انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر1403 - 9:03am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 189 , 190 , 191 , 192 , 193 , 194 , 195 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان و اساتید گرامی من جایی رو زدم خواهشا نظرات و راهنمایی رادریغ نفرمایید
منطقه ای باستانی به نام نادر تل در شمال
ابعاد کل تل حدودا 150*70 به ارتفاع تقریبی کمتر از 10 متر
آثار تاریخی در قدیم مقبره شخصی را در بالای آن زیارت میکردند مانند شمع سوز ، اینچیزا بیشتر از این اطلاعات نداریم
جهات اربعه
از شمال 5 دیگ را در سالهای قبل حفاری کرده و در کنار هم به شکل حلال ماه چیده شده بود در زمین در عمق 2 متری برده اند
در غرب تل یک چاه در قدیم آب داشته و ارتفاع 4 متر آن آجری میباشد
در جنوب شرقی منطقه مورد نظر ما در ذیل توضیح میدهم البته طبق ردیابی اولیه با 35
از فاصله 150 متری با فرکانس 1331.5 از وزن کم تا وزن 1t سنس میکرد و مسیر را نشان میداد
با همان فرکانس جای مورد نظر را علامت گزاری کردیم البته در مسیر پای یک درخت 20 متر عقب تر را گرفته بود در سابق گفتم من نمیدونم چرا با این فرکانس ریشه ام میزنم
بعد با فرکانس خود دستگاه گلد 1 با ولوم قدرت روی 3 از فاصله 50 متری زدم همون جا رو زد و وزن تا 10t میزد
بعد با گلد 1 از 20 متری زدم جواب همون بوده البته وزن کمی تمایل به زیر 1t داشت
بعد آن با فرکانس های دستی 20.02-25.38-37.32-1178.0
زدم و حجم 2.5*2.5
بعد آن ولوم رو روی نیم قرار دادم و در مرکز این ابعاد را با 20.02 نقطه میکرد
مغناطیس 2 =78
حفره یابی کردم و ابعاد تقریبی 3*3 بوده
در جهت غرب بسمت دهانه چا ابعاد راهرو به عرض تقریبی 2 متر در جهت جنوب شرقی دهانه چاه حفره میگرفت با w:70
از ابتدای دهانه چاه عمق راهرو حدودا 8 متر و در مسیر به سمت اتاق مورد نظر عمق کمتر می شد تا عمقی که برای اتاق میگرفتم حدودا 4 متر

البته یکی از تستهایی که اقا مهدی فرمود انجام دادم
از فاصله 50 متری یبا وزن 500 گرم که نقطه را درون محدوده این اتاق گرفت
از فاصله 20 متری با وزن 10 کیلو یک نقطه با فاصله 50سانت کنار قبلی گرفت
از فاصله 2متری با وزن 1گرم یک نقطه با فاصله 50سانت کنار قبلی گرفت

با سپاس
منتظرم

یکشنبه 15 دی1392 - 11:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه ی دوستان و اساتید محترم و زحمتکش انجمن ...
خدا قوت !
اساتید گرام آقا حمزه و جاوید خان و برادر کانی و مهندس کرمی عزیز و تنی چند از دوستان زحمتکش دیگه که در این مقال اسامیه همشون نمیگنجه دست مریزاد و ای واله :ymapplause: ... واقعا دوستان خسته نباشید و خدا در همه ی امور زندگی پشت و پناهتون باشه . ^:)^ ^:)^
دوستان قدر زحماتی که این اساتید محترم میکشن رو بدونید بخدا تو این زمونه کسی نمیاد داشته هاشو بدون هیچ چشم داشتی در اختیار دیگران بزاره واقعا این اساتید قابل ستایش هستن و بنده بعنوان عضو کوچکی از این انجمن دستشونو میبوسم و دستمریزاد به همشون میگم ... زنده و پاینده باشید ... @};-
یا حق .

دوشنبه 15 دی1392 - 12:25am
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
سلام به همه دوستان
موضوعي كه خيلي از دوستان دارن سوال مي كنن در مورد حركت انتن ها هستش كه من دليل علمي براش ندارن فقط چيزي كه دو بار با تجربه ديدم رو ميزارم
در مورد تونلي كه ما پيدا كرديم و حسابي هم ما رو اذيت كرد يادم مياد رو گوشيم برنامه اي دارم در مورد حالات مختلف ماه كه در هر زمان نوع شكل ماه رو نشون ميده.روزي كه اولين بار تونل رو زدم و ردياب از بالا با وزن 70 كيلو و 9 و 5 متر طلا رو گرفت هر دو انتن با سرعت و سريع بطرف محل تونل رفتن و محل بار رو كه در انتهاي تونل بودن رو شناسايي كردن.در اون روز دقيقا ماه يك روز مونده بود تا قرص كامل بشه.دوباره براي زدن و كار رو تونل ما به محل رفتيم و دقيقا يادمه ماه 5 روز مونده بود تا نصف روشن بشه و من ردياب زدم كه انتن ها سنگين و بصورت كند محل رو گرفتن و باز زماني كه ماه كاملا تاريك شده بود انتن زدم كه خيلي خيلي ضعيف محل رو مي گرفت و اينا نتايجي بود كه من از بالاي بار ميزدم ولي داخل تونل ردياب پر قدرت محل رو مي گرفت.متاسفانه تا الان علت علمي كه بشه اين موضوع را ثابت كنم بدست نياوردم و ايناي كه گفتم بر اساس چيزهاي بود كه ديده بودم.در كل بارهاي كه در عمق هستن انتن ها رو بصورت سنگين بطرف خودش مي گشه و از دوستان مي خوام تست هاي كه استاد اريا قرار دادن رو انجام بدن و خود بنده هم تمام مطالب ايشون رو يادداشت مي كنم و از اونا استفاده مي كنم.موفق باشيد

حمزه جان یه جا خوندم که در هفت روز منتهی به ماه کامل اثر میدان مغناطیسی در قطبهای زمین به میزان 4 در صد افزایش پیدا میکنه با توجه به نوع حرکت میدان مغناطیسی در زمین یونها با قدرت بیشتری تحت تاثیر این افزایش 4 درصدی مغناطیس شده و آنتنها رو با قدرت بیشتر جذب میکنن البته من هنوز این مسئله حرکت آنتنها در شب های ماه کامل رو تجربه نکردم اما با اعتماد به تجربیات جنابعالی بعید میدونم دلیل دیگه ای داشته باشه

دوشنبه 15 دی1392 - 3:27am

با سلام وقت شما دوستان بخیر.من فقط میخواستم یک نکته کوچیک اما خیلی مهم که برام اتفاق افتادبرای شما عزیزان بگم.که به مدهای خود دستگاه اعتماد کنید اگه تمام تست ها انجام شد، برای اطمینان بیشتر از فرکانس ازاد استفاده کنید.فرکانسی که دوستان با زحمات فراوان به دست می اورن نمیخوام بگم ضعیف هستش خیلی درست و دقیق هست.اما برای نتیجه و موفقعیت خدایی به مد خود دستگاه مخصوصا گلد1و4 برای نقره مود2 اعتماد کنید.مرسی

دوشنبه 16 دی1392 - 7:26am

با سلام وقت شما دوستان بخیر.من فقط میخواستم یک نکته کوچیک اما خیلی مهم که برام اتفاق افتادبرای شما عزیزان بگم.که به مدهای خود دستگاه اعتماد کنید اگه تمام تست ها انجام شد، برای اطمینان بیشتر از فرکانس ازاد استفاده کنید.فرکانسی که دوستان با زحمات فراوان به دست می اورن نمیخوام بگم ضعیف هستش خیلی درست و دقیق هست.اما برای نتیجه و موفقعیت خدایی به مد خود دستگاه مخصوصا گلد1و4 برای نقره مود2 اعتماد کنید.مرسی

دوشنبه 16 دی1392 - 7:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

[size=150]سلام دوستان.من دوباره جاموچک کردم وفرکانسه جدیده 38.93هم که اقاحمزه گذاشتن زدم بازم محلوگرفت با150 کیلو. همین کیلو1178هم همین.گلد4وبرنزهم بافاین +2زدم بازم گرفت.مگنت هم باز77.کربن 500گرم وحفره هم جفتشوبافاین-2هم گرفتم که حفره هم شد30.فرکانسه 8615هم شد12کیلوگرفت ونقره 2هم همین عددو...هم که قبلانوشته بودم.2002و2538هم زدم واستخون هم گرفته بودش. چون ازسرش نمیشه حفاری کرداز3متریش اونطرفترش اومدم پایین که بعدبیام سمتش اززیر.3متره اولورفتیم استخونش دراومده 3متردیگه اززیرش بایدبریم سمتش که تاشب تمومه وبعدنتایجه کلیشومیذارم هرچی بوده :YMPRAY: [/size]

دوشنبه 16 دی1392 - 2:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فرکانس مس:295.1هم گرفت به راحتی ضمنا.ولی اون یک فرکانس مس 119.47تنظیم نشدوتا45بیشترتنیم نمیشه.

دوشنبه 16 دی1392 - 2:55pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام
علی جان این اطلاعاتی که شما گذاشتی والا دیگه باید یه چیزی داشته باشه
از صمیم قلب آرزو میکنم به یه چیزی برسی داشی
شما واقعا خیلی زحمت میکشی و سزاوار اینهستی که به بار برسی
توکلت به خدا ایشالا این دفعه رو شاخشه
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 16 دی1392 - 3:01pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

vahid_vxm نوشته است:
سلام دوستان و اساتید گرامی من جایی رو زدم خواهشا نظرات و راهنمایی رادریغ نفرمایید
منطقه ای باستانی به نام نادر تل در شمال
ابعاد کل تل حدودا 150*70 به ارتفاع تقریبی کمتر از 10 متر
آثار تاریخی در قدیم مقبره شخصی را در بالای آن زیارت میکردند مانند شمع سوز ، اینچیزا بیشتر از این اطلاعات نداریم
جهات اربعه
از شمال 5 دیگ را در سالهای قبل حفاری کرده و در کنار هم به شکل حلال ماه چیده شده بود در زمین در عمق 2 متری برده اند
در غرب تل یک چاه در قدیم آب داشته و ارتفاع 4 متر آن آجری میباشد
در جنوب شرقی منطقه مورد نظر ما در ذیل توضیح میدهم البته طبق ردیابی اولیه با 35
از فاصله 150 متری با فرکانس 1331.5 از وزن کم تا وزن 1t سنس میکرد و مسیر را نشان میداد
با همان فرکانس جای مورد نظر را علامت گزاری کردیم البته در مسیر پای یک درخت 20 متر عقب تر را گرفته بود در سابق گفتم من نمیدونم چرا با این فرکانس ریشه ام میزنم
بعد با فرکانس خود دستگاه گلد 1 با ولوم قدرت روی 3 از فاصله 50 متری زدم همون جا رو زد و وزن تا 10t میزد
بعد با گلد 1 از 20 متری زدم جواب همون بوده البته وزن کمی تمایل به زیر 1t داشت
بعد آن با فرکانس های دستی 20.02-25.38-37.32-1178.0
زدم و حجم 2.5*2.5
بعد آن ولوم رو روی نیم قرار دادم و در مرکز این ابعاد را با 20.02 نقطه میکرد
مغناطیس 2 =78
حفره یابی کردم و ابعاد تقریبی 3*3 بوده
در جهت غرب بسمت دهانه چا ابعاد راهرو به عرض تقریبی 2 متر در جهت جنوب شرقی دهانه چاه حفره میگرفت با w:70
از ابتدای دهانه چاه عمق راهرو حدودا 8 متر و در مسیر به سمت اتاق مورد نظر عمق کمتر می شد تا عمقی که برای اتاق میگرفتم حدودا 4 متر

البته یکی از تستهایی که اقا مهدی فرمود انجام دادم
از فاصله 50 متری یبا وزن 500 گرم که نقطه را درون محدوده این اتاق گرفت
از فاصله 20 متری با وزن 10 کیلو یک نقطه با فاصله 50سانت کنار قبلی گرفت
از فاصله 2متری با وزن 1گرم یک نقطه با فاصله 50سانت کنار قبلی گرفت

با سپاس
منتظرم

سلام
دوست عزیز به نظرم یه ایراداتی در این تست هست مثل تغییر زیاد وزن در دو فاصله. با گولد 1 از 50 متری 10 تن و از 20 متری 1 تن.
این اختلاف به نظرم زیاده و نباید چنین باشه.

همین وزن 10 تن هم زیاد جالب نیست.!!!

@};- @};- @};-

دوشنبه 16 دی1392 - 3:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز کانی جان امشب تست مجدد می کنم اعلام می کنم ممنون

دوشنبه 16 دی1392 - 3:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 189 , 190 , 191 , 192 , 193 , 194 , 195 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 55 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure