انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر1403 - 6:56am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 192 , 193 , 194 , 195 , 196 , 197 , 198 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

جناب پارسي مبارك باشه و ايشالله باهاش موفق ميشي.
هر كمكي از دست من بر بياد حتما سعي مي كنم تا جاي كه توان دارم كمك كنم.موفق باشي

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 17 دی1392 - 1:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamze2000 نوشته است:
جناب پارسي مبارك باشه و ايشالله باهاش موفق ميشي.
هر كمكي از دست من بر بياد حتما سعي مي كنم تا جاي كه توان دارم كمك كنم.موفق باشي

ممنون بنده به افراد سختکوشی مانند شما ایمان دارم استاد حمزه عزیز

سه شنبه 17 دی1392 - 1:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام .من کارم تموم شد.باتوجه به تلاشه دوستانم حمزه وکانی وجاویدو...درفرکانس ازادگرفتن وحمیداقا بایدعرض کنم تمامیه فرکانس هایه دوستان وگلدهایه 1.3.4.5.ومس ونقره ومگنت و....همشون اشتباه میزنندومشکله زیاددارند.من بادقته تمام و7بارطی ه 7روزه افتابی ومهتابی وابرو...وبافاصله زمانی وفاصله 100مترانقطه گرفتم.دقیقاتومترازی که زدم 2و70خوردم به ریشه های خیلی کلفته درخت.دونه های گرده سفیده سیلیس.ذراته زیادوپخشه ذراتی که برق میزدوسنگ هایه ریزه سیاه سیاه بودش همون ذغال سنگ بودش. (-| :ymtongue: ~X( X_X واقعادیگه سردم کرده ولی چاره ایی نداریم ماکم توانهاکه دستگاه قوی بخریم وازناچاری بایدادامه بدیم...

سه شنبه 17 دی1392 - 3:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فرکانس هایه ازادهم که گرفته وبادقته تمام گرفتم میذارم ":1331.5 150کیلو .8615:16کیلو .295.1:کیلوشویادم نیس ولی بالایه 50 کیلوگرفته بودش.مگنت 77 حجم 2در2.فرکانس های 3737 .2538 .2002 .11780 .گلدهابافاین +2وخوده گلده خودش.کربن هم با-2 وتجاربه استاداریاکه گفتن وخلاصه هرچی فرکانس وتجربه بودش زدم ولی من کارمودقیق انجام دادم .مشکل ازردیابه که نمیتونه ردبده واین یعنی یه موضله بزرگ وعذاب اور. بایدفقط رویه روش های حذف وخطاکاربشه به نظرم منم بااقامهدی موافقم .35حذف ش ضعیفه وبایدروش هایه حذف وخطاکارکنیم م م م م م م م م م م م م م م م م.

سه شنبه 17 دی1392 - 3:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
علی آقا شما که میگفتی جام سند داره ؟چی شد؟جایی که سند داشته باشه امکان نداره ردیاب خطا کنه آشغال ترین دستگاه دنیا جایی که سند داشته باشه جواب میده

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

سه شنبه 17 دی1392 - 3:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش سندبه رویته من نرسیده بودش فقط میگفتن داره 2درخت قدیمی شودیدم من.حق باشماست من نبایدبه 35اعتمادمیکردم وهرچی میزنه بایدسندمعیارم میبود.موضوع سندداشتن ونداشتن نیس الان ردیاب اصلاتشخیص نمیتونه بده چه بساکارسندداشته باشه بازم تخلیه شده قبلابازم اشتباه میشه وردیاب داره رواین موانع قفل میشه بیخودوهرچی ذراته میکشه بیرون.

سه شنبه 17 دی1392 - 4:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
داداش سندبه رویته من نرسیده بودش فقط میگفتن داره 2درخت قدیمی شودیدم من.حق باشماست من نبایدبه 35اعتمادمیکردم وهرچی میزنه بایدسندمعیارم میبود.موضوع سندداشتن ونداشتن نیس الان ردیاب اصلاتشخیص نمیتونه بده چه بساکارسندداشته باشه بازم تخلیه شده قبلابازم اشتباه میشه وردیاب داره رواین موانع قفل میشه بیخودوهرچی ذراته میکشه بیرون.

علی جان خسته نباشی داداش
واقعا کار بزرگی کردین(بیش از 7 متر حفاری )واقعا آدم رو داغون میکنه.از همه بدتر اینکه به نتیجه دلخوا نرسی
ولی خیلی از بچه ها که موفق شدن فقط با کمک نقطه زن بوده
البته از یه نظر باید به شما تبریک هم گفت چون شما بصورت حرفه ای ردیابی کردین و عامل خطا وجود داشته که به نتیجه نرسیدید.
فکر کنم اگه یه نقطه زن معمولی هم داشته باشید و باهاش تایید کنید دیگه کاملا خیالتون راحت میشه.
من تنها حسن ردیابی رو سرعت عمل توی کاوش منطقه می دونم و الا هیچ چیز بهتر از نقطه زن نیست و ردیاب فقط زمان رو برای آدم بهینه میکنه و میتونه حکم تفکیک کننده هم داشته باشه
ولی ازتون خواهش میکنم دلسرد نشید بگزارید افرادی مثل من هم که تازه قراره ردیابی رو شروع کنند از تجربیات افراد سخت کوشی مثل شما استفاده کنند

براتون آرزوی موفقیت دارم

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 17 دی1392 - 4:41pm
استاد
استاد

ali7777 نوشته است:
فرکانس هایه ازادهم که گرفته وبادقته تمام گرفتم میذارم ":1331.5 150کیلو .8615:16کیلو .295.1:کیلوشویادم نیس ولی بالایه 50 کیلوگرفته بودش.مگنت 77 حجم 2در2.فرکانس های 3737 .2538 .2002 .11780 .گلدهابافاین +2وخوده گلده خودش.کربن هم با-2 وتجاربه استاداریاکه گفتن وخلاصه هرچی فرکانس وتجربه بودش زدم ولی من کارمودقیق انجام دادم .مشکل ازردیابه که نمیتونه ردبده واین یعنی یه موضله بزرگ وعذاب اور. بایدفقط رویه روش های حذف وخطاکاربشه به نظرم منم بااقامهدی موافقم .35حذف ش ضعیفه وبایدروش هایه حذف وخطاکارکنیم م م م م م م م م م م م م م م م م.

درود بر شما
در صورت امکان این فرکالنس ها را هم تست کنید
343.3
345.3
358.2
193.5
یکی از این فرکانسها خطای بیشتری داره

سه شنبه 17 دی1392 - 5:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

koohyar نوشته است:
دوست عزیز
اینقدر هم کلید کردید میفرمایید یون طلا وجود نداره و دلیل و منطق میخواید و فکر میکنید تمام کسانی که توی این انجمن هستند سواد ندارند و فقط شما دارید؟ یعنی اینایی که میگن یون طلا همه بیسوادند و فقط شما سواد دارید؟
نه دوست عزیز من یه صفحه توضیح دادم واستون درمورد یون و ماهیت یون و علت اکسید شدن و کاهیده شدن طلا ولی شما چون خودتون اطلاعاتتون کمه عالم و آدم رو متهم به ندانستن میکنید
اینجام یه لینک واست میزارم تا بری تمام ویژگیها و خواص و ترکیبات و اکسیدها و یونهای طلا رو ببینی تا دفعه بعد قبل از اینکه بخوای بقول خودت فخرفروشی کنی بری یه دور دیگه کتاباتو مرور کنی ولی اینبار خوب بخونی تا یه چیزی یادت بمونه

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B7%D9%84%D8%A7
از تمام دوستانم عذرخواهی میکنم چون اینجا تاپیک اپراتوری بود و نباید این بحثها داخلش میشد و اشتباه از بنده بود که خواسم کمک کنم
درود

سلام کوهيار عزيز براتون فقط ميتونم بگم متأسفم.فکر ميکردم بچه با ادبى باشى,اگه يک ذره تأمل ميکردى منظورمو ميفهميدى,در هر صورت با اىن سئوالم به جاى نتايج منطقى علمى يه درس اخلاق ازت گرفتم.حالا کم کم به اشتباهت پى ميبرى,
پيروز باشى خوش اخلاق. :-J

سه شنبه 17 دی1392 - 5:46pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
ali7777 نوشته است:

درود بر شما
در صورت امکان این فرکالنس ها را هم تست کنید
343.3
345.3
358.2
193.5
یکی از این فرکانسها خطای بیشتری داره
با سلام خدمت جاوید عزیز و عرض ادب.این فرکانسها جدیدا در اومده؟در کل برای چی هستند؟

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 17 دی1392 - 5:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 192 , 193 , 194 , 195 , 196 , 197 , 198 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure