انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 9:51pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 234 , 235 , 236 , 237 , 238 , 239 , 240 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان نظرتون رو بگید

مس وزن تا 501 کیلو می گرفت از ده و سی متری

حجم 2*2.5 عمق 1.20

مگنت 71

دوشنبه 6 بهمن1392 - 1:20am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

tehrani39111355 نوشته است:
سلام دوستان.
درمورد تست من نظربفرمایید.
گلد1انتن حرکت ضعیفی دارد.وزن از 1کیلوشروعکردم.
گلد 2-3-4-5 وزن 1200
فرکانس 21.02 وزن 800
تست حفره جواب میده
مگنت تا24خیلی قوی.از24تا36حرکت آنتن آرام است.
مس 200 کیلوآنتن حرکت آرامی دارد.
حجم2*4روبه شمال
وزن:4متری 1200----20متری 1200حرکت آنتن آرام تر-40 متری 1100 حرکت آنتن آرام .
بهترین حرکت آنتن باگلد3 وحفره میباشد.
ولوم روی نیم ودستگاه خاموش نیز همین حجم راداد.عمق سه مترونیم.
مورد زیر تخته سنگی است که نشانه دارد.

سلام
قبلا هم عرض کردم با 1331.5 رهگیری کنید.
فرکانس 21.02 نداریم، 20.02 و 21.04 داریم.
حفره رو مشخص نکردی.

چیزیکه کمی دلگرم کننده ست وزن طلا و تغییر نکردن زیاد اون در فواصل است.
مگنت کمه.
حجم قابل تامله به نظر حجم سنگ رو گرفته اید.

به هر حال میخوام دوباره تست کنید.
طلا
رهگیری:1331.5 و 343.3
نقطه زنی : 21.04 و 38.93 و 39.51
نقره
86.15 بزنه و 99.15 نباید بزند.

با هر کدام از این فرکانسها که وزن میگیرید با همون از فاصله نزدیک و 100 متری وزن بگیرید.
با دقیقترین فرکانس پایین و با نصف وزن حجم و عمق بگیرید.
با مگنت دو مگنت بگیرید.
عدد حفره هم بگیرید.

به مطلب جناب حمزه هم توجه کنید و انجامش بدید.

@};- @};- @};-

دوشنبه 6 بهمن1392 - 1:31am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

kamal857 نوشته است:
دوستان نظرتون رو بگید

مس وزن تا 501 کیلو می گرفت از ده و سی متری

حجم 2*2.5 عمق 1.20

مگنت 71

سلام
کمال جان هدفتون تشخیص مسه؟
این تست کمی درست به نظر میاد ولی احتیاج به جزئیات بیشتری هست.

@};- @};- @};-

دوشنبه 6 بهمن1392 - 1:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
اساتید محترم طرز صحیح عمق گیری و حجم گیری رو میشه توضیح بدین؟شرمنده
من قبل ردیاب انجمن یه ردیاب آمریکایی خوراک خور داشتم باهاش یه جای زدم از یک متریش یه خنجر که مسش زیاد بود و پاتیل سبز بسته بود در اوردم با عمق نیم متری بنظرتون فرکانس طلامون نزدیک مس نیس؟؟؟

دوشنبه 6 بهمن1392 - 2:20am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

korosh نوشته است:
سلام
اساتید محترم طرز صحیح عمق گیری و حجم گیری رو میشه توضیح بدین؟شرمنده
من قبل ردیاب انجمن یه ردیاب آمریکایی خوراک خور داشتم باهاش یه جای زدم از یک متریش یه خنجر که مسش زیاد بود و پاتیل سبز بسته بود در اوردم با عمق نیم متری بنظرتون فرکانس طلامون نزدیک مس نیس؟؟؟

سلام
عمق
با دقیقترین فرکانس پایین با نصف وزن و بیسیم و فدرت نیم بطرف عقب حرکت کرده هرجا آنتنها 10 سانت باز شد این فاصله تا نقطه رو محاسبه کنید و فاصله دستها تا زمین را ازش کم کنید.

حجم
با دقیقترین فرکانس پایین با نصف وزن و بیسیم و فدرت نیم از 4 طرف بطرف نقطه هدف حرکت کرده هرجا قیچی شد علامتگذاری کرده محوطه بین این 4 نقطه میشه حجم.

@};- @};- @};-

دوشنبه 6 بهمن1392 - 2:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

tehrani39111355 نوشته است:
یادم رفت .من کارکردن بافاین رایادنگرفته ام.

سلام تهرانی عزیز
شما گلدهای خود ردیاب رو که بدید بعد ولوم دوم رو بچرخانید اگر تو این گلد ها علاوه بر ok تا +2 و -2. باز هم آنتنها رفتن به سمت هدف امید باریتون باید بیشتر باشه ولی اگر این بازه ی بین اعداد هر چقدر بیشتر باشه میشه گفت تشابه فرکانس هست البته بعضی اوقات تا 3 هم برای بعضی از بچه‌ها جواب میده اون بستگی به خود طرف داره

دوشنبه 6 بهمن1392 - 2:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب استاد کانی
من نظرم اینه حالا که امواج مغزی تا این حد روی آنتنها تاثیر دارن راهی وجود نداره برای تخلیه این امواج.

دوشنبه 6 بهمن1392 - 2:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

میشه این طرح رو آیا انجام داد
آنتن ها دست یه نفر و تنظیمات توسط یه نفر دیگه انجام بگیره و فرد تنظیم کننده ی فرکانس ها و اینها و .... چیزی به آنتن زننده نگه آیا اینطوری میشه ذهنیت مثبت یا منفی رو از روی انتن ها برداشت به نظرم تا حدی بشه اگر روش کا بشه البته این یه فرضیه هست که من مطرح کردم شاید غلط باشه ولی تحجر نسبت به آن باعث میشه که غلط بودنش هم اثبات نشه پس خواهش میکنم بدون تست و بررسی ردش نکنیم
من یه چند روزی هست که دارم روی تخلیه امواج و فرکانس های مزاحم مغز کار میکنم و از چشم بستن ، یوگا، مدیتیشن و حتی دستگاه تخلیه بار اینا رو مطالعه کردم ولی هیچ کدوم نمیتوانند کاری انجام بدن و این فرضیه را دارم بررسی میکنم به امید خدا جواب هاشو میذارم شما هم اگر تست کنید میتونیم به جوابی برسیم که درست یا غلط بودن اون را به خاطر دامنه آزمایش بیشتر با قاطعیت بیشتری میتونیم برسیم

دوشنبه 6 بهمن1392 - 2:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی6 نوشته است:
میشه این طرح رو آیا انجام داد
آنتن ها دست یه نفر و تنظیمات توسط یه نفر دیگه انجام بگیره و فرد تنظیم کننده ی فرکانس ها و اینها و .... چیزی به آنتن زننده نگه آیا اینطوری میشه ذهنیت مثبت یا منفی رو از روی انتن ها برداشت به نظرم تا حدی بشه اگر روش کا بشه البته این یه فرضیه هست که من مطرح کردم شاید غلط باشه ولی تحجر نسبت به آن باعث میشه که غلط بودنش هم اثبات نشه پس خواهش میکنم بدون تست و بررسی ردش نکنیم
من یه چند روزی هست که دارم روی تخلیه امواج و فرکانس های مزاحم مغز کار میکنم و از چشم بستن ، یوگا، مدیتیشن و حتی دستگاه تخلیه بار اینا رو مطالعه کردم ولی هیچ کدوم نمیتوانند کاری انجام بدن و این فرضیه را دارم بررسی میکنم به امید خدا جواب هاشو میذارم شما هم اگر تست کنید میتونیم به جوابی برسیم که درست یا غلط بودن اون را به خاطر دامنه آزمایش بیشتر با قاطعیت بیشتری میتونیم برسیم

سلام مهدی جان و خسته نباشی !
من هم چند باری از این روش استفاده کردمو میشه بگی تا حدی کمک میکنه ... چون من با یکی از دوستام بیرون میرم و احتمال میدادم که ذهنیت تو آنتن زنیش تاثیر داره برای همین هم خودم دوباره آنتن میزنم و هم این مورد رو چک کردم ... فک کنم جواب بده ... البته میشه از کسی که خیلی از این کارا سر در نمیاره هم استفاده کرد و تنظیماتو خودمون انجام بدیم و آنتن رو بدیم دست اون ... البته باید شخصی که انتخاب میکنیم رو تا حدودی آموزش بدیم که لا اقل آنتن تو دستاش حرکت داشته باشه ...
یا حق.

دوشنبه 7 بهمن1392 - 9:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
باتشکر از از استاد خوبم.بچه های انجمن توجه خواصی به اطلاعات مفید آقای کانی عزیز داشته باشید. :-BD
سلام
قبلا هم عرض کردم با 1331.5 رهگیری کنید.
فرکانس 21.02 نداریم، 20.02 و 21.04 داریم.
حفره رو مشخص نکردی.

چیزیکه کمی دلگرم کننده ست وزن طلا و تغییر نکردن زیاد اون در فواصل است.
مگنت کمه.
حجم قابل تامله به نظر حجم سنگ رو گرفته اید.

به هر حال میخوام دوباره تست کنید.
طلا
رهگیری:1331.5 و 343.3
نقطه زنی : 21.04 و 38.93 و 39.51
نقره
86.15 بزنه و 99.15 نباید بزند.

با هر کدام از این فرکانسها که وزن میگیرید با همون از فاصله نزدیک و 100 متری وزن بگیرید.
با دقیقترین فرکانس پایین و با نصف وزن حجم و عمق بگیرید.
با مگنت دو مگنت بگیرید.
عدد حفره هم بگیرید.
[size=150]عمق
با دقیقترین فرکانس پایین با نصف وزن و بیسیم و فدرت نیم بطرف عقب حرکت کرده هرجا آنتنها 10 سانت باز شد این فاصله تا نقطه رو محاسبه کنید و فاصله دستها تا زمین را ازش کم کنید.

حجم
با دقیقترین فرکانس پایین با نصف وزن و بیسیم و فدرت نیم از 4 طرف بطرف نقطه هدف حرکت کرده هرجا قیچی شد علامتگذاری کرده محوطه بین این 4 نقطه میشه حجم

به مطلب جناب حمزه هم توجه کنید و انجامش بدید.[/size] :-BD

دوشنبه 7 بهمن1392 - 10:13am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 234 , 235 , 236 , 237 , 238 , 239 , 240 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure