انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 4:04pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 215 , 216 , 217 , 218 , 219 , 220 , 221 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

MORTEZA-3282 نوشته است:
با سلام دوستان امروز یک جایی رو ردیاب زدیم با گلد 1 و 2 اول با وزن 10 کیلو یک جایی رو ردیابی کرد ولی قیچی نشد و وزنو تو 2 کیلو اوردیم جایه دیگه رو نشون داد که حرکت انتنها هم خوب بود و حجم گیری هم کردیم که 50در 50 در اومد و عمقش هم 130 در اومد مگنت هم از 5 تا 75 جواب داد و همیه فرکانس های دستی رو هم تست کردیم جواب داد بعد با نقطه زن کلون پی ای هم درست همون جایی که قیچی شده بود بوق کشید و خط بوقش هم از وسط نمودار کمتر بود و فرکانس کربن و ریشه درخت و گاز امونیاک و کربن و سفال و فرکانس زرات رو هم تست کردیم به سمت هدف نرفت و تنها شکی که داریم به یک چاه فازلاب در 20 سانتی هدف هم بود که ما گاز امونیاک رو تست کردم به سمت همون چاه رفت اگر راهنمایی کنید ممنون میشم که آیا هدف واقعی هست یا نه که ما شروع به حفاری کنیم یا نه

دوست عزیز عذر میخوام که بنده با این اطلاعات نمیتونم نظری بدم
و اینم برام عجیبه که شما فرکانس ریشه و ذرات و گاز آمونیاک از کجا آوردید و تست کردید
امیدوارم دوستان بتونند نظر خوبی بدن
ولی اگه براتون امکان داره تستهای واضح بزارید مثل تست فرکانسهای کم خطا، تست فاصله، رعایت 3 دقیقه خاموشی و حجم و عمق دقیق

@};- @};- @};-

چهارشنبه 25 دی1392 - 8:06pm
آواتار کاربر

دوستان خواهش میکنم یه کم صبوری به خرج بدن قرار نیست هر جایی که رفتیم بار داشته باشه بالاخره دوستان همه واسه پیداکردن ای فرکانسها زحمت کشیدن پس خواهش میکنم با این پستهای دلسرد کنننده باعث ناامیدی بین اعضا نشین و بجاش تلاش کنیم برا رد کردن این عوامل خطا.... بنده از دوست خوبم آقا حمزه تشکر میکنم که واقعا مثل یه برادر کنار بنده هستند همچنین از آقا کانی که همیشه سنجیده و منطقی جواب دوستان رو میدن. ضمنا بنده الان دو هفته ای هست که ردیاب دستم رسیده چندین مکان هم سراغ دارم ولی تا نسبت به اپراتوری خودم و تائید اساتید مطمئن نشم خودم رو درگیر کاوش جدی نمی کنم تااینکه نتایج گاها اشتباه که از اپراتوری بنده نشئت می گیره باعث دلسردی بقیه دوستان بشه پس اگه کسی در راستای نزدیک شدن به فرکانسی که کمترین خطا رو داره قدم بر میداره بسم الله در غیر اینصورت باعث دلسردی بچه ها نشین
به امید موفقیت

چهارشنبه 25 دی1392 - 8:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درسته حمزه جان.کانی ه عزیزمن حالته دستوری وطلب پیام ندادم.شماهمیشه مارویاری کردیدتاجایی که شده .بحثه من اینه خواهشافرکانس هابیشترتست بشه بعدگذاشته بشه یااگه نمیشه بیخودبال وپربه یه فرکانس ندیم چون اثارسوش بیشتره.مثالی میزنم:جایه قبلیم که خطابودش:بااوناقراری داشتیم که اگه این کاروجواب بدی واسه حفاری یابگی خطاست که من روفرکانس هااتکاکردم دستورحفاری دادم که ذرات شد<قراربودش اگه دستگاه تشخیص داد:سره 2جایه اثارداربریم که اثارشم تحلیل شده بودوتموم کننده ولی اوناباتمسخروفحش به من ترک کردن مارورفتن.....

چهارشنبه 25 دی1392 - 9:08pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
درسته حمزه جان.کانی ه عزیزمن حالته دستوری وطلب پیام ندادم.شماهمیشه مارویاری کردیدتاجایی که شده .بحثه من اینه خواهشافرکانس هابیشترتست بشه بعدگذاشته بشه یااگه نمیشه بیخودبال وپربه یه فرکانس ندیم چون اثارسوش بیشتره.مثالی میزنم:جایه قبلیم که خطابودش:بااوناقراری داشتیم که اگه این کاروجواب بدی واسه حفاری یابگی خطاست که من روفرکانس هااتکاکردم دستورحفاری دادم که ذرات شد<قراربودش اگه دستگاه تشخیص داد:سره 2جایه اثارداربریم که اثارشم تحلیل شده بودوتموم کننده ولی اوناباتمسخروفحش به من ترک کردن مارورفتن.....

بارها عرض کرده ام و بازم میگم ملاک ما و حداقل خودم فقط فرکانس نیست
فرکانس کم خطا پیدا شده و جای بسی خوشحالیست که خود فرکانس بتونه بسیاری خطا هارو کاهش بده.
اما ما فقط بر اساس جوابدهی یه فرکانس خاص دستور حفاری هیچوقت ندادیم.
من به همه موارد توجه میکنم و این حتی از ردیاب 22 تا الان پابرجا بوده که جناب حمزه بارها و بارها به توجه کردن به حجم و عمق اشاره کرده اند
تا اینجا هم از همونا استفاده شده و اخیرا هم تست فاصله اضافه شده و مگنت و تستهای دیگر.
اگر ما بیاییم فقط بر اساس فرکانس نتیجه بگیریم و دستور حفاری بدیم این که شد ردیاب 22. پس امکانات 35 چیشد. به چه دردی میخوره؟

اینهمه تست اینجا گذاشته شده و من هیچ جا ندیدم کسی صرفا به خاطر فرکانس دستور حفاری بده.
بال و پر دادن به فرکانس هم اشتباه نبود چون واقعا بسیاری از خطاهارو رد داد. اما کسی قدرت اینو نداره که هم خطاهارو در اختیار داشته باشه و تست کنه.
به خاطر همین قضیه خود بنده بارها خواهش کردم دوستان بیاند کمک کنند در فرکانسگیری ولی خدارا شاهد میگیرم یک نفر هم حاضر نشد.

من بار دیگر همه رو دعوت به فرکانسگیری میکنم. بسم الله

@};- @};- @};-

چهارشنبه 25 دی1392 - 11:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

علی عزیز برادر من به نظر من شما باید برای خودت یه گروه از صمیمی ترین دوستانت تشکیل بدی و به اونها بگی که من هنوز در مرحله ازمون و خطا هستم تا برسم به یه شناخت کامل از دستگاه که اونها هم بیخودی منتظر یافتن بار نباشند .کاری که خود بنده انجام دادم و به دوستام گفتم که حداقل باید 20 بار حفاری داشته باشیم با این دستگاه که قلق کار دستمون بیاد ...به هر حال با پشت کاری که شما دارید حتما موفق خواهی شد .. :ymhug:

پنج شنبه 25 دی1392 - 2:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان

امشب تو این دو سال سختترین شب ردیابیم بود تو یک فضای 300متر مربعی انتنا
از هر جهت انتن زدم یک مسیر میدادن با هزار مکافات سه تا نقطه زدم‎ ‎وزن
اصلأ نتونستم بگیرم اما با 70کیلو با 1331.5 ردیابی گردم‎ ‎رو نقطه ها کار
کردم دوتاشون با تست 20ثانه خذف شد اما نقطه دیگه هم ازش که دور میشدم
انتنا به طرف اون دو نقطه میرفت

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 25 دی1392 - 2:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جعفر جان تست 20 ثانیه را توضیح بده .فدات بشم :x

پنج شنبه 25 دی1392 - 2:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

انتنا خیلی حرکت تندی داشت مگنت 2نقطه مشکوک 71 شد حجم 2در3عمق3متر حجم حفره 1.5در1.5شد مس با 1کیلو به طرف نقطه مشکوک رفت

پنج شنبه 25 دی1392 - 2:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معین نوشته است:
جعفر جان تست 20 ثانیه را توضیح بده .فدات بشم :x

معین جان اگه رو نقطه مشکوکی 20تا30ثانیه وایستی انتنا باز بشن هدف خطا هست که ممکنه فرکانس مشابه یا ذرات باشه

پنج شنبه 25 دی1392 - 2:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

jafar نوشته است:
انتنا خیلی حرکت تندی داشت
مگنت 2نقطه مشکوک 71 شد حجم 2در3عمق3متر حجم حفره 1.5در1.5شد مس با 1کیلو
به طرف نقطه مشکوک رفت

دوستان براساس این مگنت و حجم و عمق نظرتان چی هست ممنون از راهنمایتان

پنج شنبه 25 دی1392 - 2:52am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 215 , 216 , 217 , 218 , 219 , 220 , 221 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure