انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر1403 - 2:52pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 180 , 181 , 182 , 183 , 184 , 185 , 186 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ELMIRA نوشته است:
mani1063 نوشته است:
hamze2000 نوشته است:
مثل اينكه يكي از دوستان با فركانس 1331.5 يه جاي خوب رو زده و بايد منتظر باشيم تا چند روز اينده چي ميشه.فكر كنم تونسته موفق بشه و به ياري خدا مياد و همه چيزو براي دوستان توضيح ميده

استاد حمزه خبری نشد....

حمزه جان:میشه یه توضیح درمورد فرکانس 1331.5 بدی.وتا چقدر این فرکانس دقیق هستش.و میشه روش حساب باز کرد. @};- @};- @};-

با سلام
این فرکانس همانطور که قبلا ذکر شد بهترین فرکانس حاضر از لحاظ خطا و تشابه هست و برای رهگیری بسیار مناسب می باشد.
خطاها و تشابهاتی که رد میکند را به اینصورت بدست آوردیم که ریشه درخت، سفال خیس و خشک، استخوان، کیسه سیمان دارای سیلیس، رطوبت ، برف را رد میکرد.
و مثل اینکه یکی از کاربران باهاش بار پیدا کرده و دیگه پیداش نیست!!!
اما مثل اینکه دوستان باهاش ریشه درختان دیگری گرفته اند که انگار ، ریشه درختان هم با هم تفاوت دارند.
اما همین ریشه درخت با حدودا 500 گرم حذف خواهد شد.

برای رهگیری از این فرکانس استفاده کنید و برای نقطه زنی و عمقزنی از فرکانسهای پایین 20.02 و 37.32 استفاده کنید.

@};- @};- @};-

آخرین بار توسط Kani در چهارشنبه 11 دی1392 - 10:27am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 11 دی1392 - 10:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
کانی عزیز: :ymapplause: :ymapplause: @};- ممنون

چهارشنبه 11 دی1392 - 10:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام امشب داشتم حفاری میکردیم که ریزش کردچالمون که مجبورشدیم کارونگه داریم وصبح ازیه جایه دیگه بصورته ال بریم به سمتش وامیدوارم ج بده کاره

چهارشنبه 11 دی1392 - 9:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام به همگی میخوام یه خبر خوب بدم ....من ردیابم رو خواهر زادم برده بود و برای یکی زده بود که صد در صد درست زده بود و همون نقطه رو زده بود و جنس در اورده بودن ولی متاسفانه چیزی هم بهمون ندادن ..و اما این هم یک موفقیت
بزرگ حساب میشه
و اینم بگم که با گولد 1 زده بود

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 11 دی1392 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
سلام به همگی میخوام یه خبر خوب بدم ....من ردیابم رو خواهر زادم برده بود و برای یکی زده بود که صد در صد درست زده بود و همون نقطه رو زده بود و جنس در اورده بودن ولی متاسفانه چیزی هم بهمون ندادن ..و اما این هم یک موفقیت
بزرگ حساب میشه
و اینم بگم که با گولد 1 زده بود

هالو جان لطفا ازشون درمورد کیفیت ردیاب زنی بپرسید و اینجا اعلام کنید تا ماهم از این موفقیت بهره ای برده باشیم.
حجم و مگنت و عمق چقدر بوده؟
قدرت قیچی شدن چقدر بوده؟

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 11 دی1392 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بردیا جان این خواهر زادم زیادم از ردیاب سرش نمیشه ولی رفته بود و اونجا براشون ردیاب زده بود ..و با گولد 1 هم زده بود..بعدش میگفت دقیقا روی هدف قیچی کرده ..میگفت اصلا یه سانت هم اشتباه نزده بودم

نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 11 دی1392 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان سلام ..ردیاب بنده هم دیروزرسید ..از اقا مجتبی واقا حمید کمالتشکر را دارم ..انشااله م هم عضو فعال برای تست فرکانسها خواهم بود .. :ymhug:

پنج شنبه 12 دی1392 - 10:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
معین نوشته است:
دوستان سلام ..ردیاب بنده هم دیروزرسید ..از اقا مجتبی واقا حمید کمالتشکر را دارم ..انشااله م هم عضو فعال برای تست فرکانسها خواهم بود .. :ymhug:

مبارکت باشه داداش انشالله که به تمام اون چیزایی رو که دوست داری میرسی دوست خوش قلبم @};- @};- @};- @};- @};-

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

پنج شنبه 12 دی1392 - 11:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مبارکت باشه معین جان

نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 12 دی1392 - 11:56am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان کاوشگر
مطلب و تستی که ارائه میدم مربوط به یکی دوستان هست که به اسم گمنام1 از ایشون یاد میکنم.
دوستان ازتون میخوام کم لطفی نکید و شما هم ما را در این راه پرخطر یاری کنید. یا حداقلش اینه که وقتی کسی از بچه های فعال سایت مطلبی یا تجربه ای در اختیار میگذارند برای خودتون هم که شده توجه لازم رو داشته باشید و ازش نهایت استفاده رو ببرید. اما دیده میشه که دوستان یا اصلا همکاری نمیکنند یا به مطالب توجه نمیکنند و یا اصلا مطالب رو نمی خونند و نکات رو فراموش میکنند و منجر به سوالات تکراری میشه.
میخوام اینو بگم که این تجربه ها و نکات به راحتی بدست نمیاد و حتی در بسیاری موارد جون طرف به خطر افتاده تا بتونه تستی انجام بده و در اختیار ما قرار دهد.
خطراتی از قبیل روبرو شدن با ماموران، ماندن شب در کوه و بیابون و لرزیدن تا صبح، حمله حیوانات وحشی مثل گرگ و کفتار و روبرو شدن با انسانهای بی وجدان در بیابون و کلی مسایل دیگه.
نمونه ش همین دوست گمنام1 ما که دیشب برای تست فرکانسهایی که اخیرا بدست اومده رفته و با بدبختی از چنگال کفتارها نجات پیدا کرده اند.اونم در این فصل که حیوانات بسیار درنده تر از هر وقت دیگری تشریف دارند.
همین جا خوشحالی خودمو بابت سالم موندن ایشون رو ابراز میکنم و تشکر ویژه از ایشون دارم بابت زحمتی که متقبل شدند.
خود بنده هم چندین بار از دست ماموران فرار کرده ام و شبها تو بیابون مونده ام.
مورد دیگری در رابطه با دوست گمنام2 بنده هست که ایشونم متاسفانه برای تست ردیاب رفته بودند سر مکانی و تا یک قدمی موفقیت پیش رفتند ولی دوستان نامرد و بی وجدان و از خدا بی خبر با اسلحله به جونشون میفتند و با هزار مکافات از دستشون فرار میکنند که باعث تیرگی حال و روز بنده شده و در صورت رضایت ایشون تست شون رو در اختیار شما قرار میدم.
سخنم با بعضی افراد بی وجدانه که یه جا نظاره گر نشستند و منتظر شکار لحظه ها هستند و دریغ از یه تلاش و زحمت.
خیلی عذر میخوام مفت خور و آماده خور. حرف زیادی هم میزنند و اغتشاش هم به پا میکنند.سر چی ؟ سر پست و مقام و اسم و رسم مجازی و الکی که فقط میتونم بگم براتون متاسفم. تازگی هم با بی شرمی تمام از اعتبارشون برای فریب دادن استفاده میکنند و چه تبلیغها که نمیکنند و چه دعواهایی که نمیکنند.
ما اینجا داریم جونمونو به خطر میندازیم واسه بدست اومدن یه تجربه ولی شما ........ واقعا براتون متاسفم. خجالت بکشید.
خطابم با همه نیست لطفا دوستان ازم ناراحت نشند روی سخنم با افراد معلوم الحالیست که خودشون بهتر میفهمند چی عرض میکنم.
خوب بیشتر از این ادامه نمیدم و میرم سر تستی که دوست گمنام1 دیشب در بین کفتارها انجام دادند.
مکان یه قلعه بوده که در نسخه با اشاراتی که کرده حکایت از عمق بیشتر از 15 متر داشته که خوشبختانه دوست گمنام1 موفق شدند شکارش کنند و جایی که ایشون تونستند نقطه کنند با نقطه ایی که در نسخه ذکر شده بسیار منطقی و نزدیک به واقعیت بوده. بهشون خسته نباشید میگم.
همونطور که عرض کردم ایشون برای تست فرکانسهایی رفته بودند که اخیرا بدست آوردیم.
ابتدا با فرکانس 1331.5 تونستند رهگیری کنند اما از آنجاییکه این فرکانس عمق زیاد بالا رو نمیتونه بزنه و بیشتر شعاعزن هست اما خوشبختانه تونسته مکان و نقطه رو پیدا کنه و محدوده ش بدست بیاد.در اون محدوده گیج میزد اما رهگیری رو انجام داده و مشکلی نداشته و این برای این فرکانس بسیار عالیست که بتونه چین عمقی رو رهگیری کند.
سایر تست ها به قرار زیر میباشند.
با فرکانس 37.32 از ده متری 3 تن وزن داده.
با فرکانس 1331.5 برای وزنگیری ضعیف بوده گیج میزد.
با فرکانس 20.06 از ده متری 3 تن وزن داده.
با فرکانس 25.38 از ده متری 3 تن وزن داده.
همه این تستها از فاصله 100 متری هم تقریبا 3 تن وزن داده.
مگنت هم 83 زده.
عمق با فرکانسهای پایین 20 متر که با مطابقت با سند و بررسی مکان صحیح میباشد.
این تستها زیر بارش برف انجام شده.
متاسفانه حین انجام وزنگیری کفتارها بهشون حمله کردند و کامل انجام نشد ولی بطور تقریبی 3.5 در 3.5 دراومده.
در ضمن به یاری خدای متعال فرکانسهای بهتری هم در راهه هرچند من خودم یکی همین فرکانسهارو کافی میدونم.
شاد باشید.
@};- @};- @};-

آخرین بار توسط Kani در پنج شنبه 12 دی1392 - 12:51pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 12 دی1392 - 12:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 180 , 181 , 182 , 183 , 184 , 185 , 186 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure