انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 19 مهر1403 - 4:48am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 159 , 160 , 161 , 162 , 163 , 164 , 165 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamze2000 نوشته است:
من از دوستان مي خوام يكم رعايت كنن و اين قدر عصبي نباشن.خيلي از مناطق برفي هستش و دوستان تا حدي خونه نشين شدن و اين خوده من رو عصبي مي كنه.ما نياز به نيرو هاي جديد با تفكر جديد براي رسيدن به فركانس رو داريم.دوست دارم با فركانس خودمون با اين ردياب خودمون و دست هاي خودمون بار رو بزنيم.از دوستاني كه دوست دارن فركانس گيري كنن توصيه مي كنم اول يه دل بزرگ داشته باشن و انتظار افرين و به به نداشته باشن.هر بار فركانسي ميزدم بقدري خسته و عصبي ميشدم كه با دوست هام دعوام ميشد حتي يه بار با جناب كاني عزيز هم درگير شدم.در كل بايد به خدا توكل كرد و منتظر روز هاي خوش بود به اميد خدا...

بنده تا بحال نیومدم و پستی نزدم فقط به خاطر اشخاصی که سنجیده حرف نمیزنن انتظاریم ندارم
گفتم این یک هدف واحده ولی ما شاهد این بودیم که چه اتفاقی در انجمن افتاده و چند دستگی رواج پیدا کرده اومدیم داریم رو بازی می کنیم تا دوستان اتحادشون حفظ بشه
همه میدونیم خدمتی که یک نفر برای اعضای انجمن انجام میده سودشو اول از همه خودش میبره....!
با سپاس

دوشنبه 2 دی1392 - 8:42pm

استاد حمزه عزیز سلام
امروز بنده یه جایی رو ردیاب زدم و در ۳ نقطه متفاوت کل فرکانس های طلا هنگام سنس کردن انتن شروع با حرکت پاندولی میکرد و کنترلش از دست من خارج بود و حتی هنگامی که باد میومد باز انتن حرکت حودش رو داشت حجم گیری کردم ۳*۴ شد و مگنت۲ شد ۷۸ و حفره هم زد ولی چون انتن ها ثابت نمیشدن نتونستم عمق گیری کنم یا نقطه رو مشخص کنم. بنظر شما مشکل از کجا بوده؟

دوشنبه 2 دی1392 - 9:19pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

reza_ab_87 نوشته است:
استاد حمزه عزیز سلام
امروز بنده یه جایی رو ردیاب زدم و در ۳ نقطه متفاوت کل فرکانس های طلا هنگام سنس کردن انتن شروع با حرکت پاندولی میکرد و کنترلش از دست من خارج بود و حتی هنگامی که باد میومد باز انتن حرکت حودش رو داشت حجم گیری کردم ۳*۴ شد و مگنت۲ شد ۷۸ و حفره هم زد ولی چون انتن ها ثابت نمیشدن نتونستم عمق گیری کنم یا نقطه رو مشخص کنم. بنظر شما مشکل از کجا بوده؟

رضاي عزيز خسته نباشي.اي كاش از فركانس 1331.5 هم استفاده مي كردي.منم تجربه چنين حركتي رو داشتم و علت هم قرار گرفتن در وسط عوامل خطاهاي مختلف بودش.حجم و مگنت خوب و منطقي هستش ولي براي جواب قطعي دادن عمق و تاييد فركانس هاي ازاد الزامي هستش.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 2 دی1392 - 9:30pm

استاد حمزه اتفاقا از فرکانس ۱۳۳۱.۵ از فاصله ۱۵۰ متری شروع کردم و به این محدوده رسیدم و بعد کلیه فرکانس ها رو یک به یک چک کردم و گلد ها رو با فاین هم زدم که گلد ۴و۵ فاین +ـ ۱ داشت گلد ۳ فاین +ـ ۲ داشت و گلد ۱و۲ فاین +ـ ۳ داشت خیلی دقت کردم ولی نتونستم نقطه زنی کنم فقط تونستم ۴* ۳ متر رو مشخص کنم

دوشنبه 2 دی1392 - 9:37pm
استاد
استاد

reza_ab_87 نوشته است:
استاد حمزه عزیز سلام

درود بر شما
وزن هم گرفتی از فاصله 10 متری و 100 متری وزن گیری کنید با ولوم نیم و بدون سیم و نتیجه وزنها را ببینید یکی هست یا با هم اختلافشون زیاد هست

دوشنبه 2 دی1392 - 9:56pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

خيلي خوبه.جاي كه من اين تجربه رو داشتم تو عمق كم سفال و استخوان بود.فاين هات منطقي و خوبه و ارزش كار كردن رو داره گزينه وزن رو هم تست كن و از فاصله هاي مختلف وزن رو بزن.براي نقطه زني از فركانس هاي پايين استفاده كن.فركانس 1331.5 خيلي از عوامل خطا رو رد ميكنه.در كل يه بار ديگه بازم انتن بزن.موفق باشي

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 2 دی1392 - 10:01pm

استاد جاوید عزیز اره وزن ۲.۵ کیلو میزد با ۳۷.۳۲ و ۲۰.۰۲ و ۲۵.۳۸ درفاصله ۱۶ متری تا ۳ متری ۲.۵ کیلو میزد و از فاصله ۱۰۰ متری و ۷۰ متری نیز با ۱۳۳۱.۵ ۳.۱ کیلو میزد و با گلد ۱ حدود ۱۰ کیلو میزد

دوشنبه 2 دی1392 - 10:01pm
استاد
استاد

reza_ab_87 نوشته است:
استاد جاوید عزیز اره وزن ۲.۵ کیلو میزد با ۳۷.۳۲ و ۲۰.۰۲ و ۲۵.۳۸ درفاصله ۱۶ متری تا ۳ متری ۲.۵ کیلو میزد و از فاصله ۱۰۰ متری و ۷۰ متری نیز با ۱۳۳۱.۵ ۳.۱ کیلو میزد و با گلد ۱ حدود ۱۰ کیلو میزد

وزن ظاهرا منطقی هست اگه رطوبت زیاد از حد نباشه و در جایی باستانی باشه ولی برای سند وزن کمی هست اگه سند داشته باشه اگه در ظهر ردیاب زدی باز هم این اتفاق می افته که انتنها حالت تعادلی نداشته باشند ولی اینکه قیچی روی مرکز نمیشه بیشتر بخاطر یون حاصل از ذرات مواد معدنی هست که این کار را میکنه یا اینکه یه سنگ بزرگ اون زیر هست

دوشنبه 2 دی1392 - 10:24pm

شاید درست میفرمایید جاوید جان روی یه سخره انتن میزدم و محل خیلی قدیمیه و اکثر قبرهاشو دراورده بودن که تو سخره بود و میون سخره ها خیلی حفره های عمیق بود

دوشنبه 2 دی1392 - 10:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این فرکانسه 1331.5به نظرم خوبه وتاالان بهترین فرکانس بوده .حرکته انتنش رویه هدفم از50 خوب میگرفت ولی 3732حرکته انتن ضعیف تربودش یا20.02ولی قیچی شدش.قبلابا22یه جایه دیگه زده بودم که گرفته بودوبا700گرم طلاهم بازمیزدولی مطمیین بودم که ذراته وسیلیس اونجاچون حرکته انتن خیلی مورده وتیکه تیکه بودوبیخیالش شدم جاروولی امروزبافرکانسه همینجاروبا1331.5زدم که هیچ واکنشی نداشت انتن وخوب بودش.

دوشنبه 2 دی1392 - 11:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 159 , 160 , 161 , 162 , 163 , 164 , 165 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 47 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure