انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 3:52am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 23  بعدی
 یک فلزیاب با برد 4 متر 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب اگه کسی این دسگاهو خریده بیاد از نتیجه تستاش اینجا بگه ببینیم میشه روی اون حساب کرد یا نه؟

پنج شنبه 5 دی1392 - 3:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بچه ها ماسک رو بزنید داره بو میاد.فکر کنم این یکی خیلی غافلگیر کننده باشه. :D :p

پنج شنبه 5 دی1392 - 10:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تهم نوشته است:
خب اگه کسی این دسگاهو خریده بیاد از نتیجه تستاش اینجا بگه ببینیم میشه روی اون حساب کرد یا نه؟

جناب تهم ، دوست خوبم هیچ مشتری وجود نداره، یعنی وجود خارجی نداره، اگر هم حرفی زده شده ساخته ذهن شخص تایپ کننده بوده :D

صاحب تایپیک قلهای زیادی به کاربران فلزجوو دادن و هیچکدام عملی نشد، حالا هم توسط یه عده داره تبلیغ میشه

2*2=4 کنی همه چیز واضح هستش =))( آهای شمایی که پست قبلی منو پاک کردی ، این یکی روهم پاک کن.برخورد دیکتاتوری [-X )

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

جمعه 6 دی1392 - 9:20am
مدیر کل
مدیر کل

مهدی عزیز وقتی میگیم کسی که اینجا پست و مدیریتی داره چیزی نفروشه خیلی بهتره برای همین موارد هست! شما یک لطفی کنین بجای اینکه از امکان مدیریتیتون جهت پاک کردن پست منفی دوستان استفاده کنین ؛ وقت بذارین همین دستگاهی که تبلیغش رو میکنین بصورت کامل تست کنین و چند تکه فیلم از خودتون تهیه کنین و اینجا قرار بدین تا ما هم بتونیم بررسی بکنیم! وگرنه اینجوری خود شما شدی فروشنده دیگه قضیه تبلیغاتی میشه و خیلیا هم تبلیغ رو که باور نمیکنن!
من باز هم عرض میکنم فروش این دستگاه هیچ ارتباطی به انجمن نداره و بنده یا اقا مجتبی هم هنوز از کم و کیف این دستگاه خبر نداریم و نمیتونیم چیزی رو تایید یا رد کنیم! پس مسئولیت همه چیز بعهده خود دوستانی هست که با همدیگه طرف حساب هستن!

جمعه 6 دی1392 - 4:57pm
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
مهدی عزیز وقتی میگیم کسی که اینجا پست و مدیریتی داره چیزی نفروشه خیلی بهتره برای همین موارد هست! شما یک لطفی کنین بجای اینکه از امکان مدیریتیتون جهت پاک کردن پست منفی دوستان استفاده کنین ؛ وقت بذارین همین دستگاهی که تبلیغش رو میکنین بصورت کامل تست کنین و چند تکه فیلم از خودتون تهیه کنین و اینجا قرار بدین تا ما هم بتونیم بررسی بکنیم! وگرنه اینجوری خود شما شدی فروشنده دیگه قضیه تبلیغاتی میشه و خیلیا هم تبلیغ رو که باور نمیکنن!
من باز هم عرض میکنم فروش این دستگاه هیچ ارتباطی به انجمن نداره و بنده یا اقا مجتبی هم هنوز از کم و کیف این دستگاه خبر نداریم و نمیتونیم چیزی رو تایید یا رد کنیم! پس مسئولیت همه چیز بعهده خود دوستانی هست که با همدیگه طرف حساب هستن!

مهدي جان
من 8 ماه روي اين مدار كار كرده ام تا به اينجا رسوندمش امروز هم يكي فروختم باقيمت 3 ميليون ( چشم حسود بتركه) :D كه شايد با قيمت 6 ميليون دست استفاده كننده برسه نيازي هم ندارم اينجا تبليغات كنم حتي در سايت خودمون هم تبليغات واسش نميزارم چون مشتريهاي مخصوص خودمو دارم ولازم نيست علني بشه چون من حال وحوصله دستگاه تحويل دادن و اينجور كارها رو ندارم چه دليلي داره واسطه ها هم اين وسط يه پولي گيرشون بياد :D :)]

جمعه 6 دی1392 - 8:27pm
مدیر سایت
مدیر سایت

مهندس حميد عزيز فرمايش شما كاملاً صحيحه برادر ، وقتي مهندس مصطفي كه كارشون مهندسي معكوس بوده اومد و اين بخش رو با فيلم درست كرد خيلي از دوستان كه چندين ساله منتظر يك نقطه زن قابل اعتماد هستن با قيمت خوب ، همه به نوعي خواستن تا اين سيستم از طرف يكي از بچه هاي انجمن تست بشه و اطلاع رساني بشه ، خيلي از دوستان بنده به بنده پيام دادن كه تورو خدا ما ديگه خسته شديم از بس منتظر يك نقطه زن جمع و جور مونديم و خيلي نياز داريم به يك نقطه زني كه تا 2 متر رو مطمئناً بزنه :YMPRAY: بنده به همين علت پيگير كار مهندس مصطفي شدم از از روي فيلم نقطه زن در آپارات آدرس فروشگاه ايشون رو پيدا كرده و موفق به صحبت با ايشون شدم ، اين نقطه زن در فروشگاه ايشون با قيمت 2/5 ميليون درحال فروش بوده ، و بنده از ايشون درخواست تست كردم و ايشون يك نمونه آزمايشگاهي دستگاه رو براي بنده ارسال كرده و تست گرفتم كه با لوپ 50 سانتي معمولي روي هوا يك ورق آهني به ابعاد 55 سانتي گرد رو تا 2/5 متر روي هوا نهايت ميزنه با فركانس قابل تغيير 240 هرتز ، و سكه 500 تومني و انگشتر طلا رو به راحتي داخل خاك تا عمق 35 الي 40 به راحتي ميزنه با لوپ 40 سانتي اگر همين سكه و طلا بصورت چندساله خفته در خاك باشه كه خيلي قويتر ميزنه ؛ تست در خاك با لوپ يك در يك توسط يكي از خريداران انجام شد كه يك بشقاب 20 سانتي استيل رو درخاك در عمق 1/5 متري بخوبي و قدرت تونسته بزنه كه جنس جديد بوده و درصورتي كه يكي از خريدارن ديگه كه خودشون اعلام كرده بودن تونسته بودن دوتا بشقاب مسي قديمي رو در عمق 2 متري بخوبي با دستگاه كشف كنن ، پس اگر فلزي با اندازه 20 در 20 دفينه چند صد ساله باشه به دليل آلودگي ذرات و ميدان مغناطيسي به دور هدف بايد عمق بيشتري هم بزنه بنده بدونه اغراق گفتم نهايت تا 2 الي 2/5 متر بايد بتونه بزنه ولي براي فلزات خيلي بزرگتر از بشقاب مسي بحث عمق زني بيشتر ميتونه فرق بكنه . درضمن طي بحثهايي كه با مهندس سازنده مدار داشتم ايشون راضي شدن تا كيت آماده هم با قيمت 500 تومان ارائه بشه . ولي براي آماده سازي نهايي و تست برد تنظيماتي داره كه بايد بدست بياد ، ياعلي

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 6 دی1392 - 8:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
مهندس حميد عزيز فرمايش شما كاملاً صحيحه برادر ، وقتي مهندس مصطفي كه كارشون مهندسي معكوس بوده اومد و اين بخش رو با فيلم درست كرد خيلي از دوستان كه چندين ساله منتظر يك نقطه زن قابل اعتماد هستن با قيمت خوب ، همه به نوعي خواستن تا اين سيستم از طرف يكي از بچه هاي انجمن تست بشه و اطلاع رساني بشه ، خيلي از دوستان بنده به بنده پيام دادن كه تورو خدا ما ديگه خسته شديم از بس منتظر يك نقطه زن جمع و جور مونديم و خيلي نياز داريم به يك نقطه زني كه تا 2 متر رو مطمئناً بزنه :YMPRAY: بنده به همين علت پيگير كار مهندس مصطفي شدم از از روي فيلم نقطه زن در آپارات آدرس فروشگاه ايشون رو پيدا كرده و موفق به صحبت با ايشون شدم ، اين نقطه زن در فروشگاه ايشون با قيمت 2/5 ميليون درحال فروش بوده ، و بنده از ايشون درخواست تست كردم و ايشون يك نمونه آزمايشگاهي دستگاه رو براي بنده ارسال كرده و تست گرفتم كه با لوپ 50 سانتي معمولي روي هوا يك ورق آهني به ابعاد 55 سانتي گرد رو تا 2/5 متر روي هوا نهايت ميزنه با فركانس قابل تغيير 240 هرتز ، و سكه 500 تومني و انگشتر طلا رو به راحتي داخل خاك تا عمق 35 الي 40 به راحتي ميزنه با لوپ 40 سانتي اگر همين سكه و طلا بصورت چندساله خفته در خاك باشه كه خيلي قويتر ميزنه ؛ تست در خاك با لوپ يك در يك توسط يكي از خريداران انجام شد كه يك بشقاب 20 سانتي استيل رو درخاك در عمق 1/5 متري بخوبي و قدرت تونسته بزنه كه جنس جديد بوده و درصورتي كه يكي از خريدارن ديگه كه خودشون اعلام كرده بودن تونسته بودن دوتا بشقاب مسي قديمي رو در عمق 2 متري بخوبي با دستگاه كشف كنن ، پس اگر فلزي با اندازه 20 در 20 دفينه چند صد ساله باشه به دليل آلودگي ذرات و ميدان مغناطيسي به دور هدف بايد عمق بيشتري هم بزنه بنده بدونه اغراق گفتم نهايت تا 2 الي 2/5 متر بايد بتونه بزنه ولي براي فلزات خيلي بزرگتر از بشقاب مسي بحث عمق زني بيشتر ميتونه فرق بكنه . درضمن طي بحثهايي كه با مهندس سازنده مدار داشتم ايشون راضي شدن تا كيت آماده هم با قيمت 500 تومان ارائه بشه . ولي براي آماده سازي نهايي و تست برد تنظيماتي داره كه بايد بدست بياد ، ياعلي

قابل توجه شما جناب مهدی

فرمایش بنده هم کپی فرمایش جناب مهندس حمید بود که پست بنده رو پاک کردین

فکر میکنم چنس ما هم در همین حد فلزیاب صاحب تایپیک باشه، شما صحبت از 2 متر میکنین و سنس سکه در 35 سانت

این موارد اصلا برتری نسبت به مدارای دیگه نیست :D

شما میخواین برتری ببینین کمی صبر کنین تا چند وقته دیگه فیلمی براتون آپ میکنم که یه سکه 500 تومانی رو با لوپ 30 در 60 سانت با قلدری سنس

کنه، محیط تست و نوع تست هم همونطور که جناب مهندس حمید بگن آماده میکنم

جمعه 6 دی1392 - 9:02pm
مدیر سایت
مدیر سایت

آقا كوروش بنده حوصله جدل با امثال شمارو ندارم ، شما آدمي هستي كه فقط به دنبال اثبات برتري روحي و اخلاقي خودت هستي و من با امثال شما بخوبي آشنا هستم ، بنده كمترين نتايج بدست آمده رو عرض كردم ! سكه 500 توماني رو دستگاه فوق تا 50 سانت به راحتي ميزنه ، بنده ديگه حوصله اين چيزهارو ندارم كه پولش و سودش در جيب ديگري باشه و من اعصاب خودم رو با امثال شما خورد كنم ! به همين دليل همه چيز و حتي اين انجمن رو هم چند روز ديگه ترك خواهم كرد ، همون كاري كه استاد آريا چند ماه پيش انجام داد ، اين دستگاه رو چندين نفر خريد كردن و هنوز تماسي مبني بر عدم رضايت از ثبات بالا و عملكرد نداشتيم .. جناب كوروش عزيز اين فكر كردن هاي شما نشان از سيربودن شكم شما داره ! هستن مردمي كه به نون شبشون محتاج هستن برادر ، بنده از دستم همينقدر بر ميامد كه براي نقطه زن انجام دادم ، شما كاري كن چنس شما تا 2 متر بدون كلك بزنه ما خوشحال ميشيم ، من اصلا حوصله بحث با امثال جنابعالي رو ندارم ، ثبات اين نقطه زن بي نظيره و عملكردش خيلي راحت و آسون بوده كه فقط مقداري تمرين ميخواد تا قدرت نهايي دستگاه رو بدست بياري بعد همه چيز حله ، بنده تا حالا واقعيت رو عرض كردم ، مدل تصويري اين سيستم تا 4 الي 5 متر ور تصوير سه بعدي ميده با نرم افزار ويوچر okm خوب چرا از مهندسين جواني كه قصد خدمت دارن حمايت نكنيم ، شما فقط خودت رو ميخواي ! چنس هم كه كار خودت نيست مهندس حميد تغيرات داده شما ساختي و هر نتيجه اي بگيريد مديون مهندس حميد هستي برادر ، ادعاي بي اساس نكن بهت نمياد ، به عنوان مدير اين انجمن اگر در صدد بهم زدن انجمن باشي برخورد ميكنم با شما ! بنده هدفم هميشه كمك بوده ولي شما از اولي كه اومدي دراين انجمن ديگران رو به مسخره گرفتيد مثلاً تحصيل كرده هم هستيد !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 6 دی1392 - 9:24pm
مدیر سایت
مدیر سایت

اول حرف به جناب pampam هستش ، جنابعالی فرمایش میکنی که یه نقطه زن ساختی در حد المپیک ، خوب خوش بحالت ، مبارکت باشه ، بنده خدا من موندم چرا شما اخلاقتون اینجوریه ؟ تو همین سایت که همش جر و بحث بود ، رفتی سایتی زدی دوستان و بنده هم اومدیم اونجا عضو شدیم ، ولی بعضی اوقات که چه عرض کنم اکثرا خبری از خودتون تو سایت خودت نمی شد ، حالا اومدین میگن فلان چی ساختم ، درصورتیکه تو سایت خودت این حرف رو زدی ، حالا میای میگی من حتی تو سایت خودم هم این نقطه زن رو نزاشتم ، عجبا ........
حرف دوم با اقا کوروش هست ، شما قبل از اینکه اقا حمید چنس رو سر وسامونی بدن و بزار تو سایت ، بهم پیام دادی که فیبر چنس رو یرات آماده کنم ، بنده هم با تمام مشغله ای که داشتم حدود یه هفته طول کشید که pcb که بهم دادی رو طبق طرحی که میخاستی برات درست کنم ، بعد از اینکه فایل رو برات فرستادم ، ازت سوال کردم که از چنس چه خبر ؟ شما هم در جواب گفتی اقا حمید میگه چنس بدرد نمیخوره ، همون ردیاب خوبه ، بعدش هم مثل اینکه پشت صحنه با کمک اقا حمید مشغول ساخت چنس بودی ، حالا شما میای هرزگاهی میتوپی به این و اون ، این کارها چه معنی میده ، من قصدم طرفداری از اقا مهدی نیست ؟ مردی از یه اخونده سوال کرد که اقا فلان چیز بخاطر چیه ؟ اخونده گفت من نمیدونم ، مرد گفت تو که نمیدونی پس چرا اون عمامه رو گذاشتی بالا سرت ، اخونده در جواب گفت بنده خدا من اگه همه چی رو میدونستم که کره زمین رو میزاشتم روی سرم ، طی این دوسالی که تو این سایت بودم ، حتی یه مورد هم ندیدم که اقا حمید بیاد منم منم راه بندازه ، ایشون هم قبول دارن شاید کسی باشه که بتونه یه مداری بسازه که بتونه کارای داشته باشه ، البته شاید ، مثل mdl8500 و غیره پس بهتره اول مورد بررسی و تست بشه ، بعد حکم داده بشه و سنگسار شروع بشه

جمعه 6 دی1392 - 9:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارتین نوشته است:
اول حرف به جناب pampam هستش ، جنابعالی فرمایش میکنی که یه نقطه زن ساختی در حد المپیک ، خوب خوش بحالت ، مبارکت باشه ، بنده خدا من موندم چرا شما اخلاقتون اینجوریه ؟ تو همین سایت که همش جر و بحث بود ، رفتی سایتی زدی دوستان و بنده هم اومدیم اونجا عضو شدیم ، ولی بعضی اوقات که چه عرض کنم اکثرا خبری از خودتون تو سایت خودت نمی شد ، حالا اومدین میگن فلان چی ساختم ، درصورتیکه تو سایت خودت این حرف رو زدی ، حالا میای میگی من حتی تو سایت خودم هم این نقطه زن رو نزاشتم ، عجبا ........
حرف دوم با اقا کوروش هست ، شما قبل از اینکه اقا حمید چنس رو سر وسامونی بدن و بزار تو سایت ، بهم پیام دادی که فیبر چنس رو یرات آماده کنم ، بنده هم با تمام مشغله ای که داشتم حدود یه هفته طول کشید که pcb که بهم دادی رو طبق طرحی که میخاستی برات درست کنم ، بعد از اینکه فایل رو برات فرستادم ، ازت سوال کردم که از چنس چه خبر ؟ شما هم در جواب گفتی اقا حمید میگه چنس بدرد نمیخوره ، همون ردیاب خوبه ، بعدش هم مثل اینکه پشت صحنه با کمک اقا حمید مشغول ساخت چنس بودی ، حالا شما میای هرزگاهی میتوپی به این و اون ، این کارها چه معنی میده ، من قصدم طرفداری از اقا مهدی نیست ؟ مردی از یه اخونده سوال کرد که اقا فلان چیز بخاطر چیه ؟ اخونده گفت من نمیدونم ، مرد گفت تو که نمیدونی پس چرا اون عمامه رو گذاشتی بالا سرت ، اخونده در جواب گفت بنده خدا من اگه همه چی رو میدونستم که کره زمین رو میزاشتم روی سرم ، طی این دوسالی که تو این سایت بودم ، حتی یه مورد هم ندیدم که اقا حمید بیاد منم منم راه بندازه ، ایشون هم قبول دارن شاید کسی باشه که بتونه یه مداری بسازه که بتونه کارای داشته باشه ، البته شاید ، مثل mdl8500 و غیره پس بهتره اول مورد بررسی و تست بشه ، بعد حکم داده بشه و سنگسار شروع بشه

آرتین جان برادر من ، حرفی نزن که بعدش باعث پشیمونیت بشه

بعدشم پیام بنده به شما سندش موجود هستش، گفتم جناب مهندس حمید فرمودن ردیاب نقطه میکنه نیازی به نقطه زن نیست نگفتم بدرد نمیخوره

من هم مثل شما دقیقا همون روزی که جناب مهندس حمید فرمودن دارن روی چنس کار میکنن متوجه شدم، جناب مهندس حمید میتونن شهادت بدن [-X

آخرین بار توسط kooroshxfx در جمعه 6 دی1392 - 10:12pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 6 دی1392 - 10:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 149 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure