انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر1403 - 6:47am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 193 , 194 , 195 , 196 , 197 , 198 , 199 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

درود بر شما
فرکانسها کلا برای طلا هستند ولازمه که حتما دوستان اونها را با انواع خطا ها تست کنند و گزارش کنند

سه شنبه 17 دی1392 - 6:07pm
آواتار کاربر

parsi نوشته است:
سلام دوستان ردیاب 35 انجمن به دست بنده رسید و طبق تستهای اولیه که انجام داده شد فکر نمیکنم این ردیاب دیگه حرفی برای گفتن گذاشته باشه بنده در صدد این هستم که حداقل در پنج مکان واقعی تستهای خود رو با ردیاب انجام بدم و نتایج تستها با شیوه کارکرد و بیان برخی اصول مراعاتی در کار با این ردیاب رو متذکر بشم فقط فعلا میتونم عنوان کنم که این ردیاب دارای ارزش مادی بسیار زیادی است ولی مدیران محترم به اقتضای احوال مالی دوستان قیمت اون رو پایین گفتن وگرنه اسپکترا یونانی و گراویتاتور که دهها میلیون قیمت دارند با این ردیاب اصلا قابل قیاس نیستند ولی خیلی بیخودی تو بازار سروصدا راه انداختن ما اگر فرهیختگان ایرانی خودمون رو باور کرده بودیم و از اونها حمایت کرده درجه های ترقی رو پیش از اینها خوب بود طی کنیم که نمونه اش رو داریم میبینیم
ردیابی که نقطه کنه! مسافت بده! وزن تقریبی بده! و دارای مدهای مختلف باشه! گراویتاتور با اون همه ادعا دو مد طلا و نقره داره و دیگر کارایی جز در این موارد نداره
از اون گذشته ولوم فاین ردیاب 35 خودش یه بحث جداگانه است که اصلا نمیشه در موردش بحث کرد ولومی که دست ادم رو در کار با ردیاب خیلی باز گذاشته اگر همین سیستم در خارج ساخته میشد همین سیستم به تنهایی خودش میلیونها تومان فروخته میشد باقی قضایا به کنار !
بنده با کمک کارشناسان مجرب به صورت حضوری بر روی اهداف واقعی در تستها سعی خواهیم کرد مطالبی رو مطرح کنیم که با این ردیاب هر جا رفتید و ردیاب اون نقطه رو گرفت بدون برو بگرد نسبت به اون مکان مطمئن باشید البته اگر خدا یاری کند بنده روی مدهای زمرد و یاقوت و سفال قدیمی و سفال لعابدار و.... هم کار خواهم کرد و با کمک دوستان فرکانسهای اون رو برای استفاده خواهیم گذاشت البته با کمک دیگر دوستان حاضر در انجمن از جمله حمزه جان و دیگر دوستان
با تشکر از مدیران و سازندگان محترم مجتبی و حمید دوستان و افتخارافرینان هموطن @};-
چو ایران نباشد تن من مباد

برادر پارسی مبارکت باشه اول از هر چیز برات آرزوی موفقیت می کنم و مطمئنا این تایپیک به افرادی مثل شما احتیاج داره از ما که بر نمیاد ولی امیدوارم با تجاربی که شما دارید بتونید به بقیه دوستان زحمت کش تو پیدا کردن فرکانسهای دقیق کمک کنید

سه شنبه 17 دی1392 - 6:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
قابل توجه اون دسته از دوستان كه دارن ردياب انجمن رو به چالش ميكشن بايد عرض كنم هيچ اپراتورى با خريد يه ردياب اپراتور ماهر نشده بنده با گراوياتور كه فقط دو مد نقره و طلا داره و ردياب اصل توماس و ردياب انجمن كه چندماهى هست كارميكنم به شخصه اقرار ميكنم ردياب انجمن سرتراز بقيه رديابهاست اما هر رديابى صددرصد حذف خطا نميكنه اما اين ردياب انجمن باداشتن مد حفره وزن و مگنت تونسته در حذف شصت الى هفتاد درصدى خطا پا را فراترگذاشته نكته دوم داشتن مد آزاده كه ميشه با به دست آوردن فركانس دقيق جنس البته جنس واقعى و جنس جديد 30 درصد خطاى باقى مانده نيز ميره كنار اما نكته اينجاست كه بنده با 9سال كار با انواع ردياب نميگم اپراتورم حالاحالا هم كار داره تا اپراتور بشم اما ردياب انجمن رو تاييد ميكنم به چند لحاظ قبل از هرچيز بايد بگم نه جيره خوره مجتبى جان و حميدجانم نه اينكه عذرميخوام دستمال كش اين آقايون يا هر كس ديگه 1: ردياب رو تاييد ميكنم به لحاظ اينكه ديجيتاله و جنس پيدا شده با دستگاه رو با چشم رويت كردم 2: ده تا سكه مفرق و ياده تا سكه نقره رو با ردياب انجمن درعمق يك و نيم نقطه كردم 3: بنده به حميد اعتقاد كامل دارم و اين اعتقاد باعث ميشه به رديابشم ايمان داشته باشم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

سه شنبه 17 دی1392 - 6:26pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام دوستان
این فرکانسهارو هم واسه طلا تست کنید
ایشالا که به هدف اصلیمون با کمک هم برسیم
33
133
169.2
امیدوارم هرچه زودتر شاهد موفقیت دوستان باشیم
راستی اون قضیه حمل نکردن ردیاب رو هم جدی بگیرید خیلی میتونه در نقطه زنی دقیق و قیچی درست و کاهش خطا مفید باشه
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 17 دی1392 - 6:31pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم آرش عزیز شما لطف دارین. خوشحالم که راضی هستین و از این ردیاب جواب گرفتین. :ymhug:

خدمت جناب پارسی هم تبریک میگم امیدوارم از تجربیات ایشون هم استفاده کنیم. @};-

سه شنبه 17 دی1392 - 6:33pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

ارش جان منم با شما موافق هستم.
در كل به علم جناب حميد ايمان دارم و قول ميدم روز به روز جلو ميريم با موفقيت هاي بيشتر.شايد بيشتر از 15 بار با ردياب 35 حفاري بي مورد داشتم ولي تسليم نشدم و الان خيلي راحت تا حدودي خطا ها رو تشخيص ميدم و به رديابم ايمان دارم و نااميد هم نميشم و براي موفقيت و رسيدن به فركانس هاي دقيق تر تا جاي كه توانش رو دارم ادامه ميدم.موفق باشيد

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 17 دی1392 - 6:36pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

koohyar نوشته است:
سلام دوستان
33
133
169.2
راستی اون قضیه حمل نکردن ردیاب رو هم جدی بگیرید خیلی میتونه در نقطه زنی دقیق و قیچی درست و کاهش خطا مفید باشه
درود

افرين جناب كوهيار
فركانس هات خوب هستن ولي بايد تست بشن.افرين رو گفتم چون براي بار اول فركانس هاي خوبي زدي.بهتره تو قسمت فركانس ها قرار بدي تا دوستان تست كنن.از جناب استاد جاويد هم مي خوام اينا رو با سنگشون تست كنن چون مقدار و بازه هاي خوبي رو دارن

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 17 دی1392 - 6:40pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام دوستان
من بارها و بارها از دوستان با تجربه شنیدم و حتی در فرومهای خارجی هم مشاهده کردم که یک نمونشو در زیر قرار میدم
بارها گفته شده که یک فرکانس ممکنه برای یکی بهترین باشه نسبت به بدنش و برای دیگری نباشه و من اینو امروز با یکی از این دوستان گل تجربه کردم
اینم یک نمونه اظهار نظر خارجیش
if you do this you will find a frequency that most of the
time will locate the metal you are set for. A certain frequency may be the best for you and
not for others because of your body response. Test and test again. Have someone hide the
target for you.
متاسفانه ما اصلا به این موضوع دقت نمیکنیم
امیدوارم یه روزی همه با کمک هم موفق بشیم راه پیدا کردن سازگارترین فرکانس رو با بدنمون پیدا کنیم
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 17 دی1392 - 6:48pm
استاد
استاد

hamze2000 نوشته است:
koohyar نوشته است:
سلام دوستان
33
133
169.2
درود

افرين جناب كوهيار
فركانس هات خوب هستن ولي بايد تست بشن.افرين رو گفتم چون براي بار اول فركانس هاي خوبي زدي.بهتره تو قسمت فركانس ها قرار بدي تا دوستان تست كنن.از جناب استاد جاويد هم مي خوام اينا رو با سنگشون تست كنن چون مقدار و بازه هاي خوبي رو دارن

درود بر شما
متاسفانه این فرکانسها به 40 گرم طلا هم برای من جواب نمیده حتی به اون سنگ هم حساسیتی نداره

سه شنبه 17 دی1392 - 7:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
hamze2000 نوشته است:
koohyar نوشته است:
سلام دوستان
33
133
169.2
درود

افرين جناب كوهيار

درود بر شما
متاسفانه این فرکانسها به 40 گرم طلا هم برای من جواب نمیده حتی به اون سنگ هم حساسیتی نداره

استاد امکانش هست مقداری از اون سنگ رو برای آنالیز به آزمایشگاه بدید؟
شاید کانی طلا باشه
اینطوری شاید گمراهمون کنه

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 17 دی1392 - 7:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 193 , 194 , 195 , 196 , 197 , 198 , 199 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure