انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر1403 - 9:01am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 191 , 192 , 193 , 194 , 195 , 196 , 197 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من هم 1ونیم مترازکارم مونده وتموم نشدالبته ازروش نرفتم ازکنارش رفتم.7بارتمومه گلدهاوفرکانس هاو....گرفته شده بارعایته 3مین اف کردن باتایمر.اگه ذرات باشه بایدیه فکره اساسی رو35کنیم واقعا......چون:مگنت77.کربن 500گرم.وتمومه کارارو7بارانجام دادم ازدورونزدیکوبیسیم وفواصله 5.10 .20 .50 .100 .

دوشنبه 16 دی1392 - 10:59pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ariya نوشته است:
دوست عزیز این تستهایی که انجام شده فقط با فرکانسهای ازاد انجام گرفته در حالی که باید حتما گلد 5بهت جواب بده در ظمن وزن ومگنت وکربن از فاصله دور اصلا نمیتونه قابل قبول باشه از فاصله دور درواقع یک نوع تست محسوب میشه وزن ومگنت وکربن باید در فاصله 5متری از هدف و برد دستگاه هم پایین بیاد بعد این مراحل انجام بشه اون موقع ببین باز با هم اون اعداد واین اعداد همخونی دارند یانه اگر هم خونی داشته باشند یک مقدار اطمینان بالا میره اما اگر درصد اختلاف زیاد بالا رفت باید به اون محل شک کرد

سلام
استاد عزیز به تایپک خودتون خوش اومدید
تکنه هایی که فرمودید درسته و از شما تشکر میکنم
در این رابطه که فرمودید باید گولد 5 هم بهتون جواب بده درست هستش
اما
با توجه به تستهای فراوانی که این مدت انجام گرفته این مود گولدها اگر در جایی باری موجود نباشه متاسفانه خطای زیادی میزنند و فاین زیادی هم دارند.
به خاطر همین ما و دوستان عزیز دیگر فرکانسهایی بدست آوردیم که بتونه خطاهارو به خداقل برسونه
و اینکه بچه ها از این فرکانسهای آزاد استفاده میکنند به خاطر همین مسئله هست.

گولدها و بعضی فرکانسهای دیگر تشابه زیادی با سفال و استخوان و ریشه و سیلیس دارند و این کار را سخت میکند.
وگرنه بنده هم تایید میکنم اگر در جایی بار موجود باشه همه گولدها اونو تایید میکنند.

@};- @};- @};-

دوشنبه 16 دی1392 - 11:04pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

کانی جان کاملا درست میگد جون من مدتی نبودم وتاپیک رو مطالعه نکردم درواقع فرکانسهایی که دوستان زحمت کشیدن بسیار هم خوب هستند اما حرف منو گوش کنید از فرکانسهای خود دستگاه غافل نشید فقط لازم نمیدونم بیشتر از این توضیح بدم

mantera

سه شنبه 16 دی1392 - 12:24am
مدیر سایت
مدیر سایت

ariya نوشته است:
کانی جان کاملا درست میگد جون من مدتی نبودم وتاپیک رو مطالعه نکردم درواقع فرکانسهایی که دوستان زحمت کشیدن بسیار هم خوب هستند اما حرف منو گوش کنید از فرکانسهای خود دستگاه غافل نشید فقط لازم نمیدونم بیشتر از این توضیح بدم

استاد آريا با سلام و عرض خيرمقدم
بايد عرض كنم كه دوستان گرانقدر ما در بدست آوردن فركانسهاي جديد فلزات خلاقيتهاي زيادي رو انجام دادن كه جاي بسي تقدير و قدرداني داشته ؛ موضوع مهمي كه بايد دوستان بيشتر دنبالش باشن روشهاي جديد اپراتوري ردياب در حذف ذرات و فهميدن مكان داراي ذرات بوده كه از حفاري بيمورد جلوگيري بشه كرد L-) سپاس

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 16 دی1392 - 12:32am
استاد
استاد
آواتار کاربر

منم با استادم جناب اریا موافق هستم.تا الان موفقیتی بوده با فرکانس های ردیاب بوده و هیچ کدوم از فرکانس های ازاد چیزی رو نزدن.در کل فرکانس های ازاد صرفا جهت بالا بردن اطمینان مورد استفاده قرار میگیرن و اون هم بخاطر دقت کم ما در فرکانس گیری هستش.خدا رو شکر بعضی از فرکانس های ازاد خطاهای که گلد های ردیاب اونو میگیرن داره رد میده و این می تونه خوب باشه ولی با بالا بردن کیفیت فرکانس ها میشه به موفقیت ها بیشتر هم رسید.در کل لازمه موفقیت در ردیاب 35 چهار فاکتور اپراتوری حرفه ای - تایید و سنس گلد های ردیاب- تایید فرکانس های دستی دقیق و باستانی بودن منطقه هستش.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 16 دی1392 - 12:41am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
منم با استادم جناب اریا موافق هستم.تا الان موفقیتی بوده با فرکانس های ردیاب بوده و هیچ کدوم از فرکانس های ازاد چیزی رو نزدن.در کل فرکانس های ازاد صرفا جهت بالا بردن اطمینان مورد استفاده قرار میگیرن و اون هم بخاطر دقت کم ما در فرکانس گیری هستش.خدا رو شکر بعضی از فرکانس های ازاد خطاهای که گلد های ردیاب اونو میگیرن داره رد میده و این می تونه خوب باشه ولی با بالا بردن کیفیت فرکانس ها میشه به موفقیت ها بیشتر هم رسید.در کل لازمه موفقیت در ردیاب 35 چهار فاکتور اپراتوری حرفه ای - تایید و سنس گلد های ردیاب- تایید فرکانس های دستی دقیق و باستانی بودن منطقه هستش.

البته منظور جناب حمزه عزیز موفق نشدن فرکانس آزاد برای طلا هستش.
وگرنه با فرکانس 86.15 نقره اهداف خوبی پیدا کرده اند مثل آقای کرمی.

@};- @};- @};-

سه شنبه 16 دی1392 - 12:51am
مدیر سایت
مدیر سایت

farbod نوشته است:
koohyar نوشته است:
farbod نوشته است:
يک مطلب ديگه اى هم هست که دوستان خيلى عنوان ميکنند اونم کلمه يون طلاست,آقايونى که اين يون را حس کردن يا دستگاه اندازه گيريه يون دارند جواب منو بدن.
آيا يونها از خودشون فرکانس ساطع ميکنند که رديابها اونوسنس مىکنند,لطفا با دليل علمى توضيح بديد که استفاده کنيم.
آيا طلا يونيزه ميشه؟تو چه شرايطى؟منظورم شرايط آزمايشگاهى نيست,فعلا داريم تو شرايط يک طلاى مدفون بحث ميکنيم.
منتظر پاسخ از طرف اساتيد فن هستم.
پيروز باشيد.

با سلام
دوست عزیز ابتدا میخوام در مورد فرکانس و اون چیزی که مد نظر شما هست توضیحاتی بدم امیدوارم کمک کننده باشه
فرکانس در واقع یک ویژگی هست که متعلق به امواج است در ست مثل طول موج پس وقتی میگوییم فرکانس طلا منظور فرکانس موجی است که از طلا در محیط منتشر میشود و فرکانس یا بسامد هم همونطور که میدونید تعداد نوسانهای یک موج در واحد زمان یا همان ثانیه است
در مورد اینکه ایا طلا یا یون طلا فرکانس دارد (موج منتشر میکند) پاسخ شما مثبت است :
تمام مواد از اتم ساخته شده اند و میدانیم اتمها هم از ذرات پروتون و نوترون و الکترون که در کنار هم قرار دارند تشکیل شده اند و باز میدانیم که پروتونها و نوترونها درون هسته قرار دارند و ثابت هستند ولی الکترونها در فضای اطراف هسته در حال گردش اند (از توضیحا ت تخصصی اجتناب میشود) علت این چرخش الکترونها هم نیروهایی است که از طرف هسته به آنها وارد میشود خب این حرکتها باعث ارتعاش در محیط اطراف و نهایتا ایجاد موج میشه که این امواج هم هرکدوم برای عناصر مختلف به علت ویژگیهای خاص اون فلز مانند تعداد پروتون و الکترون و نوترون و ... با هم متفاوت است پس هر اتم فرکانس خاص خود را دارد مانند اثر انگشت انسانها که با هم متفاوت است
در مورد یونهای طلا باید عرض کنم که بله طلا هم یون دارد (منظور از یون ذرات باردار است حال این ذرات میتواند اتم باشد یا مولکول و یا حتی ترکیبات مختلف) در کل علت واکنش طلا هم با اکسیژن و ترکیب اکسید همین یونها هستند البته اکسید طلا مانند اکسید آهن نیست که از ان جدا شود بلکه بصورت یک لایه روی طلا باقی میماند و از لایه های زیری در برابر اکسید شدن جلوگیری میکند همین موضوع هم باعث ماندگاری طلا و عدم تجزیه آن در طول زمانهای دراز است
ولی در کل یونهای پایدار طلا همان اکسیدهای طلای 1 و 3 بار مثبت هستند (البته در شرایط آزمایشگاهی میتوان 6 یون برای طلا ایجاد کرد حتی یونهای منفی) که بصورت لایه محافظ روی طلا را میپوشانند و از تخریب آن جلوگیری میکنند مال همینه که میگن طلا زنگ نمیزند ولی ما میدانیم که میزند ولی جدا نمیشود
در مورد ساختار کریستالی طلا هم باید عرض کنم که طلا ساختار کریستالی مشخصی ندارد درست است که فلزات مس و نقره و سرب دارای ساختار کریستالی یکسانی هستند و از نوع مکعبی ولی طلا با تمام شباهتی که به این ساختار دارد بصورت شبکه منظم است و در این ساختار جای نمیگیرد و منحصر بفرد است
امیدوارم تونسته باشم کمک کنم
درود

سلام و ممنونم از توضيحاتت,دوست عزيز تمام اينهايي که ميگيد نميتونه دليل قانع کننده اى براى چيزى به اسم يون طلا باشه,در ضمن اون مطلبى که فرمودي در خصوص گردش الکترونها و ..... که باعث توليد فرکانس ميشه رو طبق کدوم اصل و قانونى ثابت شده,لطفا اصلشو نام ببريد,چه اصلى ؟ چه منبعى؟ کتاب؟ سايت؟
پيروز باشيد.

دوست عزیز
بنده در حد توانم سعی کردم پاسخ شما رو بدم و 90 درصد مطالبی که عرض کردم توی دروس راهنمایی هستند و مثل این میمونه شما دنبال اثبات برای الفبا باشید مثلا بگید چرا به الف نمیگن ب
حالا اینکه شما میگید نمیتونه دلیل باشه خب شما چیو به عنوان دلیل قبول دارید؟ خب قبول نکنید هرجور راحتید
اما مبحث تولید فرکانس : مثل اینکه هرچی بنده درمورد موج و ویژگی موج گفتم داستان لیلی و مجنون بود؟ باز هم میگید تولید فرکانس
خب شما میشه بفرمایید منظور از حرکت نوسانی چیه؟ ارتعاش یعنی چی؟ وقتی الکترون در مدارش در لایه های انرژی بارها و بارها یک حرکت رو در یک معادله تکرار میکنه این اسمش چیه؟
شما توقع داری من بیام از نظریه گویهای توپر اتم دالتون شرح بدم تا برسم به مدل کیک کشمشی تامسون و بعدش هم مدل توپ تنیس رادرفورد و بعدش هم مدل منظومه ای بور و بعدشم لابد انتظار دارید در مورد اوربیتالها و ترازهای انرژی بگم و بعدشم در مورد معادلات ماکسول توضیح بدم و بعدشم برسم به ویرایش ششم کتاب فیزیک ارتعاشات و امواج جان وایلی و نسخه اورجینال کتاب Vibrations and Waves بنجامین کراول رو ضمیمه کنم تا شما بپذیرید که هر ارتعاشی تولید موج میکنه
خب نپذیرید
حتما اگه شما نپذیرید آسمون به زمین میاد
موفق باشید

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 16 دی1392 - 2:43am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوست عزیز
اینقدر هم کلید کردید میفرمایید یون طلا وجود نداره و دلیل و منطق میخواید و فکر میکنید تمام کسانی که توی این انجمن هستند سواد ندارند و فقط شما دارید؟ یعنی اینایی که میگن یون طلا همه بیسوادند و فقط شما سواد دارید؟
نه دوست عزیز من یه صفحه توضیح دادم واستون درمورد یون و ماهیت یون و علت اکسید شدن و کاهیده شدن طلا ولی شما چون خودتون اطلاعاتتون کمه عالم و آدم رو متهم به ندانستن میکنید
اینجام یه لینک واست میزارم تا بری تمام ویژگیها و خواص و ترکیبات و اکسیدها و یونهای طلا رو ببینی تا دفعه بعد قبل از اینکه بخوای بقول خودت فخرفروشی کنی بری یه دور دیگه کتاباتو مرور کنی ولی اینبار خوب بخونی تا یه چیزی یادت بمونه

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B7%D9%84%D8%A7
از تمام دوستانم عذرخواهی میکنم چون اینجا تاپیک اپراتوری بود و نباید این بحثها داخلش میشد و اشتباه از بنده بود که خواسم کمک کنم
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 16 دی1392 - 3:05am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

koohyar نوشته است:
دوست عزیز
اینقدر هم کلید کردید میفرمایید یون طلا وجود نداره و دلیل و منطق میخواید و فکر میکنید تمام کسانی که توی این انجمن هستند سواد ندارند و فقط شما دارید؟ یعنی اینایی که میگن یون طلا همه بیسوادند و فقط شما سواد دارید؟
نه دوست عزیز من یه صفحه توضیح دادم واستون درمورد یون و ماهیت یون و علت اکسید شدن و کاهیده شدن طلا ولی شما چون خودتون اطلاعاتتون کمه عالم و آدم رو متهم به ندانستن میکنید
اینجام یه لینک واست میزارم تا بری تمام ویژگیها و خواص و ترکیبات و اکسیدها و یونهای طلا رو ببینی تا دفعه بعد قبل از اینکه بخوای بقول خودت فخرفروشی کنی بری یه دور دیگه کتاباتو مرور کنی ولی اینبار خوب بخونی تا یه چیزی یادت بمونه

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B7%D9%84%D8%A7
از تمام دوستانم عذرخواهی میکنم چون اینجا تاپیک اپراتوری بود و نباید این بحثها داخلش میشد و اشتباه از بنده بود که خواسم کمک کنم
درود

سلام
جناب کوهیار عزیز خسته نباشید
از عرضه مطالبتون تشکر میکنم
اما چرا تند میرید برادر. جناب فربد از شما فقط دلیل خواستند. مورد ناراحت کننده ای وجود ندارد که بخواد اینطوری جواب داده شود.
لطفا کمی آرام باشید.

@};- @};- @};-

سه شنبه 17 دی1392 - 10:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان ردیاب 35 انجمن به دست بنده رسید و طبق تستهای اولیه که انجام داده شد فکر نمیکنم این ردیاب دیگه حرفی برای گفتن گذاشته باشه بنده در صدد این هستم که حداقل در پنج مکان واقعی تستهای خود رو با ردیاب انجام بدم و نتایج تستها با شیوه کارکرد و بیان برخی اصول مراعاتی در کار با این ردیاب رو متذکر بشم فقط فعلا میتونم عنوان کنم که این ردیاب دارای ارزش مادی بسیار زیادی است ولی مدیران محترم به اقتضای احوال مالی دوستان قیمت اون رو پایین گفتن وگرنه اسپکترا یونانی و گراویتاتور که دهها میلیون قیمت دارند با این ردیاب اصلا قابل قیاس نیستند ولی خیلی بیخودی تو بازار سروصدا راه انداختن ما اگر فرهیختگان ایرانی خودمون رو باور کرده بودیم و از اونها حمایت کرده درجه های ترقی رو پیش از اینها خوب بود طی کنیم که نمونه اش رو داریم میبینیم
ردیابی که نقطه کنه! مسافت بده! وزن تقریبی بده! و دارای مدهای مختلف باشه! گراویتاتور با اون همه ادعا دو مد طلا و نقره داره و دیگر کارایی جز در این موارد نداره
از اون گذشته ولوم فاین ردیاب 35 خودش یه بحث جداگانه است که اصلا نمیشه در موردش بحث کرد ولومی که دست ادم رو در کار با ردیاب خیلی باز گذاشته اگر همین سیستم در خارج ساخته میشد همین سیستم به تنهایی خودش میلیونها تومان فروخته میشد باقی قضایا به کنار !
بنده با کمک کارشناسان مجرب به صورت حضوری بر روی اهداف واقعی در تستها سعی خواهیم کرد مطالبی رو مطرح کنیم که با این ردیاب هر جا رفتید و ردیاب اون نقطه رو گرفت بدون برو بگرد نسبت به اون مکان مطمئن باشید البته اگر خدا یاری کند بنده روی مدهای زمرد و یاقوت و سفال قدیمی و سفال لعابدار و.... هم کار خواهم کرد و با کمک دوستان فرکانسهای اون رو برای استفاده خواهیم گذاشت البته با کمک دیگر دوستان حاضر در انجمن از جمله حمزه جان و دیگر دوستان
با تشکر از مدیران و سازندگان محترم مجتبی و حمید دوستان و افتخارافرینان هموطن @};-
چو ایران نباشد تن من مباد

آخرین بار توسط parsi در سه شنبه 17 دی1392 - 1:44pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 17 دی1392 - 1:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 191 , 192 , 193 , 194 , 195 , 196 , 197 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 51 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure