انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 19 مهر1403 - 2:47pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 145 , 146 , 147 , 148 , 149 , 150 , 151 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
استاد حمزه یا بهتر بگم برادر حمزه من این فرکانس رو یه ماه بیش داده بودین 37.32 رو چن جا تست کردم ولی در 2 تا مکانش خطا زد ولی اون یکی مکان رو به خاطر شرایط بد هوا هنوز حفاری نکردم.همانطور قبلا هم گفتم بازم میگم منطقه ی ما عامل خطاشش خیلی بالا هست ..مخصوصا اون باغ .فردا اگه هیچ اتفاقی نیفته ..میرم برای باغ و این فرکانس رو حتما تست میکنم و بهترین نتیجه رو ازش میتونیم بگیریم .متاسفانه چند روز یه نفر ردیاب رو برده بیش خودش و بخاطر همین این مدت نتونستم برم و تست کنم و الا من همیشه در خدمت دوستان عزیزم هستم .......فبلا گفتم یک مهندس ردیاب رو باز کرد و همه ی مداراتش رو بخوبی بررسی کرد و گفت این مدارات اصلا هیچ گونه مشکلی ندارن و هرکی این رو ساخته فوق العاده روش تمرکز کرده ...............ولی یه حرفایی زد ولی استاد جاوید همشون رو رد کرد ولی خودم حتما این روش که اون مهندس گفته رو باید یه بار تست کنم شاید جواب بده :-*
و دوستان عزیز همانطور که مانی عزیز هم اشاره کردن یه ماه هستش که خبری از بچه ها تو سایت نیست ..و الان همه ریختن تو سایت
منم یه خواهش دارم اگه میخوایین به چیزی برسیم باید همه با هم تلاش کنیم والا نمیتونیم و ادم دلسرد میشه باور کنین الان وقتی دوستام میگن بریم حفاری تمام بدنم به درد میاد از بس دلسرد شدم .برای موفقیت باید تشویق بشی بس بهتره به همدیگه روحیه بدیم .ولی من تا اخر عمرم نا امید نمیشم و بازم میرم حفاری :D

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 29 آذر1392 - 5:46pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام خدمت اقا مهدی مدیر سایت.وزن رو روی 1گرم بزاریم به نظر شما تا 100 گرم نمیتونه ذرات باشه؟مطمعنا اگه 100 گرم باشه یا بالاتر این ذران ریزو رد میده این فرکانس 1331.5 مگه نه؟اساتیط نظراتشونو بیان کنن :-B

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 29 آذر1392 - 5:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باتشکرازعزیزانه دلم حمزه وکانی واقاجاویدوکرمی و...ایشالاسلامت باشین دوستانه گلم .خسته نباشیددسته همتونومیبوسم عزیزانه دل :-* :-* :-* @};- @};- :ymapplause:

جمعه 29 آذر1392 - 6:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فقط کانی جان باسیم وولوم کم بهتره یابیسیم ولوومه زیادداداش؟؟؟؟؟

جمعه 29 آذر1392 - 6:20pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
فقط کانی جان باسیم وولوم کم بهتره یابیسیم ولوومه زیادداداش؟؟؟؟؟

سلام
تو تستهای من که باسیم و بیسیم و ولوم نیم و ولوم ده معنایی نداشت
اینم بخاطر اینه که این فرکانسها فاین ندارند
ولی باز بخاطر اطمینان بیشتر میخوام خودتون تست کنید شاید ما داریم اشتباه میکنیم.

این مواردی که اشاره کردی مربوط به فرکانسهایست که فاین دارند حتی تا 10+-.

@};- @};- @};-

جمعه 29 آذر1392 - 6:41pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوستان فركانس 1331.5 در واقع بايد مثل فركانس گلد يك ردياب عمل كنه و وظيفه اي اصلي اون سنس از راه دور هستش.در مورد ريشه درختان هم با ولوم يك گرم همه اونا رو تا مسافت زياد رد مي كنه :D
دوستاني كه لطف كردن رفتن تست گرفتن ازشون تشكر مي كنم ولي باز تاكيد مي كنم كه اين فركانس يه گام بزرگ بوده كه حداقل خطا ها رو 50% مي تونه پايين بياره.حالا شما در محلي كه بار و عامل خطا داره تست كنيد مي بينيد كه شما رو مي بره رو بار يا عامل خطا.مهدي عزيز فركانس ديگري وجود نداره و فركانس هاي ما با دو روش تست عملي و تست علمي بدست اومده.فركانس 1331.5 از طريق تست عملي و فركانس 37.32 از طريق علمي بدست اومده و اينا يعني يه گام بطرف فركانس هاي دقيق تر.فركانس 1331.5 هيچ فايني نداره و دوستان تو خونه هم مي تونن تست كنن.حتي توصيه مي كنم براي پي بردن به دقت نقطه زني و قدرت وزن گيري دقيقش با يه طلا زير يك متر برف و داخل اب هم تست كنن.فركانس 37.32 هم الان متوجه شدم كه يه فركانس مشهور هستش كه قبل از ما كشف شده كه نشان از دقت فركانس گيري ما فقط با يه ردياب و بدون كوچك ترين دستگاههاي فركانس گيري بدست اومده.اين فركانس هم فقط براي تاييد بار مهم هستش و قدرتش رو براي تاييد بارها در اعماق زياد مي تونه نشون بده.در كل فركانس 1331.5 رو بر اساس اموزش هاي استفاده از گلد يك استفاده كنيد و ولوم وزن مي تونه خيلي از عوامل خطا ها مثل ريشه درختان كه بيشتر از چند گرم هستن رو با يه گرم رد مي كنه.از جناب جاويد عزيز هم مي خوام اين فركانس رو تحت فشار قرار بده و نتايج رو شفاف اينجا بيان كنه تا دوستان استفاده كنن.با تشكر

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 29 آذر1392 - 6:41pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

گلد يك ردياب خودمون فاين دقيقش +7تا -7 هستش البته مقدار دقيقش رو نميگم چون لازم نيست.همين فركانس با توجه با فاينش مي تونست بار در 100متري رو ول كنه و بره سر عامل خطا در 10 متري كه البته به مهارت اپراتور هم بستگي داشت.حالا ما بجاي اينكه به دوستان توصيه كنيم برن هزينه كنن و نقطه زن بگيرن تمام تلاشمون رو كرديم كه بدون هزينه دوستان با همين ردياب كه مطمئن باشيد در نوع خودش بي نظير هست برن و موفق بشن.باز هم تسليم نميشيم و كار خودمون رو ادامه ميديم تا مني كه اين همه از اين نقطه زن ها ضرر كردم نزارم دوستان ديگه هم برن و تو اين كار ضرر كنن.يك ردياب داريم كه حالا حالاها جا براي پيشرفت داره و مطمئن باشيد فركانس دقيق دقيق وجود داره و اين فركانس ها مي تونه نويد فركانس هاي دقيق تر باشه.اين رو هم مطمئن باشيد فركانس دقيق تري كشف بشه صادقانه همين جا ميگيم تا همه دوستان ازش استفاده كنن.موفق باشيد

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 29 آذر1392 - 7:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سالاری حمزه جان ن ن ن ن ن ن ن ن ن نن ن ن ن ن ن .فدایی داری.1گرم ردمیکنه یعنی چی حمزه جان بازتش میکنی ؟؟؟

جمعه 29 آذر1392 - 7:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
hamze2000 نوشته است:
گلد يك ردياب خودمون فاين دقيقش +7تا -7 هستش البته مقدار دقيقش رو نميگم چون لازم نيست.همين فركانس با توجه با فاينش مي تونست بار در 100متري رو ول كنه و بره سر عامل خطا در 10 متري كه البته به مهارت اپراتور هم بستگي داشت.حالا ما بجاي اينكه به دوستان توصيه كنيم برن هزينه كنن و نقطه زن بگيرن تمام تلاشمون رو كرديم كه بدون هزينه دوستان با همين ردياب كه مطمئن باشيد در نوع خودش بي نظير هست برن و موفق بشن.باز هم تسليم نميشيم و كار خودمون رو ادامه ميديم تا مني كه اين همه از اين نقطه زن ها ضرر كردم نزارم دوستان ديگه هم برن و تو اين كار ضرر كنن.يك ردياب داريم كه حالا حالاها جا براي پيشرفت داره و مطمئن باشيد فركانس دقيق دقيق وجود داره و اين فركانس ها مي تونه نويد فركانس هاي دقيق تر باشه.اين رو هم مطمئن باشيد فركانس دقيق تري كشف بشه صادقانه همين جا ميگيم تا همه دوستان ازش استفاده كنن.موفق باشيد

درود بر شرافتت همزه جان

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 29 آذر1392 - 7:13pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
سالاری حمزه جان ن ن ن ن ن ن ن ن ن نن ن ن ن ن ن .فدایی داری.1گرم ردمیکنه یعنی چی حمزه جان بازتش میکنی ؟؟؟

علي جان با عوامل خطا كه مقدار هر كدومشون بيشتر از يك كيلو بود من تست مي كردم ولوم قدرت رو 10 و ولوم وزن رو صفر خطا ها رو رد مي كرد.حالا كه قراره اين فركانس بره زير خاك با اون همه عوامل خطا كار كنه ولوم وزن بره رو يك گرم خيلي از خطا هاي گردن كلفت تر رو راحت رد مي كنه.متاسفانه بخاطر برف من نتونستم تست عملي كنم ولي دوستان ديگه هنوزم دارن اين فركانس رو تست مي كنن و نتايج رو جناب كاني عزيز و چندتا از دوستان ديگر ميان و اعلام مي كنن.منظور از يك گرم رد مي كنه هم اينكه با ولوم وزن يك گرم خيلي از خطا ها حذف ميشن.با تشكر

جمعه 29 آذر1392 - 7:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 145 , 146 , 147 , 148 , 149 , 150 , 151 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: ali_anz68 و 322 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure