انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر1403 - 12:55am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 201 , 202 , 203 , 204 , 205 , 206 , 207 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مبارک باشه

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 19 دی1392 - 10:28am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اولا که مبارکت باشه داداش نتیجه حفاری بیشتر از اون هدف ارزش داره دست اقا کانی هم درد نکنه که بیان کرد .فقط یه سوال مگه بار نقره نبوده؟چطور تمام فرکانسهای طلا و همه گلدها به نقره جواب دادن؟مگه نقره رو هم بجای طلا سنس میکنه؟

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 19 دی1392 - 10:59am

ali7777 نوشته است:
کانی جان شماچطوری نتیجه گرفتی 6تن طلاغلطه ونقره ش درسته ؟؟؟پس یعنی طلاومس وفرکانس ازادهاکاذب بوده وبایدروشون کارنمود؟؟

اگه امکان داره دوستان کمی در این خصوص توضیح بدن تا این سوالات به وجود آمده حل بشه. :-?

کسانی که با ما هم فکر هستن به ما آرامش می دهند و کسانی که مخالف ما فکر می کنند به ما دانش می دهند.

پنج شنبه 19 دی1392 - 12:11pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
با سلام به همه دوستان و اساتید
ضمن تقدیر وتشکر از آقا مجتبی و حمید آقا
دستگاه من دیروز به دستم رسید :YMPARTY: :O) فعلا تو خونه دارم تمرین میکنم ایشالا بعد اینکه تونستم آنتنها رو درست کنترل کنم تا جایی که توان داشته باشم برای تستها درخدمتتون خواهم بود
با تشکر از همگی

سلام دوستان
کاوشگر عزیز مگه آنتنهات چشونه؟
لطفا توضیح بدین نکنه طرح جدیدی برا آنتن داری؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 19 دی1392 - 12:52pm
آواتار کاربر

niavashzand نوشته است:
درود استاد کانی بنده چندروزی هست ردیاب انجمن به دستم رسیده تمرینات تو خونه رو با کمک آقا حمزه انجام دادم شما می تونید استراتژی یک جستجو رو از ابتدا برام بگید چون فکر میکنم چیزی که آدم با تجربه تو محل بدست میاره خیلی مفید تره
مثلا شروع حرکت از کدوم سمت منطقه باشه ؟ با چه فرکانسی شروع کنم با ولوم چند ؟ایا با همون فرکانس و ولوم تا نقطه شدن ادامه بدم ؟برا تست نقطه تمام حالات گلد باید همه رو از 4 طرف چک کنم ؟اگه فلز دیگه ای رو زد اونم باید از 4 طرف چک کنم ؟واسه نقطه دقیق چیکار باید بکنم ؟ حجم و عمق رو با چه فرکانسی باید بدست بیارم و ولوم چند؟ آنتن چه موقع باسیم چه موقع بی سیم باشه ؟و خلاصه هر ریزه کاری دیگه ای که داره .....
البته استاد کانی عزیز فکر کنم همه با بنده هم عقیده باشن که جستجوی یک مطلب در حدود 200 صفحه کار آسونی نباشه بنده خودم تمام این 200 صفحه رو مطالعه کردم و واقعا پراکندگی و گستردگی نظرات درمورد یک موضوع خاص برای افراد تازه کار بسیار آزار دهنده است واسه همین دارم یه فایل آماده می کنم که به اکثر سوالات تازه کارها جواب میده شما هم اگه لطف کنید و پاسخ بنده رو بدید می تونم از این مطلب هم در رفع ابهامات کاربران جدید استفاده کنم
بنده رو مدیون خودتون میکنید اگه جواب بدین
سپاسگزارم
اینم اون فایلی که عرض کردم
http://s5.picofile.com/file/8108010026/1.rar.html

درود استاد حمزه عزیز که برادرانه دست همه رو میگیری
حمزه جان ممکنه متد خودتون رو در کاوش ها بیان کنید که چه جوری شروع می کنید و چه جوری خاتمه می دید

پنج شنبه 19 دی1392 - 3:28pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

niavashzandعزيز مرسي از لطف شما
در مورد ردياب 35 يه اپراتور بايد خيلي ماهر و باهوش عمل كنه و انعطاف پزيري زيادي داشته باشد.
در مورد انتن زدن هم من خودم بر اساس نوع محيط خاك و رطوبت زمين و فاصله از محل به روش هاي مختلفي عمل مي كنم و سعي مي كنم جاي رو كه رفتم انتن بزنم از همه ي مدهاي ردياب استفاده كنم و به هيچ وجه به علايم و حرف هاي ديگران و حتي سند هم توجه نمي كنم و هيچ وقت خودم رو تحت فشار قرار نميدم.اگه چيزي باشه ردياب ميزنه و اگه چيزي هم نبود ردياب واكنشي نخواهد زد.مهم تر از نوع انتن زدن آرامش روح و روان شما هستش و پايين نگه داشتن فركانس هاي مغز هستش كه خيلي مهم هستش.وقتي شما جاي ميريد و انتظار شما اينكه ردياب حتما بايد بزنه مطمئن باش ردياب خواهد زد حتي اگه خطا باشه.براي انتن زدن از راه دور از ولوم 10 و وزن 500گرم به بالا استفاده مي كنم و اگه مسيري بهم بده جامو عوض مي كنم و دوباره ردياب ميزنم و اگه باز همون مسير رو بده باز هم جاي خودم رو عوض مي كنم و اين كار رو از چهار جهت انجام ميدم.اگه تاييد بشه ردياب رو خاموش مي كنم و تا نزديكي محل ميرم و دوباره از فاصله 10 متري و از چهار جهت با گلدهاي 2.3.4و ولوم قدرت 4 و وزن 500گرم باز انتن ميزنم.اگه تاييد بشه رو محل بيشترين تست ها رو انجام ميدم و با هر 5گلد ردياب و ولوم نيم و ده حجم مي گيرم و براي عمق گيري هم يه بار با وزن نهاي و يه بار هم با نصف وزن بدست اومده عمق مي گيرم.اين عمق گيري رو از 4 جهت انجام ميدم.هميشه سعي مي كنم رو محل انتن هاي برنجي نزديك انتن هاي تلسكوبي نباشه و بخاطر اين تا حدي وزن هاي كم تر رو ميزنم و تا الان خيلي كم وزن نجومي زدم.بعد همه اين ابعاد و عمق هاي بدست اومده با گلدهاي مختلف رو يادداشت مي كنم و اونا رو بصورت تخصصي اناليز مي كنم و اگه خوب باشن دستور حفاري ميدم.موفق باشيد

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 19 دی1392 - 3:54pm
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
niavashzandعزيز مرسي از لطف شما
در مورد ردياب 35 يه اپراتور بايد خيلي ماهر و باهوش عمل كنه و انعطاف پزيري زيادي داشته باشد.
در مورد انتن زدن هم من خودم بر اساس نوع محيط خاك و رطوبت زمين و فاصله از محل به روش هاي مختلفي عمل مي كنم و سعي مي كنم جاي رو كه رفتم انتن بزنم از همه ي مدهاي ردياب استفاده كنم و به هيچ وجه به علايم و حرف هاي ديگران و حتي سند هم توجه نمي كنم و هيچ وقت خودم رو تحت فشار قرار نميدم.اگه چيزي باشه ردياب ميزنه و اگه چيزي هم نبود ردياب واكنشي نخواهد زد.مهم تر از نوع انتن زدن آرامش روح و روان شما هستش و پايين نگه داشتن فركانس هاي مغز هستش كه خيلي مهم هستش.وقتي شما جاي ميريد و انتظار شما اينكه ردياب حتما بايد بزنه مطمئن باش ردياب خواهد زد حتي اگه خطا باشه.براي انتن زدن از راه دور از ولوم 10 و وزن 500گرم به بالا استفاده مي كنم و اگه مسيري بهم بده جامو عوض مي كنم و دوباره ردياب ميزنم و اگه باز همون مسير رو بده باز هم جاي خودم رو عوض مي كنم و اين كار رو از چهار جهت انجام ميدم.اگه تاييد بشه ردياب رو خاموش مي كنم و تا نزديكي محل ميرم و دوباره از فاصله 10 متري و از چهار جهت با گلدهاي 2.3.4و ولوم قدرت 4 و وزن 500گرم باز انتن ميزنم.اگه تاييد بشه رو محل بيشترين تست ها رو انجام ميدم و با هر 5گلد ردياب و ولوم نيم و ده حجم مي گيرم و براي عمق گيري هم يه بار با وزن نهاي و يه بار هم با نصف وزن بدست اومده عمق مي گيرم.اين عمق گيري رو از 4 جهت انجام ميدم.هميشه سعي مي كنم رو محل انتن هاي برنجي نزديك انتن هاي تلسكوبي نباشه و بخاطر اين تا حدي وزن هاي كم تر رو ميزنم و تا الان خيلي كم وزن نجومي زدم.بعد همه اين ابعاد و عمق هاي بدست اومده با گلدهاي مختلف رو يادداشت مي كنم و اونا رو بصورت تخصصي اناليز مي كنم و اگه خوب باشن دستور حفاري ميدم.موفق باشيد

چیزی جز تشکر کردن ندارم برادر حمزه امیدوارم خدا اونقد بهت بده که از همه چی بی نیازت کنه میدونم که اون روز هم دور از دسترست نیس چون دعای خیر همه پشت سرته

پنج شنبه 19 دی1392 - 5:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ازتجربه ایی که کانی گذاشته میشه نتیجه گرفت اگه جایی وزنه تنی گرفت 2فرکانس نقره روهدف وجوداره وباقیه فرکانس هاوگلدهاهیچ کدوم هنوزجوابگونیس وواسه خودش هرچیزومیگیره بی تفکیک ووزن درسته؟؟

پنج شنبه 19 دی1392 - 8:21pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
دوستان یه خواهشی ازتون دارم
عاجزانه و ملتمسانه ازتون میخوام به پستها توجه کنید.اینهمه نکات اینهمه پست بازم می بینم توجهی نمیشه.
دوستان عزیز ما که واسه خودمون پست نمیزنیم.

یه نکته بسیار ریز من باید واسش هزار دفعه بگم خودم نزدم دوستم زده. باز هی تکرار میکنند.
مهندس مجتبی میگن دست بقیه رو بگیرید چشم ولی بخدا من نزدم کار دوستمه که من فقط نقش تایید کننده تست رو داشتم.
ارزش اون سکه ها هم خیلی بالا نیست خودتونو اذیت نکنید.

چیزی که مهمه و بدرد من و شما میخوره و صرفا فقط به خاطر همین این پست رو گذاشتم نتایج تستهاست و همچنین امیدواری به ادامه کاره.
ولی متاسفانه همه چششون به اون سکه هاست.بخدا قسم چیزی هم به من نخواهد رسید خیالتون راحت.

اما میخوام همینجا جواب بچه هارو بدم.
جناب niavashzand
گفتنی هارو دوست عزیزم حمزه گفتند منم این مطالب رو میزارم که با تلفیق هردو بهترین نتیجه رو ازش بگیرید.

همیشه هم گفته ایم بار موجود با یه گولد هم مشخص میشه و احتیاجی به این همه فرکانس نیست.
ولی به دلیل اینکه اکثر بچه ها میرن جاهایی که چیزی وجود ندارد خطا میزنن احتیاج به فرکانس خوب به شدت لمس میشه.
بهترین دستور تا اینجا ایناست که عرض میکنم:
طلا:
فرکانسهای 1331.5 و 38.93 و 343.3
نقره:
فرکانسهای 86.15 و 38.96 و 99.02 که نباید بزنه
مس:
295.1 و 119.47
برنز:
501.1
........................................
وقتی نقطه پیدا شد برای حجم و عمقش از بیسیم و نصف وزن گرفته شده و ولوم نیم یا 1 استفاده کنید.
.......................................
مهمترین مسئله که بارها ذکر کرده ام و اهمیت نداده اند تسته فاصله ست.
از همینجا میگم که اگر در فواصل وزن تغییر نکرد یا تغییر کمی داشت امیدوار بشید و برای تایید حتما باید به مگنت و عمق و حجم توجه کرد.

جناب ali7777 - atash - ramin
جواب شما هم در اون تست و هم در این پست هست امیدوارم ازش نتیجه و جواب رو گرفته باشید.
مهمترین نکته توجه به مگنت و حجم و عمق نقره بوده.
موفق باشید دوستان عزیزم

@};- @};- @};-

آخرین بار توسط Kani در پنج شنبه 19 دی1392 - 8:57pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 19 دی1392 - 8:56pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

علی جان من با فرکانس 86.15 هشت کیلو نقره زدم که بعد حفاری گردنبند نزدیک یک کیلو خارج شد البته پلمپش کرده بودن.پس نوع انتن زدن هم خیلی مهم هستش برای وزن گیری.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 19 دی1392 - 8:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 201 , 202 , 203 , 204 , 205 , 206 , 207 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 108 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure