انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر1403 - 12:50am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 202 , 203 , 204 , 205 , 206 , 207 , 208 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام دوستان
همونطور که گفتم دارم راهنمای ردیابی اون ردیاب رو ترجمه میکنم
چیزای جالبی متوجه شدم که ایشالا واستون میزارم
در مورد مسائلی مثل
شیوه پیدا کردن سازگارترین فرکانس با بدن خود( روش تجربی و کاملا عملی)
نحوه مشخص کردن نقطه دقیق ( روشی بغیر از روشهای معمولی که ما استفاده میکنیم و بنظر چیز خوبی میاد)
توجه به افکار و احساسات و عدم تمرکز روی بود یا نبود بار(با توضیحات علمی و تامل برانگیز)
ولی به یه مشکلی خوردم
از دوستانی که درباره نقطه زنی با تک آنتن چیزی میدونن خواهش میکنم یکم توضیح بدن
فقط میخوام بدونم مثلا ما با قیچی کردن در روش دو آنتنه هدف رو مشخص میکنیم ولی در تک آنتنه چجوری نقطه میزنن؟
اینو لطفا دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارن راهنمایی کنن

راستی در قسمت فرکانسها فرکانس اورجینال طلای چندتا از ردیابهای مشهور رو گذاشتم ببینید
همونطور که گفتم خیلی جاها به فرکانس طلای حدود 30 هرتز تاکید شده و باید سعی کنیم رنج بین 28 تا 40 هرتز رو بدقت و در یک مکان خوب تست کنیم و ایشالا به یک فرکانس خوب و دقیق برسیم
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 19 دی1392 - 9:01pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام
دوستان عزیز صحبتهای کانی رو باید واقعا جدی بگیریم
من خودم مدتیه که خیلی روی این مساله توجه کردم که چرا با اینکه ما ردیاب خوبی رو داریم و اینهمه هم تلاش میکنیم و صدها حفاری هم در مجمع با این ردیاب انجام دادیم ولی به نتایج خوبی نرسیدیم؟
دوستان ما تمام تمرکزمون رو گذاشتیم روی فرکانس آزاد و از جنبه های دیگه غافل شدیم حالا نمیگم این بده ولی همونطوریکه میدونید توی خود ردیاب از فرکانسهای ردابهای مشهور استفاده شده و همه هم سوابق خوبی در کشف دفینه دارن علاوه بر این ما فرکانس خیلی از دستگاههای معتبر و اسم و رسم دار رو هم داریم و خودمون هم فرکانسهای خوبی رو گرفتیم حالا وقتشه ازشون استفاده کنیم
والا وقتی روی این همه حفاری دقت میکنم و از ردیاب 22 گرفته تا 35 و تلاش این همه افرادی که با جون و دل کار میکنن و اینقدر تجربه دارن که نمیشه ایرادی از کارشون گرفت
حالا فقط یه سوال برام پیش اومده و اون اینکه شاید واقعا شیوه ردیابی ما مشکل داره!
شاید ما باید از روشهای دیگه هم استفاده کنیم
شاید باید تمرکزمون رو بزاریم روی استفاده از شیوه های دیگر در ردیابی
چرا هیچکدوم از ما از روش چرخیدن دور ژنراتور و پیدا کردن مسیر استفاده نمیکنیم؟ شاید واقعا جواب بده چونکه تمرکز این شیوه روی ردیابی از راه دور هستش و پیدا کردن کانال و همچنین نقطه زنی از راه دور و پیدا کردن نقطه هدف از طریق تقاطع کانالهای پیدا شده!
من فردا به امید خدا دارم از شهر میرم بیرون و قراره خیلی از فرکانسها رو در یک محیط خلوت چک کنم و روی شیوه های دیگم در پیدا کردن هدف کار کنم شاید به نتایج بهتری برسیم
والا وقتی این حفاری آخر علی رو دیدم که با وجود اینکه تجربه بالایی داره و حفاریهای زیادی هم کرده و نتایج تست هاشو هم میزاشت و کلی هم همه امیدوار بودیم که حتما چیزی در بیاره فقط یه چیز میمونه و اون هم اینکه شاید شیوه ردیابی ما درست نباشه
ردیاب دیجیتال خوب با ثبات فرکانسی بالا داریم
فرکانسهای دقیق و البته از دستگاههای نامدار و جواب پس داده در اختیار داریم
تلاش و کوشش و تجربه بالا و حفاریهای زیاد
مناطق خوب و دارای پیشینه تاریخی و دارای سابقه کشف دفینه
فقط یه عامل میتونه علت عدم موفقیت ما باشه و شاید اونم شیوه ردیابی باشه که امیدوارم دوستانی که تجارب بالا دارن و از شیوه های ردیابی هم اطلاع دارن عنوان کنن شاید به امید خدا بتونیم موفق بشیم
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 19 دی1392 - 9:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درسته حمزه جان منم 7باردقیق زدم16کیلوبا8615ولی ذرات گرفت ووقتی مگنت گرفتم وقتی رو77وایمیسه وهرکاریش میکنی 78روردمیده و... نمیدونم ولی حق باشماست بایدبیشتردقت بشه شاید... .ماجانزدیم وتااخرش هستیم پرتلاش ولی وتلاشه مونوادامه میدیم.

پنج شنبه 19 دی1392 - 9:32pm
آواتار کاربر

درو بر شما جناب کانی سپاسگزارم از توجهتون
بنده بعد از تقریبا 1 ماه عضویت در این انجمن تصمیم به خرید ردیاب گرفتم و نکته اصلی که بنده رو راغب به خرید این ردیاب کرد توجه اساتید به تازه کارها بود واین که بنده می تونم مشکلاتم رو با مشورت کردن با اساتیدی مثل شما و برادر حمزه مرتفع کنم وخیالتون راحت باشه که من هم تا مدتی دیگه تمام تلاشمو میکنم که دینمو نسبت به این انجمن با کسب تجربه ودر اختیار قراردادن اونا به تازه کارها ادا کنم تو اون حالت کمی هم سر شما خلوت میشه به هر حال الان هم دارم یه فایل تنظیم میکنم و بعد از کامل شدن وبا نظر نهایی شما اساتید اون رو در اختیار تازه کارها قرار میدم که دیگه اونا سوالات بنده رو نداشته باشن
با تشکر دوباره از شما جناب کانی
به امید موفقیت همه دوستان

پنج شنبه 19 دی1392 - 10:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
کوهیار جان من تو یه جایی که در مورد ردیاب خارجی دو انتنه بود داشتم نگاه میکردم وقتی تک انتن میکرد ...برای نقطه کردن انتن دقیقا روی نقطه با سرعت زیاد میچرخه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 20 دی1392 - 11:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
کوهیار من خودم یک ردیاب شعاع زن خوراک خور دارم رو هدف حرکت دورانی و چپ به راست داره

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 20 دی1392 - 12:02am

کوهیار جان خسته نباشی و خدا قوت
در ردیابی با تک انتن بصورت دایره ای عمل میکنن و شعاع رو کم میکنن تا نقطه رو مشخص کنن یا بهتره بگم قطرهای یک دایره رو مشخص میکنن و بعد نقطه تلاقی مرکز هست و درجایی که امکان چرخش بدور محل نباشد از چند نقطه انتن میزنن و امتداد این نقاط رو ادامه میدن تا نقطه مشخص بشه

شنبه 20 دی1392 - 12:08am
استاد
استاد

درود بر شما
فرکانسه
219.9
رابرای جا های باستانی برای طلا چک کنید
و فرکانسه

23.04
را برای طلا هست در باغ برای ریشه درختان از جمله ریشه درخت انار تست کنید

شنبه 20 دی1392 - 12:50am

سلام خدمت همه دوستان چند مورد هست که برام هنو جای سوال داره ؟؟؟؟
1- رابطه مگنت با طلا چیه؟ و چرا هر کسی یه چیز میگه و مثل ما بعقی مد ها شفاف نیست . تا انجا که من میدونم طلا فلزی هست که حتی به قوی ترین آهنروبا ها هم نمی چسبه پس چه رابطه ی بین مگنت این دستگاه با طلاس.
2- حالات وزن گیری یا به عبارتی حذف ذره این سیستم هم روش بحث های زیادی میشه
و باز جالب هست که بیشتر دوستان و شخص من رو قسمت وزن گیری مشکلات زیادی داریم.
یکی از مواردی که میشه از دستگاهای موجود بهترین نتیجه رو گرفت اینکه در مورد اول بدونی این دستگاه بر اساس چه فرمولی یا براساس چه قانونی کار میکنه.
از مدیر کل سایت خواهش میکنم . در مورد این موضوع روشن سازی بیشتری بشه. تا مشکلات همه حل بشه.
از آقا حمید خواهش میکنم یکم در این خصوص توضیح بیشتری بدن مرسی.

کسانی که با ما هم فکر هستن به ما آرامش می دهند و کسانی که مخالف ما فکر می کنند به ما دانش می دهند.

شنبه 20 دی1392 - 12:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
اتش جان قاعدتا طلای جدید مگنت نداره ...ولی طی مدت زمان های زیادی طلا کمی از خودش مگنت بوجود میاره ...و چون نسبت به دیگر فلزات مغناطیس کمتری داره خیلی مشکل میتونی طلا رو بیدا کنی ...

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 20 دی1392 - 1:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 202 , 203 , 204 , 205 , 206 , 207 , 208 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 115 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure