انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 12:57pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
mehran 20 نوشته است:
ممنون از شما دوستان به امید روزی که همه موفق بشن من با فرکانس 1331.5 رهگیری کردم به یک سمت منو برد با وزن 1 کیلو و دوباره با فرکانس 21.04 نقطه شد و وزن تو فاصله های مختلف تغییر کرد متوجه شدم خطا هستش و دوباره رفتیم تو یه جنگل با وزن 2 کیلو با فرکانس 1331.5 رهگیری کردم و با فرکانس 21.04 یک جا قیچی شد و مگنت بیشتر از 65 قیچی نشد حجم شدش 50 عمق شدش 3 و وزن هم شدش 5 کیلو از فاصله های مختلف هم وزن یکسان بود با نقطه زن که اومدم بوقی نکشید ولی یک متر که کندیم نقطه زن تایید کرد من میدونستم صد در صد به هدف رسیدم که همون شکلی هم شد ولی گوشی نبرده بودم که عکس بگیرم و الان هم دست من نیست جنس دست صاحب خونه اگه شد عکس هم میزارم من چون نقطه زن داشتم دیگه تست فرکانس نقره و سفال و مس و حذف خطا رو انجام ندادم چون نمیشد زیاد وقت رو از دست بدیم

مهران جان مبارکت باشه. :-? ولی خیلی خوش شانسی با 7تا پیغام و بار اول ردیابی به جنس برسی.اونم با عمق وحجمی که اصلا با هم نمی خونند.میشه یه توضیح در مورد حجم و عمقی که گرفتی بگی.موفق و پیروز پایدار باشی. ;) @};-

شنبه 12 بهمن1392 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.
آقا مهران عزیز مبارک باشه.راستی داخل کوزه چندتا سکه بود استاد؟

راه در جهان یکی است و آن راستی است

شنبه 12 بهمن1392 - 2:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عمرااین نتایجه شمااونم تواین عمق وبااین وزن هدفی زده باشین .وزن 2کیلوووووهههههههههههه.من 126کیلوشوزدم خطابودش.اصلاجوردرنمیادمهران ن ن ن ن خان

شنبه 12 بهمن1392 - 2:46pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
عمرااین نتایجه شمااونم تواین عمق وبااین وزن هدفی زده باشین .وزن 2کیلوووووهههههههههههه.من 126کیلوشوزدم خطابودش.اصلاجوردرنمیادمهران ن ن ن ن خان

علي عزيز وزن و حجم بستگي به انتن زدن و ذهنيت شما داره.من با 8 كيلو نقره 1 كيلو نقره خارج كردم.نميشه وزن كم رو ملاك اصلي خطا دونست

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 12 بهمن1392 - 3:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باسلام وخسته نباشی وعرض تبریک به اقای کرمی عزیز.لطفا ایا در ابتدای ردیابی برای نقره از چه فرکانسی وروی چه وزنی وولوم قدرت روی چند واز سیستم باسیم یا بیسیم ودر اخر ازچه فرکانسی.و.........استفاده میکنید . بعد نقطه ای که با ردیاب پیدا میکنید ایا نقطه زن همان نقطه میزند . با تشکر فراوان

شنبه 12 بهمن1392 - 5:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام.
جناب مهران عزیز نگفتی برادر تو کوزه چندتا سکه بود برادر؟من خیلی طالبم بدونم داداش...لطف میکنید؟؟

راه در جهان یکی است و آن راستی است

شنبه 12 بهمن1392 - 7:22pm
استاد
استاد

mehran 20 نوشته است:
دوستان چرا نمیخونه درست هم میخونه تو ردیاب نمیشه همه چیز با هم بخونه فقط وزن تو فاصله های مختلف جور در بیاد درسته کار و من زیاد وقتمو نگذاشتم سر تست ها من 4ساله دارم با ردیاب کار میکنم و تمام قلق هاشو بلدم هر قیچی کردنی جنس نیست که فقط وزن من تو فاصله های مختلف درست بود اجازه حفاری دادم

درود بر شما
اصول ردیابی 35 با تمام ردیابها فرق میکنه شما هم اگه 400 سال با ردیابهای دیگه کار کرده باشید هیبچکدوم از روشهای ردیابهای دیگه نمی تونه با 35 حواب بده 35 نسبت به وزن و مسافت زمین تا اسمون با ردیابهای دیگه فرق داره.می فرمایید هر قیچی کردنی جنس نیست اگه واقعا اینقدر تبحر داری چرا کم لطفی میکنید و در سایت بچه ها را راهنمایی نمیکنید

شنبه 12 بهمن1392 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوست عزیز اقای مهران 20 شما که گفتین یه لورنز هم با خودتون برده بودین و لورنز جای ردیاب رو تایید کرد و ما حفاری کردیم ..بس حرفاتون هم با هم صدق نمیکنه عزیزم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 13 بهمن1392 - 11:59am

سلام یک روز ما نبودیم چه حرف های پشت سر ما در اوردن بچه ها من نتایج تست خودم رو براتون گذاشتم بد کاری کردم؟ خواستم به همه بچه ها امید بدم اقا جاوید من با دو تا انتن خالی هم به هدف میرسم ولی خیلی سخته با انتن خالی کار کردن دستگاه 35 عالی کارش من چون نقطه زن همراه من بود دیگه همه تست ها رو انجام ندادم و وقتشم نبود چون مکانی بود که اگه کش میدادیم مردم میریختن سر ما و درگیری پیش میومد یکم با چشم باز و مثبت به نظر من نگاه کنیید من با عجله همه تست ها رو انجام دادم وقت کافی نداشتم بهتون هم گفتم 3 تا جا رفتیم ولی یک جا هدف اصلی بود و به نتیجه رسیدیم من حجم من هم درست بود ولی متراژ من زیاد شد اونم شاید بخاطر این بود که هوا سرد شده بود و ال سی دی دستگاه هم روش بخار زده بود شاید خطا زده باشه ولی چون وزن از فاصله های مختلف تغییر نکرد من اجازه حفاری دادم عمق و حجم برای من ملاک نبود اگه زیاد هم دقت بکنه ادم بد شانس میشه من که هر جای رو زیاد کش دادم اخرش به میخ یا مفرغ رسیدم

دوشنبه 14 بهمن1392 - 6:56pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام ببین مهران جان اکثر بچه ها به نحوی همه دارن تا جایی که از دستشو ن کار بر میاد تلاش میکنن و کلی هم دنبال فرکانس و حفاری و خیلی سختیهای دیگه ای شدن و میان نتیجه کارو توضیح میدن نه این که بچه ها شمارو بد بدونن بخوان پشت سر کسی حرف بزنن نه ولی انتظار میره از شما و سایر بچه ها که موفق میشن بیان و درست توضیح بدن.و گرنه اگه باری در بیاد که کسی نمیخواد از دست کسی بگیره که.ما متوجه توضیحاتت نشدیم.یعنی بدون نقطه زن با ردیاب 35 سه نقطه رو گرفتی و یکیشون بخاطر اینکه وزن ثابتی داشت اونجارو حفاری کردی دیگه هان؟و همونجارو هم که مد نظرت بود برا کندن نقطه زن لرنزو اوردین برا تایید؟سوالات زیادی پیش میاد دیگه که هر کسی حتی من هم باور نتونم بکنم ولو این که حرفت درست و منطقی باشه.اینجا همه جمع شدیم که بهم کمک کنیم.و از سایر دوستان که انشا الله به هدف اصلی میرسن انتطار میره نتیجه تستهارو کامل تر یا بهتر بزارن تا سایر دوستان بهتر نتیجه گیری کنن و بشه استفاده کرد برای حفاریهای بعدی

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 14 بهمن1392 - 7:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure