انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 19 مهر1403 - 3:15am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 118 , 119 , 120 , 121 , 122 , 123 , 124 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
از استاد همزه واستاد جاوید و استاد کانی به خاطر زحماتی که میکشند کمال تشکر را دارم و به بعضی از دوستان هم که دراین راه موفق میشن و اینجا بیان نمیکنند!تبریک میگم اگه به پستهای آخری نگاهی بندازید میبینید تعداد کمی از دوستان فعال هستند با یه نگاه میشه فهمید اونهایی که موفق شدند دیگه نمیان تو سایت و فعالیتی ندارند البته حق هم دارند ولی من یک خواهش دارم از دوستانی که موفق میشن ویا خواهند شد حداقل فرکانسهایی که با اون موفق شدن رو برای دوستان بگذارند تا ما هم از انها استفاده کنیم ...
موفق باشید

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

دوشنبه 18 آذر1392 - 10:28am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
hamze2000 نوشته است:
دوستان در مورد خوب بودن ردياب اصلا شك نكنيد.خدا رو شكر يكي ديگه از كاربرها هم به موفقيت رسيده و دقيقا ردياب محل بار رو گرفته.متاسفانه از جزئيات رديابي خبر ندارم و فقط چون وارد نبود تونسته بود مگنت رو با مقدار ولوم وزن زيادي بگيره.
در مورد فركانس هاي ردياب مخصوصا گلد ها خوب داريم مي بينيم كه هم استخون و هم سفال و هم اهن زنگ زده رو ميگيره در حالي كه من بشخصه با فركانس هاي دستي هم سفال و هم استخوان و اهن زنگ زده كه همشون واقعي و زير خاك بودن رو رد كردم.ما نيازي به فركانس هاي خود ردياب نداريم.فقط بنظر من اگه ولوم قدرت هم ديجيتالي بود خيلي بهتر بود.در مورد اينكه فركانس بدون خطا نداريم اين كاملا درسته ولي چندتا فركانس داريم كه حداقل ميدونيم سفال يا استخون و اهن زنگ زده رو رد ميكنه.با داشتن چندتا فركانس شانس موفقيت بالا ميره.در كل باز هم حرف اول رو تجربه خواهد زد و تمرين.راستي اين دوستمون هم با فركانس هاي ازاد محل رو تاييد كرده بود و نقطه دقيق رو فركانس 20.02 زده بود.موفق باشيد...

درود بر شما
منم با حمزه موافق هستم فرکانسهای خود ردیاب به سفال و اهن زنگ زده واکنش مثبت نشون میده در حالیکه نباید اینجوری باشه در مورد ولوم هم اگه دیجیتالی بود و در صفحه اعداد قدرت نشون داره میشد دقیقتر میشد روی یک فرکانس حساب باز کرد یا نه. انتن های کشویی هم من تا حالا یک بار از اونها استفاده نکردم و فرکانس گیریها را هم بدون استفاده از اونها انجام دادم میشد به جای اونها دوتا فیش خروجی گذاشت برای استفاده از پراپ در خاک که حو ل ردیاب با انتن خالی بگردیم و مسیر را پیدا کنیم البته این روش برای کسانی که تازه شروع به یاد گیری ردیاب کردند مطمعن تر هست

مطمعتا اگه فلزی در دراز مدت زیر خاک باشه این ردیاب قادر هست اون را پیدا کنه ولی حذف ذرات و مواد معدنی را به دلخواه ما نمیتونه انجام بده و اصولا هیچ ردیاب دیگری هم تا حالا قادر به این کار نبوده و نیست حالا یا باید راهی برای بالا بردن دقت امواح و توانایی حذف ذرات بوسیله دستگاه پیدا بشه یا اینکه با تستهای عملی و حفاری نتایج ردیابی را جمع اوری کرد و. عوامل خطا را شناسایی کرد و از جمع نتایج اونها به یک نتیجه کلی رسید که این هم خیلی زمان بر هست و نیاز به حفاری دارد که باید بچه ها اون را متحمل شوند و باز با همین نتایح هم میشه برای ارتقا ردیاب بهره برد. ما که فقط به این ردیاب چسبیدیم مطمعنا نهایت کارایی دستگاه توی یکی دو ماه اینده مشخص میشه که نا چند درصد برای حذف ذرات میشه روی اون حساب باز کرد. من با این موافق نیستم که ردیاب بهتری نمیشه ساخت چون همیشه علم اگه از یه راه به بن بست میرسه از راه دیگیری میتونه راهش را ادامه بده ممکنه یه طراح که نباید فقط به یه طرح بسنده کنه و بگه اخرش دیگه همین هست.اگه 22 را دقت کرده باشید نقطه زنی اون باعث شده بود که دیگه ردیابها کم کم کنار بروند ولی حذف ذرات اون صعیف بود بعد که 35 اومد دیگه عملا 22 کنار رفت چون قدرت حذف ذرات 35 حیلی بهتر از اون عمل میکنه حالا دیگه چه وقت یه 47 بیاد و همه چیز را تموم کنه خدا داند
فرکانسه طلا
1178.0
نسبت به سفال و استخوان و مگنت حساس نیست در ضمن به طلای ی با وزن کم هم نباید جواب بده من با 100 گرم تست کردم به یکی از دوستان دادم تا چک کنه شما هم اگه فرصت داشتید چک کنید و نتیجه را در سایت اعلام کنید

موافقم
@};- @};-

دوشنبه 18 آذر1392 - 11:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
خوب بازم استاد جاوید عزیز خسته نباشی.شرزمنده من چند روزه نتونستم بخاطر بارندگی بیرون برم ........و همچنان هم دنبال یه نقطه زن میگردم تا کنار ردیاب باشه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 18 آذر1392 - 11:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوستان عزیز باید همگی با یه مشورت و هماهنگی یه کاری بکنیم و الا اینطوری نمیشه ..و دوستان عزیز بابا ردیاب وقتی جایی رو میزنند حتما حفاری کنن تا عامل اصلی خطا ها بیدا بشه و الا اینطوری نمیتونیم ردیاب رو تکمیل کنیم من خودم 3 بار حفاری کردم ولی هر بار حفاری کردم به یه نتیجه رسیدم ..و هر سه جا رو یه چیزیایی باعث خطا بود.....
اولین حفاری یه چیزی قهوه ای رنگ بود ...دومین جا هم نمناکی بیش از حد بود .... و بنظر من تو تابستان شرایط ردیاب کاملا فرق خواهد کرد و مطمئنم خطا هاش تا 70درصد کاهش بیدا میکنه
و اینم باید یادمون نره که اگه واقعا چیزی باشه مطمئنن ردیاب بدون خطا نقطه رو هم مشخص میکنه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 18 آذر1392 - 11:48am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام .يک نقطه که کاملا تاييد شده باماهواره هستش ,با ردياب 35 سايت اين داده ها کسب شد.
Gold:1T
silver:500kg
Copper:600kg
magnet:w70
depth:18m
wireless is ok
Magnet wireless is ok
frq:gold4-gold5-55.80-610.0-612.0-20.06
تمامى فرکانس دستى نقره و مس و مگنت نيز رو نقطه جواب داى,
حجم فضاى بدست آمده 3.5در3.5.
اختلاف نقطه دقيق با ماهواره 30 سانت.
اختلاف حجم ماهواره2.5 در 2.5 اعلام کرده بود.
اختلاف عمق ماهواره 20 متر اعلام کرده بود,تا کف بار.دستگاه تا سر بار 18 متر عمق داد,چون ارتفاع فضاى بار طبق ماهواره 2 متر هستش.
منتظر جاهاى ديگه هم باشيد براتون ميزارم.
پيروز باشيد.

دوشنبه 18 آذر1392 - 12:22pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
farbod عزیز ممنون دوست عزیز
میشه لطفا بیشتر توضیح بدین که با چه روشهایی میشه از این سیستم ماهواره ای استفاده کرد؟
سوال بعد اینکه آیا محل مورد نظر رو حفاری خواهید کرد؟ لطفا نتایجش رو اعلام کنین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 18 آذر1392 - 12:38pm
استاد
استاد

farbod نوشته است:
سلام .يک نقطه که کاملا تاييد شده باماهواره هستش ,با ردياب 35 سايت اين داده ها کسب شد.
wireless is ok
Magnet wireless is ok
اختلاف عمق ماهواره 20 متر اعلام کرده بود,تا کف بار.دستگاه تا سر بار 18 متر عمق داد,چون ارتفاع فضاى بار طبق ماهواره 2 متر هستش.
پيروز باشيد.

درود بر شما
طلا خیلی کم زده حداقل باید 10 تن بزنه مس هم خیلی زیاد زده سفال هم تست نگرفتی در ضمن فرکانسه
1178.0
را هم تست کن و ببین اونجا قیچی میکنه یا اون نقطه را میگیره یا نه
به نظر من این ارقام و وزنها و عمق 18 و نوع فرکانس وقدرت عمق زنی فرکانس 610 احتمالا یه هدف کاذب باشه. و یا اینکه با این وزن طلایی اونجا نباید وجود داشته باشه چون در کنار 500 کیلو یا 50 کیلو یا 5 کیلو نقره اگه طلای وجود داشته باشه شاید قدرت یون اون هزار برابر بشه ووزن بسیار زیادی بسازه

دوشنبه 18 آذر1392 - 1:01pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

farbod نوشته است:
wireless is ok
Magnet wireless is ok
پيروز باشيد.

فربد عزيز همون طور كه بهتون گفتم بار پلمپ هستش و وزن بر اساس عمق درست هستش.حجم شما نيز درسته و مگنت هم بر اساس عمق تا حد زيادي منطقي هستش

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 18 آذر1392 - 1:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
باتشکر از دوستانی که زحمت میکشند وتو کوه ودشت وبیابون تجربیات قشنگشون رو بدون انتظار خاستی در اختیار بچه های انجمن میزارند.خود من به شخصه از شما دوستان شرمنده هستم.چون که ردیاب FPL- 35 ندارم. ونمی تونم کمک کنم.خیلی دوست دارم 35 رو داشته باشم.ولی وضعیت مالی اصلا اجازه نمی ده.چشممون رو دوختیم به حقوق کارمندی. ولی کسانی هستند که ردیاب 35 رو دارند و شدند تماشا گر.لطفا کسانی که موفق میشن در هر موردی/ازتجربیات خودشون اعلام کنند.از دوستان خواهش میکنم به این بچه های زحمت کش که تعدادشون از تعداد انگشتها کمتره" کمک کنید تا به نتیجه مطلوب برسیم.موفق باشید.

دوشنبه 18 آذر1392 - 3:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

farbod نوشته است:
wireless is ok
Magnet wireless is ok
پيروز باشيد.

درود بر دوستان
آقا farbod اگه میشه راجب اینکه میگین با ماهواره تایید شده یه توضیح بدین
سپاسگذارم

دوشنبه 18 آذر1392 - 3:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 118 , 119 , 120 , 121 , 122 , 123 , 124 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure