انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 20 مهر1403 - 10:46pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 97 , 98 , 99 , 100 , 101 , 102 , 103 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
خوب دوستان من براي رسيدن به يه فركانس خوب يه مدت رفتم دنبال خطا ها.
دوستاني كه حفاري هاي بي مورد داشتن مطمئنم همشون وقتي از فركانس حفره استفاده كردن انتن ها پر قدرت قيچي شدن :-B
من در تمام جاهاي كه عامل خطا بود وقتي با انتن خالي كار كردم انتن ها پر قدرت رو محل قيچي ميشدن؟
خوب حالا شما تصور كنيد قدرتي كه باعث قيچي شدن انتن هاي خالي شده برابر 500x باشه
حالا ما ردياب رو ميزاريم رو گلد مثلا 1 و با ولوم 2 داريم رو محل انتن ميزنيم.قدرتي كه در اين حالت در انتن ها رو اگه مثلا 200x قرار بديم بنظر شما چه اتفاقي رخ ميده؟
درسته قدرت انتن هاي خالي بيشتر از قدرت فركانس طلا هستش پس در نتيجه انتن ها در محل رو گلد قيچي ميشه و اين باعث ايجاد خطا ميشه.يعني اگه اون زير طلا نباشه ولي باز انتن ها بخاطر قدرت جذب بيشتر روي انت هاي خاي باز قيچي ميشن
براي حل اين مشكل هم بنظر من بايد از محل بقدري دو بشيم كه ديگه انتن هاي خالي اونجا رو نگيره.بعد ردياب رو روشن كرد و انتن زد

با سلام دوباره
بنده طی تستهای اخیرم این نکته که جناب حمزه بهش اشاره کردند واسم ثابت شده است و عامل بسیاری از خطاها همین است در کنار رطوبت.
از دوستان میخوام حتما فاصله 50 متر رو تست کنند اگه جواب نداد به وجود بار شک کنید.

@};- @};- @};-

پنج شنبه 6 آذر1392 - 12:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب کرمی امکانش هست یک فیلم هم با رعایت اصول ایمنی تهیه کنید تا امثال بنده نحوه درست دست گرفتن دستگاه را یاد بگیریم؟

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 7 آذر1392 - 3:30am
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود سلام به تمامی دوستان.دوستان من درداخل قلعه 2000ساله حدود یک کیلو استخوان و2کیلو انواع سفال هر کدام در داخل 1 دره در1متری زیر خاک گذاشتم وخواستم واکنش فرکانس فلزات نسبت به استخوان وسفال بدانم گلد1به استخوان واکنش نداشت وگلد 2و3و4و5به استخوان واکنش داشتن و گلد 1و5به سفال واکنش ندارندو2و3و4وکنش دارند وفرکانس ازاد طلا و80-55 و 84-55و85-55و0-610به استخوان واکنش دارند وبه سفال واکنش دارند و0-1006به استخوان وسفال واکنش ندارد واز استادان عزیز واقا حمزه واقا جاوید وبقیه دوستان که در ردیابی مهارت کامل دارند خواهش میکنم فرکنسهای ثابت وازاد فلزات طلا نقره مس مفرغ و...را طبق این تست انجام بدهین چون اگر فرکانسی به استخوان وسفال واکنش نداشته باشد به احتمال زیاد ذرات ومواد معدنی هم تا اندازه ای رد بکند ودرصد موفیت بیشتر می شود لطفا انجام بدهید تا بهترین فرکانس زیر 1000وبالای1000برای فلزات بدست بیاید وهمه از بلا تکلیفی در بیایم با تشکر فراوان

پنج شنبه 7 آذر1392 - 11:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

باسلام مجدد ولوم قدرت 5ولوم وزن5گرم بود با تشکر

پنج شنبه 7 آذر1392 - 11:14am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ali2000 عزیز ممنون از شما
تستهای جالبی انجام دادین و امیدوارم بقیه اساتید هم نظر خودشون رو اعلام کنن.
موفق باشین
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 7 آذر1392 - 11:17am
استاد
استاد
آواتار کاربر

sasa نوشته است:
با سلام مجدد خدمت استاد حمزه اگه ممكنه مختصر تجربه خودتون رو در مورد ردياب35 در مكانهيي كه دفينه وجود داره بيان كنين مثلا در كار با مودهاي طلا بايد در تعويض مودها هم دستگاه خاموش بشه وهمچنين در مورد فاينها كه در هر مود طلا وجود داره بايد تا چه فاينهايي جواب بده ويا در مورد وزن ايده ال كه روش حساب كردوچيزاي ديگه كه ما خودمون رو علاف نكنيم بيان كنيد با تشكر

ساسا جان من دو بار رو دفينه كار كردم كه دفينه اول رو كه مال دوستان بود با 5 كيلو سنس كردم ولي وقت نشد وزن گيري كنم.ردياب از 30 متري بطرف محل ميرفت رو نقطه هم انتن ها پر قدرت نقطه رو ميزد.در اين دفينه بنده ردياب رو سه دقيقه در زمان تعويض فركانس ها خاموش مي كردم و ردياب پر قدرت محل رو ميزد.
بار دوم هم مربوط به تونل بود كه از فاصله 60 متري هر دو انتن پر قدرت ميرفتن طرف تونل.در محل وزن شد 79 كيلو و دقيقا احساس مي كردم كه انتن ها مي خوان از دسته خارج بشن و برن داخل خاك.
در مورد فاين ها نبايد تا مقادر زياد قيچي بشه.در مورد وزن بنده اعتقادي به وزن هاي نجومي و تن ندارم و اگه ردياب درست زده بشه وزن تا حدي درست استخراج ميشه و نهايتش 30درصد اشتباه ميشه.البته در مورد فلزات اين موضوع درست هستش ولي عوامل خطا مثل كوزه و سفال خيس وزن هاي فوق العاده بالاي رو ميده.
در مورد درست بودن جا هم خدما شما بگم اگه جاي بار باشه ردياب از فواصل دور بهش واكنش ميده و در نقطه هم انتن ها پر قدرت قيچي ميشن

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 7 آذر1392 - 12:17pm
مدیر سایت
مدیر سایت

hamze2000 نوشته است:
sasa نوشته است:
با سلام مجدد خدمت استاد حمزه اگه ممكنه مختصر تجربه خودتون رو در مورد ردياب35 در مكانهيي كه دفينه وجود داره بيان كنين مثلا در كار با مودهاي طلا بايد در تعويض مودها هم دستگاه خاموش بشه وهمچنين در مورد فاينها كه در هر مود طلا وجود داره بايد تا چه فاينهايي جواب بده ويا در مورد وزن ايده ال كه روش حساب كردوچيزاي ديگه كه ما خودمون رو علاف نكنيم بيان كنيد با تشكر

ساسا جان من دو بار رو دفينه كار كردم كه دفينه اول رو كه مال دوستان بود با 5 كيلو سنس كردم ولي وقت نشد وزن گيري كنم.ردياب از 30 متري بطرف محل ميرفت رو نقطه هم انتن ها پر قدرت نقطه رو ميزد.در اين دفينه بنده ردياب رو سه دقيقه در زمان تعويض فركانس ها خاموش مي كردم و ردياب پر قدرت محل رو ميزد.
بار دوم هم مربوط به تونل بود كه از فاصله 60 متري هر دو انتن پر قدرت ميرفتن طرف تونل.در محل وزن شد 79 كيلو و دقيقا احساس مي كردم كه انتن ها مي خوان از دسته خارج بشن و برن داخل خاك.
در مورد فاين ها نبايد تا مقادر زياد قيچي بشه.در مورد وزن بنده اعتقادي به وزن هاي نجومي و تن ندارم و اگه ردياب درست زده بشه وزن تا حدي درست استخراج ميشه و نهايتش 30درصد اشتباه ميشه.البته در مورد فلزات اين موضوع درست هستش ولي عوامل خطا مثل كوزه و سفال خيس وزن هاي فوق العاده بالاي رو ميده.
در مورد درست بودن جا هم خدما شما بگم اگه جاي بار باشه ردياب از فواصل دور بهش واكنش ميده و در نقطه هم انتن ها پر قدرت قيچي ميشن

برادر حمزه عزیزم خدا به شما قوت و سلامتی بده که اینهمه زحمت میکشید ، شما ای کاش در مورد حجم هدف واقعی و حجم گیری هم تست های خوبی انجام میدادید !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 7 آذر1392 - 12:28pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

مهدي عزيز در مورد حجم هم هر دو حجم بدست اومده دقيقا برابر با حجم اتاقك بار بود.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 7 آذر1392 - 1:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
همزه جان اون مسأله که در مورد قدرت انتنای خالی توضیح دادین وکانی هم در بالای همین صفحه تصدیقش کرد یک توضیحی دوباره میدی

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 7 آذر1392 - 1:22pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

ali2000 نوشته است:
با درود سلام به تمامی دوستان.دوستان من درداخل قلعه 2000ساله حدود یک کیلو استخوان و2کیلو انواع سفال هر کدام در داخل 1 دره در1متری زیر خاک گذاشتم وخواستم واکنش فرکانس فلزات نسبت به استخوان وسفال بدانم گلد1به استخوان واکنش نداشت وگلد 2و3و4و5به استخوان واکنش داشتن و گلد 1و5به سفال واکنش ندارندو2و3و4وکنش دارند وفرکانس ازاد طلا و80-55 و 84-55و85-55و0-610به استخوان واکنش دارند وبه سفال واکنش دارند و0-1006به استخوان وسفال واکنش ندارد واز استادان عزیز واقا حمزه واقا جاوید وبقیه دوستان که در ردیابی مهارت کامل دارند خواهش میکنم فرکنسهای ثابت وازاد فلزات طلا نقره مس مفرغ و...را طبق این تست انجام بدهین چون اگر فرکانسی به استخوان وسفال واکنش نداشته باشد به احتمال زیاد ذرات ومواد معدنی هم تا اندازه ای رد بکند ودرصد موفیت بیشتر می شود لطفا انجام بدهید تا بهترین فرکانس زیر 1000وبالای1000برای فلزات بدست بیاید وهمه از بلا تکلیفی در بیایم با تشکر فراوان

علي جان خسته نباشي.
در مورد فركانس دو قبلا هم گفتم كه اين فركانس در بازه جسد هستش.علت واكنش نداشتن گلد يك به استخوان و سفال هم مقدار بالاي ان (بالاي هزار هرتز )هستش.استخوان داره كلسيم كه فركانس اون 320هرتز پتاسيم با فركانس304هرتز و ساير عناصر هستش كه رو فركانس هاي زير هزار حساسيت داره هستش.در تست هاي من فركانس610.0 به سفال واكنش نداشت ولي نميدونم چرا ردياب شما در اين فركانس روش قيچي شده ولي استخون رو اين فركانس ميزنه.كلا من فركانس بالاي هزار براي طلا قبول دارم و بايد بيشتر روي اين مورد كار بشه.

پنج شنبه 7 آذر1392 - 1:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 97 , 98 , 99 , 100 , 101 , 102 , 103 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure