انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 9:59pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 236 , 237 , 238 , 239 , 240 , 241 , 242 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

مدتي هست دوستان تو سايت هاي ديگه دارن انتقادهاي از ردياب 35 مي كنن و حتي اساتيد و استاد يارها رو زير سوال بردن.
از دوستاني كه با ردياب مشكل دارن و ردياب رو هم دارن بيان اينجا و مشكلاتشون رو بگن تا ما تا جاي كه توان داريم كمكشون كنيم.من و استاد جاويد و ساير دوستان هم مثل شماها كاربرهاي سايت هستيم و هدف ما نه رسيدن به يه اسم استادي تو سايت هستش بلكه كمك به دوستان تا جاي كه توانش رو داريم هستش.من به اين نتيجه رسيدم كه با رسيدن به فركانس هاي دستي دقيق خيلي از مشكلات حل ميشه و فكر مي كنم استاد جاويد هم باهام موافق باشن.اگه ما فركانسي پيدا كنيم كه يه محل خطا رو رد بده و بطرف يه طلاي 10 گرمي بره خيلي از مشكلات حل ميشه.دوستاني كه براي اولين بار هستش كه ردياب دستشون گرفتن انتظار نداشته باشن با چند بار انتن زدن به بار برسن.دوستان ديگه هم اگه مشكلي با سايت و مديران دارن بهيچ وجه حق ندارن به اعضاي سايت توهين كنن.حالا اوناي كه ادعا دارن اين ردياب يه كلاهبرداري هستش بيان با مدرك و سند حرف هاشون رو بزنن تا جوابشون داده بشه و هر كس هم مي خواد عملي ببينه من در خدمتشون هستم.اگه علت رفتن جناب استاد اريا بد بودن اين ردياب هستش ازشون مي خوام لطف كنن اينجا بگن تا دوستاني كه دلسرد شدن حداقل بدونن كه بايد چيكار كنن.موفق باشيد

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 7 بهمن1392 - 5:49pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

mojtaba gold نوشته است:
پس اگه فرکانس نقره جای دیگه ای رفت قیچی شد به بودن یا نبودن طلا ربطی نداره تو قسمت قبلی که طلا رو قیچی کرده درسته؟

درسته مجتبي عزيز.
اگه بطرف چاه رفته نشون ميده حفره ي چاه بزرگ تر و قوي تر از حفره محل شما بوده و اين نمي تونه حكم به نبود حفره روي نقطه بده

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 7 بهمن1392 - 5:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ولی ما تو گیلان هستیم با اینکه سطح زمین خشکه ولی رطوبتی که خود لایه های زمین داره و ذرات و گاز و املاح زیاد دستگاه رو به خطا میندازه هر چقدر هم ما دقت کنیم باز نمیشه به هدف رسید من که 3 تا جا رو کندم خدا رو شاهد میگیرم حتی به یه میخ هم نرسیدم با اینکه دوستان تو جاهای خشک راحت به بار رسیدن ما اینجا بیشتر از 3 متر نمیتونیم حفاری کنیم بخاطر بیرون اومدن اب من که دیگه بیخیال کار با ردیاب شدم نمیگم دستگاه بدی دستگاه عالی ولی کاش میشد یه تنظیماتی هم برای خاک های املاح دار و مرطوب روش گذاشت کلی بگم من شاید تو یه زمین 1 ساعت اپراتوری میکنم بعد که نقطه زن رو میارم به هیچ عنوان تایید نمیکنه جا رو یه نقطه زن غول تازه با بچه ها خریدیم که 3 متر رو تمیز سنس میکنه برای فلز بیشتر دوستان تو گیلان همین مشکل رو دارن ولی کسانی که تو جاهای خشک کار کردن وقتی میان تو گیلان میان تو زمین میگن و دستگاه میزنن 1 ساعت اپراتور گیج میشه ولی ما دیگه زیاد تجربه داریم دیگه تصمیم دارم بمونم تا هوا گرم بشه و شروع به کار کنم چون فایده ای نداره تو این فصل تو گیلان کار کردن خیلی از گروه ها رو میشناسم که خیلی ادعا داشتن و به دستگاه های خارجی خودشون که ملیون ها تومن پول خورده مینازن به محض اینکه اومدن و شروع به کار کردن گذاشتن فرار و رفتن گفتن خدا به شما صبر بده با این رطوبت و با این املاح زمین

دوشنبه 7 بهمن1392 - 5:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ردیاب انجمن اخرشه اقا حمزه من قبولش دارم ولی باید تو زمین های خشک باهاش کار کرد خدا کنه این فرکانسی رو که میگین زودتر به دست ما هم برسه من دعا میکنم میدونم که یک روز این خبر رو هم از دهن شما میشنویم

دوشنبه 7 بهمن1392 - 5:54pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

mojtaba gold نوشته است:
ردیاب انجمن اخرشه اقا حمزه من قبولش دارم ولی باید تو زمین های خشک باهاش کار کرد خدا کنه این فرکانسی رو که میگین زودتر به دست ما هم برسه من دعا میکنم میدونم که یک روز این خبر رو هم از دهن شما میشنویم

:YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

دوشنبه 7 بهمن1392 - 5:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

یه خورده هم به فکر ما باشین که تو این گیلان هستیم اقا حمزه من منتظر میمونم تا یه خبر خوش از شما بشنوم که بشه تو این هوا و با این خاک و تو همین فصل هم بشه ردیاب زد و نتیجه خوب گرفت

دوشنبه 7 بهمن1392 - 6:02pm
استاد
استاد

درود بر شما
با اینکه زیاد وقت ندارم ولی چندتا فرکانس دیگه براتون میگذارم. تمام فرکانسهایی که گذاشتم با 10 یا 20 گرم طلا تست کنید و هر فرکانسی که تونست این 10 یا 20 گرم یا 50 یا 100 گرم طلا را رد بده اون فرکانس برای شما بهتر جواب میده یکی از بچه ها هم گویا فرکانس 21.04 مثل من براش عمل میکنه و با اون یه زور 20 گرم طلا را میگیره. فرکانس برای هر فردی مخصوص اون فرد خواهد بود.این فرکانسه و فرکانسهای قبلی را تست کنید و از بین اونها شاید برای خودتون یک فرکانس عالی پیدا کردید
23.04
27.28
27.61
31.13
33.02
34.74
35.46
35.54
35.56
35.75
35.79
36.12
36.24
36.27
36.61
36.83
36.94
37.15
37.53
37.55
37.58
37.74
38.48
38.53
38.69
39.87
40.29
40.49
40.68
40.98

سه شنبه 8 بهمن1392 - 6:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
حمزه جان طبق روش شما با انتن خالی از هدفی 35متر دور شدم تا اتن دیگه نگرفت بعد با 39.51 که جاوید گذاشتن باسیم ولوم10 وزن 1کیلو انتن زدم واکنشی نداشت ایا این فرکانس این مسافتو نمیزنه؟

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 8 بهمن1392 - 6:43pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
حمزه جان طبق روش شما با انتن خالی از هدفی 35متر دور شدم تا اتن دیگه نگرفت بعد با 39.51 که جاوید گذاشتن باسیم ولوم10 وزن 1کیلو انتن زدم واکنشی نداشت ایا این فرکانس این مسافتو نمیزنه؟

جعفر عزيز نميشه گفت اين فركانس چه مسافتي رو ميزنه ولي مقدارش براي ده متر خوبه

سه شنبه 8 بهمن1392 - 6:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه !
دوستان عزیز بنده این ردیابو بعد از کار کردن با حدود 20 تا ردیاب دیگه که بعضیاش تو نت معروف بود و خیلیاشون ادعای خدائی داشتن گرفتم هر چند میتونم بگم همون ردیاب 22 هم ( که خیلیا میگفتن بدرد نمیخوره ) از خیلی از ردیابهای دیگه سر بود ...
مشکل سر این ردیاب و اون ردیاب نیست آقایون ... مشکل اینه که دوستانی که مدعی هستن این ردیاب آشغاله توقع معجزه از این دستگاه دارن ... طرف میخواد با این ردیاب تو حیاط خلوط خونش یا تو زیر زمینشون بار بگیره ... نه آقایون به این شکل نیست که از دستگاه بخوای برات طلا بسازه اگه آقایون مدعی راست میگن این ردیابو جائی که هدف واقعی داره ببرن و ببینن اونوقت این دستگاه هدفو میزنه یا خطا رو ... اگه شما جائی که خبری نیست و هیچ نشانه و سندی نداره رو بخوای با هر ردیابی بگردی معلومه بهت خطا میده اونم با خاک ایران که سراسر سیلیس و انواع املاح و مواد معدنی و رگه های ذرات از همه نوع فلز هست ... خوب معلومه جائیکه ذرات طلا باشه و بار واقعی هم نباشه این ردیاب میره رو ذرات ... البته طبیعی هم هست اگه نره رو اون ذرات طلا که اصلا نمیشه روش حساب کرد ...
آقایونی که مدعیه ردیاب بهتر هستن خوب بسم الله این ردیاب نمونشونو بیارن تا ما هم استفاده کنیم ... خدا شاهده نزدیک به 6 ماهه که تو یکی از سایتای همسایه که نمیخوام اسم ببرم قرار بود یک ردیاب تولید بشه که 35 رو بزاره تو جیب کوچیکش و دسته هاش آخرش بود و مثلا قرار بود یه پودری بهش بزنن که اثرات ذهن و بدن رو تا نزدیک صفر کاهش بده (بقول سازندش ) ولی بالغ به 10 تا پیام فرستادم براش که آقا شما فقط یه عکس یا فیلم کارکرد این دستگاه رو بزار... ولله نذاشت یا بهتره بگم که نداشت که بزاره چون همش ادعای....... بوده.
البته دیگه همه میدونن این موضوع خراب کردن 35 از کجا آب میخوره ولی من میگم آدم باید مرد باشه اگه واقعا چیزه بهتری نداره نیاد اونیم که هست رو زیر سئوال ببره ... 35 در اصل برای کسانی هست که توانای خرید نقطه زن خوب رو ندارن و در اپراتوری ردیاب هم خبره هستن و یا لا اقل مدتی روش وقت بزارن و با این اوصاف اگه کسی اپراتور قدری باشه میتونه بدون نقطه زن هم بار بگیره و خیلی راحت خطا ها رو تشخیص بده ... حالا اونیکه وارد نیست معلومه دیگه نمیتونه کار کنه میگه ردیاب بدرد نمیخوره ... خیلی عذر میخوام میگن طرف دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده ... حالا حکایت این دوستانمونه ...
شرمنده دوستان یکم تند رفتم ببخشید .
یا حق.

سه شنبه 8 بهمن1392 - 7:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 236 , 237 , 238 , 239 , 240 , 241 , 242 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 53 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure