انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 7 مهر1403 - 1:04am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

كرمي نوشته است:
استاد حمزه خسته نباشید
فرکانس86.15برای نقره و مد سیلور2 نقره عالیه.منم با این دوتا فرکانس به بار خوبی رسیدم که چند روز آینده عکسشون و میذارم.به نظرم برای فلز نقره همین فرکانسها بهترینن :-?

زنده باشي مهندس كرمي
منم موافق هستم بايد بريم سراغ فلزات ديگه و يه فركانس دقيق براي مفرغ بزنيم

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 6 دی1392 - 6:38pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام خدمت تمامیه دوستان و عرض ادب به همه بچه ای خوب انجمن.اقا حمزه به شما هم از ته قلبم صمیمانه تبریک میگم و انشاالله هر چه زودتر بزنی به قلب هدف اصلی و همچنین موفقیت تمامیه بچه های انجمن رو از خداوند بزرگ خواهانیم.من قبلا هم عرض کردم برای گرفتن فرکانس اصلیه طلا که به ذرات و تشابهات حساس نباشه نه این که فرکانسی که دقیق دقیق باشه و به هیچ نوع از عوامل خطا یا تشابه فرکانسی حساس نباشه بلکه گرفتن فرکانسی که کمترین حساسیت رو به ذرات یا تشابهات رو داشته باشه که با توجه به حفاری و تست و عملی انجام دادن به این مهم دست پیدا کنیم و این کار باید اهسته و پیوسته و با همکاری تمامیه دوستان صورت بگیره و این همکاریه تمام اعضای این انجمن رو می طلبه. انشاالله با تجزیه و تحلیل کردن این حفاریها و فرکانس گیری بچه ها زودتر به هدف اصلی برسیم.و شاهد پیشرفت این تاپیک یعنی اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 رو باشیم به یاری حق این انجمن به همین منوال پیش بره شاهد پیروزیهای اکثر دوستان میشیم.بازم پیشا پیش از اقا حمید اقا مجتبی داش حمزه اقا کانی و اقا جاوید و اکثر دوستان که میان اینجا جمع میشن و نتیجه و تجربیات ارزندشونو اینجا بیان میکنن تشکر میکنم.با ارزوی پیشرفت و موفقیت دوستان.یا حق @};- @};-

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 6 دی1392 - 6:42pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

داش کرمی عزیز یا بهتره بگم نقطه زن عزیز :D که همه کارات با او نقطه زن انجام میگیره دیگه باید یواش یواش بیای تو خط ردیاب دیگه.با ما باش بابا نقطه زن چیه اخه ردیابو بچسب :)) :)) :ymhug:

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 6 دی1392 - 6:45pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
ramin نوشته است:
داش کرمی عزیز یا بهتره بگم نقطه زن عزیز :D که همه کارات با او نقطه زن انجام میگیره دیگه باید یواش یواش بیای تو خط ردیاب دیگه.با ما باش بابا نقطه زن چیه اخه ردیابو بچسب :)) :)) :ymhug:

سلام رامین جان خوبی برادر :ymhug:

آره یواش یواش دارم تسلیم ردیاب میشم :ymhug: هر چند نقطه زنی ام باردیاب فعلا جای کار داره ولی سعی خودم میکنم :-*

جمعه 6 دی1392 - 6:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد همزه نگفتين اشيا رو تو چه عمقي پيدا كردين و ردياب چقدر عمق داد با چه فركانسي عمق رو زدين ؟

شنبه 6 دی1392 - 12:49am
استاد
استاد
آواتار کاربر

az56 نوشته است:
استاد همزه نگفتين اشيا رو تو چه عمقي پيدا كردين و ردياب چقدر عمق داد با چه فركانسي عمق رو زدين ؟

عمق دقيقا 1.20 سانت زد و نقطه و عمق رو هم با همين فركانس 86.15 زدم.تو حفاري نبودم ولي دوستام دقيقا تو همين عمق و داخل قبر اينا رو خارج كرده بودن.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 6 دی1392 - 12:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
حمزه جان کم کم داری ردیابی رو یاد میگیری ها :)) :)) :)) :ymhug: :ymhug: :ymparty:

شنبه 7 دی1392 - 9:32pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

امیر جان با همون ردیاب اول من ردیابی رو یاد گرفتم و بقدری باهاش کار کردم که الان سوخته.همش مدیون ردیاب22 هستم و تمرین زیاد....

شنبه 7 دی1392 - 9:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
hamze2000 نوشته است:
امیر جان با همون ردیاب اول من ردیابی رو یاد گرفتم و بقدری باهاش کار کردم که الان سوخته.همش مدیون ردیاب22 هستم و تمرین زیاد....

داداشم از سر مزاح گفتم وگرنه خودت میدونی چقدر قبولت دارم :ymhug: :ymhug: :ymhug: :x :x :x من به خودت و ردیابیت ایمان کامل دارم. ما که همیشه از راهنمایی هات کمال استفاده رو کردیم و وقت و بی وقت مزاحمت شدیم. همه جوره قبولت داریم ^:)^ :-BD

شنبه 7 دی1392 - 9:51pm

با سلام من دیروز در یک زمین کشاورزی با منوخود دستگاه قسمت حفره یابی یک اتاق 2در 2 گرفتم.بعد از حفاری وارد اتاق شدیم تمام اتاق سفید و داری سه پله ورودی و داخل اتاق سه عدد طاقچه بود و دیگه هیچی نبود.در ضمن سقف گنبدی شکل بود.اگر بشه دوباره برم حتما عکس میگیرم.ممنون حمید و مجتبی عزیزبابت دستگاه و تمامی دوستان که در اپراتوری کمکم میکنن.

شنبه 7 دی1392 - 10:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure