انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 19 مهر1403 - 10:48am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 151 , 152 , 153 , 154 , 155 , 156 , 157 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من ازمدیران خواهشمندم که این قسمت ویاقسمت فرکانس ازادروفقط مختصه خوده بچه هایی که 35 دارن بازبذاریدکدی پسووردی چیزی.اینجوری به خداخیلی بهتره ه ه ه هه .خواهشااااااااااااااااااااا

شنبه 30 آذر1392 - 11:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ali7777 نوشته است:
من ازمدیران خواهشمندم که این قسمت ویاقسمت فرکانس ازادروفقط مختصه خوده بچه هایی که 35 دارن بازبذاریدکدی پسووردی چیزی.اینجوری به خداخیلی بهتره ه ه ه هه .خواهشااااااااااااااااااااا

سلام. میشه بفرمایید شما چرا به این نتیجه رسیدید؟؟!!!

شنبه 30 آذر1392 - 11:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
بابا استاد جاوید ...فقط شما به ما یاد بدین چطور فرکانس گیری کنیم تا خودمون بهترین فرکانس رو اشتخراج کنیم باور کن شب و روز استراحت نمیکنم و میرم دنبال فرکانس برای دوستان

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 30 آذر1392 - 11:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سعید جان میدونی چرا علی این حرف رو زده چون الان دو دستگی داره فلز جو رو به باد میده .داداش علی داره فکر اینده ی فلز جو رو میکنه و همه ی ما هم دوس نداریم اینطوری بیش بره ..........
بس شما هم دیگه این بحث رو ادامه ندین و بجای این حرفا بریم دنبال فرکانس گیری

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 30 آذر1392 - 11:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان شب یلدای همگی مبارک
چرا دوستان بزرگوار سایت تا یک مبحثی از یک نفر بیان میشه با اینکه به درستی آن در قلبشآن اعتقاد دارند ولی فکر میکنه از مسیر دستیابی به هدف دفینه دورش میکنه فورا جبهه میگیرند در حقیقت تو ذهنمان در مورد رسیدن به جنس اشتباه چیدمان کرده ایم که با شنیدن حقیقت واکنش نشان میدیم پس باید جور دیگه ای افکار و برنامه ها را چیدمان کنیم تا با حقیقتهای درست منطبق شده و به هدف آزین طریق برسیم نه اینکه خودمون رو گول بزنیم و پشت ذهن خیال پرداز بلند پروازمان از دفینه تصویر بسازیم که برای رسیدن به اون خواسته باشیم تمامی حقیقتهای رو زیر این ذهن پنهان کنیم و دورش بزنیم
استاد جاوید یه موضوعی رو بیان کرده اند که حتما وجود ابن فرکانس واقعیت دارد ولی آیا این بیان استاد حقیقت دارد یا نه قضاوت با دوستان است و شفاف سازی استاد جاوید که بچه ها رو ازین پریشانی در بیارن
ولی دوستان یه جای خوشحالی داره اون هم اینه که فرکانس دقیق وجود داره که بالاخره ما به اون دست پیدا خواهیم کرد و هیچ جای نگرانی نداره
از اطلاع رسانی استاد جاوید هم کمال تشکر را دارم ایشان برای بیان همین مطلب هم شهامت داشتند

یکشنبه 30 آذر1392 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
حمزه
جان یک نسخه مربوط به دامداری دارم چطور با این دو فرکانس اونجا کار کنم
اخه فکر کنم شاید 1331.5 اونجا فاین داشته باشه و 37.32 هم چون مغناطیس
اینجور مکانا زیاد هست حساسیت نشون بده

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 30 آذر1392 - 12:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه بسته باشه ومحدودباشه واسه فقط35دارهابهتره ازهرلحاظی وکی ازبیرون نمیاد وهرکی که میادازراه هرچیزرواستخراج نکنه بهتره .خواهشامحدودش کنید.منم این هفته این 2فرکانس دوستان روچکه نهاییشومیکنم.

یکشنبه 30 آذر1392 - 12:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ازاقامجتبی هم تقاضادارم ایشون که اهدافه واقعی دارن و35روقبل ازتولیداونجابردنددرفکره پیداکردنه یک فرکانسه مرجع وبی خطاواسه 35دارهایه اپراتورباشندلطفا

یکشنبه 30 آذر1392 - 12:20am
مدیر سایت
مدیر سایت

ariana2014 نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر ایرانیان

دوستان یک از اعضافعال فرکانس اصلی را پیدا کرد و فرکانس فروخته شد یادتون باشه که من شما را نفروختم

من هم بعد از این ماجرا دیگه در این قسمت هیج فعالتی نمیکنم تا یه وقت به ذهنم خطور نکنه که انتظار شما را در معرض

فروش بزارم

شرافتتان جاوید باد

جاوید عزیز شما که با صداقت و شجاعت تمام این موضوع رو بیان کرید پس با شجاعت هم شفافسازی کنید تا دوستان بهتر این موضوع رو درک کنن

درود بر استاد جاوید عزیز
من هم با آریانای عزیز موافقم
جاوید جان خواهش میکنم شفاف و با همون شجاعت و صداقتی که ازت سراغ داریم موضوع رو بیان کن تا خدای نکرده هیچ بیگناهی مورد ظن و گمان بد نباشه و همچنین هیچ خطاکاری هم خودشو جای دوست جا نزنه
درود بر هرآنکه صداقت سرلوحه ی رفتار اوست

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 30 آذر1392 - 12:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
jafar نوشته است:
حمزه
جان یک نسخه مربوط به دامداری دارم چطور با این دو فرکانس اونجا کار کنم
اخه فکر کنم شاید 1331.5 اونجا فاین داشته باشه و 37.32 هم چون مغناطیس
اینجور مکانا زیاد هست حساسیت نشون بده

کانی جان شما هم با این دو فرکانس کار کردین میشه در این مورد کمکم کنی و یا اگه در باره مطالب بالا نوشتم اشتباه میکنم راهنمایم کنین

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 30 آذر1392 - 12:44am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 151 , 152 , 153 , 154 , 155 , 156 , 157 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 304 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure