انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 19 مهر1403 - 8:52am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 153 , 154 , 155 , 156 , 157 , 158 , 159 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

amir92 نوشته است:
سلام خدمت همه دوستان عزيز.
زحماتي كه جاويد خان و حمزه جان و كاني جان و .... برا فركانس گيري انجام ميدن قابل تقديره كه هر كسي نه توانايي اين كار رو داره نه حوصلشو. و خدايي كار سنگينيه. چون تا انتن زني و اپراتوريت خوب نباشه نميتوني رد بزني وقتي اينا جور شد تازه ميرسه به پيدا كردن يه محل واقعي يا ايجاد شرايط طبيعي برا تست كه اين كار از اولي سخت تره و مرحله آخر هم فركانس گيري هست كه بايد دو نه به دونه هي عوض كني و هي تست كه اين آخري از همشون سخت تره. سرما هم كه معلومه نميزاره آدم تكون بخوره. اگر فردي خودش فركانسي پيدا كنه صاحب اختيارشه و ميتونه هر كاري رو انجام بده يعني ميتونه اونو بروشه يا برا خودش نگه داره و اگر بياد اينجا به بقيه بچه ها بگه اين نهايت جوانمردي و مردانگي و سخاوتشه. اما اگه چند نفر با هم يه فركانس پيدا كنن اون بحثش فرق ميكنه و وارد اون مقوله نميشم ميمونه بين خودشون چطور حل و فصلش كنن.
اين فركانس اصلي و دقيق كه جاويد خان ميگن راستش اگه باشه يه اتقلابيه در علم رديابي و روزنه كه چه عرض كنم سوراخ بزرگي از اميد هست برا بچه هاي انجمن. حالا چه كسي و چطور پيدا كرده رو من نميدونم ولي هر كسي هست اميدوارم در آينده اي نزديك در اختيار دوستان عزيزي كه ردياب 35 رو دارن بزاره.
جاويد خان هم با فركانس و بي فركانس براي ما عزيز و دوست داشتني هست چون جوهره مرد تلاش و پشتكاره كه همه رو جاويد داره

امیر جان صحبتهات به دلم نشست
کسانی مثل کانی و حمزه و جاوید و خیلی از دوستان که میشه گفت تمام بچه های تاپیک بودن چون هرکسی روی این فرکانسها کار کرده و عموامل خطارو بررسی کرده و کلی تست انجام داده در تایید یا ردش سهیم بوده و کلا زحمتهای زیادی کشیده شده تا به اینجا رسیدیم
ولی حالا کسی با استفاده از این تجربیات اومده به یه چیزی رسیده که درست یا غلطش هم فعلا مشخص نیست
حالا از اهمین دوستان
از کانی عزیز
از حمزه پر تلاش و از جاوید دوست داشتنی
باز خواهش میکنم اگه چیزی میدونن به همه بگن که ما هم در جریان باشیم
و اگر هم فکر میکنند که فرکانس اصلی اینا نیست خب باز هم تلاش میکنیم بهش میرسیم
ولی این شخص رو معرفی کنند که همه بشناسیم
درود بر شما

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 1 دی1392 - 11:08am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

مارو باش با کیا داریم میریم 13 به در.اینجا همه از جون مایه گذاشتن تا فرکانسی پیدا شده بچه های دیگه هم رفتن زحمت کشیدن برای تست و خطاشونو در اوردن.اینکه مخفیانه کاری انجام میشه البته باید این موضوع شفاف سازی بشه این انجمن بخاطر یکرنگی بودن بچه ها به اینجا رسیده چیزی که تو انجمن های دیگه من ندیدم و دوس هم ندارم با گرمی و صفا ی بچه های خوب این انجمن بازی بشه این بچه بازیها دیگه چیه هنوز کو تا فرکانس اصلی هنو هیچی نشده اب و ندیده شلواراشونو کندن.اگه شرکتهای بزرگ این بچه بازیهارو در میاوردن که بزرگ نمیشدن.بدم میاد تا یه چیزی میشه خودشونو گم میکنن هر چن چیزی هم نشده هنوز کار داریم تا فرکانس اصلی و از انجمن فلز جو بعیده این کارا.انشاالله دست از این بچه بازیها بر دارن یه سری از اساتیط .که هوش و حواس بچه ها متمرکز بشه رو فرکانس گیری که انشاالله به نتیجه هم برسه.یادمونم باشه بخاطر پیشرفت این انجمن من به شخصه ناطر بودم دشمن زیاد داره چون یه پله بالاتر از اونهایم.و همین بچه ها خواستن توانستنه کار فرکانس گیری رو به اتمام میرسون.یاحق :-Q :-Q :-Q

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

آخرین بار توسط ramin در یکشنبه 1 دی1392 - 11:20am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 1 دی1392 - 11:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
koohyar نوشته است:
amir92 نوشته است:
سلام خدمت همه دوستان عزيز.
زحماتي كه جاويد خان و حمزه جان و كاني جان و .... برا فركانس گيري انجام ميدن قابل تقديره كه هر كسي نه توانايي اين كار رو داره نه حوصلشو. و خدايي كار سنگينيه. چون تا انتن زني و اپراتوريت خوب نباشه نميتوني رد بزني وقتي اينا جور شد تازه ميرسه به پيدا كردن يه محل واقعي يا ايجاد شرايط طبيعي برا تست كه اين كار از اولي سخت تره و مرحله آخر هم فركانس گيري هست كه بايد دو نه به دونه هي عوض كني و هي تست كه اين آخري از همشون سخت تره. سرما هم كه معلومه نميزاره آدم تكون بخوره. اگر فردي خودش فركانسي پيدا كنه صاحب اختيارشه و ميتونه هر كاري رو انجام بده يعني ميتونه اونو بروشه يا برا خودش نگه داره و اگر بياد اينجا به بقيه بچه ها بگه اين نهايت جوانمردي و مردانگي و سخاوتشه. اما اگه چند نفر با هم يه فركانس پيدا كنن اون بحثش فرق ميكنه و وارد اون مقوله نميشم ميمونه بين خودشون چطور حل و فصلش كنن.
اين فركانس اصلي و دقيق كه جاويد خان ميگن راستش اگه باشه يه اتقلابيه در علم رديابي و روزنه كه چه عرض كنم سوراخ بزرگي از اميد هست برا بچه هاي انجمن. حالا چه كسي و چطور پيدا كرده رو من نميدونم ولي هر كسي هست اميدوارم در آينده اي نزديك در اختيار دوستان عزيزي كه ردياب 35 رو دارن بزاره.
جاويد خان هم با فركانس و بي فركانس براي ما عزيز و دوست داشتني هست چون جوهره مرد تلاش و پشتكاره كه همه رو جاويد داره

امیر جان صحبتهات به دلم نشست
کسانی مثل کانی و حمزه و جاوید و خیلی از دوستان که میشه گفت تمام بچه های تاپیک بودن چون هرکسی روی این فرکانسها کار کرده و عموامل خطارو بررسی کرده و کلی تست انجام داده در تایید یا ردش سهیم بوده و کلا زحمتهای زیادی کشیده شده تا به اینجا رسیدیم
ولی حالا کسی با استفاده از این تجربیات اومده به یه چیزی رسیده که درست یا غلطش هم فعلا مشخص نیست
حالا از اهمین دوستان
از کانی عزیز
از حمزه پر تلاش و از جاوید دوست داشتنی
باز خواهش میکنم اگه چیزی میدونن به همه بگن که ما هم در جریان باشیم
و اگر هم فکر میکنند که فرکانس اصلی اینا نیست خب باز هم تلاش میکنیم بهش میرسیم
ولی این شخص رو معرفی کنند که همه بشناسیم
درود بر شما

كوهيار جان ممنون از نظر لطفتت. ولي نظر من اينه كه چون جاويد خان خيلي زحمت كشيده و خداييش بر هيچ كسي پوشيده نيست قطعا از كوچكترين چيزي كه در مورد فركانس باشه به شدت رنجيده ميشه. و حق هم داره. كساني هم مثل كاني و حمزه هم همينطور چون ميدونم چقدر دارن زحمت ميكشن بهشون حق ميدم . من خودم چند بار رفتم برا تست ردياب با فركانسهايي كه دوستان دادن. خداييش هر دو بار نزديك بود گرگ بهم حمله كنه. يه بار رفتم باد سرد آدمو بي حس ميكرد طوري كه يك ربع دستهام جلوي آتيش گرفتم ولي باز بي حس بود و مور مور ميشد. ولي به نظرم اندكي صبر لازمه. خوب فركانس رو اگر هم كسي پيدا كردوه و فروخته اگر از بچه هاي زحمت كشي باشه كه واقعا پاي كارن كسايي مثل خود جاويد، قطعا به موقش به هر شكل شده دست بچه ها ميروسنه. حالا اگه پيدا كرده و فروخته نوش جونش اين ميشه نقد- چرا نقدو بده به نسيه فعلا اينو تحويل بگيره تا موقش. مگه گنج چيه؟ :D

یکشنبه 1 دی1392 - 11:19am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

بازم من به نوبه خودم از اقا جاوید اقا حمزه و کانی و سایر بچه هایی که واقعا تلاش کردند تشکر و قدر دانی میکنم بازم میگم دمشون گرم.ولی این انجمن بیشتر از اینا ارزش داشت که با این کارا بخواد خودشو گم کنه یعنی اگه منم به فرکانس اصلیه ردیاب دست پیدا کنم برم مخفیانه کار انجام بدم؟به بچه ها نمیگم؟تو انجمن غیبم بزنه؟این دور از مرام و معرفته انشاالله که این انجن بدور از حاشیه و کنایه به کارای خودش ادامه میده

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 1 دی1392 - 11:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
سلام. دوستان
این که غصه خوردن نداره،خوب بیایید بااین شخص محترم صحبت کنید ببینید این فرکانسو چند میفروشه، یه نفر به نیابت از همه باهاش صحبت کنه بعدش دونگی پول بذاریم ازش بخریم.
راستی این روزا قیمت فرکانس چنده؟ البته دلار خیلی پایین اومده.فلرکنم بشه پولشو جور کرد. بازهم اگه نتونستیم جورکنیم ،اصلا نگران نباشید، با آقای بابک زنجانی صحبت میکنیم ایشون تخصصشون در همین موارده.

یکشنبه 1 دی1392 - 11:45am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

فقط میگم چشم روشن
دمتون گرم
ازتون متشکرم
خیانتکار هم شدیم ممنون از لطف همه تون

یکشنبه 1 دی1392 - 12:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته این فرکانس ها تا بار رو در نیاره هیچ ارزشی نداره والا این فرکانس های داخل ردیاب هم تو بهترین دستگاه های دنیا بوده الان رو ردیاب ماست.کسی هم که فرکانس اصلی رو داره به نظرم دیوانگی هست بخواد بفروشه چون اون خریدار هم با تست دفینه میخره که در این صورت خود طرف میزنه دفینه رو در میاره. همین ماها که ادعای استادی داریم روز اول که اومدیم تو انجمن همه به پستامون میخندیدند.جالبه میتونید یه سری بزنید.حالا اگه چیزی به خیال خودمون پیدا کردیم تو توهمات خودمون فکر میکنیم خیلی با ارزشه از صدقه سر همین انجمن و دوستانه.اگه این ردیاب رو با این قیمت و با این کیفیت نمیخریدیم صد سال دیگه هم خواب فرکانس گیری رو نمیدیدیم.من خودم ده تا حفاری با این فرکانس های استخراج شده کردم و نتایج رو هم اعلام کردم .دوستان دیگه همین طور.پس همه از جمله طراح سازنده مونتاژ کار و دوستانی که حفاری کردند در بدست آوردن این فرکانس سهیم بودند.پس بهتره از خواب غفلت بیدار بشیم و فکر نکنیم خودمون این موفقیت رو پیدا کردیم.پس تا قبل از این که انجمن و ردیاب باشه کجا بودیم؟

یکشنبه 1 دی1392 - 1:52pm
مدیر سایت
مدیر سایت

جاوید جان
خداوکیلی این رسمش نیست
خب داداش اگه چیزی میدونی بیا رک و پوسکنده بگو که همه بدونن
اگرم نمیخواستی بگی که دیگه از اول نباید مطرح میشد
حالا این همه آدم از لحاظ احساسی داغون شدن
خب همه از سر نداری اومدیم اینجا جمع شدیم و چشم امیدمون اول به خدا و دوم تلاش دوستان در انجمن بود که به یه فرکانس درست حسابی برسیم
حالا آخر کار شد این
همه ناراحت
همه دلخور
شمام که روزه سکوت گرفتید
داداش تورو قرآن بیا شفاف سازی کن بینم داستان چیه

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 1 دی1392 - 2:30pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام

من دیگه نمی خواستم پست بدم ولی چون دیدم دوست خوبم کانی جان ناراحت شدن مجبور شدم
من به نوبه خودم ازتمام دوستانی که زحمت کشیدن منجمله کانی عزیز - حمزه جان و جاوید عزیز و سایر عزیزان تشکر صمیمانه میکنم
خداوکیلی سر همین قضیه من دستم شکست و یه ماهه که خونه نشین شدم و نتونستم کمکی به دوستان بکنم و اگه فرکانسی پیدا میکردم
حداقل مابین دوستانی که میدونستم واقعا زحمت کشیدن پخش میکردم ,همه ی بارای زمین رو که نمیخوام واسه خودم بزار هرکه کار و زندگیش لنگه ماله دنیاست استفاده کنه چی میشه.

برای تمامی عزیزان ارزوی موفقیت میکنم .

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 1 دی1392 - 2:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
hoshi نوشته است:
سلام

من دیگه نمی خواستم پست بدم ولی چون دیدم دوست خوبم کانی جان ناراحت شدم مجبور شدم
من به نوبه خودم ازتمام دوستانی که زحمت کشیدن منجمله کانی عزیز - حمزه جان و جاوید عزیز و سایر عزیزان تشکر صمیمانه میکنم
خداوکیلی سر همین قضیه من دستم شکست و یه ماهه که خونه نشین شدم و نتونستم کمکی به دوستان بکنم و اگه فرکانسی پیدا میکردم
حداقل مابین دوستانی که میدونستم واقعا زحمت کشیدن پخش میکردم ,همه ی بارای زمین رو که نمیخوام واسه خودم بزار هرکه کار و زندگیش لنگه ماله دنیاست استفاده کنه چی میشه.

برای تمامی عزیزان ارزوی موفقیت میکنم .

هوشی جان انشاءالله هرچه زودتر سلامتی کامل به دست بیاری.ازبچه های گل انجمن خواهشی داشتم.لطفا دلسرد نشوید.کسانی که ردیاب 35 رو دارند دست به دست هم بدن و دوباره به همکاری کنند.من خودم بعد از کلی بدبختی پولی تهیه کردم وردیاب 22 رو تهیه کردم .تا اومدم از بچه ها اطلاعات جمع کنم دیدم همه کوچ کردند رفتند تو 35 .من موندم و یه ردیاب که تو خونه داره خاک می خوره.ولی با این حال امیدم رو از دست ندادم وباز اومدم تو بخش 35. با این حال که ردیاب 35 رو ندارم وخیلی خیلی دوست دارم داشته باشم.ولی بیشتر از خیلی از بچه های انجمن می خونم و دنبال می کنم. ویه صحبت با اون بنده خدا که فرکانس رو به فروش رسونده دارم.آقای محترم شما به تنهایی موفق به پیدا کردن فرکانس اصلی نمیشدی.شما با کمک بچه های دیگه موفق به این کار شدی.{البته اگر درست باشه/من که شک دارم} البته فکر می کنی زرنگی. ولی بچه های انجمن باهمت و کمک هم دیگه به مسیر اصلی خود ادامه می دند. ای کاش 35 رو من هم داشتم به جمع شما می پیوستم. همه یا علی بگید وادامه کار رو پیش برید .موفق باشید .در ضمن آقا حمید و آقا مجتبی نظر شما چیه؟ دوستتون دارم.

یکشنبه 1 دی1392 - 3:24pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 153 , 154 , 155 , 156 , 157 , 158 , 159 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 68 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure