انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 19 مهر1403 - 12:58pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 149 , 150 , 151 , 152 , 153 , 154 , 155 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

Kani نوشته است:
جاوید نوشته است:
hamze2000 نوشته است:
جاويد جان حالاتست شما راضي كننده بود يا نه.من متوجه نشدم اين تست خوب بود يا بد

درود بر شما
اون فرکانسی که بچه ها انتظار دارند نمیتونه باشه درسته براش خیلی زحمت کشیده شده تا بدست بیاد اما در تست عملی و حفاری فقط میشه در مورد ا ون اظهار نظری کرد تست روی زمین که نمیتونه مبنا باشه جنما باید دوستان چند جا با استفاده از این فرکانس ردیابی و حفاری کنند و نتیجه را اعلام کنند

سلام
ما سعی خودمونو کردیم تا خطاها به شکل قابل توجهی پایین بیاد.
اگر بازم راضی کننده نیست و خطا ازش می بینید که بنده زیاد قبول ندارم یه زحمت بکشید با ولوم وزن خطاهاش قابل چشم پوشیه
و کمی هم زحمت اپراتوری و روشهای تشخیص خطارو متقبل بشید.

@};- @};- @};-

درود بر شما
کانی جان میدونم که خیلی زحمت کشیدید تا به این فرکانس رسیدید خودم هم از دست این فرکانس گیری کلافه شدم نتیجه کار ما باید یه فرکانسی باشه که در عمل برای همه جواب گو باشه وکسی نتونه خطای اون را ثابت کنه و حتی باید یه جایزه گذاشته بشه برای کسی که از اون خطا بگیره نه اینکه تا چند نفر تست کردند فرکانس برای یکی از اونها خطا بزنه الان هر فرکانسی گرفته شده به یکی از عوامل خطا حساس هست و این یعنی یه فرکانس نا کار امد.درسته ما زور خودمون را زدیم و چندتا فرکانس طلا یا نقره بدست اوردیم ولی هنوز تا فرکانس واقعی انگار باید باز متحمل زحمت شویم و اطلاعلت بیشتری نسبت به عوامل خطا جمع اوری کنیم مجددا با این اطلاعات شروع به فرکانس گیری کنیم تا به فرکانس بهتری دست پیدا کنیم

شنبه 30 آذر1392 - 6:44pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با نظر جاوید جان موافقم.نباید یدفعه فشار بیاریم که زودم از نفس بیوفتیم اهسته و پیوسته اروم اروم باید جلو بریم که دهها بار هم به خطا رسیدیم باز هم اعتماد به نفسمون از بین نره و انگاری تازه شروع کردیم ما داریم صحبت از فرکانس اصلیه هدف میکنیم این یعنی بزرگ ترین هدف بزرگ ترین کار ممکن .که اگه هم برسیم بهش و میرسیم این یعنی جهانی شدن مخترعین بزرگ برای چی بزرگ و جاوید شدن بخاطر پشتکار و خسته ناپذیری بودنشون.شما حساب بکنین تازه 2 ماه این 35 در اومده که به این همه تجربه رسیدیم بازم جا داره واسه پیشرفت مطمعنا اگه هوا تابستانی بود تا الان 100 تا فرکانس اصلی رو بچه ها پیدا کرده بودن شرایط نامساعد هوا مخصوصا تو جاهای کوهستانی که هم سرده هم برفی هم اینکه یه سری از بچه ها هنو قلق گیری نکردن دارن تمرین میکنن هم اینکه یه سری شونم هنو دستگاه رو نگرفتن این عوامل باعث شده که زحمت به دوش یه سری از بچه ای فعال و خوب انجمن افتاده.پس از تلاش دست برندارن و همگی تلاش خودشونو بکنن که انشاالله تو همین روزا به فرکانس اصلی دست پیدا کنیم. :ymhug:

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 30 آذر1392 - 7:52pm

سلام دوستان . دستتون درد نکنه واقعن زحمت میکشید .

شنبه 30 آذر1392 - 8:11pm
استاد
استاد

درود بر ایرانیان

دوستان یک از اعضافعال فرکانس اصلی را پیدا کرد و فرکانس فروخته شد یادتون باشه که من شما را نفروختم

من هم بعد از این ماجرا دیگه در این قسمت هیج فعالتی نمیکنم تا یه وقت به ذهنم خطور نکنه که انتظار شما را در معرض

فروش بزارم

شرافتتان جاوید باد

شنبه 30 آذر1392 - 8:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
استاد جاوید شما دارین شوخی میکنین یا جدی هستشن.............
کی میتونه برای بول ادم بفروشه واقعا خیلی زشته :((

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 30 آذر1392 - 9:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خیالی نیست این فرکانس اصلی هم مدت زیادی مخفی نمیمونه بالاخره بچه ها پیداش میکنن،کاش منم 35 داشتم میتونستم کمکی کنم .استاد جاوید دوستان به شما احتیاج دارند لطفا فعالیتتون رو ادامه بدید

شنبه 30 آذر1392 - 9:08pm

جاوید نوشته است:
درود بر ایرانیان

دوستان یک از اعضافعال فرکانس اصلی را پیدا کرد و فرکانس فروخته شد یادتون باشه که من شما را نفروختم

من هم بعد از این ماجرا دیگه در این قسمت هیج فعالتی نمیکنم تا یه وقت به ذهنم خطور نکنه که انتظار شما را در معرض

فروش بزارم

شرافتتان جاوید باد

جاوید جان منظورتان چیست؟ این فرکانس های تازه رو فروختن یا فرکانسی غیر از اینها وجود داشته که دوستان نگفته اند؟ البته بعداز اعلام فرکانس دوستان فرمودند فرکانسی غیراز اینها ندارند

شنبه 30 آذر1392 - 10:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
رضا جان حتما چیزی هست که استاد جاوید ناراحتن.........ولی استاد جاوید اونا رو ول کن که فرکانس رو فروختن خودمون همگی فرکانس رو با تلاش فراوان بدست میاریم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 30 آذر1392 - 10:08pm

Haloo جان اخه من حدود بیست روزه خودم دارم تستهایی انجام میدم که درسخت ترین شرایط امنیتی کار میکنم و هرلحظه امکان داره گیر بیفتم و انواع کانی هارو جمع کردم و تست میکنم البته در کنار دفینه تا فرکانس جدید پیدا بشه مثلا دوستان نمیدونند فلز منیزیم خطای زیاد میده و دقیقا به مگنت حساسه

شنبه 30 آذر1392 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان تا الان استاد جاوید و استاد حمزه چند تا فرکانس خوب دادن که مشکل اصلی ما رو حل کرند پس لطف کنید زیاده خاهی رو کنار بذاریم و با این فرکانسا مشکلات همو کم کنیم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 30 آذر1392 - 10:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 149 , 150 , 151 , 152 , 153 , 154 , 155 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 340 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure