انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 9:04am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 219 , 220 , 221 , 222 , 223 , 224 , 225 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
ولی دوستان بنظر من اگه ما این رو دور کمرمون ببندین بهتره تا گردن اویز چون گردن اویز یکم دستهات نزدیک به دستگاهه ولی وقتی دور کمرت باشه بهتر میتونی انتن بزنی و تعادلشم بیشتره ..
من این انتن های تلسکوبی رو خیلی وقت بیش برداشتم ولی زیاد نتونستم با دستگاه مثل قبل کار کنم بازم گذاشتمشون سر جاشون

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 28 دی1392 - 3:56pm

هالو خان.
بذار رو پشتت چون هیچ فرقی نداره :))

شنبه 28 دی1392 - 4:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
یعنی چی هیچ فرقی نداره؟
یعنی شما میگین ردیاب انجمن کارایی نداره؟ :-?

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 28 دی1392 - 4:21pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام به همه
من انتن ها تلسكوبي رو حذف كردم و تا يه مدت با اين روش كار مي كنم و نتايج رو حتما قرار ميدم.تو تست هاي خانگي كه خوب و دقيق نقطه و وزن رو زده و ايشالله از فردا بصورت واقعي تست مي كنم ببينم چي ميشه.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 28 دی1392 - 5:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
اقا حمزه مسأله تشابه فرکانسی مدهای ردیاب و فرکانس دستیها با خذف تلسکوپیها به نظر شما حل میشه

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 28 دی1392 - 6:22pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
اقا حمزه مسأله تشابه فرکانسی مدهای ردیاب و فرکانس دستیها با خذف تلسکوپیها به نظر شما حل میشه

جعفر عزيز اولين چيز براي تشخيص تشابهات مهارت و تجربه اپراتور و بعد كيفيت فركانس ها هستش.
ما با حذف آنتن هاي تلسكوبي در واقع قصد داريم كمي حساسيت ردياب رو كم كنيم چون در اين حالت با بعضي از فركانس هاي دستي وزن دقيق كه توسط گلدهاي ردياب وزن هاي بالاي داده رو زديم.من اعتقاد دارم رديابي كه تا 4 كيلومتر قدرت شعاع زني داره مي تونه يه طلاي 10گرمي زير خاك رو تا 50 كيلو هم بزنه و با حذف انتن هاي تلسكوبي در تست ها اين وزن هاي نجومي تا حد زيادي كم شده.انتن هاي تلسكوبي مستقيم به انتن هاي برنجي وصل هستش و در واقع ما رديابي رو داريم كه از دو محل فركانس ارسال مي كنه(4انتن) و اگه فاصله بين انتن ها رعايت نشه و كم و زياد بشه در واقع نوعه حالت گيج زدن در ردياب ايجاد ميشه و همه اين ها بر اساس تست هاي است كه ما انجام داديم.من خودم همه انتن زدن هام يا نزديك محل بوده و يا رو خود نقطه بوده و اين منو راضي مي كنه تا از حالت بدون انتن تلسكوبي استفاده كنم

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 28 دی1392 - 6:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
منونم حمزه جان به نظر من هم 200متر شعاع داشته باشیم بهتر از 4کیلومتر برد با حساسیت بالا هست یه سوال دیگه ایا سیم تلسکوپیها را هم قطع کردین

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 28 دی1392 - 6:59pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
منونم حمزه جان به نظر من هم 200متر شعاع داشته باشیم بهتر از 4کیلومتر برد با حساسیت بالا هست یه سوال دیگه ایا سیم تلسکوپیها را هم قطع کردین

انتن ها سر جاشون هستن و من فقط سيم ها رو جدا كردم.البته بايد تست كنم و نتايج رو قرار ميدم

شنبه 28 دی1392 - 7:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من این مورد گیج زدن آنتنها در هوای سرد دیدم و همچنین موارد دیگه از قبیل حساس بودن به سفال و زمین خیس برای همین اومدم سیم به قسمت سوکت ردیاب و زمین آویزون کردم جوری که سیم به زمین اتصال داره دیدم ردیاب بهتر کار میکنه حتی دو میله برنجی داشتم به اندازه 20 سانت داخل زمین فرو میکنم و دقت ردیاب بالا میره البته برای فاصله های نزدیک تست زدم خوب بود موقعی که در بیرون هوای سرد و زمین خیس بود ردیاب به هیچ وجه درست کار نمیکرد من با سیم... بدون سیم... سیم اویز کار کردم جواب نداد ولی وقتی سیمها رو به روی زمین انتقال دادم دیدم در این شرایط جواب داد حتی در روز برفی و زمین خیس..شما هم تست بزنید...

شنبه 28 دی1392 - 10:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
در امر ردیابی هدف ما اول درست گرفتن هدف واقعی هست بعد وزن دقیق!! حالا 50سانت هم این بر و اون بر باشه که در حفاری 1در1 متر مشکل خود بخود حل میشه!

یکشنبه 29 دی1392 - 1:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 219 , 220 , 221 , 222 , 223 , 224 , 225 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure