انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 21 مهر1403 - 3:47am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
واسم سوالاتی بوجود امدن که خیلی خیلی مبهم هستند .....وقتی همه اون قسمت از باغ اینطوری هستش چرا حفره رو دقیقا در این مکان میزنه؟؟

هالو اینقد خودتو اذیت نکن
دوستان به اندازه کافی توضیح دادند. اینکه بارها توضیح داده شده است چرا مثلا حفره فقط این مکان رو میزنه؟ چون معمولا ردیاب قویترین مکان رو میگیره
و مکانها و حفره های کوچیک در نظر گرفته نمیشوند.
به نظر من شما یه اشتباهی در آنتن زنی مرتکب شده اید و دقت لازم رو نداشته اید.

گودالی که کندی الان قویترین مکان حفره در باغ شماست و ردیاب جای دیگری رو نخواهد گرفت.
اما در مورد عمقگیری اگر لبه گودال ایستاده ای و با عقب عقب رفتن عمق میگیری اگر 30 سانت عقب میری آنتن باز میشه که قطعا خطاست.
اما اگرمنظورت اینه که با کم کردن ارتفاع دست تو تا زمین از عمق کلی 30 سانت عمق باقی میمونه خوب باید 30 سانت دیگه حفاری کنی.

@};- @};- @};-

یکشنبه 3 آذر1392 - 6:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام هالو جان
من در باره ی آنتن زنی و این چیزا نظری نمیدم چون در شرایط شما نیستم
ولی یه چیز از نوشتتون استنباط کردم اونجایی که فرمودید خاک به راحتی کنده میشه و سنگ ریزه داره بنده خیلی به این مسیرها بر خورد کردم که هر چقدر به طرف پایین میری خاک با بیل هم قابل برداشتن هست و کمی خراش کلنگ کافی هست تا کلی خاک و سنگ ریزه بیرون بیاد البته این سنگ ریزه ها بیشتر دارای زاویه میباشند و دارای فضای خالی هستن که با خاک نتونسته کاملا پر بشه و کمی هم فضای خالی داره و این مکانها بیشتر در شیبهای ملایم هستن اگر چنین چیزی هست از کندن مورد دست بکش و فکر یه نقطه دیگه باش و بآید در همون مکان دیگه بیخیال حفره باشی
البته تمام مطالب بالا یه نظر و تجربه هستش شاید با مکان شما هیچ سنخیتی نداشته باشه

یکشنبه 3 آذر1392 - 8:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلاو کاک هلو
اینقدر دو دل نباش به نظر من باید تا رسیدن به خاک بکر و دست نخورده که تو منطقه ما بهش میگن خار باید حفاری کنی زیاد به روش عمق گیری ردیاب دل خوش نباش چون بعضی وقتها خطا است
موفق باشی

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

یکشنبه 3 آذر1392 - 11:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوستان من جاهای زیادی دارم که امکان داشتن بارشون 90 در صد هستش... ولی این واسم خیلی عجیبه چون واقعا داره بد جوری واکنش نشان میده از 300 متری هم انتنها انقد سرعت برگشتشون زیاد بود که نگو چطور ممکنه جایی فقط مغانطیس باشه و در این فاصله انتن ها بهش اینطوری واکنش نشان بدن... چون اگه ذرات هم بود تو این 4 متر حداقل باید سرعت این انتن ها کم میشد

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 3 آذر1392 - 11:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

haloo نوشته است:
دوستان من جاهای زیادی دارم که امکان داشتن بارشون 90 در صد هستش... ولی این واسم خیلی عجیبه چون واقعا داره بد جوری واکنش نشان میده از 300 متری هم انتنها انقد سرعت برگشتشون زیاد بود که نگو چطور ممکنه جایی فقط مغانطیس باشه و در این فاصله انتن ها بهش اینطوری واکنش نشان بدن... چون اگه ذرات هم بود تو این 4 متر حداقل باید سرعت این انتن ها کم میشد

درود بر دوستان
هالو جان شما عمقی رو که گرفته بودین حتما حفاری کنین دو حالت داره و در هر دو حالت به نظر من برنده هستین حالا اگه به هدف رسیدین که عالیه برو حالشو ببر و اگه نتیجه ای نگرفتین بالاخره تجربه ی خوبی بدست آوردین که در آینده بدردتون میخوره از خودت انتظار نداشته باش که حتما داخل اولین حفاری نتیجه بگیری داخل این کار باید خیلی صبور باشی

یکشنبه 3 آذر1392 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اشکان جان و دوستان عزیز من واقعا خوشحالم که دارم حفاری میکنم و اصلا هم واسم مهم نیست که چیزی بیدا نکنم .چون بجز این مکان جاهای خوبی هم سراغ دارم ولی در کل من دوس ندارم تو این کارم حتی یه مورچه رو هم اذیت کنم.. یه کارشناس همراهم بود 2 روز بیش و گفت در تبریز 2 نفر رفته بودن حفاری و 3تا مومیای و 251 تا مجسمه ی طلا رو کشف کرده بودن ولی متاسفانه یکیشون بدلیل گاز گرفتگی مرده بود و اون یکی هم فلج شده بود ....و این کارشناس هم میخواست بره اونجا واسه خریدن این گنج بزرگ

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 3 آذر1392 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
هالو جان تا جایی که یادمه استاد پارسی در تفسیر جوغن گفته بود مربوط به مقبره هست و برای مقبره علائمی مثل کوزه و استخان نمیزارن

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 3 آذر1392 - 12:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
چون نمیخاستن مورد تأرز قرار بگیره فقط علائمی مثل جوغن میزاشتن تا محلو بدونند برای زیارت به نظر منم حفاری کن

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 3 آذر1392 - 12:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حتما دوستان تا جایی که ردیاب بزنه منم حفاری میکنم و میرم بایین اگه 100 متر هم بشه :D تا خون در رگهام جاری باشه منم حفاری میکنم تا به گنجی برسم...میگن اولین بارش یکم سخته و دیگه راه افتادی همجه بیدا میکنی..اخه دوستان من با یکی دو تا دفینه راضی نیستم :D :D :D

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 3 آذر1392 - 1:02am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان عزیز.هالو جان من که از خدامه که تو به یه هدف خوب برسی چون هم خودت حالشو میبری و هم اینکه این قدرت دستگاه رو میرسونه به شرطی که این همه داری زحمت میکشی شانستم بزنه که به ذرات نخورده باشی. ولی به نظرم به اندازه کافی حفاری کردی عمق 4 متر کم نیست تازه بیشترم کندی و بیشترم خواهی کند.امیدوارم تو نقطه اشتباه نکرده باشی.باز با این حال امیدوارم به هدف برسی

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 4 آذر1392 - 9:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure