انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 20 مهر1403 - 10:47am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121 , 122 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

سلام خدمت دوستان.من خودم همیشه گفتم و میگم که همه کارها باید علمی و منطقی باشه در بحث فبلی من نخواستم فکر دوستان رو بابت گروه خونی منحرف کنم فقط گفتم برای من این اتفاق افتادکه انتنها توی دست من راحت واکنش نمیده همین.بازم ممنون

شنبه 16 آذر1392 - 11:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام دوستان
آقا اين قضيه نقطه زني با ماهواره چه صيغه اي هستش كه من تا كنون نشنيدم يا نديدم لطف اون كسي كه اين حرف رو به زبون اورده شفاف سازي كنه ببينم چه جوريه اين قضيه - خدارو چه ديدي شايد ارزونتر از يه نقطه زن شركتي باشه

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 16 آذر1392 - 11:55pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

جعفر عزيز اين غسل و وضو تاثير مستقيم تو رديابي نداره فقط اين اعمال مذهبي باعث ميشه فركانس مغز شما بر اساس عقايد از مقدار 14.21 هرتز تا مقدار 14.18الي 14.14 هرتز پايين بياد و در نتيجه شما با ارامش و تمركز بهتري ردياب بزني.در مورد گروه خوني هم فكر نكنم تو اين ردياب تاثيري داشته باشه فقط مغناطيس بدن انسان كه بهش هاله ميگن مي تونه تاثير گذار باشه كه در اين صورت هر فرد بر اساس هاله بدن خودش بهترين فاين رو بايد انتخاب كنه.مثلا بدن من با فاين اوكي جواب بهتري ميده و بدن دوستم با فاين منفي يك به طلا بهتر واكنش ميده...

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 16 آذر1392 - 1:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
ممنونم حمزه جان بابت راهنمایی لطف میکنین که تا اینموقع شب وقت میزارین و جواب من تازه کار رو میدین

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 16 آذر1392 - 1:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان وبا تشکر از مهندس حمید بخاطر جواب سوالم ویک سوال اقا حمید ایا ردیاب 35درزمین خیس وزمین برفی ویخبندان تا چند درصد کارای دارد وهدف را ردیابی ونقطه می کند تا با اطمینان بیرون برویم. با تشکر فراوان

یکشنبه 17 آذر1392 - 10:09am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم علی جان. فکر میکنم اساتید خستگی ناپذیر ردیابی در انجمن بارها به مساله رطوبت و یا خیس بودن زمین اشاره کردن! جای حرفی برای من دیگه باقی نمیمونه.
فقط میتونم به شما عرض کنم اگر هدف تست باشه که مثلا خودتون چیزی رو مخفی کنین و جهت تمرین پیدا کنین ؛ بله در رطوبت و خیسی و برف هم جواب میده. البته باید توجه کنین که بسته به شرایط ممکنه قدرت واکنش آنتنها و میزان شعاعزنی و عمقزنی کاهش پیدا کنه. اما اگر هدفتون کاوش واقعی باشه باید عرض کنم رطوبت زیاد خودش یکی از عوامل تقویت کننده انواع خطاها در ردیابی هست! معنی این حرف اینه که اگر هدف واقعی در اون منطقه داشته باشین موفق به پیدا کردنش میشین اما تعداد نقاط کاذب و خطاهای اضافی که میتونه در نتیجه کار شما اضافه بشه افزایش پیدا میکنه و باید برای حذف خطا انرژی خیلی بیشتری بذارین.

یکشنبه 17 آذر1392 - 1:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

farbod نوشته است:
سلام به همه دوستان.
دارم يک سرى از جاهايى که با دستگاه انجمن زدم رو مطالبش رو آماده ميکنم تا براتون بزارم,البته تمام اين جواب ها رو با کمک حمزه عزيز بدست آوردم.
قابل ذکر هستش که بگم يکى از جاهارو آنلاين با ماهواره هم سرچ کرديم.باورتون نميشه دقيقا نقطه اى که دستگاه من پيدا کرد با اختلاف 30 سانت ماهواره نقطه زد,البته اينم بگم که من تخصصم دستگاه آنتنى هستش,و نکات جالبى هم يافتم که براتون مىزارم.
پيروزباشيد.

با سلام. اقا فربد لطفا یه توضیحی در مورد این سیستم ماهواره ای بفرمایید. من چند ساله دنبال این سیستم هستم ولی کسی اطلاعی نداشت. شما که باهاش کار کردین و یا دستگاهشو دارین لطفا درموردش توضیح کاملی بفرمایید

یکشنبه 17 آذر1392 - 2:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
خواهش میکنم علی جان. فکر میکنم اساتید خستگی ناپذیر ردیابی در انجمن بارها به مساله رطوبت و یا خیس بودن زمین اشاره کردن! جای حرفی برای من دیگه باقی نمیمونه.
فقط میتونم به شما عرض کنم اگر هدف تست باشه که مثلا خودتون چیزی رو مخفی کنین و جهت تمرین پیدا کنین ؛ بله در رطوبت و خیسی و برف هم جواب میده. البته باید توجه کنین که بسته به شرایط ممکنه قدرت واکنش آنتنها و میزان شعاعزنی و عمقزنی کاهش پیدا کنه. اما اگر هدفتون کاوش واقعی باشه باید عرض کنم رطوبت زیاد خودش یکی از عوامل تقویت کننده انواع خطاها در ردیابی هست! معنی این حرف اینه که اگر هدف واقعی در اون منطقه داشته باشین موفق به پیدا کردنش میشین اما تعداد نقاط کاذب و خطاهای اضافی که میتونه در نتیجه کار شما اضافه بشه افزایش پیدا میکنه و باید برای حذف خطا انرژی خیلی بیشتری بذارین.

مهندس حميد امكان داره در حين حذف اين خطاها هدف واقعي هم حذف بشه بدون اينكه متوجه بشيم ؟ لطفا يه راهنمايي كنيد كه اين اتفاق نيفته يا درصدش پايين بياد ممنون از زحماتتون :YMPRAY:

یکشنبه 17 آذر1392 - 10:43pm
مدیر کل
مدیر کل

بله az56 عزیز اگر خیلی بدبینانه بخوایم به هر موردی که پیدا میشه نگاه کنیم خب ممکنه هدف واقعی رو هم حذف کنیم! در این مساله بنظر من فقط تجربه لازمه. البته خودتون میدونین عکس العمل آنتنها در مورد هدف واقعی کلا با این نقاط کاذب و خطا متفاوت هست! مشکل این همه خطا هم بیشتر اینه که اکثر جاهایی که دوستان فکر میکنن باید چیزی باشه در واقع چیز خاصی وجود نداره یا قبلا تخلیه شده! بهرحال دفینه هم اینجور نیست که شما هر جا برین وجود داشته باشه.
بنظر من فقط میشه احتمال خطا رو تا حدی پایین آورد. وگرنه با ردیاب که سهله ؛ چندین دستگاه مختلف هم همراهتون باشه باز هم نمیتونین هدف رو بصورت صد در صدی تایید کنین و در نهایت فقط حفاری هست که نتیجه قطعی رو مشخص میکنه.

یکشنبه 17 آذر1392 - 11:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
حمید خان. همنطور که میبینی بعضی از بچه ها مثل حمزه و کانی و جاوید تمام وقت و فکر و ذهنشونو گذاشتن برای فرکانس گیری که میتونه در موفقیت ردیاب شما امر حیاتی داشته باشه. متاسفانه بجز راهنمایی های کلی من ندیدم که کمک حال این دوستان باشید در صورتی که این عزیزان انگار ردیاب مال خود اونهاست و همه چیزو براشو گذاشتن. ازتون انتظار میره این محرمانه بودن و نبودن فرکانسها رو کنار بزارید و فرکانسهای ردیاب رو محرمانه بدید این دو سه نفر روشون کار کنن تا عامل خطا حذف بشه. به هر حال افرادی که به شما اعتماد کردن و ردیابو گرفتن حق دارن که خطای فرکانسی که استفاده میکنن صفر یا بسیار ناچیز باشه. در عوض این دوستان وقتی فرکانس اصلی رو پیدا کردن میتونن با دریافت مبالغی بعنوان حق الزحمه اونو در اختیار دوستان قرار بدن. این نظر شخصی منه و شما و هر کدوم از عزیزان میتونن اون رو رد یا تایید کنن

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

یکشنبه 17 آذر1392 - 11:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121 , 122 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure