انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر1403 - 11:00pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 168 , 169 , 170 , 171 , 172 , 173 , 174 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید نوشته است:
parsi نوشته است:
سلام با توجه به تشابهات فرکانسی فلزات مهم ترین مد در مدهای ردیاب مد حفره هست یعنی جایی که باری وجود داره حتما حفره هم وجود داره که بار باید دقیقا درون حفره واقع شده باشه بسیاری از بارها دارای درب ورود و تونل کوچک هم هستند که میشه با ردیاب در مد حفره به راحتی پیداشون کرد البته برای کسی که ردیاب زن خوبی باشه پس اگر جایی رو به عنوان بار گرفتید و روش خاک بکر بود شما فکر میکنید که رگه یا مواد معدنی است در حالی که حکایت چیز دیگری است
در ضمن ردیاب محلی که قبلا حفر شده و پر شده رو هم به عنوان حفره میگیره
برای ردیاب زن شدن ابتدا باید بیش از یکی دو سال کار و تست عملی نمود تا کم کم راه افتاد و نکته های مهم در ردیابی رو هم به خوبی درک کرد با چندروز و چند ماه کار کردن کسی در ردیاب زدن خبره نمیشه یعنی باید چندین سال انتنها دستت باشن تا باهاش رفیق بشی به طور مداوم باهاش کار کنی نه بریده بریده
دوستان سعی کنید با واقعیت برید جلو نه با ذهن و تفکرات احساسی

درود بر شما
مواد معدنی همچون سلیس و یا حجم بزرگی از سفال در خاک هم چون یون فرکانس دور خود ایجاد میکنند باز ردیاب اون را حفره حساب میکنه و یا ممکن حفره طبیعی زیر خاک باشه یا اینکه حفره مربوط به هاله یونی یه ستگ بزرگ باشه و یا اینکه حفره چاله یه موش باشه

سلام خوب بله جاوید جان ولی کسی که بتونه حجم حفره رو بگیره کارش راحته ولی پیدا کردن مکان دارای بار اصل قضیه هست مثل تومولوسی که دارای در هست و به خوبی ویزگی های یک تومولوس رو داره میشه ابتدا با کارشناسی علائم و دید تیزبینانه خوب اون رو بررسی کرد و حتی رد نزده دربش رو پیدا کرد که برای افراد با تجربه ساده هست و بعد با رد زدن حفره اون و درب ورود به تونل رو گرفت و سپس اتاق منتهی به تونل رو میشه حفره یابی کرد و سپس روی مدهای دیگه کار کرد و موارد دیگه که دارای علامت و نشانه هستند ولی با گرفتن حجم درست حفره میشه با کمک علائم موجود به سادگی عملیاتها رو انالیز کرد و به نتیجه رسید با استفاده از علم علائم و حفره یابی ردیاب البته توسط فرد خبره میشه حفره طبیعی رو از بین برد مثلا جایی که هیچ اثاری نداره و در مکانی نیست که دفینه وجود داشته باشه معمولا حفره گرفته نمیشه ولی اگر هم بگیره حفره ترو تمیز و روی حساب کتاب تحویل نمیده در ضمن ردیاب حفره هایی رو میگیره که سربسته باشند حفره هایی کامل باز به عنوان حفره گرفته نمیشه
پس اگر در کار همه جوانب کار روبراه باشند چه از علائم چه در ردیابی حتی میشه از بهترین سیستمهای ناشناخته فلزیابی و ردیابی دنیا هم بهتر کار کرد این یک حقیقت هست
موفق باشید

جمعه 6 دی1392 - 3:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام من1دونه کارم که بی سندبودش وروبرویه یک قلعه قدیمی حفاری کردنددوستانم .از50 متری با1331.5گرفتم وزن هم 300گرم به بالاسنس میشدتا20 کیلو.مگنت تا88.حفره تا20.و2002.3732هم گرفت عمقم 2ونیم مترومس وغیره هم گرفت.بچه هاحفااریشوکردن سره 2ونیم مترمطابقه همیشه خوردن به لایه ایی بسیاردرخشنده وسنگ هایه گچی شکل وذرات که خیس وپررطوبت بودش.من توچاله هم رفتم بازم فرکانسه 86...نقره هم بازتا500گرم سنس شدحتی 99هم اونجارونگرفت.ودوباره از50 متری فرکانسه 1331.5هم زدم که تا300گرموگرفت وبالاترونگرفت که خوب خالیش کردندبچه هاونشون ازخوب نبودنواین فرکانس روشایدبده .فرکانس های گلد3و4هم جواب داده بودش لازم به ذکره جواب داده. دیگه فک نمیکنم اپراتوریه من بدباشه وضعیف من صاف میزنم تودله هدف هربارولی قسمته مایه باراین ردیاب فلزونمیزنه که دله ماخوش بشه (-| X( #:-s #-o

جمعه 6 دی1392 - 9:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دوست عزیز چرا از این عمق پایین تر نرفتید فکر کنم باید بیشتر ادامه میدادید بعدش لطف کن کمی دقیق و کتابی پست بزن همیشه سریع و عامیانه پست میزنی که باید چند بار بخونیم تا متوجه بشیم

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 6 دی1392 - 9:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
ali7777 نوشته است:
باسلام من1دونه کارم که بی سندبودش وروبرویه یک قلعه قدیمی حفاری کردنددوستانم .از50 متری با1331.5گرفتم وزن هم 300گرم به بالاسنس میشدتا20 کیلو.مگنت تا88.حفره تا20.و2002.3732هم گرفت عمقم 2ونیم مترومس وغیره هم گرفت.بچه هاحفااریشوکردن سره 2ونیم مترمطابقه همیشه خوردن به لایه ایی بسیاردرخشنده وسنگ هایه گچی شکل وذرات که خیس وپررطوبت بودش.من توچاله هم رفتم بازم فرکانسه 86...نقره هم بازتا500گرم سنس شدحتی 99هم اونجارونگرفت.ودوباره از50 متری فرکانسه 1331.5هم زدم که تا300گرموگرفت وبالاترونگرفت که خوب خالیش کردندبچه هاونشون ازخوب نبودنواین فرکانس روشایدبده .فرکانس های گلد3و4هم جواب داده بودش لازم به ذکره جواب داده. دیگه فک نمیکنم اپراتوریه من بدباشه وضعیف من صاف میزنم تودله هدف هربارولی قسمته مایه باراین ردیاب فلزونمیزنه که دله ماخوش بشه (-| X( #:-s #-o

علی جان وزن 300 گرم منطقی نیست که بخوای حفاری کنی واسش

بعدشم مود وزن روی چند گرم بود واسه فرکانس 1331.5

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 6 دی1392 - 9:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مانی جان وقتی خاک بکره وبه ذراته درخشنده خوردیم دیگه این انتهاش ه دیگه وفرکانسی هم جواب نمیده دیگه .اریاناجان از50متری قبل ازحفاری از300گرم به بالاگرفت تا20کیلوولی بعده خارج کردن این ذرات فرکانسه 1331.5تا300گرموزدفقطوبالاترنمیزد.

جمعه 6 دی1392 - 10:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان توجه کنند که صد گرم جنس در زیر زمین معادل دو کیلو و بیشتر از خودش فرکانس تولید میکنه پس اگر روی سیستم سه کیلو زدید بنا برا این نمیشه که سه کیلو بار حتما زیر زمین هست شاید اصلا نباشه یا اگر باشه هم در حد قابلی نیست

جمعه 6 دی1392 - 11:28pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

علي جان بهتره از نكات هم ديگه استفاده كنيم.جناب كرمي يه نقره رو كه چند گرم بود مگنتش رو 65 گرفته بود و نقره هم خارج شد.حالا جاي شما با اين همه وزن هاي بالا و گرفتن طلا و نقره در گنار هم مگنتش شد 88???ايا اين بهترين دليل خطاي شما نبود.من رديابم 8 كيلو نقره زد و مگنتش شد 85 كه بعد از خارج كردن يك كيلو نقره هم خارج شد.حالا با مقايسه اين اعداد مي بينيم همين نكات ريز رديابي و هوش يه ردياب تو موفقيت چقدر مي تونه مهم باشه.ارزوي من موفقت دوستان و مخصوصا شما كه از دوستان قديمي من هستيد هستش.هميشه من به اهميت مد مگنت اشاره كردم.منتظر موفقيت شما در پيام بعدي هستم به اميد خدا...

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 6 دی1392 - 11:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقای پارسی میشه بفرمایید از روی چه منطقی پیروی میکنه؟
قانون هستش یا طبق تجربه میفرمایید؟

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 6 دی1392 - 11:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد حمزه عزیز میشه مفصل توی یک پست نکات مربوط به مگنت رو توضیح بدین؟
باتشکر

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 6 دی1392 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bardia نوشته است:
آقای پارسی میشه بفرمایید از روی چه منطقی پیروی میکنه؟
قانون هستش یا طبق تجربه میفرمایید؟

سلام هم تجربه هست هم قانون
صد درصد جنسی که سالهاست زیر زمین مدفون شده قدرت فرکانسی چند برابری نسبت به فلز جدید و ازاد روی زمین داره این مورد تجربه هم شده پس این مورد همیشه باید مدنظر باشه

شنبه 6 دی1392 - 12:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 168 , 169 , 170 , 171 , 172 , 173 , 174 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 79 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure