انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 20 مهر1403 - 12:49pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 114 , 115 , 116 , 117 , 118 , 119 , 120 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام دوستان
والا به قرآن من خودم کارمندم و حتی فرصت تست توی منزل هم ندارم ولی وقتی تلاش دوستانی مثل جمزه و جاوید و کانی و مهندس کرمی و علی و جعفر و هلو و ... رو میبینم خجالت میکشم.
دوستان اگه موافق باشید این کار رو بصورت علمی و مهندسی و دقیق پیش ببریم تا به نتایج دقیق و سنجیده برسیم
با توجه به اینکه ردیاب فقط فرکانسهای بین 20 تا 2000 هرتز رو پشتیبانی میکنه میتونیم این بازه رو به بیست قسمت
0 تا 100 و 100 تا 200 و 200 تا 3000 و ...و 1900 تا 2000 تقسیم بندی کنیم
و سپس هر کدوم از این بازه ها رو در اختیار یکی از کاربران قرار بدیم تا بررسی کنند و با این کار خیلی دقیق تر و سریعتر میتونیم به نتایج دسترسی داشته باشیم
البت بهتره که هر بازه رو دو نفر بصورت جداگانه بررسی کنند و با مقایسه نتایج این بررسی ها میتونیم بیشتر به اعداد و ارقام حاصل اعتماد کنیم
حالا اگه موافقید لطفا مسوولیت رو به عهده بگیرید تا ادامه بدیم

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

جمعه 15 آذر1392 - 10:12pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

koohyar نوشته است:
سلام دوستان
والا به قرآن من خودم کارمندم و حتی فرصت تست توی منزل هم ندارم ولی وقتی تلاش دوستانی مثل جمزه و جاوید و کانی و مهندس کرمی و علی و جعفر و هلو و ... رو میبینم خجالت میکشم.
دوستان اگه موافق باشید این کار رو بصورت علمی و مهندسی و دقیق پیش ببریم تا به نتایج دقیق و سنجیده برسیم
با توجه به اینکه ردیاب فقط فرکانسهای بین 20 تا 2000 هرتز رو پشتیبانی میکنه میتونیم این بازه رو به بیست قسمت
0 تا 100 و 100 تا 200 و 200 تا 3000 و ...و 1900 تا 2000 تقسیم بندی کنیم
و سپس هر کدوم از این بازه ها رو در اختیار یکی از کاربران قرار بدیم تا بررسی کنند و با این کار خیلی دقیق تر و سریعتر میتونیم به نتایج دسترسی داشته باشیم
البت بهتره که هر بازه رو دو نفر بصورت جداگانه بررسی کنند و با مقایسه نتایج این بررسی ها میتونیم بیشتر به اعداد و ارقام حاصل اعتماد کنیم
حالا اگه موافقید لطفا مسوولیت رو به عهده بگیرید تا ادامه بدیم

با سلام دوباره
بنده هم بارها در تایپکهای مختلف این مطلب رو عرض کردم و از دوستان خواهش کردم همکاری کنند اما متاسفانه توجهی نمیشه.
بنده هم با وجود کار ناچیزم واقعا خجالت میکشم که کسانی هستند اینهمه زحمت میکشند و بقیه شدند نظاره گر.
جناب جاوید عزیز جدا خدا قوت. خدا خیرتون بده. شرمنده تلاش و پشتکار شمام. بنده تا اونجا که تونستم سعی کردم کمکی کنم
اما در مقابل کارهای شما و دوست عزیزم حمزه ناچیزه.

دوستان بار دیگر ازتون دعوت میکنم بیایید کمک کنیم هر چه زودتر به این مهم برسیم و هر یک سهمی در این موفقیت داشته باشیم.
پیشاپیش از همه عزیزانی که همکاری میکنند تشکر میکنم.
منتظر نظر لطفتون هستیم

@};- @};- @};-

جمعه 15 آذر1392 - 10:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
کوهیار عزیز واقعا کار خوبیه و موثره چون نتیجش رو تو تقسیم کردن کتاب برا خلا صه نویسی روز امتحان دیدیم.
منم مثل خودت کارمندم و واقعا فرصت ندارم. البت بیرون میرم ولی اونقده نیست که بشه فرکانس گیری کرد. چون فرکانس گیری باید روز باشه و اونم اوایل روز به نظرم بهتر جواب میده.
من فرکانس 20 تا 30 رو چک میکنم . البته ممکنه کمی طول بکشه.

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

جمعه 15 آذر1392 - 10:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
خوب دوستان این که کاره ساده ایی هستش واسه من :x ...و همه رو تست میکنم فقط دوستان بگن چطوری من اینکار رو انجام بدم و چه جور اجسامی باید درمحل قرار بدم :-*

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 15 آذر1392 - 11:20pm

به همه دوستان سلام میکنم و خدا فوت میگم از همه شما تشکر میکنم سلام و خسته نباشید خاص دارم برای استادان و دستیاراشون (حمزه عزیز.جاوید کوشا . کانی صبور.جعفر فعال.علی اقا که منو یاد پرواز 777 میندازه . هلوی خستگی ناپزیر .امیر و کوهیار کارمندان نمونه و........همه .همه اینو صادقانه میگم که بچه هایی که شاید اسم اونها رو هم ندیدیم
قدر زحمات شمارو میدونند ...منتهای مراتب هر کس محدودیتی داره که شاید نتونه بگه من خودم جایی هستم که برای یک تست ساده باید حد اقل 2 ساعت برم تا از شهر جدا
دور بشم وتازه بگردم جایی پیدا کنم که بشه کار کرد ولی بیکار نبودم بیش از 5 نوع انتن ساختم که هر کدام مشکلات خودشو داشته و محاسن خودشو .توجای کوچک و محدودی
که دارم سعی میکنم که مثمر ثمر باشم .منتظرم فرکانسهای نسبتا ثابتی پیدا بشه تا بتونم منهم از خجالت شما عزبزان در بیام .برای همه شما ارزوی یهروزی و ایامی بکام دارم

شنبه 15 آذر1392 - 3:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
jafar نوشته است:
دوستان زمانی که رویه هدفی
که قابل سنس توسط ردیابه و روش قیچی شده قرار داریم اگه توجهمان را از
رویه انتن برداریم انتنا باز میشه!

دوستان این تستو تو خونه انجام بدین به این صورت که یک اهنربای قوی بذارید و با مد مکند باوزن ‏w1روش قیچی کنید حالا به هر نهوی هواستان را پرت کنید

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 16 آذر1392 - 11:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من این تستو بارها امتحان کردم دیدم انتن باز میشه از این تست دو تا چیز یاد گرفتم یکی این که بی توجهی کردن به انتن با اجازه حرکت دادن به انتن از زمین تا اسمان نتیجه متفاوته

شنبه 16 آذر1392 - 11:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

و دلیل این که تو بیابان هدف کاذب میگیرم اینه و شاید دلیل این که حتی در نزدیکی هدف انتنا واکنش ندارن همین مسأله هست و این اتفاق به این خاطر میفته که انرژی از بدن به انتن منتقل نمیشه

شنبه 16 آذر1392 - 11:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان برای تست طلا تو خونه اگه خاستین با مدهای خود دسگاه کار کنید ببینید کدام مددسگاه به مغناطیس واکنش نداره چون اهن ومیلگرد دیوار وکف خانه مگنت داره

شنبه 16 آذر1392 - 11:35am

سلام خدمت دوستان.من تمامی تست هایی که تمامی دوستان گفتن. انجام دادم اما یک نکته خیلی جالب برام پیش امد.که تمامی تستهای که من تنجام دادم با فاصله 3 تا4 متر از هدف قیچی میشد یا اصلا نمیشد.اما دوست من تمامی تستها رو روی هدف ها دقیق میزد.بعد فهمیدم که گروه خونی خیلی موثر هستش.من گروه o+ هستم و دوستم A+.

شنبه 16 آذر1392 - 12:00pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 114 , 115 , 116 , 117 , 118 , 119 , 120 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure