انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 20 مهر1403 - 8:53pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 100 , 101 , 102 , 103 , 104 , 105 , 106 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
مهندس حمید دیگه بیر شدن برای راهنمایی... :D نوبت به شما اساتید جوان هستش که دست ما رو بگیرن :-* :D ... مهندس حمید یه وقت به دل نگیری... :-*
دوستان یه چیزی رو میخوام بگم هرکی میاد یه فرکانس اینجا میذاره باور کنین اولین بار من ردیاب رو میبرم کوه و امتحانش میکنم حالا مهم نیست کی باشه ولی اکثر وقتا 10 شب رفتم برای تست گرفتن البته بدون حفاری :D
اینم من خدمت داداش حمزه و مهندس حمید عرض کردم که با وزن بالا عمق کمتر در اومد ولی وزن کم عمق 70سانت واسم تغیر کرده بود البته من چون چیزی بیرون نکشیدم از دل خاک :D :D
دیگه میترسم از حفاری کردن

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 7 آذر1392 - 8:14pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

هلو جان چند بار بصورت پیام بهتون گفتم که من برای عمق زنی از نصف وزن بدست اومده برای عمق زنی استفاده میکنم.مثلا وزن بزنه صد کیلو من از 50. کیلو برای عمق زنی استفاده می کنم.در مورد فرکانس های ازاد هم فعلا من و جناب جاوید فرکانس میزاریم و علت هم تست کردن توسط دوستان هستش.با دو نفر نمیشه همه فرکانس ها رو تست کرد.الان تو سایت 20 تا فرکانس باشه من 27 تای دیگه هم زدم و اگه قراره اینا رو با این وضع هوا تست کنم یه 6 ماهی طول میکشه....

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 7 آذر1392 - 8:56pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام دوستان عزیز
ضمن تبریک به مهندس کرمی عزیز بابت موفقیتشون

بنده پیامی به مجتبی عزیز دارم

من چند بار صحبتهای شما و اون کسی که بارهارو درآورده رو خوندم و تو صحبتها موارد مشکوک زیادی دیدم
و به نظر بنده این طرف اصلا قابل اعتماد نیست بنا به دلایلی.

از جناب مجتبی و همچنین تمامی کاربران و دوستان عزیز خواهشمندم اینقد زود اعتماد نکنید و مواظب چنین حرکاتی باشید.
یه لحظه اشتباه ممکنه همه مونو بر باد بده.

وظیفه خود دونستم که بیام و اعلام کنم. انشالله که من اشتباه کرده باشم.

@};- @};- @};-

پنج شنبه 7 آذر1392 - 11:25pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

منم با جناب کانی موافق هستم.این ارتباط و نوع کلمات حاوی نکات مبهم فراوان بود که نیاز به احتیاط و تعقل داره.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 7 آذر1392 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
کانی جان دوست عزیز منظورت کدوم شخص هست که حرفهاش تناقض داره؟ اما با توجه به گفته های جناب کرمی و شخصی که به بار نه چندان بزرگ رسیده وبنده باایشان صحبت کردم تشابهات خوبی وجود داره و اون اینه که جنس نقره چه در خاک و چه در زمین دارای خاصیت مگنت میباشد اما با خروج از خاک مگنت چند درصدی کم میشه اما به کل از بین نمیره و همچنین مد 2 نقره بهتر از مد 1 هست وباتوجه به گفته های شخص یابنده تشابهات خوبی هم باحرفهای استاد حمزه داره و اون اینه که ایشون توضیح دادن بعد از ردیابی و قیچی شدن آنتن ها بعد از انجام تست وزن که توچه وزنی میزنه یانه بعد با نصف وزن به دست اومده عمق رو گرفته که شده 1.50 متر و وزنیکه ایشون زدن برای قبر گبری بوده و نقره و کمی هم طلا داشته که وزنی معادل 1 تن زده البته این بالا زدنوزن هم از نظرمن به خاطر رطوبت و احتمالا گازهجنس موجود در خاک یا فضای قبربوده اما هرچی که هست باگفته های استاد کرمی و استاد حمزه همخوانی کامل داره و میشه در مورد جنس نقره نتیجه کامل رو بیان کرد ورفت سراغ اجناس بعدی

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 7 آذر1392 - 12:08am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
کانی جاندوستعزیز منظورت کدوم شخص هست کهحرفهاش تناقض داره؟ اما با توجه به گفته های جناب کرمی و شخصی که به بار نه چندان بزرگ رسیده وبنده باایشان صحبت کردم تشابهات خوبی وجود داره و اون اینه که جنس نقره چه در خاک و چه در زمین دارای خاصیت مگنت میباشد اما با خروج از خاک مگنت چند درصدی کم میشه اما به کل از بین نمیره و همچنین مد 2 نقره بهتر از مد 1 هست وباتوجه به گفته های شخص یابنده تشابهات خوبی هم باحرفهای استاد حمزه داره و اون اینه که ایشون توضیح دادن بعد از ردیابی و قیچی شدن آنتن ها بعد از انجام تست وزن که توچه وزنی میزنه یانه بعد با نصف وزن به دست اومده عمق رو گرفته که شده 1.50 متر و وزنیکه ایشونزدن برای قبر گبری بوده و نقره و کمی هم طلا داشته که وزنی معادل 1 تن زده البته این بالا زدنوزن هم از نظرمن به خاطر رطوبت و احتمالا گازهجنس موجود در خاک یا فضای قبربوده اما هرچی کههستباگفتههای استاد کرمی و استاد حمزه همخوانی کامل داره و میشه در مورد جنس نقره نتیجه کامل رو بیان کرد ورفت سراغ اجناس بعدی

سلام آرش عزیز
منظور نه شما و نه جناب کرمی هستش.
اگه چند پست قبلی رو خونده باشی پست مجتبی هست اونو بخون دوست عزیز.
طرف انگار یه حاجی ردیاب زن هست که نمیتونه جنسشو آب کنه و خریدار نداره و همچنین طرف دیگری هم که
اینو اعلام کرده اسم کاربریشو نمیدونسته و مکث عجیبی کرده و تناقضات دیگه!!!

@};- @};- @};-

جمعه 7 آذر1392 - 12:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
کانی جان اتفاقا منم از گفته هاش به شک افتادم اما اگه واقعا گفته هاش اصلاح بشه وخودشم حضور به عمل بیاره و خودش توضیحاتشو ارائه بده شاید بشه از حرفهاش متوجه شد که چند مرده حلاجه

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 7 آذر1392 - 12:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
منم با کانی خان موافقم- راستش خواستم بگم ولی خوب گفتم شاید اشتب میکنم به هر حال به هر کسی خصوصا دنیای مجازی زود اعتماد نکنید [-X . آدم خوب همیشه هست و کم هم نشدن ولی آدمهای بد اونقدر زیاد شدن که خوبها معلوم نیستن. @-)
آقا مجتبی عزیز ما ردیاب و خودتو قبول داریم ^:)^ . آقا حمزه و جاوید و کرمی و.... که خریدن و دارن عملی تست میکنن و اکثر بچه ها هم که کامنت میزارن و نمیزارن قبولشون دارن این عزیزان رو. پس لازم نیست اثبات کنی خوب و بد بودن رد یاب رو. زمان خودش خوب و بد بودنشو ثابت میکنه. پس نگران نباش که میگن ان را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است. در ضمن فکر کنم دیگه کم کم داریم به روزهای آخر فرکانس گیری نزدیک میشیم و قطعا عکس های بیشتری در این تاپیک خواهیم دید.

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

جمعه 7 آذر1392 - 12:40am
استاد
استاد
آواتار کاربر

ارش جان منظور هیچ کدوم از کاربرهای سایت نیست.
دوستان اگه چیزی خارج کردن برای کمک به دارندگان ردیاب خواست بگه و عکس بزاره که خدا ازش راضی باشه و اگه نخواست باز نوش جونش باشه.بنظر من این نوع ارتباط بر قرار کردن ها می تونه مشکوک و شک برانگیز باشه.در خوب بودن ردیاب شکی نیست فقط نیاز به کار و تمرین داره.

جمعه 7 آذر1392 - 1:08am
استاد
استاد
آواتار کاربر

در مورد پیدا کردن طلا هم بنده یه انگشتر چند گرمی تو قبر زدم ولی نمیشه به این مورد تکیه کرد چون بنده احتمال نمیدادم درست زدم حفاری رو بخاطر عمق کم انجام دادیم.نوع باسیم یا بیسیم هم زدن بنظر من ارتباط مستقیم به نوع فرکانس و مقدار اون داره و رو این مورد هم باید کار کرد.
جا داره از جناب کرمی هم که اومدن نتایجشون رو در اختیار ما قرار دادن تشکر کنم.با تشکر

جمعه 7 آذر1392 - 1:18am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 100 , 101 , 102 , 103 , 104 , 105 , 106 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure