انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 10:49pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد اریا خسته نباشی
واقعا باید بهتون افرین گفت واسه تست هایی که برای تشخیص کیفیت دستگاه انجام دادید و دستگاه هم تونست رضایت شمارو بدست بیاره..امیدوارم دوستان مطالب استاد اریا رو مطالعه کنند و به قدرت این ردیاب نقطه زن پی ببرن....از اقا حمید و مجتبی هم به خاطر طراحی و ساخت این دستگاه برای بار 100 :D تشکر میکنیم....به امید موفقیت همه دوستان :ymhug:

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 9:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض سلام خدمت استاد اریا عزیز من هم از شما تقدیر و تشکر و خسته نباشید عرض می کنم بخاطر تست این ردیاب ارمانی با ارزوی موفقیت برای شما و همه کاربران این سایت

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 11:23am
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
دست مریزاد حاج آریا واقعا مطالب جالب و آموزنده ای بود

:ymhug:

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 11:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام خدمت استاد گرامی جناب آریای عزیز

بدینوسیله مراتب تشکر و سپاسگذاری خودم بعنوان عضو ناچیزی از این انجمن و تمامی دوستان این انجمن را بخاطر اینچنین تستهای دقیق وماهرانه ای که بر روی ردیاب فوق حرفه ای انجام دادید اعلام میدارم و انصافا کارشما بزرگ و ستودنی میباشد.
همینطور از جناب آقا مجتبی و آقاحمید عزیز بخاطر طراحی وساخت این محصول کمال تشکر وقدر دانی را دارم.
البته ما همچنان منتظر ومشتاق دیدن وشنیدن اطلاعات بیشتری از نحوه عملکرد این ردیاب هستیم.مخصوصا در مورد حفره یابی اینکه با این ردیاب چطور میتونیم تشخیص بدیم که حفره در چه ابعادی هست مثلا آیا یه حفره به اندازه ی گردو یا لانه موش را میشه از یه حفره به اندازه ی یه اتاق یک در یک تشخیص داد؟ همینطور اگه این حفره یا فضای خالی دارای بار باشه تشخیصش به چه صورته؟
امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق وموید باشید. :YMPEACE: \M/ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ :x
علی یارتون
دست حق بهمراهتون

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 11:34am

ضمن خسته نباشید خدمت همه اساتید گرامی
اگر امکانش باشه که یک بخش آموزشی کامل برای این ردیاب ایجاد بشه که از ابتدا تا انتها همه مواردش توضیح داده بشه عالیه.
این باعث میشه که افراد مبتدی هم روش استفاده از ردیاب و حتی دکمه ها و آنتنها رو یاد بگیرن.
با سپاس

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 11:43am
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
درسته یه تاپیک ایجاد بشه خیلی خوبه واسه اموزشش

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 11:50am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

دستت درد نکنه استاد اریا واقعا زحمت کشیدید . :x

از تمامی استادان عزیز مهندس حمید و مهندس مجتبی و استاد اریا و سایر عزیزان کمال تشکر رو دارم امیدوارم روزی بیاد که بتونیم زحمتهای که کشیدید رو جبران کنیم.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 11:54am
مدیر سایت
مدیر سایت

mehrfar نوشته است:
ضمن خسته نباشید خدمت همه اساتید گرامی
اگر امکانش باشه که یک بخش آموزشی کامل برای این ردیاب ایجاد بشه که از ابتدا تا انتها همه مواردش توضیح داده بشه عالیه.
این باعث میشه که افراد مبتدی هم روش استفاده از ردیاب و حتی دکمه ها و آنتنها رو یاد بگیرن.
با سپاس

دوستان به لینک زیر مراجعه کنن که جهت آموزش و عملکرد ردیاب FPL22 تشکیل شده به لینک فوق مراجعه کنید و هرگونه بحث در مورد عملکرد و غیره دراین بخش مخصوص اپراتوری ردیاب انجام بشه و هرسوال داريد انجام بديد viewtopic.php?f=13&t=261

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 12:02pm
مدیر سایت
مدیر سایت

من هم بنوبه خودم از تمام زحمتی که اقا اریا برای تست این ردیاب انجام دادن و به اطلاع دوستان رسوندن تشکر میکنم ، اقا اریا خسته نباشی ، و باز جا داره از اقا حمید و مجتبی بخاطر ساخت این ردیاب تشکر کنم ، به امید روزی که این ردیاب به ثبت جهانی برسه ، تا کور شود هر انکه نتوان دید

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 1:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تبریز
آقا مجتبی و آقا حمید واقعا دستتان درد نکنه چیزی که همه انتظارش را داشتند اکنون در دستان ماست به امید موفقیت روز افزون شما بزرگواران همچنین تشکر ویژه از استاد اریا که زحمت کشیدند این ابر ردیاب را تست نمودند

یکشنبه 15 اردیبهشت1392 - 8:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure