انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 20 مهر1403 - 6:50pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 102 , 103 , 104 , 105 , 106 , 107 , 108 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

كرمي نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و اساتید محنرم

بنده امروز محلی رو که دیشب عرض کردم و کلی تست گرفتم که نتایج و خدمتتون عرض میکنم.امیدوارم مفید واقع بشه
ابتدا فرکانس86.15رو تست کردم که فقط به درد نقطه زنی میخوره وقتی که از محل دور میشدم عملکردش مناسب نبود..فرکانس99.02رو هم تست کردم که اصلا هیچ واکنشی رو من از آنتنها ندیدم...از فاصله 50 متر با حالت باسیم تست کردم که یه گوشه از تپه رو نشون میداد و قتی سیمها رو دراوردم کمی آنتنها گیج میزدند و به سمت محل نقره میرفتند..وبا وزن 0عمق گیری یه خورده اضافه نشون داد در حدود30سانت البته نسبت به عمق گیری با100 گرم...خلاصه هر چقد عدد وزن رو به بالا باشه عمق گیری دقیقتره :-? این چیزیه که امروز من تجربه کردم.مگنت 1 رو تا50 نشون میداد و با مگنت2 هم 65 نکته عجیبی که من امروز شاهدش بودم این بود که وقتی فلز و بیرون آوردم عدد مگنت 5 شماره کمتر شد @-) @-) مگنت فلز روی زمین60هستش @-) @-) البته نا گفته نباشه من در طول روز شاید6 ساعت با سیمهاو ابزار آلات برق قدرت و خطوط انتقال جریان و ولتاژ بالا در ارتباطم که فک میکنم رو تست مگنت خطا بزنم.وزن فلز و من1.6کیلو گرم براورد کردم وزن واقعی هدف340گرم هست که متاسفانه تو زمین له شده ولی من ازش عکس گرفتم و الان میذارم تو انجمن...هدف هم یه ظرف شرابخوری نقره هستش که 100گرم نقره داره در حدود50گرم مس و برنز و.......به هر حال بهترین فرکانس و توی فاصله های مناسب مد2نقره هستش و فرکانس42.55
به دفعات فواصل دور و نزدیک با بی سیم و با سیم تست گرفتم.همیشه در حالت باسیم تپه رو میزد...از دوستان درخواست میکنم که روی مگنت یه نظری بدن که چرا اینقد زیاد میزنه و آیا علت میتونه ارتباط با ولتاژهای سنگین باشه...
برای همه دوستان @};- آرزوی موفقیت میکنم و اگه سوالاتی داشتین و یه جا جواب میدم

پیروز باشید :ymhug:

با سلام
مهندس جان اون نقطه ای که با سیم میزد رو با جی پی چک کردید؟ یا تستهای بیشتری روش انجام دادید؟ شاید واقعا چیزی باشه که در حالت بی سیم توی دید ردیاب نباشه ولی در حالت با سیم به علت شعاع زنی بیشتر تشخیص داده بشه
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

جمعه 8 آذر1392 - 10:00pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
koohyar نوشته است:
كرمي نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و اساتید محنرم

بنده امروز محلی رو که دیشب عرض کردم و کلی تست گرفتم که نتایج و خدمتتون عرض میکنم.امیدوارم مفید واقع بشه
ابتدا فرکانس86.15رو تست کردم که فقط به درد نقطه زنی میخوره وقتی که از محل دور میشدم عملکردش مناسب نبود..فرکانس99.02رو هم تست کردم که اصلا هیچ واکنشی رو من از آنتنها ندیدم...از فاصله 50 متر با حالت باسیم تست کردم که یه گوشه از تپه رو نشون میداد و قتی سیمها رو دراوردم کمی آنتنها گیج میزدند و به سمت محل نقره میرفتند..وبا وزن 0عمق گیری یه خورده اضافه نشون داد در حدود30سانت البته نسبت به عمق گیری با100 گرم...خلاصه هر چقد عدد وزن رو به بالا باشه عمق گیری دقیقتره :-? این چیزیه که امروز من تجربه کردم.مگنت 1 رو تا50 نشون میداد و با مگنت2 هم 65 نکته عجیبی که من امروز شاهدش بودم این بود که وقتی فلز و بیرون آوردم عدد مگنت 5 شماره کمتر شد @-) @-) مگنت فلز روی زمین60هستش @-) @-) البته نا گفته نباشه من در طول روز شاید6 ساعت با سیمهاو ابزار آلات برق قدرت و خطوط انتقال جریان و ولتاژ بالا در ارتباطم که فک میکنم رو تست مگنت خطا بزنم.وزن فلز و من1.6کیلو گرم براورد کردم وزن واقعی هدف340گرم هست که متاسفانه تو زمین له شده ولی من ازش عکس گرفتم و الان میذارم تو انجمن...هدف هم یه ظرف شرابخوری نقره هستش که 100گرم نقره داره در حدود50گرم مس و برنز و.......به هر حال بهترین فرکانس و توی فاصله های مناسب مد2نقره هستش و فرکانس42.55
به دفعات فواصل دور و نزدیک با بی سیم و با سیم تست گرفتم.همیشه در حالت باسیم تپه رو میزد...از دوستان درخواست میکنم که روی مگنت یه نظری بدن که چرا اینقد زیاد میزنه و آیا علت میتونه ارتباط با ولتاژهای سنگین باشه...
برای همه دوستان @};- آرزوی موفقیت میکنم و اگه سوالاتی داشتین و یه جا جواب میدم

پیروز باشید :ymhug:

با سلام
مهندس جان اون نقطه ای که با سیم میزد رو با جی پی چک کردید؟ یا تستهای بیشتری روش انجام دادید؟ شاید واقعا چیزی باشه که در حالت بی سیم توی دید ردیاب نباشه ولی در حالت با سیم به علت شعاع زنی بیشتر تشخیص داده بشه
درود

سلام دوست عزیز
بله با جی پی تست کردم جواب نداد عمق 4متر بود و متاسفانه محل شلوغ شد که ادامه بدم...محل مورد نظر مناسب زنبور داریه منم به بهانه سر زدن به کندوهام اونجا رفتم ;) به هر حال تا نزدیکای بهار نمیشه اونجا حفاری کرد

جمعه 8 آذر1392 - 10:06pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
majid_famali نوشته است:
سلام استاد و تشکر از راهنمائیت ...
آخه ما هم آدم ساده ای هستیم و هر کی از راه میرسه میخواد یه کلاهی بزاره سرمون تا از سرما نچائیم... :D ;)
ضمنا این آبریز حدود 1700 سال قدمت داره که اشتباه نوشته شد 700 سال .
دوستان دیگه ، نظری ندارن ؟
یا حق.

آقا مجید من قبرهای گبری رو تقریبا باهاشون آشنایی دارم...امکان نداره مفرق 1700 سال تو زمین بخوابه و به این تمیزی پیدا بشه...یه نمونه کاسه مفرق با ردیاب پیدا کردم که تو انجمن گذاشتم یه نگاهی بهش بنداز ;)

جمعه 8 آذر1392 - 10:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مفرغ اگه به مدت زیاد تو خاک بمونه رنگش سبز یا ابی میشه. مگر اینکه پاکش کرده باشن.

جمعه 8 آذر1392 - 11:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون دوستان گل !
جهت اطلاع هفته ی پیش دوستان این وسیله و مقداری وسایل دیگه رو تو یک کیسه چرم گونه در یک قبر در قبرستان گبری در بهشهر مازندران پیدا کردن که بطمع طلا اونارو تمیز کردنو باقی مسائل ...
یا حق.

شنبه 9 آذر1392 - 9:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان توخونه باردیاب که جایه 50مترفاصله ودورشدن وردیابی رونداریم بهتره چطوری با35سرچ کنیم توخونه رو؟؟؟؟؟؟

شنبه 9 آذر1392 - 12:32pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

علي جان تو خونه ردياب زدن زياد سخت نيست.بهترين كار استفاده از ولوم نزديك به صفر و پايين نگه داشتن سر انتن ها با زمين و استفاده از فركانس هاي خاص طلا كه قدرت شعاع زني پاييني رو دارن مثل فركانس 20.06هستش.همين كه ردياب رو روشن كرديد فركانس 20.06 رو بهش بده و بدون مكث ردياب بزن و اين كار رو از چهار گوشه اتاق انجام بده.از ولوم وزن بالاي 100 گرم هم براي سرچ اوليه استفاده كن و در حالت بيسيم هم نزار انتن هاي برنجي و تلسكوبي زياد حين حركت از هم دور يا بهم نزديك بشن.موفق باشي

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 9 آذر1392 - 12:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام به حمزه عزيز
منظورت ازاينکه آنتنهاي برنجى و تلسکوپى زياد از هم دور يا نزديک بشن؟تو 35 که آنتن تلسکوپيش ثابته و تکونى نمىخوره

شنبه 9 آذر1392 - 8:29pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

farbod عزیز منظور اینکه انتن های برنجی به انتن های تلسکوپی نزدیک نشن.در صورت نزدیک شدن انتن های برنجی به انتن های تلسکوپی انتن ها گیج میزنن و وزن های نجومی رو تولید می کنن!!!!

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 9 آذر1392 - 11:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
حمزه جایی گفته بودین گلد 3 برای شروع ردیابی خوبه. میخاستم بدونم این گلد در بازه کوزه و استحان نیست؟

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 9 آذر1392 - 12:12am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 102 , 103 , 104 , 105 , 106 , 107 , 108 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure