انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 مهر1403 - 2:48pm

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

wubian عزیز شما وقتی لوپ رو تعویض کنین با اینکه ممکنه تصور کنین دقیقا مثل قبلی درست کردین ؛ اما تغییرات میلیمتری در لوپ جدید باعث میشه تنظیم دستگاه نسبت به حالت قبل عوض بشه! شما نیاز دارین خازن 7 رو هر مقداری که براتون گذاشتن یکی دو رنج بالاتر یا پایین تر بذارین و دوباره تست بگیرین تا حساسیت گیرنده شما درست بشه. طبیعتا این کار فقط با آزمون و خطا امکانپذیره و اصلا نمیشه گفت عدد اون خازن دقیقا چند باید باشه.

یکشنبه 14 اردیبهشت1392 - 12:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام حمید جان

یادتون سری قبلی من توی کافی نت بودم میخواستم وسایل اون ردیاب ام اف دی رو بخرم چقدر بهم کمک کردید؟ قبلا هم تشکر کردم اما محبتتون و اون خاطره به شکلی عجیبی در ذهن من نقش بسته. امیدوارم یه روز بتونم جبران کنم.

حمید جان از اون فرمولی که توی پوشه آموزش ساختتون بود نمیشه بدست آورد مقدارش رو؟ یعنی من با خازن سنج اندازه خازن شش رو دربیارم و خازن هفت رو با اون فرمول محاسبه کنم؟

مورد دیگه اینکه فرکانس 12.400 کیلوهرتز اوکی هست؟

یک دنیا ممنون حمید جان
you are the best!

یکشنبه 14 اردیبهشت1392 - 12:10am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش wubian جان به فلزجو هم خوش اومدی :ymhug: :D
بله من توضیحات شما رو خوندم هیچ مشکلی نداره جز اینکه خازن 7 نیاز به تنظیم دقیق تر داره. با فرمول نمیشه دقیق به این مساله رسید و البته با توجه به خطای خازنها طبیعتا این مساله مشکلتر هم میشه. سعی کنین حتما از خازنهای MKT استفاده کنین.

یکشنبه 14 اردیبهشت1392 - 12:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی حمید جان خوبه خیالم راحت شد.

فقط یه نکته، البته میدونم که دیروقت هست و میخواهید استراحت هم بکنید. میشه لطفا بگید چه رنج خازنی رو باید امتحان بکنم؟ همونطور که میدونی من اطلاعات زیادی ندارم.

مرسی از شما.
بدرود

یکشنبه 14 اردیبهشت1392 - 12:24am
مدیر کل
مدیر کل

بهترین کار این هست کد یا مقداری که روی خازن 7 شما نوشته شده یادداشت کنین و برین قطعه فروشی و حداقل 2 رنج نزدیک بالاتر و 2 رنج نزدیک پایین ترش رو از فروشنده بخواین. کار ساده ای هست.

یکشنبه 14 اردیبهشت1392 - 2:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام

چرا فرکانس دستگاه ایشون 12400 خرت اما اینی که من ساختم 11.4 کیلو هرتز؟
تعداد دور سیم پیچ تغییر کرده؟
ممنون

دوشنبه 16 اردیبهشت1392 - 11:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
دوستان و میکروی عزیز با توجه به اینکه بعضیها عجله به ساخت دارن و من هم فیبر جدید رو تقریبا اماده کردم ؛ عجالتا تصاویر فیبر ها رو فقط براتون میذارم. ایشالا فایل توضیحات اضافی رو در فرصت مناسبی تهیه میکنم و اضافه میکنم.
این فیبر نسبت به نسخه قبلی از خیلی جهات برتری داره و مسیر سیم ها درش اصلاحاتی داشته و همینطور سیم ها کمی ضخیم تر شدن. شیلد بهتری هم داره و جا گذاری قطعاتش هم بهتره. امیدوارم در مونتاژ مشکلات کمتری وجود داشته باشه.

پیوست:
sascho_pcb1.pdf

پیوست:
sascho_pcb2.pdf

سلام بر حمید عزیز

از بابت زحمتی که برای اصلاح مدار کشیدید تشکر می کنم .

من هنوز شروع به ساخت نکردم و تنها ارسال های دوستان رو هر روز مطالعه می کنم تا اطلاعات کاملتری از این دستگاه

برای ساخت بدست بیارم . و منتظر اون فایل راهنمای اضافی که فرمودید تهیه می کنید ، هستم .

اگه لطف کنید و اون رو هم قرار بدین هم به بنده و هم به سایر دوستان لطف کردید .

با احترام

چهارشنبه 18 اردیبهشت1392 - 4:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان ببخشید من دیر تو انجمن میام الان که آمدم گفتم از تمام دوستانی که برای مادرم دعا کردن تشکر کنم ولی متاسفانه مادرم فوت کرد انشالاه خدا مادر تمام دوستانم رو سالم و سلامت نگه داره

پنج شنبه 19 اردیبهشت1392 - 11:24pm
مدیر کل
مدیر کل

مدیران محترم همه تسلیت خودشون رو به اقای زیکسل گفتند و بقیه هم بیان از طریق پیام خصوصی به ایشون بگویند
لطفا تمام پست های تسلیت رو حذف نموده و دوستان به اموزش بحث توباکس ادامه دهند

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 24 اردیبهشت1392 - 3:14am
کاربر فعال
کاربر فعال

micro نوشته است:
دوستان کسی میدونه که بدنه این توباکس از چیه .اگر از فلز باشه دستگاه دچار خطا نمیشه یعنی خودش .خودش رو نمیگیره و بوق علکی نمیزنه

سلام دوست عزیز من با فلز ساختم اسکلتشو ولی اصلا خوب کار نمیکنه

چهارشنبه 25 اردیبهشت1392 - 11:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: airjetna1 و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure