انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 10:51pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم سعید جان شما لطف دارین. :ymhug: تبریک میگم بابت یافتن این اتاقک :D با سایر مودها و فرکانسها هم تست میکردین شاید غیر اتاقک چیز دیگه ای هم مشخص میشد!

شنبه 7 دی1392 - 11:34pm

حمید عزیز ممنون که پاسخ دادین.با تمام مود ها زدم دستگاه هیچ واکنشی نداشت معلوم بود چیزی نیست.اما قصد تعریف ندارم با اولین تست حفره یابی با مود خود دستگاه و فاین ok مسیر معلوم شد بعدش از چهارجهت حجم 2در 2 معلوم شد.بعدش اتاق خالی.بازم مرسی

شنبه 7 دی1392 - 11:39pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم سعید جان. پس اینطور که فرمودین خطا هم نزدین و کارتون خوب بوده. فقط یک حفره بزرگ رو گرفتین که اتاقک هم در اومده و کاملا درست بوده. طبیعتا با این اوصاف جز یک اتاقک خالی نمیشد انتظاری داشت! :D

شنبه 7 دی1392 - 11:57pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

آفرین سعید عزیز.
ایشالله در دومین انتن زدنتون بار رو شکار می کنید.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 7 دی1392 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هر موقع این تاپیک میاد بالا هیجانم میره رو هزار
مبارک باشه.درسته چیزی توش نبوده ولی بنظر من شما ۹۹ درصد موفقیت رو چشیدین
امیدوارم خدا قسمت کنه منم ردیاب رو تهیه کنم و خدا نظری کنه تا زنده هستیم از لطف اساتید استفاده کنیم و موفق بشیم
امیدوارم بیشتر از هر تاپیکی این بیاد بالا

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 7 دی1392 - 12:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

راستی جناب کرمی چی پیدا کردن جدیدا.شدیدا منتظرم.فوضولیمم گل کرده شدید

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 7 دی1392 - 1:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
hamze2000 نوشته است:
امیر جان با همون ردیاب اول من ردیابی رو یاد گرفتم و بقدری باهاش کار کردم که الان سوخته.همش مدیون ردیاب22 هستم و تمرین زیاد....

آقا حمزه: شما مدیون 22 هستید ولی من و یه سری بچه های انجمن مدیون اطلاعات عالی شما دوستان هستیم.درسته ردیاب 35 رو ندارم.ولی شدید پیگیر اطلاعات مفید شما هستم. شاید شاید 35 قسمت ما هم بشه.معرفت همه دوستان ما رو اسیر انجمن کرده. ^:)^ ^:)^ ^:)^ @};- @};-

یکشنبه 8 دی1392 - 9:07am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

saeedlatif نوشته است:
حمید عزیز ممنون که پاسخ دادین.با تمام مود ها زدم دستگاه هیچ واکنشی نداشت معلوم بود چیزی نیست.اما قصد تعریف ندارم با اولین تست حفره یابی با مود خود دستگاه و فاین ok مسیر معلوم شد بعدش از چهارجهت حجم 2در 2 معلوم شد.بعدش اتاق خالی.بازم مرسی

سعید جان اگه باری تو اون اتاقکها باشه مطمعنا خود دستگاه پیداشون میکنه :ymhug:

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 8 دی1392 - 11:26am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

amir92 نوشته است:
حمزه جان کم کم داری ردیابی رو یاد میگیری ها :)) :)) :)) :ymhug: :ymhug: :ymparty:

اره منم موافقم ظاهرا این اقا حمزه مشقاشو خوب مینویسه که درساشو یاد گرفته :))

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 8 دی1392 - 11:33am
مدیر سایت
مدیر سایت

saeedlatif نوشته است:
با سلام من دیروز در یک زمین کشاورزی با منوخود دستگاه قسمت حفره یابی یک اتاق 2در 2 گرفتم.بعد از حفاری وارد اتاق شدیم تمام اتاق سفید و داری سه پله ورودی و داخل اتاق سه عدد طاقچه بود و دیگه هیچی نبود.در ضمن سقف گنبدی شکل بود.اگر بشه دوباره برم حتما عکس میگیرم.ممنون حمید و مجتبی عزیزبابت دستگاه و تمامی دوستان که در اپراتوری کمکم میکنن.

شما حتماً داخل کف و دیواره ها رو مخصوصاً طاقچه هارو نقطه زن بزنید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 8 دی1392 - 12:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure