انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 7:48pm

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 197 , 198 , 199 , 200 , 201 , 202 , 203 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
من میخوام مدار افزایش ولتاژ سفارش بدم لطفا راهنمایی کنید از کجا بخرم

سه شنبه 8 بهمن1392 - 11:33pm
مدیر کل
مدیر کل

Soheil2014 نوشته است:
اقا حمید از میتر میشه فهمید سنس میکنه. ولی صدا اصلا نداره. قدرتش هم کمه. میخوام مدارش رو از اول بسازم یه جای کاار میلنگه.نظرت چیه؟ رو چنس هم کار میکنم. راستی من بلدم اسپری گرافیت درست کنم واسه چنس.دوستان خواستن میزارم رو سایت.

سهیل عزیز اینکه صدا نداره نشون میده قسمت نهایی گیرنده شما یا قسمت صوتی اشکالی داره که ممکنه منجر به کم شدن قدرت سنس دستگاهتون هم شده باشه! پس باید ترانزیستورهای 3 و 4 و 5 و آیسیهای 3 و 6 و مقاومتها و خازنهای متصل بهشون رو با دقت بررسی کنین. از طرفی اگر هم بخواین فقط از میتر متوجه سنس بشین و میتر شما حساسیت مناسبی نداشته باشه ؛ دیر واکنش نشون میده و طبیعتا قدرت سنس کمتری رو خواهید داشت.
در مورد اسپری گرافیت هم ممنون میشم در اون تاپیک توضیح بدین.

سه شنبه 8 بهمن1392 - 11:56pm
مدیر کل
مدیر کل

مهدی جان ما اخر نفهمیدیم شما مبدل رو ساختی یا میخواستی بسازی یا جواب نداده و میخوای بخری؟! :D بهرحال ما اینجا از این چیزها برای سفارش نداریم. ولی شما یک ماجول افزاینده ولتاژ اماده در بازار میتونین پیدا کنین که در تاپیک زیر هم دوستان اشاره کردن:
viewtopic.php?f=19&t=8&start=40

سه شنبه 8 بهمن1392 - 11:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهندس حمید عزیز
ساختم ولی جواب نمیده ولی دیگه حوصش نمیکیشه که بسازه میخواستم اگه هست آماده بخرم آخه اونی که مدار رو واسم ردیف کرد دیگه الان نمیتونه

چهارشنبه 8 بهمن1392 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی6 نوشته است:
سلام
من میخوام مدار افزایش ولتاژ سفارش بدم لطفا راهنمایی کنید از کجا بخرم

سلام دوست عزیز از این دوتا لینک میتونی خرید کنی

http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98% ... 77-4a.html

http://javanelec.com/products.aspx?code=019&page=2

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 8 بهمن1392 - 12:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

اگه قرار باشه اسکلت از آلومینیوم باشه و دسته هم آلومینیوم .اونوقت اینها رو چطوری باید به هم وصل کرد ؟ ! امکان استفاده از پیچ هست ؟ چون گفته شده از پیچ فلزی استفاده نشه .. @-)

the trouble is , you think you have time

جمعه 10 بهمن1392 - 1:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

یه سوال دیگه.اگه قرار باشه فاصله دو لوپ از 95 بیشتر بشه این افزایش فاصله آیا باید بطور مساوی از دو طرف اعمال بشه یا نه از یه طرف ، یعنی از یه طرف طول اسکلت رو مثلا 15 سانت بیشتر کنیم یا نه حتما از هر طرف 7.5 سانت؟

the trouble is , you think you have time

جمعه 11 بهمن1392 - 4:32am
مدیر کل
مدیر کل

سعید جان دسته باید حتما عایق باشه! میتونه آلومینیوم هم باشه ولی باید روکشی داشته باشه که با دست تماس پیدا نکنه.
در زمینه پیچ هم زیاد سخت نگیرین. در نزدیکی لوپ اتصالات غیر آلومینیوم بهتره بکار نره. ولی در میانه اسکلت طبیعتا پیچ مشکل خاصی ایجاد نمیکنه.
در مورد سوال دوم شما هم فکر میکنم منظورتون در واقع محل قرارگیری جعبه دستگاه باشه! وگرنه که فرقی نمیکنه از چه سمتی فاصله لوپها بیشتر بشه! جعبه مدار رو هم تقریبا وسط میتونین قرار بدین. باز هم خیلی مهم نیست. مهم تر این هست که دستگیره رو جوری قرار بدین که دستگاه حین کاوش حالت افقی و موازی نسبت به زمین داشته باشه.

جمعه 11 بهمن1392 - 5:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سلام ودرود به همه دوستان مخصوصا مهندس حمید عزیز من بدنه رو کلاآلومینیوم درست کردم سیم رو هم 1میل و هم 8دهم میل گرفتم میخاستم بدونم برای بیشتر شدن قدرت با کدوم لوپو بپیچم ؟بدنه با آلومینیوم واقعا خیلی محکم میشه که سنگین شدن سیم اصلا تاثیری روش نمیزاره

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 12 بهمن1392 - 12:33am
مدیر کل
مدیر کل

خب خسته نباشین alirezaii21 عزیز. خواهش میکنم.
ضخامت سیم بیشتر روی قدرت فرستنده میتونه تاثیر داشته باشه. قدرت فرستنده هم جدا از ضخامت سیم به ولتاژ قسمت مبدل هم بستگی داره. در واقع لزومی نداره شما سیم ضخیم تر استفاده کنین چون با سیم کمی نازک تر و ولتاژ مبدل بالاتر همون قدرت بدست میاد. اگر هم سیم رو ضخیم تر بگیرین برای رسیدن به همون قدرت ولتاژ کمتری نیاز هست. در هر صورت هر ولتاژی که نیاز داشته باشین مبدل میتونه ارائه کنه. دیگه بستگی به تصمیم شما داره. اگر مساله وزن بیشتر اصلا برای شما مهم نیست میتونین از سیم 1 میل استفاده کنین. برای سیم 0.8 میل 75 دور و برای سیم 1 میل 80 دور بپیچین مناسب هست.

یکشنبه 12 بهمن1392 - 1:18am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 197 , 198 , 199 , 200 , 201 , 202 , 203 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure