انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 20 مهر1403 - 2:50pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 108 , 109 , 110 , 111 , 112 , 113 , 114 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
داداش حمزه یه چیزی یادم رفت بگم واقعا مرامت عشقه...با وجود اساتیدی مثل شما و داداش کانی من هر روز بهتر دارم رو به جلو میرم.اینطوری بیش برم دیگه حتما حتما گل میزنم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 12 آذر1392 - 1:38am
مدیر سایت
مدیر سایت

برادر haloo شما ثواب زیادی داری میکنی چون بزرگترین کمک و خدمت رو به طبعیت می کنید و این کار شما باعث بهتر هوا کشیدن عمق خاک و پربار شدن خاک خواهد شد ، فقط اگر هرجایی که بیمورد حفاری میکنی یک نهال بکاری اونوقت بهشت رو برای خودت خریدی ;)

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 13 آذر1392 - 9:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون ازحمزه ومهدی عزیز.چشم حتمااین نکته هایی که فرمودین روش چک میکنم .متاسفانه دیشب به علت بارش نشداون کاروبزنم ودوباره بارندگی وای ی ی ی که دوباره تعطیل شدکاراوتستا.فقط موردی که میمونه اینه که هدفه اصلی ازفواصله 50یا100مترباانتن بیسیم باچه ولوومی بایدانتن هااونوبزنه وایناایاعزیزی میدونه این نسبته گرفتنه انتنو؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چهارشنبه 13 آذر1392 - 10:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

fabienmartin نوشته است:
دوستان اگر بیرون غار باشیم میتونیم دستگاه بزنیم غار با مسیرهای پیچ و خم و طول کمتر از 50 متر...

یکی که تجربه غار رو داره راهنمایی بکنه بیرون غار هم میشه تست زد یا که نه؟

چهارشنبه 13 آذر1392 - 11:02am
استاد
استاد
آواتار کاربر

fabienmartin نوشته است:
fabienmartin نوشته است:
دوستان اگر بیرون غار باشیم میتونیم دستگاه بزنیم غار با مسیرهای پیچ و خم و طول کمتر از 50 متر...

یکی که تجربه غار رو داره راهنمایی بکنه بیرون غار هم میشه تست زد یا که نه؟

بله دوست عزيز ميشه.هم مي توني داخل غار انتن بزني و هم بيرون غار.داخل غار بار چه در سقف باشه چه در كف و چه در كناره از زير و يا كنارش رد بشي انتن ها همونجا قيچي ميشن.اگه امكانش باشه و از بالا بزني كار خيلي راحت تر هستش

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 13 آذر1392 - 11:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش مهدی متاسفانه الان وقت نهال کاری نیست و الا حتما :D ولی گودال ها هم خیلی گود هستن تا این گودال بیاد بالا ما بیر شدیم و دیگه ثمرش رو یکی دیگه میخوره :D :D :ymblushing: بس نتیجه میگیریم که نکاشت بهتر از کاشتنه :ymblushing:

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 13 آذر1392 - 11:41am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام،من تازه ردیاب 35 رو خریدم ،خواهش میکنم نحوه صحیح انتن زنی و روش درست در دست گرفتن انتن ها رو اگه میشه به صورت تصویری بگید یا راهنمایی کنید تو کدام بخش میشه پیداش کرد،ممنون.

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

چهارشنبه 13 آذر1392 - 11:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
(نتایج یک ردیابی دیشب) از اساتید نگاهی به مقادیر تست ها بندازید ببینید درسته یا خطا
یک تپه باستانی که تقریبا 3متر ارتفاعداره و 20متر در 20متر
شروع با گلد 4 حالت بیسیم ولوم نیم در یک نقطه با وزن 1.2تن
گلد 3 حالت بیسیم ولوم نیم درهمان نقطه باوزن 1.2تن
فرکانسهای دستی که دوستان زحمت کشیدند و ما هم مفتی داریم ازشون استفاده میکنیم
20.02 و 47.19و61.00و610.0و1006 همشون با حالت بی سیم ولوم نیم روی محل قیچی شدندالبته با فاصله زمانی خاموش
بعد تستهای نزدیک تقریبا 30 متر از محل فاصله گرفتم دوباره تست زدم این دفعه وزن خیلی پایین اومد کلا رو 16 کیلو ردیابی میشد ولی فرکانس20.02 رو 20 کیلو محلو میگرفت تستها با حالت بی سیم و ولوم 2
نقره با حالت بیسیم ولوم نیم روی محل با فاصله تقریبا نیم متر بانقطه طلا با وزن 380 کیلو قیچی شد از فاصله سی متری وزن شد 6.2 کیلو
مس هم روی هدف طلا میزد با وزن دقیق یادم نیست ام حدودای 280 کیلو میزد که از فاصله 30 متر 2.2 کیلو گرفت این مقادیر رو مطمئن نیست ولی دورو براین حدود بود
حجم 3 متر در 3 متر شد و عمق هم 2 متر
حفره رو با وزن 75 میگرفت
مگنت هم روی ولوم 30 میزد
برنز رو در فاصله 5 متر محل طلا میزد از فاصله 30 متری وزن برنز 1.2 کیلو شد عمق 1متر
یک دستگاه دست ساز پالسی هم برده بودیم که محل ردیابی رو تایید میکرد ولی رو محل برنز خیلی خوب جواب میداد حتی لوپ دستگاه رو نیم متر بلند میکردیم باز هم نقطه رو میگرفت
امشب قراره بریم حفاری برای برنز چون هم عمقش کمه هم اینقطه زن ما خیلی بهش گیر داده بود برامون دعا کنید برای نقطه طلا هم یکی از دوستان قراره توباکس ساشورو برام درست کنه با اون هم اگه محل تایید شد اونجا رو حفاری کنیم
راستی دوستان این ردیابی خیلی وقت گیره دیشب دوستانم یخ زدند ...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

چهارشنبه 13 آذر1392 - 3:02pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

mani1063 نوشته است:
سلام دوستان
(نتایج یک ردیابی دیشب) از اساتید نگاهی به مقادیر تست ها بندازید ببینید درسته یا خطا
یک تپه باستانی که تقریبا 3متر ارتفاعداره و 20متر در 20متر
شروع با گلد 4 حالت بیسیم ولوم نیم در یک نقطه با وزن 1.2تن
گلد 3 حالت بیسیم ولوم نیم درهمان نقطه باوزن 1.2تن
فرکانسهای دستی که دوستان زحمت کشیدند و ما هم مفتی داریم ازشون استفاده میکنیم
20.02 و 47.19و61.00و610.0و1006 همشون با حالت بی سیم ولوم نیم روی محل قیچی شدندالبته با فاصله زمانی خاموش
بعد تستهای نزدیک تقریبا 30 متر از محل فاصله گرفتم دوباره تست زدم این دفعه وزن خیلی پایین اومد کلا رو 16 کیلو ردیابی میشد ولی فرکانس20.02 رو 20 کیلو محلو میگرفت تستها با حالت بی سیم و ولوم 2
نقره با حالت بیسیم ولوم نیم روی محل با فاصله تقریبا نیم متر بانقطه طلا با وزن 380 کیلو قیچی شد از فاصله سی متری وزن شد 6.2 کیلو
مس هم روی هدف طلا میزد با وزن دقیق یادم نیست ام حدودای 280 کیلو میزد که از فاصله 30 متر 2.2 کیلو گرفت این مقادیر رو مطمئن نیست ولی دورو براین حدود بود
حجم 3 متر در 3 متر شد و عمق هم 2 متر
حفره رو با وزن 75 میگرفت
مگنت هم روی ولوم 30 میزد
برنز رو در فاصله 5 متر محل طلا میزد از فاصله 30 متری وزن برنز 1.2 کیلو شد عمق 1متر
یک دستگاه دست ساز پالسی هم برده بودیم که محل ردیابی رو تایید میکرد ولی رو محل برنز خیلی خوب جواب میداد حتی لوپ دستگاه رو نیم متر بلند میکردیم باز هم نقطه رو میگرفت
امشب قراره بریم حفاری برای برنز چون هم عمقش کمه هم اینقطه زن ما خیلی بهش گیر داده بود برامون دعا کنید برای نقطه طلا هم یکی از دوستان قراره توباکس ساشورو برام درست کنه با اون هم اگه محل تایید شد اونجا رو حفاری کنیم
راستی دوستان این ردیابی خیلی وقت گیره دیشب دوستانم یخ زدند ...

سلام مانی جان
خسته نباشی بنده هم با چنین مشکلی مواجه هستم و متاسفانه دوستانم طاقت این وقت زیادو ندارند و فقط میخواند زود نتیجه رو بگم
اما گوشم بدهکار نیست چاره نیست.

من کاری به دستگاه پالسی ندارم بنا به تجربه خودم میگم
به نظر بنده هدفهای طلا و نقره کاذب هستند و اگه وقت داشته باشی بازم فاصله رو زیاد کنی میبینی که بازم وزن پایین میاد و این نشان از خطا دارد.
کاش با فرکانس 1325 هم تست میکردی.
مس هم نباید چنین وزنی بزنه.
حفره 75 زیاده.
اما برنز قابل تامله. یه بار دیگه از فاصله 50 متری و 100 متری برنز رو چک کن اگه وزن تغییر زیادی نداشت حفاری کن.

البته خیلی به آنتن زدن هم ربط داره که اگه درست زده باشی نتیجه همینیه که عرض کردم

@};- @};- @};-

چهارشنبه 13 آذر1392 - 3:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان عزیز منم با مشکلات شما برخورد کردم و بنظر منم دیگه ردیاب هر وزنی رو از دور زد اگه اون وزن تا اخر و در همه ی فاصله ها تغیرات کمی داشت میشه امیدوار بود....من خودم تا الان 3 جا رو حفاری کردم و این سه جا رو هم با وزن های بالا زدم

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 13 آذر1392 - 5:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 108 , 109 , 110 , 111 , 112 , 113 , 114 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure