انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 20 مهر1403 - 7:07am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 119 , 120 , 121 , 122 , 123 , 124 , 125 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام جناب فربد اگه ممکنه یه مقدار در مورد سیستم ماهواره که گفتین توضیح بدین با تشکر

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

دوشنبه 18 آذر1392 - 4:02pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوستان اين اسكن ماهواره اي از طريق ماهواره و از بالا انجام ميشه كه تا 50 متر عمق ميزنه و يه محوطه بزرگ رو اسكن مي كنه و تمام جاهاي كه بار داره رو دقيقا مشخص مي كنه.هزينه اين ماهواره خيلي بالا هستش و فقط در اختيار چند كشور پيشرفته هستش.اهرام مكزيك و چند شهر گمشده مصر نيز از اين طريق كشف شده.دوستان تمركزشون رو نبرن رو اين جور چيزا چون فكر نكنم توانش رو داشته باشيم :D

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 18 آذر1392 - 4:49pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

دوستان فعلا از داشته هامون باید استفاده کنیم از خود ردیاب و یه نقطه زن در کنارش.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 18 آذر1392 - 5:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوستان و مهندسین باید همه در کنار همدیگه به یه نقطه زن خوب برسیم .مهندسین عزیز خواهشا خودتون رو دست کم نگیرین چون ایرانی مبتکر ترین ادم هستش و چیزی از کشورهای خارجی کم نداریم .
مهندس حمید و مهندس مجتبی شما وقتی تونستین یک ردیاب با این کیفیت خوب رو طراحی کنین بس من مطمئنم که میتونین یه نقطه زن بسازین که از لورنز و شرکت مینلب هم بهتر باشه .به امید اون روز که ابر قدرت تکنولوژی بشیم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 18 آذر1392 - 5:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام به همه دوستان و اساتيد.

ممنونم حمزه جان از توضيح نسبتا ساده و شفافت.قصدم معرفى و يا بازاريابى براى اسکن ماهواره اى نيست.فقط ميخوام دستگاه سايت رو به نسبت يه کاوشگر دقىقتر مثل ماهواره کاليبره کنم.از شانس ماجاهايى که قبلا با ماهواره اسکن شده رو و نقاطشو دوستان مىدونند ودارند کار مىکنندرو با 35 چک کردم,مىتوم بگم اىن دستگاه اگه قلقش دستتون بياد معرکه هستش.قربون دستو پنجتون,
راستى دوستان فکر نکنند اىنا تبليغه,چون تمام هدفم در اختىار گذاشتن تمام اکتساباتمه از اين دستگاه در مقابل ىک مرجع دقىق و بى نقص.
پيروز باشيد.

دوشنبه 18 آذر1392 - 5:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
فاربود جان همه ی ما میدونیم که ردیاب 35 بهترینه ولی مشکل ما قلق ردیاب هستش که واقعا سخت میشه دستمون بیاد چون اولا بول نداریم یه نقطه زن خوب داشته باشیم تا قلقش دستمون بیاد ......و اگثر جاهامون هم به احتمال زیاد یا بارش رو خالی کردن یا چیزی نداره .بخاطر همینه که بعضی از دوستان شاید دلسرد شده باشن از 35 ولی بنظر من بهترین ردیاب دنیا هستش .
ولی بازم میگم مهندسین عزیز فلزجو لطفا همگی یک طرح در مورد یک نقطه زن خوب رو بریزین ..........چون من همیشه و تا ابد به همتون ایمان دارم که میتونین از همه کشورهای جهان هم بیشی بگیرین برای ساخت نقطه زن

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 18 آذر1392 - 5:53pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

farbod نوشته است:
با سلام به همه دوستان و اساتيد.

ممنونم حمزه جان از توضيح نسبتا ساده و شفافت.قصدم معرفى و يا بازاريابى براى اسکن ماهواره اى نيست.فقط ميخوام دستگاه سايت رو به نسبت يه کاوشگر دقىقتر مثل ماهواره کاليبره کنم.از شانس ماجاهايى که قبلا با ماهواره اسکن شده رو و نقاطشو دوستان مىدونند ودارند کار مىکنندرو با 35 چک کردم,مىتوم بگم اىن دستگاه اگه قلقش دستتون بياد معرکه هستش.قربون دستو پنجتون,
راستى دوستان فکر نکنند اىنا تبليغه,چون تمام هدفم در اختىار گذاشتن تمام اکتساباتمه از اين دستگاه در مقابل ىک مرجع دقىق و بى نقص.
پيروز باشيد.

مرسي فربد عزيز.براي يادگيري اين ردياب استفاده از تكنولوژي هاي جديد خيلي مي تونه كمك كننده باشه و من از شما بخاطر اينكه تجارب ارزشمندتون رو در اختيار دوستان قرار ميديد تشكر مي كنم.منتظر تجربيات جديد شما هستيم.البته دوستان من خيلي تعريف اين سيستم ماهواره رو شنيدم و اين مي تونه به يادگيري ردياب خيلي كمك كنه

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 18 آذر1392 - 5:58pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
فاربود جان همه ی ما میدونیم که ردیاب 35 بهترینه ولی مشکل ما قلق ردیاب هستش که واقعا سخت میشه دستمون بیاد چون اولا بول نداریم یه نقطه زن خوب داشته باشیم تا قلقش دستمون بیاد ......و اگثر جاهامون هم به احتمال زیاد یا بارش رو خالی کردن یا چیزی نداره .بخاطر همینه که بعضی از دوستان شاید دلسرد شده باشن از 35 ولی بنظر من بهترین ردیاب دنیا هستش .
ولی بازم میگم مهندسین عزیز فلزجو لطفا همگی یک طرح در مورد یک نقطه زن خوب رو بریزین ..........چون من همیشه و تا ابد به همتون ایمان دارم که میتونین از همه کشورهای جهان هم بیشی بگیرین برای ساخت نقطه زن

سلام
دوستان اینقد حرف نقطه زنو پیش نکشید
چه ربطی داره نقطه زن داشته باشید تا قلق ردیاب دستتون بیاد
عمق بالای 3 متر رو چیکار میکنید

خیلی بتونه کمک کنه از نظر من 10 درصده.
به جای این حرفا تمرین کنید.

@};- @};- @};-

دوشنبه 18 آذر1392 - 6:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دوست عزیز حالا یک شرحی بده درمورد این ماهواره آدرس سایتشم بذار شاید ما هم ازش استفاده کردیم

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

دوشنبه 18 آذر1392 - 6:05pm
مدیر کل
مدیر کل

گل بود به سبزه نیز آراسته شد! دوستان پیغام دادن یک نقطه زن معرفی کن 18 متر عمق بزنه! =(( :D دوستان همچین چیزی نداریم! در فلزیابی در حد همین 2-3 متر میتونین امیدوار باشین. اون هم با همین مدارات داخل انجمن امکانپذیره.

دوشنبه 18 آذر1392 - 6:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 119 , 120 , 121 , 122 , 123 , 124 , 125 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure