انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 4:55am

پاسخ به موضوع  [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 79 , 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم piuse عزیز. منم به شما تبریک میگم. :ymhug:

چهارشنبه 18 دی1392 - 5:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر دوستان عزیز و مهندس حمید گل
مدار راه افتاد.مشکلی در پروگرم بوجود نیومد.همه چی تا حالا عالیه.میریم به سوی باکس.
مهندس حمید دستت درد نکنه.آقایی @};- @};- @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

من نه از جنس خدایم و نه از جنس بلور ،من همانم که خدا میداند

چهارشنبه 18 دی1392 - 8:16pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم abasazad عزیز به شما هم تبریک میگم خسته نباشین. :ymhug:
امیدوارم دوستانی که مشکل با این مدار داشتن از نتیجه کار استفاده ببرن! ظاهرا مشکل بی ثباتی در کار این مدار بیشتر به بحث پروگرام میکرو بستگی داشته که اگر درست انجام بشه دیگه نباید موردی باشه.

چهارشنبه 18 دی1392 - 8:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس حمید عزیز:
خرجی 137 هرتز هستش .تمام دکمه ها عمل میکنن و مشکل خاصی تا حالا ندارن.فقط منوده باکس و اپراتوریش که امید اول به خدا بعد شما اساتید و دوستان یاری کنین تا پیش بریم.ممنونم @};-

چهارشنبه 18 دی1392 - 10:04pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم abasazad عزیز. خب فرکانس شما که درست هست و بایدم همین مقدار باشه! جعبه کردنش هم که دیگه کاری نداره. :D
در خصوص اپراتوری هم مطالبی رو دوستان در صفحات قبلی فرمودن که امیدوارم استفاده کنین و اگر باز هم مشکلی باشه دوستان کمک میکنن.

چهارشنبه 18 دی1392 - 10:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر همه اساتید و دوستان و مهندسی حمید و آقا مجتبی
در شهر ما دارن یه دستگاهی میفروشن به نام AUS که فروشنده میگه شبیه اگزا ماینره.قیمت نوجومی 5 میلیون :-o .دقیقا تمام منوها و دکمه ها همین هستش که آقا حمید زحمت کشیدن و نقشه رو گذاشتن.یعنی دستگاهی که با 50 هزار تومن ردیف شد 5 ملیون میفروشن.تنها نکته در این میان اینکه اینها ادعا میکنن خروجی 60 ولت دارن.میخواستم ببینم این ماجرای 60 ولت چیه؟خروجی دستگاه ما 5 ولته.اگر 60 ولت لازم باشه و یا اینکه کیفیت دستگاه رو بهتر کنه خوب ما هم میتونیم خروجی مون رو 60 ولت یا بیشتر هم بکنیم.از دوستان لطفا اگر کسی میتونه در مورد این 60 ولت توضیح بده.ممنونم.

پنج شنبه 19 دی1392 - 10:33am
مدیر کل
مدیر کل

abasazad عزیز در مورد اون دستگاه بنده قبلا چند بار توضیح دادم. میتونین در مبحث اذرکیت هم مطلب رو ببینین. بهرحال اینکه اون دستگاه همین مدار باشه ؛ من نمیتونم تایید کنم. این هم که اون مدار کپی اگزاماینر هست قطعا قابل تایید نیست چون مشخصه که مثل بسیاری از صحبتهای سازندش صرفا یک دروغ تبلیغاتی بیشتر نبوده! وانگهی اگزاماینر کاملا بصورت تصویری استفاده میشه. نه بصورت یک دستگاه در واقع اهم متر دیجیتال! :D
در خصوص بحث عمق زنی یا قدرت ولتاژ خروجی هم که شما فرمودین در این مدار 5 ولت هست درسته. اینکه در اون مدار 60 ولت باشه بنده شک دارم! بهرحال چیز عجیب و غریبی هم نیست. دوستان اگر خوب کار بکنن و کار رو به نتیجه درست برسونن ؛ بنده به نوبه خودم قول میدم بحث عمق زنی این دستگاه هم قابل تقویت باشه. این مطلب بسیار ساده ای هست. گول تبلیغات این افراد رو هم نباید خورد! :D

پنج شنبه 19 دی1392 - 4:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بله کاملا حرفهای مهندس حمید درست هستش.ما با قوت در مورد دستگاه خودمون پیش می ریم تا به نتیجه مطلوب و دلخواه برسیم البته با کمک مهندس حمید و سایر اساتید.انشاالله من تا 3 روز دیگه تستهای اولیه رو شروع میکنم و نتیجه رو به دوستان اعلان میکنم.تمام @};-

پنج شنبه 19 دی1392 - 10:25pm
آواتار کاربر

سلام دوستان
من هر كاري دوستان گفتن انجام دادم ولي درست نشد هنوز مربع مربع نشون ميده
پروگرامر nup113 هست ميكرو عوض كردم pic16f876a

اگر خاموش باشي تا ديگران به سخنت آرند ، بهتر که سخن گوئي و خاموشت کنند.
سقراط
هرگاه خداوند بخواهد كسي را خوار گرداند ، او را از علم و دانش بي بهره مي سازد.
امام علي (ع)

شنبه 20 دی1392 - 12:32am
آواتار کاربر

LCD TS1620A-20 هست

اگر خاموش باشي تا ديگران به سخنت آرند ، بهتر که سخن گوئي و خاموشت کنند.
سقراط
هرگاه خداوند بخواهد كسي را خوار گرداند ، او را از علم و دانش بي بهره مي سازد.
امام علي (ع)

شنبه 21 دی1392 - 9:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 79 , 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 71 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure