره بر شما دوستان فکر کنم از روی نحوه حرکت انتنا میشد فهمید باری نباشه چون از دور دقیقا رو هدف نمیرفت

چهارشنبه 29 آبان1392 - 9:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دیشب هم یک خونه که ردیاب زدم هم درخت انار داشت هم کلی اهن زنگ زده وزن 200گرم و چون محدوده کم بود قدرت4 با گلد 1و فرکنس بالا واکنش نداشت به نظرتان درست زدم

چهارشنبه 29 آبان1392 - 9:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چون دوستان میگفتن ریشه انار انتنا رو به طرف خودش میکشه اما دیشب با این وزن هیچ واکنشی نداشت به نظرتان ایا اگه بار هم نبود نباید طرف انار میرفت

چهارشنبه 29 آبان1392 - 9:32am
مدیر کل
مدیر کل

جعفر جان اینکه شما با وجود درخت انار و آهن زنگ زده چیزی رو بعنوان طلا سنس نکردین خب خیلی خوبه و نشون میده در اون شرایط ردیاب کار خودشو خوب انجام داده و شما هم درست آنتن زدین.
مساله ریشه درخت انار رو بنده قبلا هم مطرح کردم. بنظر من اگر فاین درست و دقیق باشه و وزن هم خیلی پایین گذاشته نشه قابل حذف هست. اینجور هم نیست دیگه ردیاب هر درخت اناری دید بره به سمتش! :D

چهارشنبه 29 آبان1392 - 9:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دستت طلا حمید جان من هنوز تو جایی که انار باشه تست نکردم که واکنش انتنا رو ببینم برای همین دیشب تعجب کردم.چون دوستان گفته بودند میره طرف انار اما دیشب نرفت!

چهارشنبه 29 آبان1392 - 10:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
راستی دوستان من 12 گرم طلا هم در 2 متری هدف قرار دادم ولی اصلا با وزن 10 گرم هم بهش واکنش نشان نداد و همینطوری اون مکان رو میگیره .......

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 29 آبان1392 - 11:27am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 79 , 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 296 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure