انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 21 مهر1403 - 11:51am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
سلام خوبین دوستان....من رسیدم مرز 4 متر ولی چیزی نبود و ردیاب همچنان اون نقطه رو میزد....تازه 50 گرم هم طلا با خودم بردم ولی اصلا با بیسیم به طلا واکنش نشان نمیداد و من این تست رو از 30 متری کردم...دیگه موندم و میخوام ادامه ندم و برش کنم ...راستی مگنت رسید به w 74....,و حفره هم همچنان نشان میداد دیگه تمام

حلو جان خدا قوت !
تلاشت واقعا قابل تحسینه و جای تقدیر داره ...
خیلی جالبه دقیقا مشکلی که برای من پیش اومد و تو تاپیک 22 عکساشو هم گذاشتم برای شما پیش اومده ...
جسارتا فقط این خطا میتونه از ذهن باشه که شما هر چی بیشتر پیش میری نتایج ردیابی قویتر میشه و در عمل خبری نیست البته حتما یک عامل دیگه هم تو زمین موجوده که با کمی دقت بهش میرسی ...
واقعا و قلبا از خدا میخوام به دوستانی مثل شما که زحمت زیادی میکشند گوشه ای از التاف بیکرانشو عنایت کنه و انشااله با دست پر از کاوشتون برگردید ...
به امید اونروز .
یا حق.

چهارشنبه 29 آبان1392 - 10:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان جنس این سینی چی میتونه باشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 29 آبان1392 - 11:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
نتایج یک تست استاد همزه یه نگاه بنداز ببین درسته یانه
فرکانسهای طلای دستگاه هر 5 مورد با وزن 1.6 تن روی محل قیچی شدن
فرکانسهای آزاد 61.00 و47.19و610و612و1006و55.84 همشون با وزن 1.6تن روی محل قیچی شدن
فرکانس مس با وزن 398 کیلو روی محل قیچی شد
فرکانس نقره جواب نداد
فرکانس برنز تقریبا 10 متر به سمت شمال جواب داد وزن نگرفتم
فرکانس الماس با وزن 80 گرم رو محل طلا قیچی شد
فرکانس حفره تقریبا نزدیکی های محل برنز با w80 جواب میداد
مد مگنت روی w 58 در محل طلا قیچی شد
فرکانس کربن هم نزدیکی حفره جواب میداد وزن نگرفتم
چون داخل خونه بود نتونستم عمق وحجم بگیرم ولی فکر کنم عمقش بالای 5 متره
باید بگم که محلی که با ردیاب زدم توی یک خونه قدیمیه احتمال زیاد نسخه داره چون طبق گفته های صاحب خونه یک عده ای اومده بودن که با هاشون کار کنه میگفت طرفها 500 ملیون بهش داده بودن و یک خونه داخل شهر و توسهم زیر خاکی هم شریک باشه که صاحب خونه قبول نکرده بود قبلا هم سال پیش خودشون یک گوشه خون تقریبا نزدیکی های نقطه ردیاب کار کرده بودند 6 متر حفاری که میگفتن خاک دستی همراه کوزه شکسته وزغال بوده از اساتید خواهش میکنم راهنمایی کنید...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

چهارشنبه 29 آبان1392 - 11:21pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوست من نتایج تست شما خیلی شبیه بار هستش ولی تو انتن زدن یکم عجله کردی و انتن ها برنجی رو به انتن های تلسکوبی نزدیک کردی و همین حرف این صاحب جا مبنی بر داشتن سند هم تا حدی تو تقویت انتن ها موثر هستش.یه جای کار ایراد داره و نباید تو این عمق وزن اینقدر زیاد باشه.دقیق تر عمق گیری کنید و عمق شما باید دو متر باشه.چون داخل خونه انتن میزنی از حالت بیسیم استفاده کن و با ولوم کمتر از نیم.این محل از نوع انتن زدن شما ارزش یه بار دیگه انتن زدن و بعد حفاری رو داره و شما کاری به حرفهای صاحب جا نداشته باش و بیشتر به ردیابت تکیه کن.یادت باشه فرکانس طلا و مفرغ رو دقیقا نباید انتن در یه نقطه بزنه و اگه یکم از هم فاصله داشته باشن نشانه خوبی برای دفینه هستش.موفق باشی

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 29 آبان1392 - 11:57pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوستان یکی از چیزای که من تجربی فهمیدم اینکه وقتی ردیاب چند فرکانس فلزات مختلف رو دقیقا در یه نقطه میزنه و قیچی می کنه احتمال خطا خیلی خیلی بالاست.اینم یه نکته بود که یادم رفته بود بگم.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 29 آبان1392 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوستان عزیز والا این 4 متر رو 2 نفری کندیم با بچه کلنگ :D ....ولی این خاک خیلی نرمه با این بچه کلنگ انقد راحت کنده میشه ...ولی نمیدونم چرا علایمی وجود نداره ..........دوستان واسه اتاقک ها از چه چیزی استفاده کردن

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 29 آبان1392 - 12:35am

[color=#0000BF][/color]باعرض سلام خدمت دوسنان واساتيد عزيز
من تو يه انباري كه تو اون منطقه سابقه كشف جنس زياد هست اما نه به صورت دفينه به صورت اجناس زير خاك مونده و اجناس متعلق به قبور را به صورت زير مشخص كردم و از اساتيد عزيز مخصوصن استاد همزه واستاد حميد واتاد جاويد ميخوام هم نظر بدن هم راهنمايي كنن از لطف همگي سپاس گذارم.
اوال تو حياط با گلد 1 با وزن 1 كيلو رديابي كردم كسيد طرف انباري با فاين ok بعد ارووم اروم انتنو هي پايين مي آوردم ووزن زياد ميكردم و دوباره انتن ميزدم تا كه وزن از 2 تن گذشت نزديك 5 دقيقه طول كشيد بعد با همون وزن گلد هاي ديگه هم جواب دادن هر 5 تا
بعد باز با گلد 1ك رفتم به جهت مشخص شده در انباري رو بز كردن در ابعاد 5 در 7 بود انتن درست وسط انبارو نشون ميداد بعد كه قيچي كرد يه تيكه طلا تو حياط گذاشتم2گرم ميشد دوبار رف همون نقته ولي از بدشانسي درشونو كوبيدن ماهم تعطيل كرديم مهمونشون اومد تا اينكه ديروز رفتمدوباره تست كرديم
اما اينبار فقط از انباري تست كردم يعني مسافت كم بود 3 متر نزديك نقطه مشكوك
اين قسمت تستام با سيم آويزان و انتن تلسكوپي باز هستش.
گلد 1و2 با فاين - +4 با وزن 5 تن جواب داد
گلد 3 فاين - + 4 با وزن 3/6 به زور جواب داد
گلد 4 با فاين - + 3 با وزن 3/6 راهت جواب داد
گلد 5 بافاين - +7 با وزن 3/6 راحت جواب داد
بعد از تست اين 5 گلد ردياب رو 5 دقيقه خاموش كردم

بعد رفتم رو فركانس اذاد
با فدرت ولوم نيم
با فركانس 610 وزن 8 تن گرفت
فركانس 1006 وز8تن گرفت
فركانس 00/47 8تنگرفت
فركانس50/25 8تن گرفت
فركانس 19/47 8تن گرفت
بعد باز خاموش روشن كردم
برونز با فاين ok 50 گرفت
مس با فاين ok 10 كيلو گرفت
نقره نگرفت
الماس گرفت يه وجب دورتر گلد
مگنت 1 بالاتر از 50wنگرفت
مگنت 2 هم تا 60 w گرفت
61 رو نگرفت
مگنت فرگانس آذاد 35/79 و0/612 رو نگرفت
استخوان فركانس هاي 1/362 50 كيلو استخوان گرفت و 3/360 63 كياو گرفت و فركانس دندان استاد همزه عزيز 710 10 كيلو وزن داد
در اخر حفره با w 40 ابعادي نزديك 3 در 3 در اومد
حجم هم كه راحت 2در 3ميشد
عمق هم 5/2 در اومد
جالبش اينجاست كه اخر كار صاحب خونه گفت يه يبار دستگاه اوردن اوجا خيلي مانور داد ولي گفت ميرم خونه تفكيك ميكنم ميگم نتيجه رو ورفتو خبري ازش نشد

شرمنده كه اينهمه درازا داره مطلب من ولي ممنون ميشم راهنمايي كنين
يا حق

پنج شنبه 30 آبان1392 - 8:12am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

hasan نوشته است:
[color=#0000BF][/color]باعرض سلام خدمت دوسنان واساتيد عزيز
من تو يه انباري كه تو اون منطقه سابقه كشف جنس زياد هست اما نه به صورت دفينه به صورت اجناس زير خاك مونده و اجناس متعلق به قبور را به صورت زير مشخص كردم و از اساتيد عزيز مخصوصن استاد همزه واستاد حميد واتاد جاويد ميخوام هم نظر بدن هم راهنمايي كنن از لطف همگي سپاس گذارم.
اوال تو حياط با گلد 1 با وزن 1 كيلو رديابي كردم كسيد طرف انباري با فاين ok بعد ارووم اروم انتنو هي پايين مي آوردم ووزن زياد ميكردم و دوباره انتن ميزدم تا كه وزن از 2 تن گذشت نزديك 5 دقيقه طول كشيد بعد با همون وزن گلد هاي ديگه هم جواب دادن هر 5 تا
بعد باز با گلد 1ك رفتم به جهت مشخص شده در انباري رو بز كردن در ابعاد 5 در 7 بود انتن درست وسط انبارو نشون ميداد بعد كه قيچي كرد يه تيكه طلا تو حياط گذاشتم2گرم ميشد دوبار رف همون نقته ولي از بدشانسي درشونو كوبيدن ماهم تعطيل كرديم مهمونشون اومد تا اينكه ديروز رفتمدوباره تست كرديم
اما اينبار فقط از انباري تست كردم يعني مسافت كم بود 3 متر نزديك نقطه مشكوك
اين قسمت تستام با سيم آويزان و انتن تلسكوپي باز هستش.
گلد 1و2 با فاين - +4 با وزن 5 تن جواب داد
گلد 3 فاين - + 4 با وزن 3/6 به زور جواب داد
گلد 4 با فاين - + 3 با وزن 3/6 راهت جواب داد
گلد 5 بافاين - +7 با وزن 3/6 راحت جواب داد
بعد از تست اين 5 گلد ردياب رو 5 دقيقه خاموش كردم

بعد رفتم رو فركانس اذاد
با فدرت ولوم نيم
با فركانس 610 وزن 8 تن گرفت
فركانس 1006 وز8تن گرفت
فركانس 00/47 8تنگرفت
فركانس50/25 8تن گرفت
فركانس 19/47 8تن گرفت
بعد باز خاموش روشن كردم
برونز با فاين ok 50 گرفت
مس با فاين ok 10 كيلو گرفت
نقره نگرفت
الماس گرفت يه وجب دورتر گلد
مگنت 1 بالاتر از 50wنگرفت
مگنت 2 هم تا 60 w گرفت
61 رو نگرفت
مگنت فرگانس آذاد 35/79 و0/612 رو نگرفت
استخوان فركانس هاي 1/362 50 كيلو استخوان گرفت و 3/360 63 كياو گرفت و فركانس دندان استاد همزه عزيز 710 10 كيلو وزن داد
در اخر حفره با w 40 ابعادي نزديك 3 در 3 در اومد
حجم هم كه راحت 2در 3ميشد
عمق هم 5/2 در اومد
جالبش اينجاست كه اخر كار صاحب خونه گفت يه يبار دستگاه اوردن اوجا خيلي مانور داد ولي گفت ميرم خونه تفكيك ميكنم ميگم نتيجه رو ورفتو خبري ازش نشد

شرمنده كه اينهمه درازا داره مطلب من ولي ممنون ميشم راهنمايي كنين
يا حق

سلام دوست عزیز
با توجه به تست هات بنظر خطا میاد.

دلیلش هم جواب ندادن فرکانس 61 و 612 که اگر قراره طلایی وجود داشته باشه 61 باید جواب دهد.

@};- @};- @};-

پنج شنبه 30 آبان1392 - 9:52am
استاد
استاد

درود بر شما
اگه سقف انباری از فلز هست نقطه وسط انباری در حقیقت نفطه مرکز هاله مغناطیسی خود انبار هست و خطا میباشد

پنج شنبه 30 آبان1392 - 11:09am

استاد جاويد و استاد كاني ممنون
سقف از چوب هست انباره كاه هستش

پنج شنبه 30 آبان1392 - 11:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 282 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure