انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر1403 - 2:46pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 181 , 182 , 183 , 184 , 185 , 186 , 187 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

کانی جون عزیز گفته های شما کاملا تایید میشه و همه اینایی که گفتی یه واقعیته. و از اینکه این اطلاعاتو در اختیارمون گذاشتی ممنونم @};- @};- @};-

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

آخرین بار توسط ramin در پنج شنبه 12 دی1392 - 12:55pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 12 دی1392 - 12:44pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

در ضمن کانی عزیز گفتین:ابتدا با فرکانس 1331.5 تونستند رهگیری کنند اما از آنجاییکه این فرکانس عمق زیاد بالا رو نمیتونه بزنه و بیشتر شعازن هست)این فرکانس 1331.5 ما فهمیدیم فقط واسه رهگیری خوبه مثلا عمقی که میتونه بزنه نهایتا چقدره این فرکانس؟

پنج شنبه 12 دی1392 - 12:46pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
سلام به همگی میخوام یه خبر خوب بدم ....من ردیابم رو خواهر زادم برده بود و برای یکی زده بود که صد در صد درست زده بود و همون نقطه رو زده بود و جنس در اورده بودن ولی متاسفانه چیزی هم بهمون ندادن ..و اما این هم یک موفقیت
بزرگ حساب میشه
و اینم بگم که با گولد 1 زده بود
هالوی عزیز اول اینکه به خواهر زادت تبریک میگم بابت نقطه زنیش هر چن قسمتش نبوده به هر دلایلی.بعدشم داداش گلم ادم دستگارو دست هر کسی نمیده که. درسته که خواهر زادته اگه اونجا بخاطر باری که در اومده کشتار بشه خدایی نکرده چی؟اتفاقی که من بارها به عینه دیدم دستگاه بیخیالش دوباره بدست میاد ولی چون ادمی زاد بره رفته دیگه واسه همیشه واسه همین اکثرا دوستان توجه کنن دستگاه رو به هرکسی ندن و هر جایی هم نرن اول حاشیه امنیت خودتونو برقرار کنین بعد دستگاه رو ببرین.انشالله دوستان به این نکات توجه میکنن چون من خودم کشیدم دارم به دوستان خوبم میگم.یا حق :ymhug:

پنج شنبه 12 دی1392 - 12:53pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

دوستان قدرت عمق زنی فرکانسها به خیلی عوامل بستگی داره و تخمین درستی نمیشه زد.
فقط این قانون برقراره که هر چه فرکانس پایین تر و دقیقتر باشه عمق بالاتر
و هر چه فرکانس بالاتر و دقیقتر شعاع بالاتر میزند.
موفق باشید.

@};- @};- @};-

پنج شنبه 12 دی1392 - 1:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من فکر میکنم جایی که عمقش بالاست رو برای فرکانس 1331.5 بهتره انتن های کشویی رو تا آخر باز کنیم تا قدرت نفوذ بیشتری پیدا کنه.

پنج شنبه 12 دی1392 - 1:10pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

پوریای عزیز انتهای کشویی فکر کنم برای مواقع در حالت بیسیم هست و گر نه فکر کنم در حالت با سیم تاثیری نداشته باشه.بازم دوستان نظراتشونو بدن ممنون میشم

پنج شنبه 12 دی1392 - 1:12pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

یعنی به نظر من ایا دوستان این 1331.5 رو اگه شعاش انتن زنی رو کم کنیم که یه محوطه بخصوصی رو بزنه عمق زنیش بیشتر نمیشه؟

پنج شنبه 12 دی1392 - 1:15pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
یعنی به نظر من ایا دوستان این 1331.5 رو اگه شعاش انتن زنی رو کم کنیم که یه محوطه بخصوصی رو بزنه عمق زنیش بیشتر نمیشه؟

رامين جان اين درست نيست و در واقع به نوع فركانس بستگي داره.اگه جاي بار باشه بر اساس بزرگي بار مطمئن باش بيشتر فركانس ها اونو تاييد مي كنن.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 12 دی1392 - 1:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
رامین جان ..ببین قضیه ی این فرق داره ولی خواهر زادم که خودشم اونجا نبوده داداش جریانش یکم طولانی هست که چرا رفته و بخاطر چی رفته خلاصه اونا بهش زنگ زدن و گفتن دقیقا همون نقطه رو که مشخص کردی رو ما رفتیم بایین و جنس همون جا بود ...خلاصه این خواهر زادم فقط از گولد 1 استفاده کرده گولد 1

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 12 دی1392 - 1:36pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

به هر حال هالو جان مواظب باش همه جوره

پنج شنبه 12 دی1392 - 1:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 181 , 182 , 183 , 184 , 185 , 186 , 187 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure