انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 20 مهر1403 - 8:50am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 121 , 122 , 123 , 124 , 125 , 126 , 127 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
Kani نوشته است:
jafar نوشته است:
کانی جان در
باره فرکانسهایی که استفاده کردین تا استخانها و کوزه ها و سیلیس و.... را
رد دادین صحبت کنین ممنون میشم

در این مکان فرکانس 1178 تست کردم که هیچ واکنشی نداشت. دوستان هم سفال و
استخوان و مغناطیس رو با این فرکانس رد کرده اند.
ولی سیلیس هنوز تست نشده.

@};- @};- @};-

کانی جان منظورم فرکانسایی بود که تونسته بود وزن هدفو کاذبو بگیره و به استخان وغیره واکنش نداشته

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 19 آذر1392 - 6:00pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
Kani نوشته است:
jafar نوشته است:
کانی جان در
باره فرکانسهایی که استفاده کردین تا استخانها و کوزه ها و سیلیس و.... را
رد دادین صحبت کنین ممنون میشم

در این مکان فرکانس 1178 تست کردم که هیچ واکنشی نداشت. دوستان هم سفال و
استخوان و مغناطیس رو با این فرکانس رد کرده اند.
ولی سیلیس هنوز تست نشده.

@};- @};- @};-

کانی جان منظورم فرکانسایی بود که تونسته بود وزن هدفو کاذبو بگیره و به استخان وغیره واکنش نداشته

جعفر جان من نگفتم با فرکانس دیگه وزن گرفتم و استخوان رد دادم.
با گولدها وزنگیری و رهگیری کردم.
با فرکانس 1178 هم هیچ واکنشی نداشت.

@};- @};- @};-

سه شنبه 19 آذر1392 - 6:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
بس دیگه تمومه .اخرش با زحمت های فراوان استاد جاوید یه گام بزرگ رو به جلو برداشتیم.واقعا استاد جاوید خیلی ممنونیم از همه ی زحماتت :-*
منم اگه جور شد فردا حتما میبرم جایی اگه اونجا واکنش نداشته باشه دیگه 100درصد هستش ...........میرم باغمون همون 4 متر گودال رو که حفاری کردم هنوز برش نکردم و میتونم راحت ازش تست بگیرم و بعضی چیزا هم هستن تو باغ که اکثر فرکانس ها تا الان بهش جواب دادن حتی 20.06

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 19 آذر1392 - 6:40pm
استاد
استاد

haloo نوشته است:
بس دیگه تمومه .اخرش با زحمت های فراوان استاد جاوید یه گام بزرگ رو به جلو برداشتیم.واقعا استاد جاوید خیلی ممنونیم از همه ی زحماتت :-*
منم اگه جور شد فردا حتما میبرم جایی اگه اونجا واکنش نداشته باشه دیگه 100درصد هستش ...........میرم باغمون همون 4 متر گودال رو که حفاری کردم هنوز برش نکردم و میتونم راحت ازش تست بگیرم و بعضی چیزا هم هستن تو باغ که اکثر فرکانس ها تا الان بهش جواب دادن حتی 20.06

درود بر شما
لطفا اگه طلا دم دست دارید با طلا تست بکنید و ببینید که طلا را میگیره یا نه برای من که به راحتی طلا را میگیره . من با صد گرم طلا تست کردم و و لوم وزن را هم زیر 1 گرم گذاشتم اگه بتونید با 20 گرم به بالا تست کنید و انتنها روی اون قیچی کنند با وزن کمتر از 1 گرم. ناگفته نمونه اگه روی 2 گرم ولوم را بزارید دیگه 100 گرم را نمیگیره حتی اگه از فاصله 2 متری باشه. لارمه همرمان چند نفر تست کنند و نتیجه ها را اعلام کنند و نتیجه گیری کلی بشه که این فرکانس بدرد میخوره یا نه

سه شنبه 19 آذر1392 - 7:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
استاد جاوید میشه لطفا بگین میزان شعاع زنیش چند متر هست....و اینکه ولوم قدرت روی نیم باشه یا 10...

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 19 آذر1392 - 7:26pm
استاد
استاد

haloo نوشته است:
استاد جاوید میشه لطفا بگین میزان شعاع زنیش چند متر هست....و اینکه ولوم قدرت روی نیم باشه یا 10...

درود بر شما
فرصت نکردم که شعاع زنی را تست کنم من در حالت با سیم و ولوم 9 در فاصله 5 متری تست گرفتم و در حالت بی سیم هم تست کردم که جواب اون نسبت به طلا مثبت بود لازمه که شما هم چند جا ازش تست بگیری چه جایی که خیلی عوامل خطا باشه چه در تست واقعی و هدف دارای سند. در هر صورت این فرکانس هم محک زده بشه در ضمن با مس هم تست کنید و عکس العمل ردیاب با این فرکانس را اعلام کنید

سه شنبه 19 آذر1392 - 8:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من امروز یه جای رفتم برای تست دیدم دستگاه گیج میزنه با توجه به اینکه هوا سرد بود به وضعیت هوا شک کردم دوربر دستگاه را با پلاستیک پوشوندم دستگاه کار کرد. دوستانی که مناطق سردسیر زندگی میکنن با همچین مساله ای مواجه شدن؟ من عصر رفتم زمانی که خورشید نبود و هوای شیراز هم سرد بود....

سه شنبه 19 آذر1392 - 10:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
افای کرمی عزیز ظمن تبریک میخاستم بدونم فرکانس دستی که دادین ایا فاین را هم کمی کم یا زیاد کردین و اگر کردین تا چند هرتز هدف قابل سنس بود

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 20 آذر1392 - 7:15am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
دوست خوبمون آقا کانی عزیز مطلب رو بخوبی گرفتن ، برادرا باید با توجه به وزن و حجم و عمق و مدت زمان گردش و حرکت آنتنها در فواصل مختلف پی به هدف واقعی یا ذرات بودن هدف ببرید ، که این موضوع تستهای زیادی رو طبق رعایت اصول و مواردی که درخط بالا عرض کردم رو میطلبه ، درضمن دوستان هرچه فرکانسهای بالاتر رو درنظر داشته باشیم به همین میزان حذف ذرات و حجم گیری نادرست تری خواهیم داشت ؛ دوستانی که از اول خرید ردیاب 35 در این بخش فعالیت و تمرینهای زیادی داشتن مثل آقایون عزیز : کانی ، جاوید ، حمزه ، فابین ، هالو ، کوروش و چند تن دیگر ، دیگه به مرز حرفه ای شدن رسیدن و از اینجا به بعد رو تجربه و باهوش بودن اپراتور بوده که طبق رعایت اصول ردیابی درست بودن هدف رو تشخیص بده ؛ دوستان این نکته رو توجه کنید که بدن هیچ کدوم از ماها شبیه هم نیست و انرژی و قدرت بدنی هر اپراتوری با هم فرق داره برای همین در مکانهای مختلف ممکنه این فرکانسها برای اشخاص مختلف حتی در برابر هدفی درست و واقعی خوب عمل نکنه و اپراتور تشخیص به ذرات بده ! چون خاک و آب و هوای مناطق مختلف کشور ممکنه در عملکرد فرکانسهای کشف شده به میزان کم یا زیاد برای هر اپراتوری تفاوت داشته باشه ، برای همین دوستان در نقاط مختلف کشور سعی کنید به میزان اعداد فاین مانور بیشتر و دقیقتری داشته باشید تا میزان خطای فرکانسی و تغییرات رو بخوبی پیدا کنید ، این موضوع خیلی مهمه که اینجا هوش و زکاوت اپراتور بوده که روشهای مختلف رو از قبل یاداشت کرده باشه و نکته به نکته در جای واقعی بصورت شمره و دقیق تست کنه تا بهترین نتیجه گیری رو داشته باشه ...آرزوی موفقیت میکنم برای تمام دوستان خوبم که صمیمانه به هم کمک میکنن ..مولاعلی یاورتون
@};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 20 آذر1392 - 10:17am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
واقعا خسته نباشین بابت زحماتی که میکشین.برای همه آرزوی موفقیت روزافزون دارم.
در تائید فرمایشات دوست خوبن اقا مهدی باید عرض کنم که باتوجه به تنوع مناطق آب و هوایی کشور عزیزمون طبیعتا استفاده از فرکانسهای اعلامی توسط اساتید باید با تمرین اپراتور به بهترین حالتش برسه .
من مطمئن هستم حتی توی سرما- باران - برف و ... هم میشه از این دستگاه به نحو احسن استفاده کرد به شرطی که زبونشو بلد باشیم.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 20 آذر1392 - 10:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 121 , 122 , 123 , 124 , 125 , 126 , 127 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure