انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 5:45am

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 184 , 185 , 186 , 187 , 188 , 189 , 190 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

بله عرض کردم میتر صفر کنار کلا بهتر هست ولی صفر وسط هم جواب میده.

سه شنبه 10 دی1392 - 6:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام به همه دوستان
حمید جان اون الومنیوم را به نقطه شیلد لوپ ها وصل کردم اسکلت را هم از چوب 2*3 سانت درست کردم محکمه فقط پیچ پلاستیکی که برای لوپ فرستنده استفاده کردم شکست
به نظر شما بجاش از چی می تونم استفاده کنم که هم استهکام لازم را داشته باشه و هم تو کار کرد مدار اخلال ایجاد نکنه
باز هم از شما به خاطر وقتی که برای دوستان می زارید کمال تشکر را دارم :-* :x @};- @};-

هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است.

چهارشنبه 11 دی1392 - 3:53pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم عزیز من.
در مورد اون پیچ اولویت با جنس پلی اتیلن هست اگر پیدا کنین! وگرنه پلاستیک سریع از بین میره. مگه اینکه جنس خوبش رو پیدا کنین. انتخاب بعدی پیچ و مهره آلومینیوم هست باز هم اگر گیرتون بیاد! :D در نهایت هیچکدوم اگر نشد لااقل پیچ و مهره معمولی هم که بخواین بکار ببرین از نوع خیلی کوچک باید باشه تا کمترین اختلال رو ایجاد کنه.

چهارشنبه 11 دی1392 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان یه نکته رو تو اپراتوری این دستگاه تجربه کردم که واقعا ارزشمند هست.
این دستگاه قدرت سنس کردن فلز رو فقط از قسمت زیر دستکاه داره و جهت های دیگه اون خیلی ضعیف هستند.این قابلیت میتونه کمک کنه که جاهایی که فلز ثابت هست و نمیتونیم اونها رو جابه جا کنیم (مثلا پای ستون فلزی) بتونیم کاوش کنیم و توی منزل با اینکه فلز زیاده اگر فونداسیون نداشته باشه و خونه قدیمی باشه به راحتی میتونیم نقاطی که دستگاه های پالسی نمیتونند رو کاوش کنیم و این مساله رو بنده بارها تست کردم .

پنج شنبه 12 دی1392 - 1:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بچه ها واسه سوراخ کاری فیبر از مته شماره چند استفاده کنیم بهتره ؟ من با مته یک میل که انجام میدم جالب نمیشه

the trouble is , you think you have time

پنج شنبه 12 دی1392 - 5:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeednew نوشته است:
بچه ها واسه سوراخ کاری فیبر از مته شماره چند استفاده کنیم بهتره ؟ من با مته یک میل که انجام میدم جالب نمیشه

دوست عزیز بهتره با مته 0.8 سوراخکاری کنی

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 12 دی1392 - 9:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنونم .لطف کردی

the trouble is , you think you have time

پنج شنبه 12 دی1392 - 11:45pm

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی سروران گل
من توباکس رو با مبدل الان درست کردم و بدون بدنه روشن کردم صدای اردک میده
T1 ,t2 اصلا داغ نشدن و مبدل افزایش ولتاژم هم درست کار می کنه
اولین چیزی هست که دارم می نویسم فقط چندین بار کل این سایتو خوندم و از نکات مهم کپی گرفتم
از همه دوستان متشکرم
بدنه رو تا چند روز اینده می سازم
اگه خدا بخواد عکس هم می زارم
متشکرم

یکشنبه 15 دی1392 - 7:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان شما همش در مورد ساخت توباکس دارین صحبت میکنید یه خورده در مورد اپراتوریش هم توضیح بدین لطفا . من یه توباکس از زیکسل خریدم و خوب سر هم کردم . الان در مورد تنظیماتش هر کسی یه چیزی میگه که ولومهاشو چیکار کنیم و چطوری بالانسش کنیم . و یه چیز دیگه اینکه وقتی کلید روی کویل هستش و بالانس شد آیا باید کلید رو ببریم روی سرچ یا روی همون کویل هم میشه به سنس پرداخت . ممنون میشم توضیح بدین چون واقعا گیر کردم . مرسی از دوستان .

...جواب ابلهان خاموشیست....

دوشنبه 16 دی1392 - 6:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به دوستان چند نکته میگم شاید بدرد بخوره.
در حالت تنظیم کویل ابتدا جایی که انتخاب میکنیم باید خالی از هر فلز دیگه باشه.والا میتر بالاتر نشون میده و دستگاه خوب تنظیم نمیشه کافی هست وقتی کویل رو تنظیم کردیم چند متری حرکت کنیم باز هم میبینیم که عقربه تغییر میکنه و در عدد پایینتری قرار میگیره .بعد از این دستگاه فلز رو سنس میکنه ولی با قسمتی از مدار که تنظیمات مربوط به صوت و قدرت فرستنده و گیرنده رو تنظیم میکنه ارتباطی نداره و نمیتوان ولوم ها رو تنظیم کرد.ولوم بالانس در واقع ولوم اصلی دستگاه هست و قدرت فرستنده رو با جنس خاک تنظیم میکنه.ولوم سنس حساسیت قسمت گیرنده رو نسبت به فلزات سنس شده تغییر میده.ولوم صوت هم در واقع برای در استانه قرار دادن میزان صداست که تا حدی باید تنظیم بشه که دستگاه از صدا بی افته و فقط به محض سنس شدن فلز صدا از دستگاه شنیده بشه.

سه شنبه 16 دی1392 - 12:07am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 184 , 185 , 186 , 187 , 188 , 189 , 190 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure