انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 5:54pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 241 , 242 , 243 , 244 , 245 , 246 , 247 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امتحان نکردین حداکثربرده ردیابی بدونه انتن تلسکوپ چقدحدودابردداره حمزه جان یامهران؟؟؟؟

پنج شنبه 10 بهمن1392 - 7:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mani1063 نوشته است:
من یه فکری کردم میتونیم برای انتنهای کشوی یک کلید بذاریم تا برای فواصل دور ازش استفاده کنیم وبرای نزدیکیهای نقطه کلید رو قطع کنیم دوستان نظرتون چیه؟

فكر خوبيه به شرطي كه بدونيم با قطع تلسكوپيها ردياب چند متر شعاع ميزنه ؟

جمعه 10 بهمن1392 - 1:36am

دوستان برای اینکه یکی از انتنها ظعیف تره چون شما با سیم تست میکنید اگه بدون سیم ردیابی کنید هردو دسته با هم در یک سطح عمل میکنند .همشون یه علت دارم بعدآ توضیح کامل میدم.

جمعه 10 بهمن1392 - 2:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
mani1063 نوشته است:
من یه فکری کردم میتونیم برای انتنهای کشوی یک کلید بذاریم تا برای فواصل دور ازش استفاده کنیم وبرای نزدیکیهای نقطه کلید رو قطع کنیم دوستان نظرتون چیه؟

منم با این نظر موافقم اما برد ردیاب با حذف آنتنهای کشویی ممکنه از نصف هم کمتر بشه و فلزات از 500گرم به بالا میگیره البته وقتی آنتنهای کشویی جمع باشند من تست کردم حساسیتش خیلی کمتر میشه و پیشنهاد میکنم اگه نمیخواین آنتنهارو از مدار خارج کنید اونارو روی هدف حتما جمع کنید حمزه عزیز هم لطف میکنند نتایج حفاریش بعدا اعلام میکنند ببینیم کجای کار هستیم! درمورد حرکت نکردن یکی از آنتنها من بصورت بیسیم تست کردم که این حالت بوجود اومد البته همیشه اینجوری نیست کلا من بصورت بیسیم کار میکنم حساسیتش به ذرات کمی کمتر میشه!

جمعه 11 بهمن1392 - 5:07am
استاد
استاد

mehran1545 نوشته است:
mani1063 نوشته است:

منم با این نظر موافقم اما برد ردیاب با حذف آنتنهای کشویی ممکنه از نصف هم کمتر بشه و فلزات از 500گرم به بالا میگیره البته وقتی آنتنهای کشویی جمع باشند من تست کردم حساسیتش خیلی کمتر میشه و پیشنهاد میکنم اگه نمیخواین آنتنهارو از مدار خارج کنید اونارو روی هدف حتما جمع کنید حمزه عزیز هم لطف میکنند نتایج حفاریش بعدا اعلام میکنند ببینیم کجای کار هستیم! درمورد حرکت نکردن یکی از آنتنها من بصورت بیسیم تست کردم که این حالت بوجود اومد البته همیشه اینجوری نیست کلا من بصورت بیسیم کار میکنم حساسیتش به ذرات کمی کمتر میشه!

درود بر شما
اگه واقعا در حالت بیسیم و انتنهای بسته شما بتونید نیم کیلو طلارا در صورنیکه ولوم وزن روی w1 باشه و روی این هدف یا این وزن رد بشید و انتنها روی اینهدف با این وزن قیچی نکردند مطمعن باشید که اولین ردیابی که کنید و هدفی را شناسایی کنید و ولوم وزن بالای چند کیلو باشه جنس واقعی اون زیر هست و هیچوقت حفاری بی مورد نخواهید داشت

جمعه 11 بهمن1392 - 6:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
جاوید عزیز
بنده عرض کردم درصورت حذف آنتهای کشویی حساسیت ردیاب جوری پایین میاد که آنتنها فلز بالای 500گرم به آرامی میگیرند و در کل برد شعاع زنی ردیاب خیلی پایین میاد نه اینکه آنتنها بسته باشند! البته آنتنهای بسته هم حساسیت خیلی کم میکنه دقت بالاتر میبره شما خودتون اگه ردیاب در اختیار دارید میتونید تست کنید آنتنها راحت باز میشن

جمعه 11 بهمن1392 - 7:36am
مدیر سایت
مدیر سایت

آقا مهران و آقا جاويد عزيز شما از رفقاي قديمي بنده هستيد و براي بنده بسيار عزيز ، خواهشي از شما دارم بنده روشي رو تست كردم در گرفتن دسته آنتنها ، اين روش طوري بوده كه مغناطيس بدن رو به هم ميزنه و آنتنها به هدف خيلي قوي گرايش نشون ميدن ! حتي با گلدهاي داخلي ردياب هم ميشه تست كرد يا با فركانسهاي نهايي كه دوستان زحمت كشيدن هم بايد تست بشه ؛ حالا ، خوب دقت كنيد روش كار به اين صورت هست كه : درقديم وقتي آنتن هارو به دست مي گرفتيم آرنجها به پهلوها چسبيده بود كه در اين روش هم بايد باشه ، و مچ دستها رو به جلو بود و بهتر بگم اينكه وقتي دسته ها گرفته ميشه مچ دست ها و خط آرنج ها در يك راستا بود ، ولي بنده در روش جديد عرض ميكنم كه بايد آرنجها چسبيده به بدن باشه و مچ دستها بايد به سمت داخل خم بشن تا جايي كه نوك انگشتان شصت رو به هم باشن در يك خط افقي ، و فاصله آنتنها هم از هم حدود 30 تا 32 باشه ، لطفاً روي كمتر و بيشترين مقدار طلا و هدفهاي ديگه تست كنيد و با روش قبل مقايسه كنيد و اعلام بفرمائيد ، بنده احساس ميكنم با اين روش مقدار خيلي زيادي حذف ذرات و خطا رو خواهيم داشت . :-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 11 بهمن1392 - 3:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
اساتید محترم من یه جای رو زدم داخل شهره ویه سنگ دراومده روش سه مربع که مربع وسطی دوتا دایره داره
با تمام گلدا میزنه وزن بالای 300کیلو ومگنت 80 با فرکانس آزاد 20.02 زد
با 20.02 با سیم و بیسیم زدم مگنت فوقالعاده میکشه سمت بیرون خونه که خونه خرابس
بعد متوجه شدیم از زیر حیاط یه تونل رد میشه که مسدود شده درحالی که ردیاب به حیاط همسایه همون سمت تونل میره بنظر شما اجازه حفاری میدین؟؟؟

جمعه 11 بهمن1392 - 4:58pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

korosh نوشته است:
سلام
اساتید محترم من یه جای رو زدم داخل شهره ویه سنگ دراومده روش سه مربع که مربع وسطی دوتا دایره داره
با تمام گلدا میزنه وزن بالای 300کیلو ومگنت 80 با فرکانس آزاد 20.02 زد
با 20.02 با سیم و بیسیم زدم مگنت فوقالعاده میکشه سمت بیرون خونه که خونه خرابس
بعد متوجه شدیم از زیر حیاط یه تونل رد میشه که مسدود شده درحالی که ردیاب به حیاط همسایه همون سمت تونل میره بنظر شما اجازه حفاری میدین؟؟؟

سلام
اگه سنگی گفتید با حفاری بیرون کشیدید مورد خوبیه و به دفینه اشاره دارد.
ولی برای اطمینان از نظر ردیابی باید تست کامل انجام دهید.

با سیم و قدرت 10 و با فرکانسهای36.94 و 21.04 و 39.51 وزن را بگیرید.
همچنین 1331.5 و 343.3 و 438.2 وزن بگیرید.
چون در این مکان امکان حجم و عمقگیری و نقطه زنی و تست فاصله نیست نمیشه قطعی گفت.
با این فرکانسها وزن بگیرید و اعلام کنید.

@};- @};- @};-

جمعه 11 بهمن1392 - 5:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام کانی جان 438.2جدیده دادا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

جمعه 11 بهمن1392 - 5:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 241 , 242 , 243 , 244 , 245 , 246 , 247 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 58 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure