انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 19 مهر1403 - 10:47am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 152 , 153 , 154 , 155 , 156 , 157 , 158 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
jafar نوشته است:
حمزه
جان یک نسخه مربوط به دامداری دارم چطور با این دو فرکانس اونجا کار کنم
اخه فکر کنم شاید 1331.5 اونجا فاین داشته باشه و 37.32 هم چون مغناطیس
اینجور مکانا زیاد هست حساسیت نشون بده

کانی جان شما هم با این دو فرکانس کار کردین میشه در این مورد کمکم کنی و یا اگه در باره مطالب بالا نوشتم اشتباه میکنم راهنمایم کنین

سلام
جعفر عزیز وقت بخیر
راستش من تستهایی که با این دو فرکانس انجام دادم هیچ فاینی ندیدم اما مثل اینکه دوستان میگن به مغناطیس حساسه هر چند من چیزی ندیدم.
کار در چنین محیطی کمی سخت تر خواهد بود.
اگر این هدف شما واقعیست در هر مکانی نباید مشکلی برای سنس وجود داشته باشه.
ولی اگر هدف مجهول باشه باید بیشتر احتیاط کرد.
روال کار هم ما گذاشتیم با 1331.5 رهگیری بشه و محدوده ش بدست بیاد.
با توجه به اینکه گزارش حساسیت با مغناطیس شده شما با وزن معقولی رهگیری کنید.
وزن زیاد هم نباید استفاده بشه ممکنه بکلی حذفش کنی.
چون بنده با تستهای خودم وزن دقیق گرفتم چه تو سطح چه تو آب.
پس وزن درستی استقاده کن پیشنهاد من اینه از 20 گرم شروع کن. البته اگه تو نسخه مشخصه جنس چیه وزنشم باید تقریبی بدونی و از اون وزن کمتر رهگیریش کن.
برای نقطه هم از 37.32 . همچنین برای اطمینان بیشتر 20.02 نقطه رو دقیقتر بدست بیار.
اما مهمترین مسئله ای که من خیلی روش تاکید دارم ثابت بودن وزن در فواصل مختلف است. تست فاصله رو حتما انجام بده.
در خدمتم.

@};- @};- @};-

یکشنبه 30 آذر1392 - 12:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
کانی جان طبق نسخه دیگ مسی هست که توش طلا و نقره هست عمقش حد اکثر نیم متره و روش یک نمد و سنگ گذاشته شده اما کدام تویله مشخص نیست حداکثر مال250سال پیشه

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 30 آذر1392 - 1:07am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
کانی جان طبق نسخه دیگ مسی هست که توش طلا و نقره هست عمقش حد اکثر نیم متره و روش یک نمد و سنگ گذاشته شده اما کدام تویله مشخص نیست حداکثر مال250سال پیشه

خوب به نظر من ابتدا با نقره و با فرکانس 86.15 بزن . سپس با 99.02 بزن.
اگر 99.02 نزد نقره ت میشه گفت درسته. ولی بازم میگم تست وزن و فاصله رو براش انجام بده.

بعد مس رو سنس کن.
در نهایت هم طلارو مثل پست قبل سنس کن.

جا و نقطه و محیطی که برای این 3 فلز بدست میاد باید تقریبا یه جا و کنار هم باشند.
در تستهای ما فرکانس 1331.5 به مغناطیس حساس نیست و از این لحاظ مشکلی وجو ندارد.

@};- @};- @};-

یکشنبه 30 آذر1392 - 1:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
Kani نوشته است:
jafar نوشته است:
کانی جان
طبق نسخه دیگ مسی هست که توش طلا و نقره هست عمقش حد اکثر نیم متره و روش
یک نمد و سنگ گذاشته شده اما کدام تویله مشخص نیست حداکثر مال250سال
پیشه

خوب به نظر من ابتدا با نقره و با فرکانس 86.15 بزن . سپس با 99.02 بزن.
اگر 99.02 نزد نقره ت میشه گفت درسته. ولی بازم میگم تست وزن و فاصله رو
براش انجام بده.

بعد مس رو سنس کن.
در نهایت هم طلارو مثل پست قبل سنس کن.

جا و نقطه و محیطی که برای این 3 فلز بدست میاد باید تقریبا یه جا و کنار
هم باشند.
در تستهای ما فرکانس 1331.5 به مغناطیس حساس نیست و از این لحاظ مشکلی وجو
ندارد.

@};- @};- @};-

بسیار سپاسگذارم کانی جان انشاالله در کنار خانواده به هر چی میخای برسی و بهترین ارزها را برات دارم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 30 آذر1392 - 1:24am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
درود بر ایرانیان

دوستان یک از اعضافعال فرکانس اصلی را پیدا کرد و فرکانس فروخته شد یادتون باشه که من شما را نفروختم

من هم بعد از این ماجرا دیگه در این قسمت هیج فعالتی نمیکنم تا یه وقت به ذهنم خطور نکنه که انتظار شما را در معرض

فروش بزارم

شرافتتان جاوید باد

جاوید جان نکنه شما هم میخوای بری یه سایت جدید بزنی ؟

==========
انسان تنها مخلوقی است که نمی خواهد همانی باشد که هست.

البر کامو

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 30 آذر1392 - 1:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود به همه دوستان و جشن یلدا بر همگی خجسته باد @};-
دوستان عزیز لطف کنید ضمن احترام به یکدیگر از مبحث اصلی خارج نشوید. هیچ کسی در این انجمن نه به کسی بدهکار هست و نه طلبکار و اگر دوستان اطلاعاتی رو با سعی و تلاش و صرف وقت و هزینه خودشون بدست میآورند، هیچ کسی نمیتواند از آنها طلبکار باشد که چرا در اختیار دیگران در این انجمن قرار نمیدهد و هنگامی هم که محبت میکنند و اطلاعات را در اختیار دیگر دوستان میگذارند، نشان دهنده میزان سخاوتشان است و از این بابت دیگران باید سپاسگزار باشند :)
در ضمن دوستان بنده در اینجا چارتی که مربوط به پیش بینی وضعیت مغناطیس زمین در روزهای آینده هست قرار میدهم و امیدوارم دوستان نهایت استفاده را ببرند. روزهایی که بتاریخ میلادی برنگ زرد و قرمز میباشد بنا به پیش بینی برای ردیابی مناسب نمیباشد
پیروز و سربلند باشید @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 30 آذر1392 - 1:59am
کاربر فعال
کاربر فعال

hoshi نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر ایرانیان

دوستان یک از اعضافعال فرکانس اصلی را پیدا کرد و فرکانس فروخته شد یادتون باشه که من شما را نفروختم

من هم بعد از این ماجرا دیگه در این قسمت هیج فعالتی نمیکنم تا یه وقت به ذهنم خطور نکنه که انتظار شما را در معرض

فروش بزارم

شرافتتان جاوید باد

جاوید جان نکنه شما هم میخوای بری یه سایت جدید بزنی ؟

==========
انسان تنها مخلوقی است که نمی خواهد همانی باشد که هست.

البر کامو

فکر نکنم منظور آقا جاوید این باشه که از این سایت برن ، حالا اونی که اینکارو کرده واقعا باید آدم بی وجدانی باشه چون این فرکانس تنها با آزمون خطا بدست اومده و خیلیا بابتش زحمت کشیدن ولی خب نتیجه ی زحمات همه رو یه نفر برده فروخته بگذریم حالا یکی بیاد شفاف سازی کنه ببینیم چند فروختهههههههههههععععع!

یکشنبه 30 آذر1392 - 2:20am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
با درود به همه دوستان

چند نکته هست که باید خدمت دوستان عرض کنم
فرکانس گیری یک سمت مسئله هست........آزمایش یه سمت مسئله است.......اپراتوری یه سمتش.......عوامل خطا یه سمتش
جناب حمزه,جاوید,کانی یه فرکانسی رو با زحمت و تلاش بدست میارن,حالا تو امکانات و عواملی که دارند تا اونجایی که میتون تست میکنن ولی این صد در صد تایید کننده نیست چرا؟ایران کشور پهناور با جغرافیای متنوع است انواع عوامل تاثیر گذار است خاک های معدنی ,سیلیس,آب,سفال,ممکنه ذراتی فقط تو یه منطقه باشه که دستگاه یا اون فرکانس به اون حساسه,بعدشم اپراتوری بنده با حمزه خان و دیگر اساتید یکی نیست,شما به این نکته دقت نمیکنید که اپراتوری ردیاب آنتنی چیزه ساده ای نیست,انگار ما تنظیم دیش ماهواره یا اتصال کابل اون رو نمیدونیم رفتیم سر فرکانس دادن,مهندس حمید و مجتبی خان زحمت ساخت این ردیاب رو کشیده اند....ردیابی که همچین کارایی داره نمونه خارجیش بالای 20000 دلار قیمتشه که قابلیت وزن و نقطه کردنم نداره,دوستانم میان زحمت میکشن فرکانس هایی رو معرفی میکنن ,به نظر بنده از بزرگان این انجمن کسی همچین کاری نمیکنه اگر قرار بود همچین اتفاقی باشه دیگه لازم نبود اساتید وقت خودشون رو هدر بدن و تلاش شبانه روزی بکنند و بیان تو انجمن به بچه ها اعلام کنند یا پای مشکلات و دد دل هاشون بشینند, حالا سو تفاهمی پیش اومده امیدوارم حل بشه,نمونه اش فرکانس رنجه 37 بنده تحقیق کردم خارجیها هم تو رنج فرکانس های ulter low frequancy اون رو فبول دارند پس همونطور که حمزه خان هم گفتن این یک فرکانس علمیست که تایید شده است .
به نظر بنده دوستان اول قدرت ردیابی خودشون و اپراتوریشون رو بالا ببرند و بعد از بین فرکانس های اساتید ,فرکانسی رو که تو منطقه خودشون بهترین جواب رو میده انتخاب کنند.
نکته مهم دیگه ای هم که هست دوستان در جایی که آثار داره و محل باستانی کار کنید ,جایی که بار داره شک نکنید که ردیاب شما رو درست میبره بالای بار ,ولی جای که هیچی نباشه و یکم اپراتوریمون ضعیف باشه به حفاری های بی مورد کشیده خواهیم شد...
در پایان این رو عرض میکنم که:تنها به فرکانس هایی اساتید می فرمایند توجه نکنید بلکه روشهای صحیح اپراتوری رو که با زحمت بدست آوردن و در اختیارتون میذارند رو هم در نظر بگیرید تا با ترکیب هر دو به هدف برسید.

با آرزوی موفقیت برای تک تک بچه های فلزجو

@};- @};- @};-

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد .زرتشت

یکشنبه 1 دی1392 - 4:23am
مدیر سایت
مدیر سایت

باعرض سلام
دوستان عزیز لطفا هر کسی از راه میرسه یه چیزی نپرونه و فکر کنه علم غیب داره و بره!
اینجا کسی نگفته کسی بدهکار کسی هست و یا اینکه کسی رو مجبور نکردن که بیاد بگه چکار میکنه و چکار نمیکنه!
ولی وقتی من میام به شما چند ماه وعده میدم و همه تلاش میکنند و میشن نیرو ی کار آزمایشگاهی و هر فرکانسی که مطرح میشه صد نفر روش کار میکنند و عوامل خطاشو شناسایی میکنند و ....
وقتی نتیجه تلاش چندین نفر به مراحل پایانی که میرسه و بعدش تازه با کلی سر و صدا میکنند تو بوق و کرنا که بله قراره فرکانس اصلی رو معرفی کنیم...
خب اگر قرار بوده کسی این فرکانس رو بفروشه خوب میتونست از همون اول بگه آقا پولیه میخوای بخر نمیخوای نخر؟
به قول دوستان کسی که زورش نکرده
ولی حق نداره بیاد الکی ملت رو سر کار بزاره و بگه این فرکانس صلیه برید کیفشو بکنید در حالیکه نیست و اصلیش دست یکی دیگست
ضمنا این فرکانس که فرمول بمب اتم نیست
نهایتش این آقا که نمیدونیم کی هست و امیدواریم شفاف سازی بشه فروخته 200 هزار تومن یا 500 تومن
دیگه بیشتر که نشده
ولی در هر صورت تاکید میکنم کسی حق نداره بچه ها رو سر کار بزاره
این موضوع باید توسط مسوولین عزیز پیگیری بشه و با خاطیان برخورد بشه
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 1 دی1392 - 10:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
سلام خدمت همه دوستان عزيز.
زحماتي كه جاويد خان و حمزه جان و كاني جان و .... برا فركانس گيري انجام ميدن قابل تقديره كه هر كسي نه توانايي اين كار رو داره نه حوصلشو. و خدايي كار سنگينيه. چون تا انتن زني و اپراتوريت خوب نباشه نميتوني رد بزني وقتي اينا جور شد تازه ميرسه به پيدا كردن يه محل واقعي يا ايجاد شرايط طبيعي برا تست كه اين كار از اولي سخت تره و مرحله آخر هم فركانس گيري هست كه بايد دو نه به دونه هي عوض كني و هي تست كه اين آخري از همشون سخت تره. سرما هم كه معلومه نميزاره آدم تكون بخوره. اگر فردي خودش فركانسي پيدا كنه صاحب اختيارشه و ميتونه هر كاري رو انجام بده يعني ميتونه اونو بروشه يا برا خودش نگه داره و اگر بياد اينجا به بقيه بچه ها بگه اين نهايت جوانمردي و مردانگي و سخاوتشه. اما اگه چند نفر با هم يه فركانس پيدا كنن اون بحثش فرق ميكنه و وارد اون مقوله نميشم ميمونه بين خودشون چطور حل و فصلش كنن.
اين فركانس اصلي و دقيق كه جاويد خان ميگن راستش اگه باشه يه اتقلابيه در علم رديابي و روزنه كه چه عرض كنم سوراخ بزرگي از اميد هست برا بچه هاي انجمن. حالا چه كسي و چطور پيدا كرده رو من نميدونم ولي هر كسي هست اميدوارم در آينده اي نزديك در اختيار دوستان عزيزي كه ردياب 35 رو دارن بزاره.
جاويد خان هم با فركانس و بي فركانس براي ما عزيز و دوست داشتني هست چون جوهره مرد تلاش و پشتكاره كه همه رو جاويد داره

یکشنبه 1 دی1392 - 10:55am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 152 , 153 , 154 , 155 , 156 , 157 , 158 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 304 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure