انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 20 مهر1403 - 6:50pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 103 , 104 , 105 , 106 , 107 , 108 , 109 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
حمزه جان یک سوال دیگه، کدام یک از مدهای نقره دسگاه در بازه استخان و کوزه قرار نداره ممنونم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 9 آذر1392 - 12:35am
استاد
استاد
آواتار کاربر

جعفر عزیز از 5 گلد ردیاب فقط فرکانس دو در بازه فرکانسی جسد هستش و فرکانس سه هم بخاطر اینکه مقدار فرکانس اون طوری هستش که بیشتر برای بارهای متوسط در عمق متوسط هستش برای استارت خیلی خوبه مخصوصا جاهای که نمیدونیم بار در کدوم محوطه و در چه عمقی هستش.در مورد نقره هم مود دو قدرت خوبی در شکار نقره داره .

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 9 آذر1392 - 1:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
حمزه جان از شما و گروه همکارهایتا که سهم بسزایی در این همه دانش دارند تشکر میکنم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 9 آذر1392 - 1:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام دوستان.امشبم بازم یه حفاری بی دلیل انجام دادم نه بخاطر ردیاب بخاطر یه فلزیاب انالوگ.......چون من با ردیاب یه جا رو زده بودم ولی فلز یاب یه 2 متر به طرف جنوب زده بود که بعد از 1 متر کندن رسیدیم به سنگهایی تقریبا 4 کیلو و نسبتا تخت و یه کم دیگه که کندیم رسیدیم به خاک بکر..با انکه حفره هم اونجا بود و لی ردیاب باز هم به اون جایی که قبلا من زده بود واکنش داشت حتی چند بار هم رفتم روی حفره ولی باز انتن ها به ع طرف مکان اول بر میگشتن.با فرکانس 22.06و نقره هم با فرکانس 86.15. و برنز هم باز مکان قبلی رو مشخص کردن حتی فرکانس 99.02 هم در اونجا اصلا کار نمیکرد.....خودم امشب دستگاه رو دیدم ولی یه لوب 30 سانت روش بود که متاسفانه قسمت نشد یکم با هاش کار کنم و شا رژش تموم شده .......ایا دوستان ممکنه فلزیاب خروج ذرات رو گرفته باشه؟؟؟

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 9 آذر1392 - 3:27am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
haloo جان خسته نباشی دوست من.
حیف شد شارژتون تموم شد.
ایکاش بعد از حفاری دوباره با فلزیاب تست میکردین.
ضمنا ممکنه فلزیاب به املاح حساس باشه ولی فکر نکنم یونهای فلز رو بزنه.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 10 آذر1392 - 9:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ولی دوستان فلزیاب امبر داشت ...من زیاد به فلزیاب اعتماد نداشتم اخه انالوگ بود و.چطور ممکنه با کندن یه حفره به عمق 1متر و 60 سانت ولی علائمی ندیدیم..جز سنگ های بزرگ و سنگ ریزه و خاک بکر بطوری که کلنگ دیگه به زحمت خاک رو میکند اونم با تمام زور.....البته ما گودال رو بر کردیم گفتیم تا لو نریم اخه خیلی نزدیک روستا بود و کار با احتیاط .....خواهشا اساتید راهنمایی کنن

..

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 10 آذر1392 - 12:05pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
سلام دوستان.امشبم بازم یه حفاری بی دلیل انجام دادم نه بخاطر ردیاب بخاطر یه فلزیاب انالوگ.......چون من با ردیاب یه جا رو زده بودم ولی فلز یاب یه 2 متر به طرف جنوب زده بود که بعد از 1 متر کندن رسیدیم به سنگهایی تقریبا 4 کیلو و نسبتا تخت و یه کم دیگه که کندیم رسیدیم به خاک بکر..با انکه حفره هم اونجا بود و لی ردیاب باز هم به اون جایی که قبلا من زده بود واکنش داشت حتی چند بار هم رفتم روی حفره ولی باز انتن ها به ع طرف مکان اول بر میگشتن.با فرکانس 22.06و نقره هم با فرکانس 86.15. و برنز هم باز مکان قبلی رو مشخص کردن حتی فرکانس 99.02 هم در اونجا اصلا کار نمیکرد.....خودم امشب دستگاه رو دیدم ولی یه لوب 30 سانت روش بود که متاسفانه قسمت نشد یکم با هاش کار کنم و شا رژش تموم شده .......ایا دوستان ممکنه فلزیاب خروج ذرات رو گرفته باشه؟؟؟

هلوي عزيز خسته نباشي.
باز هم به حرف من رسيدي برادر.من به شما گفتم كه ذهن شما داره انتن ها رو كنترل مي كنه دليلش هم اين فركانس 22.06 شما هستش كه فكر نكنم چنين فركانسي به طلا حساسيت داشته باشه و در اين بازه فقط فركانس 20.06 به طلا حساس هستش كه اونم براي 10متر و رو نقطه زدن خوب هستش؟؟؟؟؟؟

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 10 آذر1392 - 12:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش حمزه منئمیگم فلزیاب اشتباه زده و چیزی اونجا نبود

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 10 آذر1392 - 1:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:D حمزه جان من 20.06 رو زدم 22.06 رو اشتباهی نوشتم :D اخه وقتی از کار بر میگردی حتی نوشتن هم حوصله میخواد

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 10 آذر1392 - 1:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من امشبم میرم اونجا رو بازم حفاری میکنم البته اینبار جایی که ردیاب قبلا گرفته....دیگه به فلزیاب انالوگ هم اعتماد ندارم اخه چطور ممکنه یه جایی رو بزنه ولی چیزی نباشه و الکی 2 متر بری بایین بدون یه علائم مفید حتی یه تیکه سفال هم در اون جا نبود که ادم رو خوشحال کنه :-? :-s

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 10 آذر1392 - 1:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 103 , 104 , 105 , 106 , 107 , 108 , 109 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure