انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر1403 - 10:52pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 173 , 174 , 175 , 176 , 177 , 178 , 179 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

ali7777 نوشته است:
باسلام . من جایه سنددارموچک کردم نتایجشومیذارم ببینیم چه هست.؟؟ ازفاصله 60متری فرکانسه 5 .1331زدم 46کیلوزد واز3متری ام زدم 40 کیلو فرکانس 8615زدم :12کیلو فرکانس های جدیده مسه اقاحمزه:60کیلو حفره:30 مگنت: 78 نقطه با3732زدم 40 کیلوو20.02بازهم گرفت وقیچی شد عمق 3متر فقط 8615از12کیلوبه بالاازیه جهت که زدم جایه دیگه رم میگرفت که بیخیالش شدم . فرکانس های گلد4و3732و1178.0انتن هاباقدرت ترمیرفت ضمنا.دوستان چطوره :-\

درود بر شما
در این تست وزن مس منطقی نیست مگر اینکه یک دیگه مسی باشه و همینطور وزن از راه دور و نزدیک شما تقریبا برعکس هست یعنی باید از فاصله دور کمتر بزنه و از فاصله نزدیک تقریبا بیشتر از اون مقدار وزن از راه دور بزنه.اگه حفاری بکردید نتیجه برای ما و شما مشخص میشه البته اگه نقطه زن دم دست دارید قبل از حفاری با نقطه زن چک کنید در صورت جواب مثبت انوقت اقدام به حفاری کنید

دوشنبه 9 دی1392 - 5:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
جاوید جان تبریک میگم بهتون مقام استادی را البته برای ما شما همیشه استاد بوده اید

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 9 دی1392 - 8:26am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
ali7777 نوشته است:
باسلام . من جایه سنددارموچک کردم نتایجشومیذارم ببینیم چه هست.؟؟ ازفاصله 60متری فرکانسه 5 .1331زدم 46کیلوزد واز3متری ام زدم 40 کیلو فرکانس 8615زدم :12کیلو فرکانس های جدیده مسه اقاحمزه:60کیلو حفره:30 مگنت: 78 نقطه با3732زدم 40 کیلوو20.02بازهم گرفت وقیچی شد عمق 3متر فقط 8615از12کیلوبه بالاازیه جهت که زدم جایه دیگه رم میگرفت که بیخیالش شدم . فرکانس های گلد4و3732و1178.0انتن هاباقدرت ترمیرفت ضمنا.دوستان چطوره :-\

درود بر شما
در این تست وزن مس منطقی نیست مگر اینکه یک دیگه مسی باشه و همینطور وزن از راه دور و نزدیک شما تقریبا برعکس هست یعنی باید از فاصله دور کمتر بزنه و از فاصله نزدیک تقریبا بیشتر از اون مقدار وزن از راه دور بزنه.اگه حفاری بکردید نتیجه برای ما و شما مشخص میشه البته اگه نقطه زن دم دست دارید قبل از حفاری با نقطه زن چک کنید در صورت جواب مثبت انوقت اقدام به حفاری کنید

سلام
درسته من متوجه نشدم از نزدیک باید بیشتر بزنه و از دور یا تفاوتی نکنه یا کمی کمتر بزنه.
البته باید دید نتیجه حفاری چی میشه یا شایدم برعکس نوشتی.
علی جان لطفا در نوشتن پستهات کمی حوصله به خرج بده تا بهتر بتونیم بخونیم.
امیدوارم نتیجه همونی باشه که من بهش امیدوارم
موفق باشی

@};- @};- @};-

دوشنبه 9 دی1392 - 9:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون دوستان واستادانه خودم که بانکاتتون مستفیظ میکنید.چشم بازم امشب تستایه مس ومگنت بادقته 100درصدم میزنم واعلام میکنم وهمچنین حجم.

دوشنبه 9 دی1392 - 11:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید خان عزیز
ردای زیبای استادی بالحق شایسته ی وجودتان هست انشالله خداوند در راه این مسولیت سنگین پشتیبانتان باشد

دوشنبه 9 دی1392 - 2:37pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

دوستان عزیز در صفه 170 هم ای مشگلم را پرسیدم کسی جواب نداد .خواهشا یه نفر راهنمایی کنه .
برای قیچی روی حفره یا فلز،فاصله ی میله های برنجی که روی هم قیچی بشوند ،چند سانت باشه(فاصله دست ها نه فقط ارتفاع دو میله ی برنجی نسبت به هم) .آیا موقع قیچی آنتنها یامیله های برنجی مانند اهنربا حالتی کششی نسبت به هم دارند؟چون برای پیدا کردن جهت هدف مشگلی ندارم .از چهار جهت کانال یابی میکنم که محل قطع کانالها میشه هدف .روی نقطه زنی مشگل دارم مخصوصا قیچی .ممنون

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

دوشنبه 9 دی1392 - 3:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

[اسلام من دوباره کاری که دوستان لطف کردن ودیشب راهنمایی دادن زدم.3بارمگنته 2:زدم بادقته تمام هر3بارمگنت شد:77 فرکانس2538هم که نزده بودم زدم که اونم تا40 وخورده کیلوزد.ولی محله مورده نظر2تادرخته قدیمی که حکمه نشانوداره ودرختانه فوق العاده قدیمی داره که نقطه من هم 3متربایه درخت فاصله داره میترسم فی سابق ریشه واملاح باشه X_X ولی دستورحفاریشودادم ببینیم چی درمیادش دیگه اینبار.[

دوشنبه 9 دی1392 - 6:08pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام. امروز رفتم تمرین .
دوستم .یک جک ماشین به وزن 2 کیلو ودوتا ظرف مسی حدود 500 گرم در 20 سانتی زمین پنهان ورویش خاک ریخته بود .
دستگاه روی ولوم 10 وزن نه دهم گرم ومد مس باسیم در چهار جهت سریع رفت سمت هدف .وقتی آنتن قیچی شد گفتم مس اینجاست .ولی 2 متر سمت جنوب جک آهنی را خیلی قیچی کرده بود .چند بار امتحان کردم.بعد از بیرون آوردن جک وگذاشتن وزن روی 200 گرم سریع آنتن رفت سمت مس و ولوم را نیم کردم ودقیقا روش قیچی شد .
خواهشا عیب کار من چی بوده که روی مد مس 2 متر جنوب جک آهنی را قیچی کرد .ممنون

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

دوشنبه 9 دی1392 - 6:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پیرو پیشنهاد استاد جاوید عزیز مبنی بر اینکه گروهی فرکانس گیری کنند و گروه دیگر تستهای عملی و حفاری نمایند
بنده جدولی تهیه نموده ام برای دوستانی که حفاری را انجام میدهند که خود بنده نیز جز همین گروهم ولی متاسفانه فعلا برف گیر شده ام
اما این جدول مزیتی که دارد این است که میتوانیم با نظم خاصی فرکانسها رو تست کنیم و سپس فرکانسهای ناب را انتخاب نماییم و در ضمن از بهم ریختگی مطالب نیز جلوگیری مینماید
این جدول میتواند عنوانهای دیگری نیز داشته باشد که دوستان میتوانند پیشنهادهای ارزشمند خود را به آن اضافه نمایند و در این زمینه یک جدولی تهیه کنیم که در همه زمینه ها جامع بوده و کاربر با مطالعه آن به همه جوانب فرکانس پی ببرد
لطفا نظرات خود را بیان نمایید تا با کمک هم موفق شویم
فایل را به پیوست ارسال میکنم

دوشنبه 9 دی1392 - 9:02pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
مهدي 6 عزيز طرح خوبيه .
من هم يك جدولي تنظيم كردم و موقع كار تستها رو مينويسم و بررسي ميكنم.
بزودي عكس جدول رو ميزارم.
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 9 دی1392 - 9:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 173 , 174 , 175 , 176 , 177 , 178 , 179 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 61 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure