انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 8:02pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 237 , 238 , 239 , 240 , 241 , 242 , 243 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقای محترم شما منظورت من هستم واضح تر حرف میزدی بهتر بود من نه تو زیر زمین خونه رفتم حفاری کردم نه تو حیاط کسی چرا نمیخواهیم واقعیت ها رو قبول کنییم شما جای خشک داری کار میکنی نفس شما از جای گرم بالا میاد اگه راس میگی خوب یه روز با ردیاب 35 بیا سمت ما جای ما سند و نسخه و مدرک داره من حاضرم سویچ ماشینمو در اختیارت بزارم و اگه مالی با این ردیاب تو گیلان زمین و تو این اب و هوا پیدا کردی همون لحظه سند ماشینمو به نامت میزنم چند تا عکس هم میزارم از حفاری های که ما کردیم تا ببینید که تو زیر زمین نبوده حفاری من نمیخواستم این حرف رو بزنم ولی ناچار شدم بگم من نگفتم دستگاه بدی پست قبی من رو بخونی و با دقت بخونی متوجه میشین که من منظورم این بود که یکم به فکر ما باشید که بتونییم تو این رطوبت گیلان زمین بتونییم جواب بگیریم از این دستگاه من تعرف بد نکردم از این دستگاه از نظر کار کردن با ردیاب من به خودم و کار کردن و اپراتوری شکی به خودم ندارم چون همه کار ها و حذف خطا هاشو میدونم ولی مشکل ما تو گیلان زمین فقط رطوبته اینم چند تا عکس از حفاری های که شده و همه چیز هم تو اپراتوری دقیق بوده

http://upload7.ir/imgs/2014-01/65307006595056918314.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-01/23194447130352001439.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-01/57102511110268744875.jpg

سه شنبه 8 بهمن1392 - 7:53pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

نه مجتبی عزیز منظور جناب مجید سایت همسایه هستش و کسایی که ادعای ساخت یه ردیاب رو دارن در حالی که همه اش تا الان حرف بوده.من میدونم که ردیابی تو زمین مرطوبه شمال کار سختی هستش و حتی بهترین اپراتورها هم بیان خطا میزنن.شما تا جای که می تونی تمرین کن و ناامید نشو.تو فصل تابستان مطمنم که موفق میشی.الان اینجا هم زمین خیس هستش و منم ردیاب نمیزنم.موفق باشی.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 8 بهمن1392 - 8:26pm

با سلام اقا حمزه اگر ما قدرت دستگاه رو رو 4 یا 5 بزاریم بهتر نیست تا تو جاهای رطوبتی جوب بده و من یک تست دیگه که کردم با گلد 4 که قدرتو میبری روی 10 املاح و زرات رو میزنه ولی روی 2 میاری به سمت هدف میره چون تو خونه 3 کیلو زرات دارم با گلد 4 با ولوم 10 به سمت زرات میرفت ولی با ولوم 2 به سمت طلا با تشکر

سه شنبه 8 بهمن1392 - 9:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

این تست هم شاید جواب بده حرف بدی نیست ولی نظر اقا حمزه و اقا کانی هم شرطه

سه شنبه 8 بهمن1392 - 9:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mojtaba gold نوشته است:
سلام اقای محترم شما منظورت من هستم واضح تر حرف میزدی بهتر بود من نه تو زیر زمین خونه رفتم حفاری کردم نه تو حیاط کسی چرا نمیخواهیم واقعیت ها رو قبول کنییم شما جای خشک داری کار میکنی نفس شما از جای گرم بالا میاد اگه راس میگی خوب یه روز با ردیاب 35 بیا سمت ما جای ما سند و نسخه و مدرک داره من حاضرم سویچ ماشینمو در اختیارت بزارم و اگه مالی با این ردیاب تو گیلان زمین و تو این اب و هوا پیدا کردی همون لحظه سند ماشینمو به نامت میزنم چند تا عکس هم میزارم از حفاری های که ما کردیم تا ببینید که تو زیر زمین نبوده حفاری من نمیخواستم این حرف رو بزنم ولی ناچار شدم بگم من نگفتم دستگاه بدی پست قبی من رو بخونی و با دقت بخونی متوجه میشین که من منظورم این بود که یکم به فکر ما باشید که بتونییم تو این رطوبت گیلان زمین بتونییم جواب بگیریم از این دستگاه من تعرف بد نکردم از این دستگاه از نظر کار کردن با ردیاب من به خودم و کار کردن و اپراتوری شکی به خودم ندارم چون همه کار ها و حذف خطا هاشو میدونم ولی مشکل ما تو گیلان زمین فقط رطوبته اینم چند تا عکس از حفاری های که شده و همه چیز هم تو اپراتوری دقیق بوده

جناب مجتبی علیک سلام !
آقا مارو بستی به رگبار دیگه ؟!؟!
دوست خوبم کدوم قسمت از عرایض بنده به شما اشاره داره ؟!؟!؟!؟!
شما استاد مائی شیر مرد گیلان ... بنده هم مشکل شمارو دارم چون منم تو منطقه ی خشک زندگی نمیکنم و تو شهر شهید پرور و گنج خیز گرگان زمین در خدمتون هستم :D ...
یه عرض دیگه بنده کل این مدت پائیز و زمستون تونستم 3 جا برم که اونم دقیقا تو 1.5 متر برف بوده و در اعماق جنگل عزیزم ...
البته لازم بدونی که تو منطقه ی رطوبتی هم میشه کار کرد و با یکم تجربه میشه فهمید کِی خطا زدی و کِی هدف واقعیه ... بنده روز یکشنبه دارم میرم شهسوار برای کاری غیر ازین مقوله ولی اگه خواستی بهم پیام خصوصی بده تا اگه شد بیام تو منطقه ی شما ببینم رطوبت جنگلهای سمت ما با این همه برف بیشتره یا سمت شما عزیز دلم ... شاید خدا خواست رفتیم جای سند دار شما و دست پر برگشتیم گرگان ... ;) ^:)^ خدارو چه دیدی ؟!
موفق باشی شیر مرد ...
یا حق.

آخرین بار توسط majid_famali در سه شنبه 8 بهمن1392 - 11:10pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 8 بهمن1392 - 10:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

چقدر حالم با حرفای کاربر (مجتبی گلد) گرفته شد.اخه منم ساکن گیلانم و ای ردیابو سفارش دادم و فکر کنم فردا برسه دستم.اما الان کلی نا امید شدم.یعنی انقدر برون کاراییه تو گیلان؟

سه شنبه 8 بهمن1392 - 10:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

merajx5 نوشته است:
چقدر حالم با حرفای کاربر (مجتبی گلد) گرفته شد.اخه منم ساکن گیلانم و ای ردیابو سفارش دادم و فکر کنم فردا برسه دستم.اما الان کلی نا امید شدم.یعنی انقدر بدون کاراییه تو گیلان؟

نه عزیزم !
شما خوب تمرین کن و مطمئن باش اگه قلق این ردیاب رو بگیری امکان نداره حفاری بیمورد داشته باشی ...

سه شنبه 8 بهمن1392 - 11:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

MORTEZA-3282 نوشته است:
با سلام اقا حمزه اگر ما قدرت دستگاه رو رو 4 یا 5 بزاریم بهتر نیست تا تو جاهای رطوبتی جوب بده و من یک تست دیگه که کردم با گلد 4 که قدرتو میبری روی 10 املاح و زرات رو میزنه ولی روی 2 میاری به سمت هدف میره چون تو خونه 3 کیلو زرات دارم با گلد 4 با ولوم 10 به سمت زرات میرفت ولی با ولوم 2 به سمت طلا با تشکر

مرتضی جان هر کس باید یجور قلق ردیابو بگیره ...
منظور شما برای شروع ردیابی هست ؟ یعنی بجای قدرت 10 که استارت ردیابی میخوره از قدرت 4 استفاده بشه ؟ چون بعد از ردیابی باید از روش بیسیم و قدرت پائین یعنی 1 یا نیم استفاده بشه ...
اگه شما با این روش تونستی حذف خطای بیشتری داشته باشی خیلی هم خوبه و میشه سایر دوستان هم تست کنن و اگر روش خوبی بود بعنوان یک راهکار شناخته بشه برای حذف خطا ...
این تاپیک هم دقیقا برای همین ایجاد شده که دوستان بیان و تجربه هاشونو به اشتراک بزارن تا همه بتونیم با کمک هم به یک روش واحد و خوب برای ردیابی و حذف خطا برسیم که انشااله نتیجه بخش هم باشه .
یا حق.

سه شنبه 8 بهمن1392 - 11:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خدا از دهنتون بشنوه.راستی یه سوال.اولویت ردیاب با چیه؟ مثلا توی یه قبرستونیم.اول جنس نزدیک رو میگیره یا جنس توی سطح یا جنس با وزن بیشتر.معمولا توی قبرستونی با مساحت 1000 متر مربع برای مفرغ یا نقره ولوم قدرت رو چند باشه بهتره؟ و با سیم کار شه یا بی سیم؟

سه شنبه 8 بهمن1392 - 11:21pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

کلا رطوبت باعث تقویت ذرات و خطاهای مثل سفال میشه.ردیاب واکنشی به سفال خشک نداره ولی سفال خیس با وجود جذب رطوبت و گاز مگنت هم داره.
مرتضی عزیز ولوم قدرت رابطه مهمی با ولوم وزن داره و بهتره برای رد دادن ذرات از فرکانس های دستی که استاد جاوید قرار دادن و من تست کردم و عالی بودن با ولوم وزن رد بدی.کلا از شما و دوستانی که با ردیاب تمرین و تست میکنن تشکر می کنم و مطمئن هستم همین تمرین و تست به شما در رسیدن به موفقیت کمک زیادی خواهد کرد.برادرهای گیلانی ما هم بهیج وجه دلسرد نشن و خودشون رو برای. فصول گرم اماده کنن و جالب اینکه بهترین فصل برای ردیابی شب های تابستان هستش.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 8 بهمن1392 - 11:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 237 , 238 , 239 , 240 , 241 , 242 , 243 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 80 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure