انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر1403 - 4:53am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 195 , 196 , 197 , 198 , 199 , 200 , 201 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام دوستان
33
133
169.2
مال یه ردیاب آمریکاییه بنام MFD500LRL
توی دفترچه راهنماش اینارو داده
گفته بهترین فرکانسهای طلان البته بیشتر روی 133 هرتز تاکید کرده
دارم ترجمش میکنم ایشالا در مورد روشهای حذف خطاشم واسه دوستان میزارم
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 17 دی1392 - 11:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام
مهندس حمید عزیز شما درست میفرمایید
البته قطعا تاثیرش ممکنه در بعضی فرکانسها باشه
امروز که دوست عزیزم آقا جاوید بعضی از این فرکانسهارو تست کردن و به ایشون هیچ جوابی نداد در حالیکه برای من خیلی دقیق بود یکم نسبت به این قضیه شکم بیشتر شد که شاید ما باید بیشتر روی فرکانسها و حتی مودهای خود ردیاب تست کنیم شاید واقعا یکی از اونها سازگاری بیشتری با ما داشته باشه
البته استاد جاوید عزیز مثل اینکه بدنشون خیلی عجیبه و کارهای عجیبی هم با ردیاب میکنند
در هر صورت امیدوارم به نتایج خوبی برسیم
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 17 دی1392 - 11:42pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

vahid_vxm نوشته است:
سلام دوستان و اساتید گرامی تست سوم مکان مورد نظر بعد از 72 ساعت اعلام می کنم

وزن و مگنت و کربن از فاصله 5 متری نقطه مشکوک ولوم قدرت دستگاه روی نیم از گلد 5 استفاده شده؟
وزت = 794 کیلو
کربن = 501 کیلو
مغناطیس=84

از چهار جهت به فاصله 20 متر از نقطه مشکوک فرکانس گلد 4 ولوم قدرت روی 8 وزن 1کیلو؟
از چهار جهت از فاصله 20 متری هر چهار جهت نقطه مشترک داشتن هر چهار جهت عمق 3 متر
ولی از سمت شمال به جنوب آنتن 5 سانت کنار بسمت شمال را گرفت

از چهار جهت به فاصله 20 متر از نقطه مشکوک فرکانس گلد 3 ولوم قدرت روی 1وزن 1کیلو؟

تست نقاط فرعی ؟
با آنتن خالی و دستگاه خاموش از چهار طرف به فاصله 3 متر با نقطه مشکوک فاصله دارد

تست با 12 گرم طلای 24 عیار سویسی ؟
از چهار طرف به فاصله 7 متری از نقطه مشکوک طلا را روی سطح زمین قرار دادم و خودم بین طلا و نقطه مشکوک قرار گرفتم هر دو آنتن با قدرت از جهت های شمال ،شرق،غرب نقطه مشکوک را گرفتن از جنوب آنتن ها تقریبا آرام تر نقطه مشکوک را گرفت حتی بر روی طلا رفتم قیچی نکرد

در ضمن فرکانس silver 2 با و 86.15 با وزن 5 کیلو از فاصله 5 متری تست کردم نقطه مشکوک را سنس کرد ولی 99.02 نگرفت

باسپاس

دوست عزیز مشخص نکردی با کدوم فرکانس 794 کیلو زدی.
وزن کربن هم به نظر زیاده.
گولد 3 و 4 وزن یک کیلو داده که با وزن 794 همخوانی ندارد.

@};- @};- @};-

چهارشنبه 17 دی1392 - 12:31am

مانی عزیز چاه به پایین راه داره اما خیلی تنگ و عمیق هستش.اتاق سوم که سنگ هست چیه؟دیوارها خیلی ضخیم و محکم هستن بعید میدانم راهی داشته باشه.
خواهشن دوستان کمک کنید.بدجوری گیرکردم.

چهارشنبه 17 دی1392 - 12:37am

با سلام
من یک گلایه کنم.من با هزار گرفتاری و خطر یک کاری انجام دادم تا خودم و شما دوستان هم از عمل کرد دستگاه و هم کار عملیاتی اگاه کنم.الان من گیر کردم و کارم نصفه ماند از دیروز تا الان چند پست زدم تا شاید یکی از دوستان کمکم کنه هنوز خبری از کمک نشد.
نمیدونم که کار های خودمو اینجا مطرح کنم یا نه.اگر بگم یا میگن دورغه یا میگن جو نگیریت و یا هر جور که دوست دارن بهت تهمت میزنن.
اگر هم کاری مطرح نشه میگم چرا بعضی از دوستان فقط منتظر فرصت هستن تا از گزارش اساتید استفاده کنن به خدا من گیج شدم.
الان هم سخت در این کار ماندم یک کمکی کنین من به کدوم سمت برم.والسلام

چهارشنبه 18 دی1392 - 9:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

samy نوشته است:
با سلام
من یک گلایه کنم.من با هزار گرفتاری و خطر یک کاری انجام دادم تا خودم و شما دوستان هم از عمل کرد دستگاه و هم کار عملیاتی اگاه کنم.الان من گیر کردم و کارم نصفه ماند از دیروز تا الان چند پست زدم تا شاید یکی از دوستان کمکم کنه هنوز خبری از کمک نشد.
نمیدونم که کار های خودمو اینجا مطرح کنم یا نه.اگر بگم یا میگن دورغه یا میگن جو نگیریت و یا هر جور که دوست دارن بهت تهمت میزنن.
اگر هم کاری مطرح نشه میگم چرا بعضی از دوستان فقط منتظر فرصت هستن تا از گزارش اساتید استفاده کنن به خدا من گیج شدم.
الان هم سخت در این کار ماندم یک کمکی کنین من به کدوم سمت برم.والسلام

سامی جان شرمنده ولی یه چیزی باید خدمتتون عرض کنم
قصد جسارت و روده درازی ندارم
جنابعالی تشریف بردین جایی و با هر وسیله ای به نتیجه رسیدین و مبارکتون باشه و نوش جونتون
امیدوارم موفقیتهای بزرگتری پیش روتون باشه
ولی عزیز من این پستهای شما بدرد هیچ یک از کاربرها نمیخوره
چیزی که به درد ما میخوره تجربیات شما قبل از کشف این قضایا هستش
حالا شما اومدی اینجا با یه نام کاربری دیگه منت هم سر ما میگذارید
عزیز من مثلا شما با نام کاربری خودتون میومدین ما میخواستیم چیکار کنیم؟این مسخره بازیا چیه آخه؟دلایل امنیتی کیلو چنده به خدا؟
پس باید اینجا یک لیست تهیه کنند و هرکسی یهو غیبش زد بیگیم پس طرف موفق شده و برین پستهای قبلش رو بخونیم تا چیزی دستگیرمون بشه
به شخصه اگر کاربری به نام x بیاد بگه من موفق شدم ،من اولین کاری که میکنم اینه که میرم کل پستهاش رو میخونم تا چیزی دستگیرم بشه
اگر اینطور باشه که حضور در این انجمن کشکه دیگه و ما فقط باید از تجربیات دوستان ناکام استفاده کنیم

جسارت بنده رو ببخشید.بنده عادت دارم رک حرفهامو می زنم

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 18 دی1392 - 9:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درسته بردیاجان ایول.مطمیینم اقاsamy کارت گیره اومدی 1عکس بذاری بگیری بری.شمابیاتجارب بذارببینیم اصلا 35روروشن کردی تابه حال.بابابچه زرنگ هههههههه

چهارشنبه 18 دی1392 - 10:47am

اقا بردیار رک حرف زدن یک چیزی هستش اما نامربوط گفتن چیزه دیگه هست.اولا من به خاطر احترام خاصی که به اقا مجتبی و حمید عزیز دارم وقت میزارم و میام پست میزنم.من با همین ردیاب 35 زدم اما و فقط با مد حفره زدم مکان سند درست داشت و اصلا لازم به دستگاه نبود فقط برای اطمینان بیشتر یک انتن زدم و از روش اقا حمزه استفاده کردم .به دلیل اینکه هنوز چیزی خودم در این کار چیزی کشف نکردم و فقط همون 30تا سکه بود برای چی بیام الکی چی بگم.
بعدش اقا علی هیچ انسانی کارش گیر نمیکنه و خودم امروز یک پیام خصوصی به حمید عزیز میزنم.بعدش منت یعنی چی؟
برو مطلب در ست بخوان. من کلی تجربه و عملیات موفق داشتم من در تمام حفاری ها فیلم میگیرم از تک تک مراحل عکس برداری میکنم.بیام اینجا بزارم کی شخصی مثل شما بیاد 8سال عملیات و حفاری و 11 مورد کار مثبت منو زیر سوال ببره؟
به نظر شما دوستانی مثل حمزه،جاوید،مهدی،جناب اریا و خود اقا حمید و ............. میان از تجاربشان میزارن همهگی منت میزارن؟
حالا اگه کسی نظری درباره کارم داره ممنون میشم در اختیار من بزاره. اگر هم نداره خواهش بی احترامی نکنه.مرسی

چهارشنبه 18 دی1392 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Kani نوشته است:
vahid_vxm نوشته است:
سلام دوستان و اساتید گرامی تست سوم مکان مورد نظر بعد از 72 ساعت اعلام می کنم

وزن و مگنت و کربن از فاصله 5 متری نقطه مشکوک ولوم قدرت دستگاه روی نیم از گلد 5 استفاده شده؟
وزت = 794 کیلو
کربن = 501 کیلو
مغناطیس=84

از چهار جهت به فاصله 20 متر از نقطه مشکوک فرکانس گلد 4 ولوم قدرت روی 8 وزن 1کیلو؟
ولی از سمت شمال به جنوب آنتن 5 سانت کنار بسمت شمال را گرفت

از چهار جهت به فاصله 20 متر از نقطه مشکوک فرکانس گلد 3 ولوم قدرت روی 1وزن 1کیلو؟

تست نقاط فرعی ؟
با آنتن خالی و دستگاه خاموش از چهار طرف به فاصله 3 متر با نقطه مشکوک فاصله دارد

تست با 12 گرم طلای 24 عیار سویسی ؟
از چهار طرف به فاصله 7 متری از نقطه مشکوک طلا را روی سطح زمین قرار دادم و خودم بین طلا و نقطه مشکوک قرار گرفتم هر دو آنتن با قدرت از جهت های شمال ،شرق،غرب نقطه مشکوک را گرفتن از جنوب آنتن ها تقریبا آرام تر نقطه مشکوک را گرفت حتی بر روی طلا رفتم قیچی نکرد

در ضمن فرکانس silver 2 با و 86.15 با وزن 5 کیلو از فاصله 5 متری تست کردم نقطه مشکوک را سنس کرد ولی 99.02 نگرفت

باسپاس

دوست عزیز مشخص نکردی با کدوم فرکانس 794 کیلو زدی.
وزن کربن هم به نظر زیاده.
گولد 3 و 4 وزن یک کیلو داده که با وزن 794 همخوانی ندارد.

@};- @};- @};-

سلام داداش من گفتم که با گلد 5
گلد 3و4 وزن یک کیلو نداد اقا اریا گفتن به این شکل تست کن
کربن هم که دیگه نمی دونم چرا زیاده

چهارشنبه 18 دی1392 - 1:04pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سامي عزيز من بهت تبريك ميگم.خيلي از دوستان موفق شدن حتي بنده خواهش كردم بيان و تجربه ي موفقيت خودشون رو براي استفاده دوستان بگن كه نيومدن و من از شما تشكر مي كنم كه حداقل اومديد و اين موفقيت رو گفتيد.بهتره از حرف دوستان كه همه تحت فشار هستن ناراحت نشيد.برات ارزوي موفقيت مي كنم.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 18 دی1392 - 1:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 195 , 196 , 197 , 198 , 199 , 200 , 201 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure