انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 19 مهر1403 - 4:57pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 141 , 142 , 143 , 144 , 145 , 146 , 147 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلامی دوباره خدمت تمام دوستان کاوشگر
با اجازه از دوست گرامیم حمزه
خوشحالم اعلام کنم به یاری الله متعال بعد از کش و قوسهای فراوان تونستیم نتیجه قابل توجهی از تستهامون بگیریم
و بتونیم بسیاری از خطاهارو شناسایی کنیم که این با حفاریهای بیشمار و پیدا کردن عاملهای خطا میسر شده و جا داره از همه عزیزانی که در این چند ماه از جون مایه گذاشتن و همه خطرات و زحمات رو متقبل شدن تشکر ویژه داشته باشم
خداقوت دوستان عزیز خسته نباشید.
ابتدا از مهندس مجتبی و مهندس حمید عزیز بابت طراحی این ردیاب و مساعدتهاشون و سایت خوبشون تشکر میکنم و از اینکه همیشه دوستان را یاری داده اند ممنون و سپاسگزارم.
نفر بعدی بیگمان کسی نیست جز جاوید عزیز که پیشگام فرکانسگیری بودن و یکه و تنها چندین فرکانس را استخراج کردن و در اختیار دوستان قرار دادند. جا داره از زحمات ایشون قدردانی بشه . جاوید عزیز خسته نباشید ،ازتون متشکرم.
از دوستانی هم که در این مدت متحمل حفاریهای بیمورد شدن تشکر میکنم که در اکثر موارد موجب پیدا شدن عاملهای خطا میشد و فرکانسهای بدست آمده بیشتر مورد تست قرار میگرفت و ماهیت فرکانسها رو بیشتر مشخص میکردند. به شما هم خسته نباشید میگم.
دوستان من به کمک دوست گرامیم حمزه که نقش اصلی رو در این کار ایفا کردند و هم چنین جناب بنیامین به این فرکانسها دست یافتیم که امیدوارم بتونه جوابگوی بسیاری از شما عزیزان باشه و از خطاهای زیادی جلوگیری بشه
این فرکانسها با این عوامل خطا تست شده و نتیجه مثبت بوده.
جیوه – یه پاکت سیمان که سیلیس داره – ریشه درخت – مغناطیس – سفال خیس و خشک – استخوان – رطوبت و آب و نیم متر برف
عرض کنم که این فرکانسها چه در خشکی و چه در رطوبت نقطه و عمق و وزن دقیق میزنه.

فرکانس پایین برای نقطه زنی(طلا) : 37.32
فرکانس بالا برای شعاع زنی (طلا) : 1331.5

موفق باشید دوستان عزیز

@};- @};- @};-

جمعه 28 آذر1392 - 12:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
Kani نوشته است:
خوشحالم اعلام کنم به یاری الله متعال بعد از کش و قوسهای فراوان تونستیم نتیجه قابل توجهی از تستهامون بگیریم
و بتونیم بسیاری از خطاهارو شناسایی کنیم که این با حفاریهای بیشمار و پیدا کردن عاملهای خطا میسر شده و جا داره از همه عزیزانی که در این چند ماه از جون مایه گذاشتن و همه خطرات و زحمات رو متقبل شدن تشکر ویژه داشته باشم
ابتدا از مهندس مجتبی و مهندس حمید عزیز بابت طراحی این ردیاب و مساعدتهاشون و سایت خوبشون تشکر میکنم و از اینکه همیشه دوستان را یاری داده اند ممنون و سپاسگزارم.
نفر بعدی بیگمان کسی نیست جز جاوید عزیز که پیشگام فرکانسگیری بودن و یکه و تنها چندین فرکانس را استخراج کردن و در اختیار دوستان قرار دادند. جا داره از زحمات ایشون قدردانی بشه . جاوید عزیز خسته نباشید ،ازتون متشکرم.
از دوستانی هم که در این مدت متحمل حفاریهای بیمورد شدن تشکر میکنم که در اکثر موارد موجب پیدا شدن عاملهای خطا میشد و فرکانسهای بدست آمده بیشتر مورد تست قرار میگرفت و ماهیت فرکانسها رو بیشتر مشخص میکردند. به شما هم خسته نباشید میگم.
دوستان من به کمک دوست گرامیم حمزه که نقش اصلی رو در این کار ایفا کردند و هم چنین جناب بنیامین به این فرکانسها دست یافتیم که امیدوارم بتونه جوابگوی بسیاری از شما عزیزان باشه و از خطاهای زیادی جلوگیری بشه
جیوه – یه پاکت سیمان که سیلیس داره – ریشه درخت – مغناطیس – سفال خیس و خشک – استخوان – رطوبت و آب و نیم متر برف

موفق باشید دوستان عزیز

فقط میتونم بگم دست مریزاد و خدا قوت. هم در این دونیا هم در اون دنیا عوض خیر ببینید. و خداوند دوستان زحمت کشی مثل شما رو از ما نگیره . آرزوی بزرگترین گنج دنیا رو یعنی سلامتی در وهله اول و همه خوبیها در وهله دوم و گنج ها زیر خاکی خوب در وهله سوم رو براتون ارزو میکنم. من که باری نصیبم بشه برا این عزیزان هدیه های خوبی دارم خصوصا کانی و حمزه عزیزم :x :ymhug: . جاوید که ماشا اله شده سمبل پشتکار سایت دمت گرم ای ول ^:)^ :x @};- . بنیامین عزیز هم که خودش عزیز دلیه ^:)^ :ymhug: :x

جمعه 28 آذر1392 - 12:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تبریک میگم کانی جان
دست بوس همه اساتید با مرام

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 28 آذر1392 - 12:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد اگر امگان و حوصلشو دارید یک کمی در مورد تستها بیشتر توضیح بدید
ممنون

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 28 آذر1392 - 12:46am

سلام بر استادان
تلاشگر و زحمتكش انجمن از جمله استاد حميد كه اين ردياب را طرح ريزى كرده و استاد مجتبى آن را مونتاژ و استادان همزه ،استاد جاويد و استادكانى و ديگر اساتيد با مشقت و زحمت روى آن كار كرده و موجب خوشحالى يك عده شدند از خداوند خواهانيم توى زندگى هميشه موفق و پيروز باشند انشاءالله

جمعه 28 آذر1392 - 12:49am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
Kani نوشته است:

موفق باشید دوستان عزیز

@};- @};- @};-

با درود به همه بچه هایی انجمن

برادر عزیزم کانی جان تبریک عرض میکنم

بنده هم به نوبت خودم این موفقیت بزرگ رو در درجه اول به اساتید(کانی,حمزه,جاوید,بنیامین) و مهندس حمید و برادر بزرگوارم مجتبی خان تبریک عرض میکنم.

کل تابستون مهندس حمید برای طراحی این ردیاب
کل پاییز حمزه خان,کانی جان برا تست و حفاری و در آوردن روشهایی درست و همینطور جاوید خان کار طاقت فرسایی فرکانس گیری رفته
پس قدر زحمات این عزیزان رو بدونیم

@};-

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد .زرتشت

جمعه 28 آذر1392 - 12:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
با تشکر فراوان از حمزه و کانی وبنیامین عزیز انشاالله با کمک شما همه دوستان به موفقیت برسیم و جواب زحمات شما رو بدیم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 28 آذر1392 - 12:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
با سلام خدمت دوستان عزیز ..... واقعا داداش کانی بنیامین عزیز و برادر حمزه خیلی خیلی از زحماتتون سباسگذارم و امیدوارم خدا ازتون راضی باشه :-*

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 28 آذر1392 - 1:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
داشت یادم میرفت از استاد جاوید که خیلی زحمت کردن تشکری ویژه دارم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 28 آذر1392 - 1:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

آقايون ميبوسمتون,گل کاشتيد.دستتون درد نکنه.همه خوبيد.مرسى

جمعه 28 آذر1392 - 1:15am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 141 , 142 , 143 , 144 , 145 , 146 , 147 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure