انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 20 مهر1403 - 2:55pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 109 , 110 , 111 , 112 , 113 , 114 , 115 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
هرچی اساتید گفتن همونه به مهندسین اعتماد کامل داشته باشین

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 13 آذر1392 - 5:37pm
استاد
استاد

haloo نوشته است:
دوستان عزیز منم با مشکلات شما برخورد کردم و بنظر منم دیگه ردیاب هر وزنی رو از دور زد اگه اون وزن تا اخر و در همه ی فاصله ها تغیرات کمی داشت میشه امیدوار بود....من خودم تا الان 3 جا رو حفاری کردم و این سه جا رو هم با وزن های بالا زدم

درود بر شما
این نظری که اعلام کردید من مدت هاست که از اون مطمعن هستم که فلز زیر خاک در فاصله 10 متری و تا 1000 متری زیاد تفاوت وزن نداره منتهی این برای فلزهای مغناطیس شونده تقریبا 10 برابر وزن واقعی اونها با ردیاب نمایش داده میشه و برای سفال و فرکانسهای مشابه اون بیش از صد برابر در تست عملی زیر خاک نشان داده میشه حدس میزنم که طلا هم مثل سفال یون بسیاری از خودش ازاد میکنه و ردیاب با وزن بسیار بالایی اون را میتونه شناسایی کنه

چهارشنبه 13 آذر1392 - 6:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام وخسته نباشی خدمت دوستان عزیز .روز سه شنبه بالای کوهی که از 100سال پیش تا به حال حفاری قبرها میکنند از مود2نقره استفاده وحدود 20متر طرف راستم یک قبرکه شاید 50 سال پیش حفاری شده بود وبغل سنگ بزرگی در انتهای قبر بود قیچی کرد و فاین مثبت 3خوب جواب داد وفاین منفی1و3خوب جواب دادودستگاه 3دقیقه خاموش کردم وبعد وفرکانس 55-42خوب جواب داد ضمنا ولوم قدرت 6وزن6گرم تلسکوبیها بیرون واز سیستم باسیم واز 4طرف از فاصله 10متری ومحل تقاطه تقریبا همان محل قیچی بود وچون 3نفر بطرف کوه می امدند من حفاری کردم حدود یک متری یک کوزه نازک کوچیک خرد شده که مقداری پودر تقریبا قهوی در ته کوزه ومقداری هم داخل خاک در بغل سنگ در اوردم ومود 2 نقره روی ان قیچی شدو فلز مانند نوک سوزن داخل ان پودر بود و دوباره بغل سنگ خیلی ضعیف می گرفت ومن قبل از رسیدن ان 3نفر انجا را ترک کردم با تشکر فراوان

چهارشنبه 13 آذر1392 - 6:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
haloo نوشته است:
داداش حمزه من بیشتر برام جنبه ی تمرین داره کارام ...
و اول دوس دارم خوب تمرین و حفاری کنم و خودم به تجربه برسم این بیشتر برام مهمه تا بار در اوردن.
ولی یه چیز دیگه اونجا همانطور که گفتم خیلی خیس بود ..و این حفاری رو واسه کنجکاویم کردم :D
دنیا دو روز داداش یه روزش رفته یه روزش مونده بس چرا هی بترسم هرجا رو ردیاب بزنه حفاری میکنم فقط بخاطر تجربه بیدا کردن و اماده شدن بیشتر برای مکان های بهتر ولی داداش همانطور که گفتم منطقه ی ما مخصوص خطا زدن ردیاب و فلزیابه کمتر دستگاهی میتونه تو حفاری تو منطقه ی ما دست بر برگرده... خودم میدونستم خطا زدم :D
چون اصلا فاین ها درست نبودن و اینکه یه جای دیگه هم با 2متر فاصله رو با 2 تن گرفت ولی خیلی ضایع میگرفت اونجا رو بس اینجا معقول تر از اونجا بود هر چند هر دو خطا بودن :D
از قدیم گفتن بچه رو چه بزنی چه بترسونی فرقی نداره

هلو جان بهت تبریک میگم واسه این همه امید و انرژی این پستت خیلی برام جالب بود

انشالله یه روزی به خاطر قلب پاکت به بار خوبی میرسی منم از خدا برایت صبر وبردباری رو خواستارم

در پناه ایزد پاک

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 13 آذر1392 - 6:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
استاد جاوید من 3 جا رو حفاری کردم یکیشون هم با فلزیاب زد ...ولی هر 3 تا خطا بودن چون وزن ها خیلی بالا بود یکیشون 2ونیم تن...یکیشون 5 تن...یکیشونم 1 تن ...حالا من خودم به همه ی حرف های اساتید عزیز رسیدم و دقیقا میدونم که چرا هی خطا میزنم.....1 بخاطر املاح معدنی و رگه ها و ذرات طلا در منطقه..2 بخاطر خیسی بیش از حد زمین من یه جا رو حفاری کردم تا 2 متر و نیم زمین نم داشت ...3و یه چیز دیگه من تو باغمون دیدم که عامل اصلی خطا بود یه چیز به رنگ قهوه ای سوخته.. ولی فک کنم هنوز دانشمندا این چیز رو کشف نکردن اخه فقط تو باغ این هستش ...4 بی دقتی های خودم و عجله کردن در کار هام .5و یه چیز دیگه خواهشا دوستان اول خیلی خوب تمرین کنین بعد برین سراغ مکان هاتون اخه اگه شما یه چیزی رو قایم کنن واستون مثل طلا و شما جاش رو بلد نباشین بعد اون رو بیدا کنین کاملا واکنش انتن ها دستتون میاد...در ضمن من به همه گفتم نقطه زن میخوام نه بخاطر اینکه ردیاب مشکل داشته باشه بخاطر اینکه دوستام مثل خودم صبور نیستن و فک میکنن باید حتما ردیاب هر جا بزنه حفاری کنن.......

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 13 آذر1392 - 7:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باسلام دوستان مود یا فرکانسی که به سفال و استخوان واکنش داشته باشد یعنی 90درصد خطا وذرات و......وحفاری بیمورد چون اکثر دستگاهای نقطه زن به سفال واستخوان و....واکنش دارند. همگی خسته نباشین.

چهارشنبه 13 آذر1392 - 11:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
جاوید جان با این مسأله ای که در مورد افزایش وزن بخاطر قدرت زیاد تولید یون طلا عنوان کردین پس وزن زیاد ملاک حفاریه؟

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 13 آذر1392 - 12:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

طلا بواسطه قدرت یونی اطرافشو سیاه میکنه اما اقا حمید هم گفته با گذاشتن ولوم وزن در حد چند گرم این حاله رو نمیگیره و خود بارو میگیره!!؟

پنج شنبه 13 آذر1392 - 12:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان زمانی که رویه هدفی که قابل سنس توسط ردیابه و روش قیچی شده قرار داریم اگه توجهمان را از رویه انتن برداریم انتنا باز میشه!

پنج شنبه 13 آذر1392 - 1:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان این مسأله که بالا نوشتم اگه درکش کنیم خیلی میتونه کمکمان کنه تا هدفی رو از دست ندیم

پنج شنبه 13 آذر1392 - 1:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 109 , 110 , 111 , 112 , 113 , 114 , 115 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure