انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر1403 - 12:46am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 206 , 207 , 208 , 209 , 210 , 211 , 212 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون جاویده عزیز/.دوستان2فرکانسه استادجاویدوتست کنندلطفا.منم فردافرکانس هایه مس روچکه نهایی میکنم رویه تست 2ساله زیره خاک باانواع واقسامه خطاهاکه روش ریخته شده ازنمک وچوب وسنگایه ذرات داروذغال و2مترم عمق داره وبرفم که روشه میزنم نتایجشومیذارم واستون/////

شنبه 21 دی1392 - 10:28pm
آواتار کاربر

درود استاد جاوید :ymhug: بابت زحماتتون

شنبه 21 دی1392 - 11:43pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام دوستان
امیدوارم موفق باشید
قبل گفته بودم که دارم کاتالوگ اون ردیاب رو میخونم شاید چیز بدرد بخوری توش پیدا بشه
به یه موضوعی برخوردم که لازم میدونم با شما هم در میون بزارم شاید بدرد بخوره و مفید واقع بشه.
خیلی اشاره شده که بدن هر فرد طوری ممکنه به یک فرکانس پاسخ بده و یا فرکانسهای مختلفی ممکنه برای یک فلز در افراد مختلف وجود داشته باشه که این موضوع در رابطه با اونه
این متن دقیقا نظر سازنده ردیاب ام دی اف /ال آر ال 500 هست که اینجا قرار میدم
(((ما باید سازگارترین فرکانس برای بدن شما رو پیدا کنیم. شما به 2 سکه نقره و یک متر نواری نیاز دارید. یک سکه نقره را روی زمین قرار دهید و دیگری را همراه با آنتن در دست بگیرید. پشت به سکه روی زمین بایستید. با آنتنهایی که در دست دارید در حالیکه به جلوی شما اشاره میکنند به آرامی از سکه نقره دور شوید و وقتی آنتن شما بسته میشود ؛ محل مربوط به نقطه پاشنه پای خود رو علامت بگذارید. این کار را چند بار انجام دهید تا مطمئن شوید ان محل تغییر نکرده است. فاصله سکه نقره روی زمین را تا محلی که علامتگذاری کرده اید اندازه بگیرید و فرکانس فاصله اندازه گیری شده را پیدا کنید.
فرکانس برابر است با تقسیم عدد 1100 بر روی فاصله اندازه گیری شده بر حسب متر)))
البته این روش در قالب یک مثال برای فرکانس نقره آورده شده است و شما میتوانید آنرا برای فلزات گوناگون تست کنید و مناسب ترین فرکانس را برای هر فلز بدست بیاورید
طبیعیست که فرکانسهای مختلف ممکنه برای فراد مختلف بدست بیاد و ما باید ببینیم آیا فرکانسی که برای فلز مورد نظر بدست می آوریم کارامد هست یا خیر؟
امیدوارم مفید باشه
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 21 دی1392 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

koohyar نوشته است:
سلام دوستان
امیدوارم موفق باشید
قبل گفته بودم که دارم کاتالوگ اون ردیاب رو میخونم شاید چیز بدرد بخوری توش پیدا بشه
به یه موضوعی برخوردم که لازم میدونم با شما هم در میون بزارم شاید بدرد بخوره و مفید واقع بشه.
خیلی اشاره شده که بدن هر فرد طوری ممکنه به یک فرکانس پاسخ بده و یا فرکانسهای مختلفی ممکنه برای یک فلز در افراد مختلف وجود داشته باشه که این موضوع در رابطه با اونه
این متن دقیقا نظر سازنده ردیاب ام دی اف /ال آر ال 500 هست که اینجا قرار میدم
(((ما باید سازگارترین فرکانس برای بدن شما رو پیدا کنیم. شما به 2 سکه نقره و یک متر نواری نیاز دارید. یک سکه نقره را روی زمین قرار دهید و دیگری را همراه با آنتن در دست بگیرید. پشت به سکه روی زمین بایستید. با آنتنهایی که در دست دارید در حالیکه به جلوی شما اشاره میکنند به آرامی از سکه نقره دور شوید و وقتی آنتن شما بسته میشود ؛ محل مربوط به نقطه پاشنه پای خود رو علامت بگذارید. این کار را چند بار انجام دهید تا مطمئن شوید ان محل تغییر نکرده است. فاصله سکه نقره روی زمین را تا محلی که علامتگذاری کرده اید اندازه بگیرید و فرکانس فاصله اندازه گیری شده را پیدا کنید.
فرکانس برابر است با تقسیم عدد 1100 بر روی فاصله اندازه گیری شده بر حسب متر)))
البته این روش در قالب یک مثال برای فرکانس نقره آورده شده است و شما میتوانید آنرا برای فلزات گوناگون تست کنید و مناسب ترین فرکانس را برای هر فلز بدست بیاورید
طبیعیست که فرکانسهای مختلف ممکنه برای فراد مختلف بدست بیاد و ما باید ببینیم آیا فرکانسی که برای فلز مورد نظر بدست می آوریم کارامد هست یا خیر؟
امیدوارم مفید باشه
درود

دوست عزیز مطلب جالبی بود

برای این روش تست و پیدا کردن فرکانس:
یعنی منظورش اینه که با آنتن خالی کار کنیم

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 21 دی1392 - 12:11am
مدیر سایت
مدیر سایت

بله دوست عزیز
فقط با آنتنهای خالی و بدون روشن کردن دستگاه
میتونید قطعه دوم فلز مورد نظر رو به لب بگیرید
البته من خودم فعلا تست نکردم ایشالا فردا تست میکنم بینم نتیجه چی میشه
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 21 دی1392 - 12:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

koohyar نوشته است:
بله دوست عزیز
فقط با آنتنهای خالی و بدون روشن کردن دستگاه
میتونید قطعه دوم فلز مورد نظر رو به لب بگیرید
البته من خودم فعلا تست نکردم ایشالا فردا تست میکنم بینم نتیجه چی میشه
درود

خیلی ممنونم از جوابتون
بیصبرانه منتظرم
خیلی نکته جالبیه
البته چند روزی بود یک فکر اینچنینی به سرم بود ولی واقعا این دیگه یک فرمول خاص بود.
ایشالا جواب بده

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 21 دی1392 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان امشب جایی رو ردیاب زدم با همه گلدا گرفت عمق 1.5حجم2در2مگنت2 80شدبعد حفاری یک سوراخ که دورش سیاه بود باز شد

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 22 دی1392 - 4:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ادامه دادیم به چندتا سنگ خیلی بزرگ که سوراخ تا زیرشان ادامه داشت اما متأسفانه نشد دیگه حفاری کنیم

یکشنبه 22 دی1392 - 4:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

وزن مس 65 کیلو و طلا با 1331.5 316 کیلو شد(باور کنید دوستان برای فرستادن همین چند کلمه دهنم سرویس شده)

یکشنبه 22 دی1392 - 4:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
jafar نوشته است:
وزن مس 65 کیلو و طلا با 1331.5 316 کیلو شد(باور کنید دوستان برای فرستادن همین چند کلمه دهنم سرویس شده)

انشاءلله که زحماتت به حدر نمی ره.و بعدها نتیجه مثبت رو می بینی.موفق باشی جعفرجان.

یکشنبه 22 دی1392 - 10:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 206 , 207 , 208 , 209 , 210 , 211 , 212 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 106 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure