انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 20 مهر1403 - 10:46pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 , 102 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

كرمي نوشته است:
دوستان و اساتید محترم
من تمامی نظراتتون و حتما بهش توجه خواهم کرد امیدوارم نتایج خوبی دستمون بیاد. :-*

دوستان توجه کنند که آقای کرمی نمونه ملموس یک کاوشپر به تمام معنا هستند و خصوصیاتی دارند که برای موفقیت در این کار لازمه از جمله :
1- تخصص : ایشان دارای تجربه و تحصیلات مرتبط و البته کاربردی هستند
2- امکانات : ایشان از لحاظ مالی شرایط درست را دارا هستند و با توجه به تامین لوازم و ابزار مورد نیاز بصورت علمی و سنجیده پیش میروند و قبل از حصول اطمینان صد درصدی اقدام به حفاری بی مورد نمیکنند
3-: صبر و پایداری : ایشان حتی با وجود پیدا کردن هدف باز هم شتاب زده عمل نمیکنند و قصد دارند که با انجام تستهای بیشتر هم عملکرد خودشون رو بهتر کنند و هم به دوستان کمک کنند و این بسیار ارزشمنده
4: کاووش اصولی : بسیاری از ما کاووش رو با کوهنوردی و گردش اشتباه میگیریم ولی ایشون در چند مورد ثابت کردند که کاووش باید بر اساس مستندات و نشانه ها و علائم باشه در غیر اینصورت موفقیت حاصل نخواهد شد.

آقای کرمی بهتون تبریک میگم و امیدوارم نتایج تستهای دقیق و ارزشمندتون رو شاهد باشیم
سپاس و آرزوی موفقیت برای تمام دوستان

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 6 آذر1392 - 9:13pm

با سلام مجدد خدمت استاد حمزه اگه ممكنه مختصر تجربه خودتون رو در مورد ردياب35 در مكانهيي كه دفينه وجود داره بيان كنين مثلا در كار با مودهاي طلا بايد در تعويض مودها هم دستگاه خاموش بشه وهمچنين در مورد فاينها كه در هر مود طلا وجود داره بايد تا چه فاينهايي جواب بده ويا در مورد وزن ايده ال كه روش حساب كردوچيزاي ديگه كه ما خودمون رو علاف نكنيم بيان كنيد با تشكر

چهارشنبه 6 آذر1392 - 9:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
اقای کرمی تو فاصله های مختلف ردیاب بزن تا ببینی حرکت انتنا تو چه فاصله ای مشخصتره تا یه متراژی از مود ها داشته باشیم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 6 آذر1392 - 9:49pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
مرسی دوست عزیز شما لطف کردین که نظر دادین و بنده هم برای شما و همه بچه های انجمن آرزوی بهترین و طلایی ترین موفقیت ها رو دارم...
نکته دوم که ذکر کردین متاسفانه کمی زود قضاوت کردین.من با ساخت یهsxتونستم موفقیتی پیدا کنم که یهmdlبخرم
با چندین حفاری موفق هم یه gpxخریدم.باز هم تلاش با gpxموجب خرید یه ردیاب دقیق به اسم fpl35شد :-* الان هم دارم اصولی با این ردیاب کار میکنم.به همه دوستان هم توصیه میکنم ردیاب و جای استفاده کنن که واقعاد چیزی باشه...وجود قلعه و کوزه و...اصلا دلیلی بر وجود جنس و بار نیست.اگه دقت کنید بعضی روستا ها و شهرهای کشورمون اینقدر فقیرن که یه گرم طلا تو هر خونه ای پیدا نمیشه قدیما هم همینجوری بوده ;)

چهارشنبه 6 آذر1392 - 9:53pm
استاد
استاد

كرمي نوشته است:
دوستان و اساتید محترم
من تمامی نظراتتون و حتما بهش توجه خواهم کرد امیدوارم نتایج خوبی دستمون بیاد. :-*

درود بر شما
استاد کرمی .در 10 متری هدف قرار بگیرید و یکبار بدون سیم با ولوم نیم و یکبار با سیم با ولوم 10 وزن گیری کنید و نتیجه را گزارش دهید.بعد از این کار بار فرکانس 42.55 ردیابی کنید و فرکانی را صدم هرتز بالا ببرید تا موقعی که دیگه انتن روی هدف قیچی نکنه یا به حسابی دیگه یک صدم هرتز یک صدم هرتز فرکانس را بالا ببرید و از روی هدف رد بشوید تا اونجا که امکان دارد این کار را بکنید که دیگر روی هدف وقتی رد میشوی قیچی نکند با این کار فرکانس دقیق هدف زیر زمین تا اندازه ای مشخص میشه

چهارشنبه 6 آذر1392 - 10:08pm
مدیر سایت
مدیر سایت

جاوید نوشته است:
كرمي نوشته است:
دوستان و اساتید محترم

درود بر شما
استاد کرمی .در 10 متری هدف قرار بگیرید و یکبار بدون سیم با ولوم نیم و یکبار با سیم با ولوم 10 وزن گیری کنید و نتیجه را گزارش دهید.بعد از این کار بار فرکانس 42.55 ردیابی کنید و فرکانی را صدم هرتز بالا ببرید تا موقعی که دیگه انتن روی هدف قیچی نکنه یا به حسابی دیگه یک صدم هرتز یک صدم هرتز فرکانس را بالا ببرید و از روی هدف رد بشوید تا اونجا که امکان دارد این کار را بکنید که دیگر روی هدف وقتی رد میشوی قیچی نکند با این کار فرکانس دقیق هدف زیر زمین تا اندازه ای مشخص میشه

:YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: آفرين آقا جاويد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 6 آذر1392 - 10:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
مهندس کرمی عزیز بهتون تبریک میگم خیلی خوشحالمون کردی مهندس جان
یه سوال دارم از شما و دیگر دوستان که تخصص دارند
یکی از بچه ها صحبت میکرد و میگفت یه وسیله هستش که شعاع 1 متر میزنه ولی عمق 30 متر نقطه میکنه آیا درست میگه حتی میگفت که تو 6 متر ی زدند

چهارشنبه 6 آذر1392 - 10:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوستان کسی یه نقطه زن ارزون سراغ داره ولی زیاد اشغال نباشه صرفا برای این میخوام که با ردیابم ست بشن و بهتر کاوش کنم :-*

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 6 آذر1392 - 11:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
مهدی6 نوشته است:
سلام دوستان
مهندس کرمی عزیز بهتون تبریک میگم خیلی خوشحالمون کردی مهندس جان
یه سوال دارم از شما و دیگر دوستان که تخصص دارند
یکی از بچه ها صحبت میکرد و میگفت یه وسیله هستش که شعاع 1 متر میزنه ولی عمق 30 متر نقطه میکنه آیا درست میگه حتی میگفت که تو 6 متر ی زدند

دوست عزیز اسم دستگاه وعکس بذار تا تحقیق کنیم ما خیلی وقته دنبال همچنین دستگاهی هستیم

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

چهارشنبه 6 آذر1392 - 11:41pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

كرمي نوشته است:
مرسی دوست عزیز شما لطف کردین که نظر دادین و بنده هم برای شما و همه بچه های انجمن آرزوی بهترین و طلایی ترین موفقیت ها رو دارم...
نکته دوم که ذکر کردین متاسفانه کمی زود قضاوت کردین.من با ساخت یهsxتونستم موفقیتی پیدا کنم که یهmdlبخرم
با چندین حفاری موفق هم یه gpxخریدم.باز هم تلاش با gpxموجب خرید یه ردیاب دقیق به اسم fpl35شد :-* الان هم دارم اصولی با این ردیاب کار میکنم.به همه دوستان هم توصیه میکنم ردیاب و جای استفاده کنن که واقعاد چیزی باشه...وجود قلعه و کوزه و...اصلا دلیلی بر وجود جنس و بار نیست.اگه دقت کنید بعضی روستا ها و شهرهای کشورمون اینقدر فقیرن که یه گرم طلا تو هر خونه ای پیدا نمیشه قدیما هم همینجوری بوده ;)

سلام
مهندس کرمی عزیز ضمن ابراز خوشحالی، از شما میخوام در کنار نظرات مفید دوستان در فاصله بیشتر از 50 متری و در چند جهت آنتن بزنید و واکنش آنتن هارو
بررسی و گزارش کنید. اینکار رو بیسیم هم انجام دهید.

@};- @};- @};-

پنج شنبه 6 آذر1392 - 12:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 , 102 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure