انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 20 مهر1403 - 1:14am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
سلام دوستان

من دیشب با ردیاب یه جسم نقره به وزن 1.6 کیلو گرم با مگنت2 در حدود65 بهش جواب داد رو کشف کردم.با gpx4500هم صحتش و بررسی کردم عمقش هم 1.2متر هستش....حالا از اساتید محترم درخواست میکنم اگه فرکانس یا چیزی مد نظرتون هست حتما اینجا عنوان کنین تا من آزمایش کنم.و بعد از تست های لازم اقدام به حفاری کنم...

چهارشنبه 6 آذر1392 - 6:09pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

كرمي نوشته است:
سلام دوستان

من دیشب با ردیاب یه جسم نقره به وزن 1.6 کیلو گرم با مگنت2 در حدود65 بهش جواب داد رو کشف کردم.با gpx4500هم صحتش و بررسی کردم عمقش هم 1.2متر هستش....حالا از اساتید محترم درخواست میکنم اگه فرکانس یا چیزی مد نظرتون هست حتما اینجا عنوان کنین تا من آزمایش کنم.و بعد از تست های لازم اقدام به حفاری کنم...

مهندس جان بهت تبريك ميگم.
خود فركانس هاي ردياب خيلي خوب هستن فقط لطفا اگه امكانش باشه در مورد نوع اپراتوري و نحوه استفاده از دو مود نقره 1 و 2 و قدرت انتن ها در اين فركانس ها رو توضيح بديد.
درمورد فركانس هم بنده دوتا فركانس پايين نقره زدم ولي متاسفانه نتونستم تست كنم و نميدونم در چه كيفيتي هستن ولي فكر كنم دقيقا نقطه نقره رو بزنن.با تشكر
86.15-99.02

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 6 آذر1392 - 6:18pm
استادیار
استادیار

مرسی دوست عزیز ولوم قدرت رو روی نیم گذاشتم و روی یه تپه روشن کردم.آنتنها کمی گیج میزدند و چیزی معلوم نشد.ولوم رو روی2 گذاشتم که به شدت به یه محل دورتر از نقطه ای که مد نظر من بود کشیده میشد.در حدود30 متر که دنبال آنتنها رفتم رو یه نقطه که دقیقا وسط یه جاده خاکی هست قیچی شد.البته من با فرکانس دستی42.55 ونقره2فاین-3 که قبلا تست کردم جواب داد.مگنت 2 هم تا65 جواب داد.با نقطه زن هم قشنگ مشخص شد که واقعا فلزه...خودم بنا به تجربه حس میکنم که یه کاسه باید باشه ..فرکانسهای شما رو هم فردا تست میکنم.امشب و بیخیالش میشم تا اگه احیانا دوستان نکته ای مد نظرشونه رو عنوان کنن... :ymhug:

چهارشنبه 6 آذر1392 - 6:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوستان یه سوال .. اون روز که گفتم یه جا رو با ردیاب زدم.... ولی یه چیز رو من با مد نقره حس کردم خیلی جالب ابته اینم بگم هر بار انتن زدم ردیاب 3 دقیقه خاموش بوده و واسه فاین هم تمام دستام رو به خاک زدم تا بار در بدنم نمونه .ولی مد نقره کش خیلی عجیبی داشت به طوری که احساس میکردم یه چیزی داره انتن ها رو به هم میچسبونه و یه جور میدان مغناطیسی وسط انتن ها بوجود اورده بود و این کشش فقط رو نقره بود

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 6 آذر1392 - 6:35pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

مرسي جناب كرمي عزيز.يعني رو نقره 2 تا فاين مثبت و منفي 3 قيچي شد؟

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 6 آذر1392 - 6:46pm
استاد
استاد

كرمي نوشته است:
سلام دوستان

درود بر شما
استاد کرمی .وزن دقیق این فلز نقره چقدر هست و ردیاب با فرکانس دستی چند کیلو گرم زد

چهارشنبه 6 آذر1392 - 6:48pm
استادیار
استادیار

hamze2000 نوشته است:
مرسي جناب كرمي عزيز.يعني رو نقره 2 تا فاين مثبت و منفي 3 قيچي شد؟

من شروعم با نقره 2و فاین-3 بود.ولی بعد مشخص کردن هدف تا+4 و-5تونستم جواب بگیرم و در مورد وزن هدف هم 1.6 به بالا نمیزنه و فردا به امید خدا در بیارم هم وزنش میکنم و هم عکسش و همراه سایر اطلاعات تو انجمن میذارم

چهارشنبه 6 آذر1392 - 8:25pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب کرمی عزیز خسته نباشین بسیار عالی عمل کردین. دوستان هم توجه داشته باشن با وجود یک نقطه زن نسبتا قابل اعتماد چقدر ردیابی راحت تر و مطمئن تر میشه! هر چند در این مورد بخصوص عمق خیلی کم بوده! :D
حالا قبل اینکه حفاری کنین در مورد دو مود نقره بصورت جداگانه مساله وزن رو آزمایش کنین و ببینین حداکثر تا چه وزنی قابل ردیابی هست. همینطور رنج فاینی که در دو مود جوابگو هست رو در بیارین و یادداشت کنین. عدد وزنی مغناطیس که فرمودین خیلی بالا بود! این رو هم روی هر دو مود مگنت آزمایش کنین. عمقگیری رو هم با وزن 0 و همینطور وزن 100 گرم انجام بدین و ببینین آیا عمق یکی هست یا نه.

چهارشنبه 6 آذر1392 - 8:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
اقای کرمی جان اگه میشه در مورد وزن گیری از فاصله مناسب و رو هدف تست کنید ببینید چقدر فرق داره

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 6 آذر1392 - 8:50pm
استادیار
استادیار

دوستان و اساتید محترم
من تمامی نظراتتون و حتما بهش توجه خواهم کرد امیدوارم نتایج خوبی دستمون بیاد. :-*

چهارشنبه 6 آذر1392 - 8:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure